38447
  • Amaymon
    #10633
    Ahh kösz ezt nem tudtam, hogy akkor fegyvert cserélni is enged!
  • vass17
    #10632
    Tetszik, vagy nem tetszik, nem lehetnek ugyanolyanok a nemzetek, ha kicsit is a valóság talaján akarnak maradni. Ugyanúgy egy ME262 vs MIG15 összehasonlításnak se lenne sok értelme, teljesen egyértelmű, hogy ott meg az oroszok felé billen a mérleg és akkor ott még az is felhozható lenne, hogy nem egy korszakból való a kettő, ami a 2. vh-s propelleres gépek esetében nem lehet igazán kifogás.
    Biztos nem véletlenül hívták az FW-t sem Butcher birdnek.. :)
  • twi452
    #10631
    Leszállsz megvárod míg teljesen megjavítanak (ez fontos)
    és Leave plane
    kidob a gépválasztó ablakba és ott beállítod amit akarsz és rá tudsz nyomni, hogy újra berakjon
    ugyanígy ott lehet hagyni egy vesztes csatát is ha nem akarod a drága géped visszavinni azért hogy garantáltan lelőjenek :)
    sőt régebben bombázóval így fel lehetett magadat dobatni az Air point-ba nem kellett felszállni és felkapaszkodni újra
    ezt már javították és ha az air point-ot választod ki akkor is a kifutóra rak :D
  • Amaymon
    #10630
    Hogy az a.... :)

    Mi a módja?
  • Coral Springs
    #10629
    Te most tulajdonképpen azt akarod megmagyarázni, hogy a német felhozatal nem op, hanem az amerikaiak bénáznak ? Jóember ! Talán először ki kéne szállni a Bf 109 / FW 190 -ből, és miután körbenéztél, majd oszthatod az észt szabadlábon ! Megnézném mit csinálnál egy F4U / P-39 -ben ülve két Bf 109 -el a seggedben, továbbá egy nyerési statisztikát az utolsó tíz csatádról ! De bénáznak minden más nemzetnél ezek szerint, a német meg egy ilyen lucky nemzet "pro" pilótákkal. Azt mint hab a tortára erre még rájön az, hogy a törzsgyökeres német oldalon játszó emberkék, egytől egyig mind Erich Hartmann -ak érzik magukat. LOL ! A lekezelő "én vagyok a király" duma megvan a játékban, és a WT fórumokon (itt is) egyaránt.
  • twi452
    #10628
    Ha olyan géped van amire lehet rakni akkor ugye leszálláskor fel lehet pakolni bombát rá :)
  • Amaymon
    #10627
    Ruhrt vesztettük már el úgy, hogy elmenekült az utolsó és pár megmaradt tank befoglalta a városokat. Na olyankor mit nem adtam volna pár 50kg-ért. Mondjuk ez egyszer fordult elő, azért nem éri meg terhelni a gépet.
  • vass17
    #10626
    Ezt én se értem, aki vadászt hoz ki, az vadásszon vele és ne pár szár méteren keresse a földi célpontot. Ebből kb az szokott lenni, hogy egyikben se jó...
  • flashpointer
    #10625
    Ma mindeki rammol D:
  • kocsilajos
    #10624
    hogy tehetnek vadászra bombát??? azt csodálkoznak h gyengébb lesz a gép
  • kocsilajos
    #10623
    épp azért rossz mert csak átlagos

    HB lőttem az utolsó bombert és feketére lőtte a motoromat de fent voltunk 3k magasan és el lavíroztam még le nem esett
  • Amaymon
    #10622
    Elég sokan typoonoznak HB-n. Tud is kellemetlen percet szerezni a 11-12-es FW-nek, sokszor menekülőre kell fogni, ha egyáltalán tudok. Mitől rosszak? Csak az árkádban játszottam vele átlagos gépnek tűnt.
  • kocsilajos
    #10621
    G2 se nagy szám a G6tól kezdődik az igazi G2 lassabb meg ugyanakkor tűzerő mint az f4 és 4-v5 tierrel fentebb van
  • kocsilajos
    #10620
    angoloknál vadászni csak a spitfire ágat érdemes
  • vajakos21
    #10619
    Az angoloknak voltak szép napjaik, de a löszeefejlesztéssel eljött az igazság pillanata.:-) Hiába 10 7.7 es ha a 2db 20 asban van erö is. Ha kérdeztél volna elmondtam volna hogy sz.r a typhoon. Én is abban bìztam A G2 viszont jò vásár.
  • Slewy
    #10618
    Jogos, elírtam, én a 9-es sorozatra gondoltam, ott ugyanazok a verziók vannak de mindegyiket meg kell venni??? Baromság és rengeteg Lion, ehhez képest a DO-217-ből a hetes drágább is...

    Angolokkal így jártam, megvettem a 7-es Typhoon-t és gyakorlatilag egy kalap szart sem ér, remélem a BF 109-G2-vel nem járok így.
  • vass17
    #10617
    Mitől lenne már gyengébb a 10-es szintű 410?
    Végülis csak 2db 20mm-es és 2db 30mm-es van rajta, ami könnyedén viszi a medium és heavy tankokat is. :)
  • twi452
    #10616
    Vagyis D nem b :D
    Az volt az első gépem aminél betelt az xp csík :)
  • twi452
    #10615
    Az igazság pedig az, hogy a corsair-ek nagyon jó gépek :) A b és a c legalábbis szuper.
    Mondjuk biztos ízlés kérdése is, én a kobrákat nem szeretem nem is tudok/akarok velük játszani igazán. Másoknak biztos a corsair nem jön be :)
  • Amaymon
    #10614
    Németből lehúzhatod a kukán a teljes stuka ágat, amilyen formában most vannak :)
  • Amaymon
    #10613
    Ha több játékos routeren van egy IP-nek látszik nem kéne hogy gond legyen.
  • Slewy
    #10612
    Nem nagyon értem pl, hogy az Me410-es sorozatnak pl a 10-es gép gyengébbnek tűnik, mint a 8-as, 4 cannon helyett csak 2 van rajta és minden egyéb paramétere ugyanaz??? Vagy Pl amcsiknál a Corsair-ek mutatója borzalmas mégis az a "magas" rank?? Nem nagyon értem ezt a rendszert...
  • Conqvistador
    #10611
    Jelenleg darabszámilag így oszlanak el a nemzetek.
    (a reserved gépek is benne vannak)

    Usa 34gép +8 prém
    Német 60 + 5
    Orosz 47 + 8
    Brit 33 + 8
    Japán 28 + 4

    Ez összesen 202 + 31 = 233 gép
  • Conqvistador
    #10610
    Dehogynem :D

    5 külön gépről ami egymás mellett van bemegyek Hbra és a 6. gépen lévő főkarival lelövöm Őket a magasban :D

    A viccet félre téve lehet tényleg összeszmolom mert írdatlan összegnek tűnik ez a sok gép.
  • twi452
    #10609
    Miért ne lehetne? itt nem tudod húzni magad másik karakterrel :)
  • Conqvistador
    #10608
    Amúgy lehet több account 1 ip címről?
    Mert ha nem szabálytalan lehet belogolnék egy másikkal és egyenként felírnám a jelenleg bentlévő gépek árait, fegyverzet/modifikáció és hasonló bekerülési költségeket.
    Van egy sanda gyanum 500millió lion felett lenne a jelenlegi készlet.
  • Amaymon
    #10607
    Tegnap sok 20-as jet állt sorban most 0, biztos javításon vannak :o
  • Conqvistador
    #10606
    Drága de a lehetőség adott, míg másoknak a lehetőség sem... :D
  • Glo
    #10605
    Nem értem az összefüggést.. most az a baj, hogy nincs, vagy az a baj, hogy drága lesz? :) Mit szóljanak akkor a japók? :))

    Amúgy a Jet-eket a németek se nagyon használják HB-n, mert iszonyat lóvé ha lelövik..
  • Conqvistador
    #10604
    Sokra meyg vele az ember ha nem fogja tudni megvenni :D
  • Glo
    #10603
    Nézd meg a Roadmap-ot, jön még be sok gép :)
  • Conqvistador
    #10602
    De ha megnézed az amcsi fát van egy t10es gépük egy t13as és egy t20as :D
    Biztos felveszik a versenyt a komoly nemzetekkel :D
    Angol t17felett 5 jet. Német szintén jetekkel és erős Fw kkel vannak tele.
    És bár az oroszok se túl masszívak középmagas tierben de a 3 meglévő MIG elég jó alternatíva ehhez képest az amcsi és a japán ág finoman fogalmazva is karcsú...
  • Glo
    #10601
    A P47 elég frankó lett a nagy peccs után. Gondolom a P51 FM-jén is fognak még kalapálni, de lentről felfelé haladnak, hogy a tömegek igényét elégítsék ki elsőnek.
  • Glo
    #10600
    Mennyi pöcs. Mondjuk olyat már láttam mikor felszálláskor a balfék rápöttyintett a tűzgombra, és leverte az 1km-el előrébb felszálló gépet :)

    AMúgy én is úgy szoktam célpontot választani, hogy melyik haver van szarban. Arra minek menjek akit ketten is üldöznek..
  • Conqvistador
    #10599
    Ezek szerint a teljes amerikai fighter ág halott magasabb szinten?
    Ha a P47 P63 és P51 se elég erős és a Jet Sabre is gyengusz akkor nincs túl sok értelme.
  • vass17
    #10598
    Asszem én is tegnap egy amcsi P-51-et szedtem le HB-ben, mert nagyon sértette az önérzetét, be is szólt, hogy merészelem, mikor a P-51 egy magyon jó gép volt valóságban, itt meg...
    Utána kiváncsiságból kipróbáltam egy küldetésben, hb módban, igazat kell adjak neki, tényleg borzalmas nem fordul, nem emelkedik és alig pörög . Az persze más kérdés, hogy akkor miért ezt hozza be, mikor vannak az amcsi ágon jól használható gépek is..
  • Amaymon
    #10597
    Arcade ilyen is marad örökre, HB-n ha megfelelő a teljesítmény bekerülsz egy olyan játékosi körbe, efficiency szerint. Amikor inkább nyersz, mint kikapsz.

    Azt nem vágom, miért 17-kt adott 10 gépért, mentem tegnap egy levezetést, arcade angollal 25425 6db lelőtt gépre.
  • Amaymon
    #10596
    Tenap késő du, mikor az amcsik elözönlötték a szervert, egy barom HB-n el akarta lopni előlem a killt, úgy hogy már lángolt az ellenfelem. Én rántom félre a gépet, hogy nekem ne rongyoljon és természetesen én zuhantam le, a f*szkalapé lett a kill enyém 50k-s bill. Alacsonyan menekült az ellenfél, neki ütődtem egy háznak, mert az amcsi gépét néztem mit csinál. Nem szarakodott volna belémjön. :)) Szóval igazi US playerekkel vigyázni, mert többnyire sötétek nagyon. Ha odaszólsz óriási a pofája :D Tudom hogy US volt mert írta előtte ingame cseten. EU-RU azok jobban játszanak. US lesz a WT-s siemka, talán mert szar a pingjük :) De ez nem LAN hiba volt :)
  • bgabor
    #10595
    IL-2-vel mentem, a heavy tankokat csak a rakéták erejéig tudtam lövöldözni, utána AAA-kat, gépágyúkkal.
  • Coral Springs
    #10594
    Nem valami fényes az Arcade sem, ott meg szinte végig szopóágon vagyok.