38447
  • Coral Springs
    #10713
    Igen, ez lenne az. Ebben a videóban mutatja is 19:17 -nél.

  • Cimbi
    #10712
    Balancer

    1x lőttem emilel B24-et és ezt adta 10 szint külömbségnek kell lenni minimum.
  • Coral Springs
    #10711
    Pedig majdnem ! Ha ugyan ezt egy 9 -es szintű géppel hoztad volna össze, azért már járt volna a reward. A pontos nevét nem tudom, de a 10 szint különbséget ám jutalmazza a játék. Például a Buffalo -val többször csináltam már ilyen reward -ot, amikor a P-39 -el kinyírtam egy Me 163 -at azért is kaptam, egy MiG-9 pedig nekem is esett már áldozatul, egy P-47D -vel lőttem le, és ez is jutalmazva lett.
  • Glo
    #10710
    :D

    Amint lesz rá pénzed vedd meg a Do217 E2-t, aztán hasíts az 50 kilós bombákkal. Ontja az xp-t és a liont is, hamar visszahozza a bekerülési költséget. Mondjuk crew-t nem kell expertre tenni, felesleges. Azokkal a 13mm-esekkel úgyse lősz le senkit hátsólövésszel.
  • stork13
    #10709
    :D
    Az E-4-el van pár köröm, de nem használom még. A legelső gépem amit kihúztam a Ju-88 lett aztán az első S79. Most szépen sorban kihúzom a többi S79-et, aztán jönnek a Do-k és Me-410-ek (ha már meg vannak T8-ig). A végére marad a csemege 109, Fw és Ta. Német részen legalábbis. :D
    Van amikor már az első dobás elött leszednek, van amikor kicsapok 15-18 földi célt és még 1-1 óvatlan gépet is. 95%-ban plusszosak a körök (HB only) és kell a pénz, nagyon. Ezzel meg jön.

    Van élet a 109-en kívül is.

    Aki az aktuális OP géppekkel megy (nemzetenként van azért pár) az alkalmazkodni próbál a megváltozott körülményekhez. Nézd csak meg a dinókat, nem alkalmazkodtak aztán ki is haltak...
  • Glo
    #10708
    Hja, az amcsik berepültek jó messziről 10ezer felett kb 50-szeres túlerőben, úgy nem volt nehéz lenyomni csóró német gépeket :) De ez itt nem jelenik meg, nyilván. Esetleg lehetne írni a WT hivatalos fórumra, hogy a történelmi hűség miatt legyenek inkább 2v15 meccsek :))
  • vajakos21
    #10707
    Érdemes utánaolvasni visszaemlékezéseket abbòl kiderûl melyiket érezték jònak az ellentétes oldalakon
  • vajakos21
    #10706
    Csak ennyit számìt a löszer és az ürméret.Az me 410 pl sokkal jobban mozgott régebben mégsincs hiszti.
  • CptYossarian
    #10705
    Nem rossz pedig az amerikai vonal, P-39-el ritkán fejezek be meccset 3-4 airkill alatt, gyakran előfordul hogy át sem kell ülnöm a Corsair-ekbe.

    A "Bf szarok" a 2.VH legjobb gépei voltak, szerintem próbálj meg velük repülni, kevesebb picsogást, több önbizalmat és jó játékot kívánok!
  • vajakos21
    #10704
    "Sajnos" megint Glo-val kell eggyetértenem.Taktikai gondok vannak inkább.A 2 vh.ban pedig jelentös tùleröben voltak az amik .Itt meg nem.A japòk amilyen "szarok" majd minden meccset nyertünk.Amikat én nem érzem.A ruszkik meg nem tetszenek egy két kivétellel.Angolok se igazán jòk.Nem utolsò szempont hogy a németeknél van miböl válogatni ìgy sokan választják.Ha az amik feljönnek magasra igenis kemények+ a nehézbombázòkròl ne is beszéljünk.Akik meg jòk azok mindel jòk.NM Said87 : 6 kill frb f4u.Amelyik oldalon volt az nyert kb.Vagy Avn Snow...akikkel párszor már találkoztam.( én sajnos nem vagyok ezen a szinten, de az élvezetért megyek és amig megvan addig tolom) Ha kikapunk kikapunk..ez egy játék.
    .
  • vadbill
    #10703
    mi? nekem tetszik a játék azért foglalkoztat, de 25-30 hit 4 critical hit 0 lelőtt ellen sorozatban már tényleg szánalmas, leteszem az amcsi gépeket még helyre nem rakják.
    Üldözöm a barom fejű 109-est 6 tár 12 hit jön a haverja a másik bf majom pikk pukk 2 kattanás és végem, és még jön a noob f4f is.
    Ennek haladéktalanul véget kell vetni! telesírták minden fórumot milyen gyengék a német gépek, úgy látszik túlhúzták őket, ennyi
  • gstup
    #10702
    Kezd unalmas lenni.Közelít a szánalom kategóriához...
  • vadbill
    #10701
    amcsik teljesen használhatatlan vacakok! tegye le mindenki és helyre teszik remélhetőleg. ilyen szar gépeik lettek volna a II vh-an az oroszok szabadították volna fel az USA-t is :D
    aki op géppel megy, az pedig egy önbizalom hiányos tehetségtelen majom! nyilván ha lenne atom aranysasért ami kiírtja a teljes ellenfelet, beruházna a isten barma
    a német túlzott! nerf kell még hozzá kemény!!!!!!!
    ez így megy mindenki bf szarokkal fog küzdeni vagy semmivel
  • stork13
    #10700
    Na ja, szerencsére mindenhol meg vannak a jó választások. Angolból van Spit, Beau, Typhoon meg Wellington általában. Oroszoknál Lagg-3, Yak-ok, Il-2-k meg bomberek. Amcsikat passzolom. Japánok meg Haya, Hien, pár Zéró és némi bomber.
    T5-7 környékén kb ezeket látni, nincs nagy variáció. Max annyi, hogy mennyi Beau van az adott meccsen (amik azért elég OP-k angol részről HB-n). :D
  • twi452
    #10699
    Azért voltunk páran és nem is kaptunk ki sokszor meglepő módon :)



  • Conqvistador
    #10698
    Hát a japán oldalon nem is mentek nagyon :D
  • twi452
    #10697
    Ha mindenki így nézné akkor sosem lenne 1 HB csata sem mert nem menne senki "ellenfélnek" :D
  • stork13
    #10696
    Nem értem ezt a "ki az OPé-bb és miért nem az amcsik?" fóbiát.
    Ez is olyan, mint a WOT. Azt kell húzni ami éppen OP. Jó darabig az orosz volt, most a német az. Eddig az oroszt húztam, most a németet. Ha változik és tetszik a változás, akkor a következő OP-t fogom tolni.
    DE nem sírok.
    Azért játszom, hogy kikapcsolódjak. Nem szenvedek egy nemzettel/géppel csak azért mert az az X nemzet/gép és nekem az kell. Azt élvezem, ami éppen jó, legyen az nemzet vagy bomber/fighter/attacker.
    Kb ez egy átlagjátékos véleménye és mi vagyunk többségben. :P :D
  • Glo
    #10695
    Nem ugyanaz, de ugyanolyan ;)

    Esetleg a többi bekezdésben foglaltakra is reagálsz, vagy vegyem úgy, hogy azokat elfogadod? :)
  • Coral Springs
    #10694
    És most mit csináljak ezzel az információval ? Akkor menj a Sturmovik topikjába okoskodni, ez nem az a játék.
  • Conqvistador
    #10693
    Mert vicc az egész rendszer.
  • vass17
    #10692
    A Sabre-nak is egész tűrhetőnek tűnik, persze kérdéses, hogy mit lehet azokkal a fegyverekkel leszedni, amikor csak 1-2 mp-ed van lőnni :)

    Azon a tegnapi meccsen egyébként pont akadt egy MIG-9-es vállalkozó, aki úgy gondolta, szembejön a legdurvább ME410-emmel, igaz éppen, hogy be tudtam fordítani vele szembe, és egy fél mp-es sorozatra volt időm, ami azonnal fel is gyújtotta, nem gondoltam, hogy túléli, szóval még utánam jött és váratlanul leszedett, aztán ő is meghalt. A reward rendszer persze nem igazán díjazza, hogy 10-es géppel szedem le a 18 vagy 19-est, amit szerintem illene.
  • Conqvistador
    #10691
    Egy kiskaput találtam.
    Persze hol máshol az oroszoknál :D
    A Mig 9 és a Mig 9late 15k s javítási költséggel bír.
    Ha hozzávesszük, hogy talán 1 kört tud menni az ember egy Yer2esssel amivel megfelelő pályán akár 10-15 földi célt is kioperálhat halála előtt akkor még rentábilissé lehet tenni az adott kört ha a mig 9el olyan 4-5-6 gépet mellé leszed még ha ki is lövik. (7+15 az is 22k) Ha nem lövik ki az még jobb. Prémmel mondjuk talán kihozható 2 Yer2 és 2 mig9es elvesztése is 0 körülire igaz ehhez 45K liont kell összekaparni.
  • gstup
    #10690
    A saját gépednél kisebb tierű gépért kevesebb rewardot kapsz nem?Vagy lehet rosszul tudom?
  • bgabor
    #10689
    Jó videó, jól elmondja, hogy 1.2ö óta gyakorlatilag nem szabad pénzt/időt áldozni a rakétahajtóműves gépekre.

    Szerintem nagyon durva, hogy a gépek jó 20%-a használhatatlan az eltúlzott javítási árak miatt. (B-17, P-47, összes jet) Egyszerűen a bevétel/kiadás arányok borzasztóan el vannak szúrva még premium accountal i.s
  • Conqvistador
    #10688
    Ez az economy vicc kategória magas szinten is.

    Mig 15ös harca

    9gépet lelőtt + 1 tank és prém nélkül 30K-t kapott ha lett volna prémje 45K. És ha lelövik 40K a szerelés.
  • Conqvistador
    #10687
    van egy video ahol egy MIG 9es pilóta 15k magasan repked és volt a csapatukban egy IL-4 es gép is 15k-n. Azt meg hogy?
  • Glo
    #10686
    Leírom harmadszor is, hátha eljut hozzátok végre :)

    Az velük a tapasztalatom, hogy ha egy energia szintről indulunk (gyk: azonos sebesség/magasság) akkor 90%-ban a Corsair fog nyerni, mert sebességben tartani tudja bármelyik légcsavaros géppel, viszont lefordulja őket. Ergo annyit kellene tenniük, hogy feljönnek magasra, aztán szétszopatják a németeket. De ha nem jönnek fel akkor a "bizonyos" másik végére kerülnek egyből.
  • Conqvistador
    #10685
    Ez most komoly a susuj nak 4 perc az üzemanyag kapacitása?
    Akkor kb nincs is japán Jet mert ez nem harcképes...
  • bgabor
    #10684
    Arról mesélj, hogy neked konkrétan milyen tapasztalataid vannak Corsairrel és P-47el HB-ban. Szerintem sokunkat érdekelne itt egy profi véleménye.
  • vass17
    #10683
    Érdemes róluk megnézni ezt a videót. 1.29 óta nagy érvágás volt nekik az üzemanyag és a javítási költség, most sajnos teljesen felesleges gépek, amin azért nem ártana változtatni... Amúgy egy dokumentum filmben 10 perces repülést mondtak velük, szóval a 6 perc sem feltétlenül történelmi...


  • Glo
    #10682
    Igen, de az nem 20 perc harc hanem 20 perc "Eljutunk a harctérig" volt.
  • kocsilajos
    #10681
    Hs-129 az mitől 13 szintű? szinte a reserve gépek jobbak
  • Conqvistador
    #10680
    Ergo 15-20 percet is kibírhat?
  • Glo
    #10679
    A He162 bírta 6 percig, de elvoltak vele akár 20-at is mert felgyorsítás után vitorlázgattak.. A Mig15 egy kicsivel későbbi (4 évvel) fejlesztés, szal ott volt idő az üzemanyagtartály fejlesztésére is :)
  • Glo
    #10678
    Az il2 pilóták nem arról voltak híresek, hogy túl sok missziót túléltek volna :)

    Volt benne minden.. messzer, fóka, stuka, 110-es, ju88, he111..
  • Conqvistador
    #10677
    És a MIGek meddig bírják üzemanyaggal?
    Mert az egyik német gép úgy tudom mindössze 6 percig. Ami lófütykös.
  • lammaer
    #10676
    Hirtelen úgy olvastam hogy 10 évet repültél IL2-vel... vizualizáltalak is hogy járókerettel bemész a nyugdíjasház igazgatójának az irodájába, hogy az ott lévő számítógépen tolj egy kis WT-t... :)

    Az 5000 órát mivel repülted amúgy? (messer is volt benne? ;) )
  • vass17
    #10675
    A sebességkülönbség azért számít a MIG javára a 262 ellen gondolom. Volt egy ME163 is a csapatban, aki a meccs elején, amikor éppen felszálltunk, úgy húzott el mellettünk, mint a rakéta :) Elég profi lehetett, mert sikerült vele leszállnia is, amikor kifogyott, de a MIG-ek leszedték szerencsétlent a kifutón...
  • gstup
    #10674


    Mondjuk a poén az hogy nem ai-k voltak és HB-n volt!