38447
  • Glo
    #10753
    2:05-öt se kellett túlélnie az alsó lövésznek..
  • Amaymon
    #10752
    Mondjuk tényleg meg sem mozdul a cannon 2:30-nál.
  • Amaymon
    #10751
    Nem szívbajosak, félelem nélkül a farok felől támadnak.
  • Glo
    #10750
    Azért őket nem lőtte feketére 1km-ről a hátsó lövész.. :) Bár ahogy néztem eléggé lifegtek a csövek, biztos kaptak előtte rendesen.
  • flashpointer
    #10749
    Milyen szép hanggal darálnak
  • Amaymon
    #10748
    Nem frissül azonnal. Elég nagy az időköz.
  • V43 1105
    #10747
    Valaki game? Menüben várok
  • vass17
    #10746
    Nem gond, szerintem azért megnyertük, legalábbis ahogy állt a csapat, meg kellett :)

    Coral Springs: igen, arra gondoltam, jó lett volna megnézni gépenként, de hiába kapcsolom ki/be a last monthot, elég érdekes eredményeket ad..
  • Amaymon
    #10745
    A kis kérdőjelnél írja, hogy figyelembe veszi a player's efficiency-t. Én úgy tapasztalom, hogy tényleg, mert olyanokat rak be mellém ismétlődően, aki a létrán közel áll. Lehet véletlen is.
  • rrally
    #10744
    Én is szeretem a G-2est nekem vele 7 kill defeat a rekordom.
  • Coral Springs
    #10743
    A profil oldalon én úgy vettem észre hogy pontosak az információk. A repülőgépek statisztikáival viszont vannak gondok.
  • kocsilajos
    #10742
    bocsi, hogy kiléptem, tetű koliban koliban proxys a net meg wifiről nyomom meg hosszú mert tetű iskola... am a spitfire kinyírt volna nem bírtam lehagyni majd 800-al
  • vajakos21
    #10741
    Jobb sarokban kikapcsoltad a last month kockát?( hátha)
  • vass17
    #10740
    Ezt a statisztikát egyébként érti valaki? Nevetségesen kevés csatát ír ki, akárhogy nézem, soha nem értettem, hogy mit számol :)
    Egyébként nem hinném, hogy figyelembe vesz ilyen tényezőket, mivel nem nagyon válogathat.
  • V43 1105
    #10739
    Inveltelek ..
  • kocsilajos
    #10738
    én tegnap is szóltam de nem válaszoltál pedig mennék, szeretnék tanulni másiktól akik probbak... nickkem ott van alul vegyél fel...
  • Amaymon
    #10737
    GZ! Minél jobb a win és kill/death ratiod annál jobb társat ad az MM. Pár helyezéssel top 100 körül ingadozik a win ratiom az nagyon megdobja az effi-t, ergo jó teamekbe pakol minket, ami még több wint generál.
  • Cimbi
    #10736
    :D
  • vajakos21
    #10735
    Egyébként is egy OP nemzettel tök mindegy kit rak be :-)
  • Coral Springs
    #10734
    Szerintem teljesen jól van ez így. Például az amerikai B-17 -esek küldetéseit az angol Spitfire -ök is biztosították anno.
  • V43 1105
    #10733
    Valaki HB most? Németekkel tolnánk ..
  • gstup
    #10732
    Nem kène nagy dobra verni!Hisz ha jòl látom egy over power 109el mentèl.Azzal nem nagy kunszt ölni.Sõt a hülye is kèpes rá!


    UI.:Grat hozzá. :)
  • CptYossarian
    #10731
    Gratula, ez szép munka volt. Ó, és a G-2 szívemcsücske.
  • Amaymon
    #10730
    "Ha az amik feljönnek magasra igenis kemények+ a nehézbombázòkròl ne is beszéljünk."

    Egyszer még felhúzom magam a Mustang-ig. Baromira tetszik a gép, olcsó a javítása és kellemes paraméterei vannak a kategóriájában. Nem örülök ha meglátok egyet :)
  • vass17
    #10729
    Új egyéni hb rekord, és még így is elveszítettük.
    Igaz, a végét elbolondoztam, kergettem az utolsó spitfire-t és már nem maradt annyi üzemanyag, hogy visszaérjek, szóval leszálltam a bázisukon, mert ezt még nem próbáltam soha, reménykedtem hogy lehet foglalni :D

    Ettől függetlenül rekord, még ha vesztettünk is. Persze a csapattárs nem tudta megnyerni....
  • Amaymon
    #10728
    "Hát a japán oldalon nem is mentek nagyon :D"

    Nem értem miért talán, mert kicsit foghíjas még. Nekem nagyon kézre állnak a gépeik.
  • Coral Springs
    #10727
    Ja így már mindjárt más, Arcade -ban az egyik legjobb gép. Próbáld ki Historical -on is, a gyenge motor hamar fogja éreztetni negatív hatását. Főleg ha még op is az ellenfél, garantáltan labdába se rúghatsz majd vele.
  • Cimbi
    #10726
    Na most már komcsik is jönnek?HB-n?
  • CptYossarian
    #10725
    Á, én árkádpatkány vagyok, nem HB-ben nyomok ilyen eredményeket, HB-ben örülök ha kilövök egy-két gépet.
  • Coral Springs
    #10724
    Megkérdezhetem hogy hol és mit ? Mert (én legalábbis) amíg Koreában leverem legtöbbször bármelyik Yak -ot bármilyen magasságban, addig ám a Ruhr -on Bf - FW -k ellen esélyem sincs. Előfordul hogy lelövök egyet, de ahhoz nagyon különleges alkalom kell hogy adódjon.
  • Cimbi
    #10723
    Ezt tapasztalom én is.:)Bár hála istenek végtelen az utánpótlás az 50 méteren repülő rinya királyokból:DDD
  • Glo
    #10722
    Ja, és vesztettünk is.. :))
  • Glo
    #10721
    Jah, ezt én is megfigyeltem. Valszeg kevés volt az amerikai, és így betették melléjük az angolokat is.

    Csak a nagy német OP kiáltóknak mondom, hogy most megtörtént az, amitől tartottam: az ellenség elkezdett tanulni a hibáiból. Megemelkedtek 6-an, le is szorítottak minket. Az egyik felhúzásomnál meg jött egy F4U és a 20-asai nem érdeklődtek sokat a hogylétem felől.. :))
  • bgabor
    #10720
    Előbb bementem HB-ba angolokkal, erre összerakta az angolokat és az amcsikat Ruhr-ra a németek ellen. Vegyesen voltunk amcsi és angol gépek?
    Ez valami új bug?

    Természetesen a németek nyertek, mint Ruhron mindig, kivétel nélkül. Nem hiszem el hogy a fejlesztőknek nem tűnik fel hogy valami nem stimmel azzal a pályával!
  • Cimbi
    #10719
    Nekem tetszik:)
  • vass17
    #10718
    Na tessék, addig sírtak az emberek, míg megvariálták a hb mm-et. Most a németeket brit+amcsi kombináció ellen rakja be és egészen véletlenül nem volt náluk egyetlen bombázó sem, kizárólag vadászok, míg nálunk 4 is volt. Esélyünk nem volt, 2 Spitfiret még lehagytam, de egy Corsair jött gyorsvonatként és annyi volt..
  • Cimbi
    #10717
    Szerinted mit kéne rendbe tenni az amiknál?:)
  • vass17
    #10716
    Szerintem a többség már akkor a németekkel repült, amikor a BF-109 egyetlen forduló után le akart zuhanni, annyira vesztette közben a magasságot és sebességet, ezt nem nevezném túl jónak. Most, hogy elérték a többi vadász szintjét (mert szerintem a lőszermennyiségen kívül nem hozható fel más mellettük), hirtelen mindenki op-nak tartja...A D-13 op, el lehet ismerni, de alatta nem azok...
    De beszélhetünk a 8+ szintű ME410-ekről, amik világ életükben úgy fordultak, mint egy darab kő, az 5-ös Bfighter meg például képes tartani egy kevésbé mozgékony vadászgép fodulását...
  • bgabor
    #10715
    Amúgy jó lenne ha a remek orosz fejlesztők utánanéznének az 'Arcade' szó jelentésének a szótárban. Behozzák árkádba a realisztikus sebződést, üzemanyagfogyást, túlmelegedő gépágyúkat. Tényleg nekünk kell elmondani nekik, mi a különbség az Arcade és a HB között? Nevetséges.
  • bgabor
    #10714
    Tyű.. sok hét után először mentem egy Arcade meccset, hááát. Sikeresen kiöltek minden funt belőle ezzel a fasza szuperrealisztikus sebzésrendszerrel (eltalálnak és azonnal irányíthatatlanná válik a gép), meg a többi módosítással.

    Csak ne ez a fos Ruhr lenne az alternatíva amcsi/német HBn.