38447
  • Glo
    #10793
    Ha a 4 Hispanos Typhoont adták volna hozzá annak jobban örültem volna
  • Coral Springs
    #10792
    Mielőtt bármi elkezdődne, meg kell próbálni a közös párbeszédet is, tárgyalással akár elkerülhető a háború.


    Ez bizony jólesett, remélem havonta adja triplázva.

  • Coral Springs
    #10791
    De most már nincs okod szerénykedni, jól tolod te is. Javítsd még egy kicsit a helyzetfelismerést, fogadd meg a tanácsaimat, és ok vagy.

  • Mester61
    #10790
    nick nevem steelball. (52 éves player :))
  • Mester61
    #10789
    Sziasztok!
    Most egy noob player ír nektek és kérlek ne nagyon alázzatok le.
    Imádom ezt a játékot, de az utóbbi időben képtelen vagyok elegendő Liont szerezni, hogy vásároljak valamit.A tapasztalati pontok általában jönnek, de nem tudom megvásárolni a fejlődés utáni gépeket. Prém nélkül játszom mert én hülye WOT-os is vagyok ott prémmel nyomom a kettőre azért nem tudok áldozni a magyar fizetésemből. HB-n nagyon ritkán jártam mert nincs olyan oldal ahol részletesen leírnák mi is a teendő amikor egy gépet viszel be és ezen múlik minden, hogy vissza tudsz-e menni a bázisra javítani tölteni és az ellenfelet egyáltalán megtalálod-e.
    Az is nagy kihívás legalábbis nekem mint noobnak, hogy a 5-7-es tierrel taktikázva esetleg ész nélkül száguldozva 10-11-es tier-ű gépekkel találkozva csak röhögnek rajtam. Valaki aki hozzáértő írhatna már egy ismertetőt a HB ről, hogy mi az alap amit tudni kell és mi az amibe semmi képpen ne menjünk bele, tudom hülye kérdések, de alázattal közelítem ezeket, mert nagyon noob vagyok, nézzétek meg a statomat, de akkor is szeretem ezt a játékot ha elsőnek füstölök is el. Bocsi ha hülye kérdéseket teszek fel, de már nem vagyok fiatal ,de szeretnék tanulni, ha van valaki kérem segítsen nekem.
  • CptYossarian
    #10788
    Stealthnél a célponton látom hogy reszel-e rajta a lőszer, a többinél a lőszert látom hogy szépen ível meg csíkban röpül.
  • Nortai
    #10787
    Érdekes ez az Arcade, telibe találok egy IL2: RS132-es rakétával egy JU88-ast száll vígan tovább beleeresztve 2 tárat is. :D Ennyire erős gép az a ju88? :D
  • oxxi
    #10786
    Igen a stealth előnyeit ismerem, és szeretem is, viszont nem vagyok nagy bf-es és ezért a kérdés. Köszi a választ azt is lecsekkolom :)
  • Conqvistador
    #10785
    Ugye a Stealth ot nem látod. Általában a legerősebb kombinációt szokta tartalmazni de az Armored targets cucc is jó lehet annál.
    Annak a tracere legalább gyújtós és nem csak sima.
  • Conqvistador
    #10784
    Ezt általánosságra írtam. Tök 8, hogy Arcade vagy HB.
    Brki kilőhető mákkal.
  • Glo
    #10783
    Aki HB-ra jettel megy az már érti is a dolgát :)

    Amúgy nem nagy kunszt, mert az amcsik kb T12-ig, meg T19 felett repülnek. Meg még tán a T16-os Invader.
  • oxxi
    #10782
    BF-109 F4-re milyen lőszert ajánlotok? Nagy különbség van a stealth és a többi között?
  • Conqvistador
    #10781
    Mert alapvetően elfelejtetek egy aprócska faktort ami minden mást felül ír.

    A szerencse. Elég egyetlen szerencsés találat a megfelelő helyre ami le kritteli a gépet legyen az kétfeelű gép vagy Jet és utána már majdhoygnem a használhatatlanságig leygengül és kilőhető. Egy szerencsés sorozat ha pont beleszáll az ellen bármelyik gépet térdre kényszerítheti.
    Hartman is több gépet veszített pályafutása során sőt Exupery a kis herceg íróját is 3 szor lőtték le a 3. ba 44ben korzika fölött bele is halt.

    Nyilván Jetet lelőni egy másik Jetnek van a legnagyobb esélye de akár egy T2es gép is térdre kényszerítheti ha lelövi/lerammolja/ütköznek.
  • Fulcrum11
    #10780
    Én ezt találtam:
    http://www.flyingbulls.at/#/en/Terminal/Upcoming-Events/
    Állítólag Besenyei az Alagútból fog felszállni a show keretében :)
  • vass17
    #10779
    Az MM-et enyhén fellazították mostanság, egyszer Sabre, egyszer Meteor van az ellenség között és nekünk meg Dora a maximum, elég idegesítő, hogy még arra is folyamatosan figyelni kell, hogy éppen kire csap le a jet..
  • gstup
    #10778
    Mindig lesznek akik fanylognak.Szokj hozzá.Van akiknek semmi sem jó.G-2-es messeremet tegnap úgy szétkapta egy f4u mint foxi a lábtörlőt.Nem tudom hanyas volt,lehet a tier 12-es...
  • vass17
    #10777
    Az mennyire reális, hogy a 109-emre úgy rátapadt egy P47, hogy se lefordulni nem tudtam, de a lefele hurokkal nem tudtam lerázni? Illetve elfogadom, de ezek után egy szót se a német gépek op-ségéről :)
  • vajakos21
    #10776
    Mivel minden értelmes dolgot Pestre raknak( mivel szerintük csak ott élnek emberek ìgy ez is ott lesz) A class fmen hallottam ahol Besenyei Péterrel beszélgettek ròla.Gondolom ki lehet guglizni.Aki gép közelben van és talál v.mit tegye fel.
  • bgabor
    #10775
    Érdemesnek érdemes lenne, mert gyors, nagy a bombateher és jó a védőfegyverzet. No és magas a reward szorzó.

    Remek gép, két gond van vele:
    - nem tudom mi a fenét keres tier16-on. Szinte toál a Tu-2S amcsi megfelelője.
    - a jelenlegi Hb pályán az amcsik teljesen esélytelenek, szóval bombázóval így is, úgy is lelőnek. (a "halászd ki a földi célokat a tíz szembejövő Dóra és K4 alól" effektus)
  • bgabor
    #10774
    Link? Részletek?
  • Conqvistador
    #10773
    A duna elég hosszú 2842km. Pontosan hol? :D

    Győr, Mohács esetleg a Pesti rakpart környékén? :D
  • vajakos21
    #10772
    Május 1 : P38, Corsair és egyébb jòságok a duna felett....Ha valakit érdekel
  • vass17
    #10771
    Én is hirtelen azt hittem, hogy leszakadunk, de szerencsére nem volt hosszú :)
  • Conqvistador
    #10770
    200k a betétele slotba.

    Érdemes szerinted behívni Hb ra?
    Ja és 10 vagy 30 free repair jár hozzá?
  • Glo
    #10769
    Gamestar-on lesz azt mondták, de állítólag csak a német részen.
  • rrally
    #10768
    Valami linket tudsz adni hogy merre figyeljük???
  • Glo
    #10767
    Megfogalmaznád ezt még egyszer, mert komolyan nem értem a mondatfelépítést.
  • vadbill
    #10766
    korrekt válasz én szintén jó játékot kívánok neked és mindenkinek!
  • vadbill
    #10765
    Mindenképp a sebzést mert az nincs az f-es típusoknál,az irányítás is nagyon nehéz üldözni csak bombázott "azt meg minek, gyenge sebzés esetleg a wellington féle papírgépeket" menekülni lehetetlen sem sebesség sem fordulékonyság. " P-39 -ek rendben vannak, bár zuhanás közbeni fordulónál gyakran föld a vége. " túl merev gépek a sebbessége jó azzal lehet operálni tűzerejük kiváló csak fordulni ne keljen". a b-25 már többször csinálta 3000 méter felett egyszerűen elkezd forogni még le nem esik (ez vszeg bug)
    Ezek a gépek még két hete sokkal jobbak voltak, op akkor sem volt egyik sem, de eredményesebbek.
  • Coral Springs
    #10764
    Épp indultam volna harcba mire ezt megakadályozta a természet, és kiparancsolt a szobámból. Azt hittem ledől a ház.
  • kocsilajos
    #10763
    jó hát nem volt nehéz nekik ledarálni kb még a célt sem látták meg, igen itt eljön az 6 év ami me 262 és a sabre között van... ez a szint ahol igen erősen megfordulnak az erőviszonyok...
  • Conqvistador
    #10762
    De az se gáz ha német XP t kapok xpt könynebb csinálni bármikor mint liont.
  • Glo
    #10761
    Miért lenne bugos az MM? Csak 16-os feletti gépek vannak rajta :)

    Amúgy mostanra eltűntek az amerikai Sabre huszárok, viszont ott maradtak a német jetek..
  • Conqvistador
    #10760
    Az az igazság pénz is kéen meg Orosz XP is :D
  • vass17
    #10759
    Az a P-51 kb semmit sem ér jelenlegi állapotában. Se lefordulni, se elhúzni nem tud, nemhogy az FW-kről, de a jóval alatta lévő 109-esekről sem :)
  • Amaymon
    #10758
    Ha fejlődni akarsz gyorsan HB a barátod, ha prémed van hétvégén méginkább. Már 7.3M-n ülök :)
  • Amaymon
    #10757
    Azért jó sokáig tartott amíg felfogták, hogy a mostani metagame szerint Mustang-ot kell hozni. De még mindig nagyon ritka az ilyen leosztás. Egy Mustang javítása 16k lion, a fóka 60k. Most tekintsünk el a bugos MM jeteitől a képeden :)
  • Glo
    #10756
    Menj HB-t.
  • Conqvistador
    #10755
    A fene a szánalmas economy pofájukat a gajdzsinosoknak.
    Végre összehozok egy tényleg korrekt kőrt.
    9 hajót kiktatok a 12ből a battleshipet is és még bónuszként 5 gépet leszedek és prém nélkül 35K ha lenne prém akkoris csak 52K lion 9,5K s javítási költség mellett T9en.
    Egyszerűen így nem tudok haladni. legalább 5M lion kéne...
  • Glo
    #10754
    Mentem egyet Invaderrel. A németek szopóágra kerültek :D



    Ja, és megtudtam, hogy 26.-n megint lesz Invader osztás, majd figyeljetek :)