38447
  • Conqvistador
    #10833
    Viszont nálam rendkívüli módon feljavult igaz Prémiummal is a lion szerzési arányom.
    Orosz ágon T9 es tierben 5db Peschkával hatalmasat lehet alkotni.
    Ugyan csak vagy 2x500kg bombát viszel vagy 2x250+4x100 esetleg 10Rs132es rakéta ami nem tűnik túl soknak de a rewardjaik 110-120-120-140-140% ot nyújtanak szemben a 80%os egyéb bombázóktól. És iszonyúan megdobja a lion termést :D
  • stork13
    #10832
    Visszanéztem a screenshotokat. Kevesebb xp-vel és tankkal is 2k volt. 8-ból 8x volt 2k. Most 16 groundra lett 1k.
  • Conqvistador
    #10831
    Sokmindnen függő a dolog.
    A % is befoylásolja.
    De tényleg úgy tűnik kevesebb xpt ad.
  • stork13
    #10830
    Hmm, a Bomber-t visszadobták 2k xp-ről 1k-ra.
    Valakinek még valami feltűnt?
  • Ry0K3N
    #10829
    Osztálykiránduláson az egyik srác vett egy ilyet amíg az egyik állatkertbe be sikerült reptetnie a lámák közé :D
  • bgabor
    #10828
    És már akkor is kínában készült. :D
  • flashpointer
    #10827
    U volt az elején egy forgó propeller és repült is :P
  • Fulcrum11
    #10826
    Valaki emlékszik még ezekre? :D 15 éve ez volt a World of Planes :D A Messzer már akkor is OP volt :)
  • Amaymon
    #10825
    Spoilerbe rakom, ha zavarna valakit a nagy kép:

  • Amaymon
    #10824
    Nem találom, nincs bookmark-ban. Féligazságot nem akarok leírni.
  • vajakos21
    #10823
    Gondolom mert nem tudunk róla
  • Conqvistador
    #10822
    Látom nem akartok semmit mondani, mit tudtok a tervezett frissítésről.
  • kocsilajos
    #10821
    hát nooormális?
  • Amaymon
    #10820
    Meg se rezzen a fazon :) A középső szerintem preparált. Iszonyatos ereje van olyan közelről a tolósugárnak és a gép által keltett örvénysornak.
  • Coral Springs
    #10819
  • Conqvistador
    #10818
    Na ha valamit tudtok a frissítésről ami érdekes lehet leygetek szívesek megosztani velünk. köszi
  • vajakos21
    #10817
    Nyugi joystickot nem fogják javítani...hülyén is nézne ki egy repülős játékban nem?
  • Conqvistador
    #10816
    És valami halovány konkrétum?
    Pleaseeeee
  • Kollati
    #10815
    Ahogy az amcsik mondonják: Ha elmondanám meg kellene hogy öleljelek. (Vagy valami hasonló)
  • Cimbi
    #10814
    Ne csigáz.:D
    Mi a tipp?
  • Kollati
    #10813
    A héten jön, tippem van rá mi lesz benne.
  • Conqvistador
    #10812
    következő patch?
    Tudni róla valamit magyar nyelven is?
  • Amaymon
    #10811
    "a wot-ban prém nélkül is jobban lehet haladni mint itt, ez nagyon el lett Q.va."

    Kérdés melyik a jobb, ha tele van siemkával, mert akárki idővel bármit kigrindel. És szétb*sszák az egész meccset. Elnézést :)

    Vagy a haladás vagyis a jutalmazási rendszer teljesítmény függő is, közvetetten javítva a meccsek minőségét.

    A high end content egyenlőre szerintem is unbalanced. Nem érdemes ~15 fölé menni (nemzet függő hol a határ). A köv. mini patch nagyon jónak tűnik, ha nem hoz be valami váratlan tényezőt.
  • Amaymon
    #10810
    "P-51 kb semmit sem ér jelenlegi állapotában"

    Én csak annyit látok, hogy megyek a 12-es fókával és szépen ölik a D-13akat. Feltéve, ha benn van a kritikus tömeg. Egy nem ér semmit sem.
  • Cimbi
    #10809
    Én tegnap mentem a jenkikel(nekem a német és az ami lenne a 2 fő nemzet) ugyan azt kell vele repülni mint ilben a corsair simán partiban van a g6+g2-vel és f4-l észel még a fókát is megsz....tod.Ami nagyon nehéz velük a joyal célozni nagyon billeg.
    Egy dolgot nem lehet vele kompenzálni az emberi hulyeséget:DDD
    (amikor 7 db bugos b25 forog a reptéren hát az félelmetes:D)
    A fegyverzet meg nem gyenge csak hát ugye 500 méteről a fele mellé megy amikor viszont a kedves kolléga közel kerül az OP némethez akkor az 500 métere állított ágyúival tüzel aminek megint csak a fele mellé megy :D
  • Conqvistador
    #10808
    Na ez haláli. Valamit megpiszkáltak az XP-ken is.
    Kevesebb Xp jön, mint régebben. Állandóan variálnak, mint borz a ba....son.
  • Conqvistador
    #10807
    Amúgy jóbb felsőő sarok bevásárló kocsi jel és ott láthatod...
  • Glo
    #10806
    Votl olyan event amin lehetett Godlen Eagle-t kapni. Ebből, meg a training mission-ökért kapottakból összejött 1-1 napi prémre való.
  • Conqvistador
    #10805
    Hát ha csak 1 naposat váltasz az 100 gold.
    500asból 5 napnyi kijön.
    És mivel nem foylamatosan lesz 5 napnyi időm még jó is, hiszen addig se pazarlódik és akkor indítom a következőt amikor nagyobb ráérő időm van.
  • Mester61
    #10804
    Van egy napos prem, hogy lehet aktiválni?
  • Conqvistador
    #10803
    Aktiváltam az 1 napos prémet és 13h óta majd 500k -t összekapartam.

    Coral Springs nek igaza volt. T9 en nagyon jól lehet játszani még a bombázókkal is 4 pescka 1 il2 és a yak9t az előbb prémmel 65k lion esett be vizes pályán 11hajót 3tankot és 1 pillboxot tettem el láb alól +1gépet.
    És csak 8-9k a max szerelési költség ha minden gépem leszedik.
    T11ben 15k T13ban közel 25k is szokott lenni.
    Végre van egy jó alternatíva :D
  • Glo
    #10802
    Hát nemtom, én félek az USA gépektől mint a tűztől, mert HB-ban ha csak rád sercint Billyboy akkor is bepirosodik valamid, és akkor már lehetetlen harcolni.. akkor az egyetlen siker az marad, ha sikerül hazáig sunnyogni és leszállni a géppel :)

    Szóval mindenáron úgy kell repülni és taktikázni, hogy véletlen se kerüljön a hátadba valaki, mert a német gépek amúgy is törékenyek..
  • vadbill
    #10801
    Gyengék az us f típusok (f4f4-f6f3-fau stb.) gépágyú-i, és a gépek mozgékonysága is nehézkes.
    P-39 esek tényleg sokkal hatásosabbak, de nekem valamiért nem jönnek be :D
    Ezzel a témát lezárnám, ha nem bánod, nincs kedvem ezen rugózni, a japán még gyengébb lehet mivel alig alig látni :(

    Átmentem angol vonalra.



  • Mester61
    #10800
    Köszi, igazad van az előbb 915 km/h-nál leszakadt a szárnyam pedig már rajta voltam az ellenen, igen sok mindenre kell figyelni, nagyon jó ez a játék de igen sok tapasztalat kell ahhoz, hogy tudjál valamit tenni. Nagyon jól esik mokor 27 30K creditet és XP-t kapok de nagyon ritka de van ilyen is, 21 földi meg 5-6 légi cél és ha eléred ezt mindig nyomod, hogy hátha jobb lesz a következő, és nem és nem, nem ismerem a gépeket sosem repültem, a repülős barátom azt mondta, hogy a repülés nem csak a tudásról szól ismerni kell a saját képességeimet is amit a fizika behatárol, sajnos itt sincs máskép, a reakció időd a géped nem ismerete sok mindent eldönt, ezért szeretem ezt a játékot, ha nem is megy mindig megnézem mit is rontottam el, és általában én vagyok a bal f**sz.Csoda ,hogy eddig eljutottam, de nagyon bosszant, hogy most már pénz nélkül nem lehet haladni, azaz lehet csak nagyon lassan, ezt az egész játékot a WOT-ból kivált tehetséges emberek csinálták, de a wot-ban prém nélkül is jobban lehet haladni mint itt, ez nagyon el lett Q.va.
  • vass17
    #10799
    Egyrészt el kell dönteni, hogy bombázni akarsz, vagy vadászni, a kettőt nagyon ne keverd. Tehát vadászgépre nem érdemes bombát tenni, mert egyrészt visszafogja a teljesítményt, másrészt arra ösztönöz, hogy lent keresd a célpontokat, ahol nagyon jó céltábla leszel.

    Ha vadászni akarsz, érdemes kezdetben felmenni, legalább 3500-4000 méterre, ahonnan átláthatod a lenti helyzetet. Ez után érdemes olyanokra lecsapni, akik például egy csapattársat üldöznek, mert esélyes, hogy közben nem figyelnek hátrafelé. Amikor lecsapsz pedig nagyon kell figyelni a sebességre, mert könnyen elérheted zuhanásban azt a sebességet, ahol szétesik a gép, ez előtt általában nagyon elkezd rázkódni, ilyenkor érdemes visszavenni a gázt, esetleg vízszintesbe hozni a gépet, hogy lassulj valamennyit. Még valami, ilyenkor nagyon óvatosan kanyarodj, mert könnyen letörik a túlterhelt gép szárnya.

    Miután megérkezel az ellenfél nyakára, nem érdemes belassítani mögé, inkább érdemes megpróbálni még közeledés közben megsebezni, ha nem jön össze, akkor pedig felhúzod kicsit a gépet, és megint rákanyarodsz, persze csak enyhe kanyarokkal, hogy ne veszítsd el nagyon a lendületet. Ha beállsz a másik gép mögé vízszinten és üldözöd kanyarogva, akkor pedig nagyon figyelj rá, hogy nehogy megérkezzen mögéd is egy ellenfél, mert olyankor már neked sincs sebességelőnyöd.
    Nagyjából én ennyit tudok, persze egy japán gépnél pl. ez a taktika nem alkalmazható, ott soha nem lesz igazán sebességelőnyöd, viszont lefordulhatod a legtöbb gépet, nagyon sok gépnél viszont alkalmazhatod ezt, pl. németek, egyes amerikai gépek.

  • Glo
    #10798
    Valszeg azért ilyen a grafikai megjelenítése mert elvileg 2 rakétánként lövi, de árkádban egyesével. A rakéták indítása kettős füst, de el már csak 1 repül :)
  • Mester61
    #10797
    Köszi a választ megpróbálom ezt is.
  • stork13
    #10796
    Szűkítsd a kört, melyik nemzet(ek), milyen gép(ei)?
    Aztán majd valaki ad tanácsot is. :)
    Pénzhez használj német bombázót (Ju-88, He-111, S79), alacsonyan támadva. Szerintem.
  • Nortai
    #10795
    Nem tudom, hogy jött ki ebből így a rakéta de ilyen pillanatok miatt érdemes játszani. :D
  • aknakukac96
    #10794
    Szerintetek javítva lesz az economy rendszer, és ha igen, milyen mértékben?