38447
  • Rev Hard
    #35724
    Felveszem Fraps -al, majd Sony Vegas -al megbabrálom és max MP4 beállításokkal kimentem. Illetve régen WMV -be mentettem ki de azt kevésbé szereti a youtube.
    Utoljára szerkesztette: Rev Hard, 2014.09.27. 15:33:06
  • rubber785
    #35723
    rohadjon meg az összes bombázó.. !!!!! undorító amit művelnek.. lusta köcsögök az összes! gyönyörű csata lehetett volna megint, de természetesen a földieknek annyi..
  • Amaymon
    #35722
    Nvidia shadowplay már elérte azt a szintet, hogy kitűnő minőséget csinál, ha támogatja a kártyád.
  • a.carkey
    #35721
    Hát rohadjon meg minden ukrán és orosz. Már alapból kilépek minden olyan csatából, ahol balfasz top klánok mészáros 1kfly+os repcsijei vannak, erre nem megnyerik? Az utolsó 25ből 1x nem nyertünk, erre most, amikor duplánál kapom őket, naná, hogy nyerünk egy szedet-vetett csapattal! :D
  • a.carkey
    #35720
    Top tierben van a legtöbb hülye. Olyan ukrán arcok mennek MEGVETT gépekkel és modulokkal, maxos F2ben és bisben, hogy csak nézek. Buta ramming, sok-sok bug kihasználása, kill lopás, égő gép lerammolása, ha nem ők lövik le, ai gépekre menés ezerrel, mindenen átgázolva. Ilyen nem volt T4ben, mondjuk kevesebb is volt az ukrán genya is.
  • rubber785
    #35719
    ez az egész el van kúrva.. sokszor egy b17 -esnek adok 3 critet, a társam egy sima hitet amikor zuhan, övé a kill.. baromság..

    amúgy segítséget szeretnék tőletek kérni: hogy lehet jó minőségű videót felvenni a játékban? elsősorban Rev Hard -tól kérnék helpet, a te videóid eléggé jó minőségűek..
  • gezu1025
    #35718
    Hát nem tudom, nekem elég szarul esett, hogy az első lelőtt CL13-am így belopja egy senkiházi, ez van.
  • Rev Hard
    #35717
    Itt ebben a játékban emberséget nem találsz már tudnod kéne, sokan az anyjukat megkúrnák egy kill -ért. Ha hagyod magad pillanatok alatt úgy jársz mint jani a moziban, nekem ha valami nem tetszik abban a pillanatban meggyötröm az ipse lelkivilágát, az sem érdekel ha kirak a rendszer a csatából. Engem általában nem zavar az a +-1 kill, van hogy odaadom valakinek, természetesen a kirívó esetekről beszélek amikor valaki nagyon pofátlan, vagy épp kész van a sérója és betámad.
    Utoljára szerkesztette: Rev Hard, 2014.09.26. 22:38:50
  • gezu1025
    #35716
    Na ez most sok volt.

    Lelőttem Pantherrel egy CL13 szárnyát, zuhanás közben belopta egy másik gyerek, számon kértem, majd elküldött a kurva anyámba, hogy mit képzelek, takarodjak már, csak lvl42 vagyok, kussoljak. :O Köpni nyelni nem tudtam. Tisztában vagyok vele, hogy mindenhol vannak parasztok, de eddig ilyet én még nem láttam Warthunderbe, és különösen nem hittem volna, hogy top tier, koreába fogok ilyet látni....
  • gezu1025
    #35715
    Miért jó az egy FW A-8nak és az utána érkező 109 K-nak, hogy velem, egy TU2-vel fordulóznak 500 méteren a mecs első perceiben? Mi nekik ebből a hasznuk? Mégis hogyan gondolkodnak? Ha nem túl kretén a team, az ilyeneket mindig lelövik mögülem. Most is így volt. 1 base, 1 kill, talisman + prem+ first win --> 20k rp. Ez egy tetves rp gyár. :D
  • a.carkey
    #35714
    Még a T5 gépek megszerzése során találkoztam egy figurával akinek úgy 300 felszállásból volt 1000 lelőtt gépe vele, és kb. 15x lőtték le, tehát annyira nem szar, csak gondolom ezzel is rá kell érezni a dologra, mint a P63al.
  • rubber785
    #35713
    lassú, rosszul fordul, kevés lőszer, egyszóval: ...
  • robi3
    #35712
    pulkzerstörer milyen? németekkel lehet már győzni?
  • rubber785
    #35711
    hagyd a d 12 -t, repülj a d 9 -el, sokkal jobb gép! rettenetesen pontos (csalóka, hogy ''csak'' 2x20mm és 2x13mm), head on -ba kiváló, sebességre is, (900-at bírja zuhanóba), és asszem 30 m/s emelkedése van, ami elég jó..
  • gezu1025
    #35710
    A Jetek hamarabb odaérnek, mint gondolnád. :)

    Meteor, az első 3 amcsi Jet, Mig9, ezekre lehet számítani 5ből 4 csatában. Legalábbis D13-al ez van, az meg pont ugyanakkora BR-el rendelkezik.
  • gstup
    #35709
    Ne legyen ellenség feletted.Különben halott vagy... :)
  • R0GERIUS
    #35708
    Az F9F-5-nek is szétfő az olaja 3000m alatt. :/

    Az Fw190-D12 tudom, hogy BnZ gép, de mikre kell még odafigyelni?
    Miben jó, és milyen manővereket kell kerülni (a turnfight-on kívül)?
    Esetleg valaki tud még egyéb tippeket is hozzá? :)
  • gstup
    #35707
  • gezu1025
    #35706
    Úgy vagyok a spitekkel, hogy kihúzhatnám, de minek? Nem sok kihívást látok bennük, egyszerűen unnám repülni őket. Hiszen megy is, fordul is, lő is, lőszer is van. Inkább megyek valami olyannal amihez ész is kell, még ha szopok is.
    Utoljára szerkesztette: gezu1025, 2014.09.26. 10:38:30
  • gstup
    #35705
    A nagyobb spiteket (mk 22,mk 24 ) kihagytad?Na azokat érdemes kipróbálni.Nem sok gondod lesz velük.. :) Mondom.Én csak ajánlani tudom a prém zérót. :)
  • gezu1025
    #35704
    Az az igazság, hogy már mindegyik propelleres vadászhoz volt szerencsém. Kivéve a nagyobb Spiteket, YAKokat és LA-kat. Ellenben a Japán ág, valahol az első Zeronál tart, és nincs hangulatom végighúzni prem gép nélkül. ;)

    Mondjuk tuti, hogy bele kell tanulni, én még az amcsi prem Spittel is BNZ-zek. :D Persze ha az ellen fordulózni akar, nem mindig mondok nemet.
    Utoljára szerkesztette: gezu1025, 2014.09.26. 10:21:41
  • gstup
    #35703
    Én megvettem anno.Csak ajánlani tudom.Átlagba körönként 3-4 ellenfelet szedtem le vele.Iszonyat pénzt és rp-t hozott.Most már magasabban van mint volt,de még így is használható.Ha RB-ben játszol arra kell csak figyelned hogy 400 km/h fölött ne nagyon csinálj hirtelen fordulatokat.Egyből törik a gép.És itt jön elő a zéró nehézsége vagy gyengéje.Ha jó pilótát fogsz ki akkor simán meg tud szivatni. :) De lesznek ott még jó gépek. :) Ki-84 és az n1k. :) Viszont a spit ág jobb a japónál.Ezt még mindig tartom. :)
  • Zuikaku
    #35702
    Én például annó a Zerokkal durván 150 bevetésből kb 1,5 millió silver liont és kb 500.000 Rp-t szedtem ki.
    Szerintem felesleges a Pacific pack a sima a6m5-öt simán össze lehet szedni kitartó játékkal.
    Amúgy a Zero pont az a repülő amivel beállsz az ellen seggébe és csavaronként szeded szét a gépét. Annyira kezes. Persze a nagy sebességű manöverket annyira nem bírja. Remek turnfighter. Viszont a japán ágon megtalálsz két nagyon jó gépet a Ki-84-et és a J1N1-et. Mind kettő nagyon jó gép. Mind emelkedésben, mind fegyverzetben és fordulásban.
  • gezu1025
    #35701
    Valaki aki ért a Japán ághoz, legyen oly kedves és adjon tanácsot. :)

    Zeroval van kedvem játszani, és mondjuk az se zavarna ha közbe jönne a pénz meg az rp. Megéri megvenni a Japán Pacific packot az A6m5 ko reisen-ért? Jó az a gép? Jó helyre rakja?
  • Overburner
    #35700
    Ezt én szépen itt hagyom :)

  • gezu1025
    #35699
    Majd kiderül.
    Azért remélem a ho/go 229 FM-et nem gondolták komolyan. Nem vártam egy világverő cuccot, de az a gyorsulás.... :D
  • gstup
    #35698
    Az FM-je nem biztos hogy 100%-os...
  • Eagle16
    #35697
    Kár hogy a legelső 3 ezer méter alatt szétfő, legalábbis az olaj...amúgy nem rossz, alapjáraton sokkal használhatóbb mint a P-80A.
  • gezu1025
    #35696
    Ráadásul, ha igaz az amit a DEV szerverról lőtt videókból le lehetett szűrni a Vampire után most érkező új Venom, nagyon nagyon jó lesz. 4x20mm 600 ammo, ~1000 km/h tengerszinten...
  • a.carkey
    #35695
    A brit Meteorok nagy része endgamenek meg nem rossz. 780 lőszer és mindegyikhez 4x20 mm H.Mk.V. tartozik. "Viszonylag" jól fordulnak, a Vampire meg jól emelkedik. Érdekes nation, az bizti!
  • a.carkey
    #35694
    Igaz. Bár a japók sem rosszak.

    Részemről nem nagyon szoktam nagyokat repkedni csak egy típusra koncentrálva, de tény, hogy amikor 1x fogtam magam és már nem volt mit csinálni a brit proposokkal, mert csak a jetek maradtak meg a britektől, búcsúzóul repültem egyet csak úgy, és tényleg nem tűntek rosszak így a "Na repüljünk már egyet, csak úgy!" kategóriában. :)

  • gstup
    #35693
    Mellesleg a legjobb kezdő nemzet nem a japán,hanem az angol.A spiteknél nincs jobb.Ahhoz kell a legkevesebb "skill".
  • rubber785
    #35692
    ez egy jó kör volt.. :D az utolsó spitfire lezuhant, pedig majdnem megvolt.. :(
    (és igen Alex -nak hívnak..)
  • a.carkey
    #35691
    Akkor a kisebb tierű. :)
  • rubber785
    #35690
    most valahogy az fw 190 a5/u2 -vel 1.1 km-ről leszedtem a spitfire szárnyát stealth lőszerrel.. nemtudott elmenekülni.. :D
  • gezu1025
    #35689
    Élvezni a játékot. A játék élményéért repülni.
    Utoljára szerkesztette: gezu1025, 2014.09.25. 16:57:38
  • a.carkey
    #35688
    Mire kell?

    Jetek ellen vagy húzni valamit?
  • gezu1025
    #35687
    Melyik Tempestet érdemes repülni? Az 5.7-es vagy a 6.3-as BRüt?
  • Zuikaku
    #35686
    Nem panaszkodok az Xp 50-re. Ma egy nagyobb kihagyás után sikerült a ruszkik ellen repülni. Kész UFO lerakat. Meglepő tud lenni mikor a kimaxolt kettes Gusztiddal nem tudsz emelkedésbe menekülni(egyből zuhanó repülés után), mert a sztálini farostlemez tákolmányok simán utánad mennek. Értem én, hogy kevés bennük a fém de, hogy rájuk nem hat a gravitáció. :D Nesze neked emelkedő bajnok, "energia vadász" Messerschmidt! :D
    Jut eszembe. Tavasszal mikor a 'murrica ágat húztam, rendszeres arról szólt a játék, hogy a németek a két csapat találkozásakor másfél-két kilométerrel a fejed fölött voltak. Most meg a sokadik RB csata után mint ha fordítva lenne.
  • gstup
    #35685
    Melyik gép nem fordulja le a németet? :D De egyébként valóban irreális az emelkedése.A fordulása nagy sebességnél eléggé gyenge.
    Utoljára szerkesztette: gstup, 2014.09.25. 13:24:02