38447
  • Eagle16
    #35764
    Igen, az ott én voltam :D

    Most lett elit az F8-F1B, azért vettem elő, hogy megcsináljam az utolsó modult rajta. Brutális gépezet lett, ha nem melegedne WEP-el mint az őrült, akkor nem lenne hibája.

  • StrikeFor
    #35763
    http://en.wikipedia.org/wiki/AIM-9_Sidewinder

    mehet rá a Sidewinder :P
  • rubber785
    #35762
    hoppácska! :D Alexx voltam.. :)
  • gezu1025
    #35761
    Én az F9F-re mentem. Nem bántam meg. Határozottan nem top jet, de fel lehet velük venni a versenyt. A 2. legeredményesebb gépem, és ezen én lepődtem meg a legjobban. Ha egyszer végre bekerül a sokat emlegetett cougar a sor végére, akkor lesz teljes az öröm. :)
    Utoljára szerkesztette: gezu1025, 2014.10.01. 21:01:26
  • Eagle16
    #35760
    Az MM teljesen meghalt, 7-8 perc alatt sem rak be sehova...RB. 20 perce várok.
  • rubber785
    #35759
    inkább túl jók voltak azok a légcsavaros pilóták..
  • Eagle16
    #35758
    Fel nem tudom fogni hogy hogy tudnak ezek a nyomorékok veszíteni német légcsavarosok ellen olyan csapatban ahol kb. csak jet van...ehhez azért tehetség kell.
  • Eagle16
    #35757
    A P-80A gyenge kissé, nem sok tolóerőt ad a hajtóműve. Szóval lassan gyorsul fel, de amúgy 850-900-at tudja tartani egyenesben.

    Az F9F sajnos top jetek ellen megy...annyira meg sajnos nem jó.
  • mabbak
    #35756
    P80 vagy F9F érdemesebb a fejlesztésre első amerikai jetnek?
  • rubber785
    #35755
    ma én 3 kört mentem d9 -el, 7 repülő.. 1 kör a5/u2 -vel 1 repülő.. sokmindentől függ, milyen passzban van az ember, melyik pálya stb.. és a csapat legfőképpen!!! most fél óráig üldözött egy f4u (a5/u2 -vel voltam), mire letudták lőni, bal szárny fekete, törzs piros, motor pink.. egy wellingtont bedaráltam azt ennyi is volt.. D9 D9 D9 !!!
  • Caterpillar
    #35754
    "To honor the Hungarian Air Force and Hungarian pilots, we present the Hungarian Air Force roundel, which will be added to War Thunder:"

    Szóval majd...
  • StrikeFor
    #35753
    milyen cheatet használnak emberek,hogy amikor targeteled arcadeban akkor a gépük össze vissza rázkódik,dobálódik és szinte lehetetlen eltalálni.....gondoltam,hogy biztos rázzák az egeret ,de ha én elkezdem rázni az egeret csak szépen lágyan úszik tovább a gépem......de ezek mintha egy hurkapálca végére erősített zászló úgy rázkódnak össze vissza mi ez????
  • robi3
    #35752
    én sem találtam.
    Tök gáz, d9-el, g-6-al nem tudok vagy alig tudok leszedni egy mustangot, g-6-al újabban addig taktikázok mire senki sem marad nekem, sok köröm volt hogy egy golyót sem lőttem. Így alakult ez ma is, első 3 köröm g-6-al 1 kill, a többiben még csak találat sem, erre kicsit mérges lettem és bementem 1 kört az egyik kedvencemmel a sima a-5-el, végeredmény 1 f82 és 2 mustang. Nem értem miért nem megy magasabb tierben.
  • StrikeFor
    #35751
    no luck
  • Pluskast
    #35750
    Ezt olvastátok? Ha valaki esetleg megtalálja a cuostomiation menüben az szóljon mert én nem találom :(
  • WinT
    #35749
    Nohát pont az angolokkal toltam tegnap köztük a Vb-vel is (IX még nincs) és olyan érzésem volt mintha a britt 20-asokat hatástalanították volna. Pár hete pl. még azonnal szétszakadt aki a Typhoon-om célkeresztjébe került, tegnap meg mintha direkt kikerülték volna a töltények a célpontot. Fene se érti ezt.
  • Vincenzo91
    #35748
    Spitfire F. mk IX-el meglehet enni őket oda-vissza... :D de az mk Vb-vel is csak annak könnyebben törik a szárnya. Az ilyen hülye oroszok miatt húztam fel az angolokat. Ha belemennek a fordulózásba... márpedig belemennek, mert bíznak azokban az op tákolmányokban, akkormár nyertél. ;)
  • Zuikaku
    #35747
    Az igazi esszencia, mikor Yak-3sokkal vegyítik.
  • WinT
    #35746
    Yak-9... telibevert Yak-9 mindenhol, akárhova megyek, akármivel... és lefordul, legyorsul, lealáz, széttép akármit csinálok. Én meg csak símogatok mindenkit akárkire lövök. Ezeknek kellene egy külön játékmódot indítani aztán ott maszturbálhatnának magukban egész nap.
  • AnuluWork #35745
    " De a leghatékonyabb gép a németeknél az fw 190 a5/u2.. ami előtted van, annak vége is van egyben.."

    Nem igaz! Saját tierjében a Hs-129B2 szemből bármikor kivégzi anélkül, hogy eltalálnád. :)
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2014.09.29. 21:21:35
  • robi3
    #35744
    én a sima a5-öt jobban csipázom, a tűz ereje bőven elég. Az u2-t szerintem nagyon visszafogja a plusz gépágyú.
  • rubber785
    #35743
    az én véleményem: a német dugyattyús motorral szerelt vadászok közül (légcsavaros gépek) az fw 190 d9 emelkedik a legjobban! A ta 152 egy magassági vadász, amit a játékban nemtudsz kihasználni.. az fw 190 f8 meg egy földiek elleni gép (azért is dobja a levegőbe, nemkell felszállni) és ő rendelkezik a legnagyobb tűzerővel is! (2x30mm, 2x20mm, 2x13mm) ezt is érdemes kihasználni! De a leghatékonyabb gép a németeknél az fw 190 a5/u2.. ami előtted van, annak vége is van egyben.. Egyedül az a8 az a gép, aminek nem látom értelmét.. A d12 meg ugyan az mint a d9 csak nagyobb tűzerővel (ami által lassabb is), a he 162 meg egy ,,népi-vadászrepülőgép,, -jól fordul, -gyors, -pontos, és ennyi..
  • Frenky
    #35742
    Sziasztok! Akik még nem ismerik, bátran csatlakozzanak a Magyar DCS World csoporthoz, ha gondolják:
    DCS World MAGYAR Felhasználók csoportja a FB_ON!
    vagy Digital Combat Simulator World MAGYAR Felhasználók csoporja a Google+ ON! Csatlakozz!
  • StrikeFor
    #35741
    azaz és botrányszar a végsebességük
  • gstup
    #35740
    Azt nem tudom.De kb.1 évvel ezelőtt hoztak be nekik egy olyan FM-et,hogy zuhanás közben olyanok lesznek mint a kő.Szóval akkor lettek nekem felejtős.
  • StrikeFor
    #35739
    messzák törnek mint a ropi
  • gstup
    #35738
    Nekem meg pont a messer ág a felejtős.Semmire nem jók.. :)
  • robi3
    #35737
    akárhogy is, én úgy gondolom hogy a német 4-es vadász tier elég lapos, megvan belőle az a8, f8, d9, ta 152(még csak stock) és a g-6, de egyenlőre én egy forintot sem adnék a fóka ágért beleértve a ta-t is. A g-6-ban látok fantáziát és így látatlanban úgy gondolom hogy a k-4 tudhat valamit. Az utolsó igazán működőképes fóka ami megállja helyét a riválisokkal szemben az az A-5-ös. a8, f8, d9 ebben a sorrendben 15, 20 majd 50 repülésem volt igazából nem sok de mind mínuszban van bár a ta-val csak 4 repülésem volt mindig úgy éreztem hogy egy zsíros céltábla vagyok. Most megpróbálom majd a he 162-t majd a g10, k4 és utána a d12 mert abban még bízok egy kicsit. Igazából nem is a d9 a rossz gép mert ha összejön a csapat 3 killt lazán be lehet zsebelni, de az a baj, hogy ez ritkán van.
  • Eagle16
    #35736
    Eddigi legjobb köröm a Meteor-al. Nem légcsavaros gépek ellen mentünk, Me-262-esek meg He-162-esek voltak. A Sea Meteor-ok megpusztultak az elején 10 perc alatt...

  • rubber785
    #35735
    ha fullos, 4800 méteren asszem 750 -el tud száguldani, ezt érdemes kihasználni, és rettentően pontos, zuhanóban bírja a 900-at, fordulása fókás, de egy baj van vele: nem adnak hozzá megszerezhető álcafestést.. :(
  • robi3
    #35734
    sztornó, most egész jó 3 killes köröm volt, nem rossz gép, ha van idő kihasználni a taktikát
  • robi3
    #35733
    én nem értem hogyan csináljátok ezt, szinte fullos d-9-el 6 csatából 3-ban még csak találatom sem volt
  • Karónvarjú
    #35732
    http://hardverapro.hu/apro/saitek_x52_10
    http://wingbest.unas.hu/spd/0021165105966/Saitek-X52-Pro-Flight-Control-System#page_artdet_tabs
    Egy kis segítség ;-)
  • Torzonborz
    #35731
    Ahogy Amaymon is írta nem kapható raktárról itthon , vagy keresel egy boltot ahol megrendelik neked vagy esetleg keresel egy jó állapotban lévő használtat.
  • Amaymon
    #35730
    Ritkán van normális kínálat itthon és belépő szinten nincs sok alternatíva. Néha az x52-t lehet kapni. Általában az üzletek megrendelésre hozzák be, nem igen van még nagy lerakatban sem készleten. Én közvetlen külföldről vettem a pedált. x52-nél jobbat nem érdemes venni ehhez a játékoz. Régi megbízható modell, évekig bírja a strapát.
  • Pista ba
    #35729
    És honnan tudnám beszerezni? :)
  • Torzonborz
    #35728
    Sok alternatíva nincs : Saitek X-52 .
  • Pista ba
    #35727
    Ha pedál nélkül akkor kb 30, ha azzal együtt akkor olyan 40-50. A játékokat pedig köszönöm, meg fogom nézni őket :)
  • Torzonborz
    #35726
    Mennyi pénzed van rá ?
    Amúgy meg ha szimulátorozni akarsz akkor felejtsd el WT SB-t mert egy szeméthulladékfos. Keress egy normális rep.szimet. pl CloD , DCS vagy a készülő BoS.
  • Pista ba
    #35725
    Sziasztok! Szeretnék majd vásárolni egy Joysticket SB-hez. Nézelődtem már, találtam is egy x 52 nevezetűt, ami árban is jó lenne, és jókat is írtak róla, viszont nincs raktáron, fogalmam sincs mikori modell lehet, de gondolom már kifutott. A kérésem az lenne, hogy javasoljatok Joystickeket, amik később esetleg bővíthetőek pedállal, netalán jár is hozzá, illetve az sem utolsó szempont hogy beszerezhető legyen . :D
    Esetleg írhattok egy kis jellemzést is :)
    Köszönöm! :)