38447
  • Glo
    #10913
    Nem az az érdekes h Téged odarakott oroszként, hanem h engem nem rakott oda jóideje :)
  • bgabor
    #10912
    Nyilván hallucináltam akkor, bakker. :D
    Korsunon voltunk egyébként, any available beállítással.
  • Glo
    #10911
    Elélg érdekes, mert engem német oldalon 3 napja nem rakott be oroszok ellen se Korskun-ra, se a Krími pályára.
  • Conqvistador
    #10910
    Most mit vársz ameddig nem elég csábító a HB addig kevesen mennek és nehéz válogatni.
    Részmegoldás lenne ha két két nemzetből válogatnának.
    Német-Japán vs USA-Angol esetleg Angol-Orosz
  • bgabor
    #10909
    Tényleg meg kéne nézniük a fejlesztőknek a Matchmakert. Most mentem egy kört. Nálunk hat AI biplán, egy emberi I-16, két IL-2 és én a Tu-2vel. Ellenfélnél FW-190A5 és Bf-109K4 (!!!). Gyönyörű!
  • vass17
    #10908
    Mit mondjak a 40k-s javítású 109 G6-al, amikor ugyanígy 2 Sabret és 2 Meteort látok. Tegnap történt, nem kitalált, nálunk meg semmi értelmes, 14 feletti nem volt. Ha nem fogyatékosok és nem próbálnak szenbe jönni, akkor konkrétan 0% esélyünk van nyerni.
  • Glo
    #10907
    Hja, magassági fölényben levő 5 ellenséges gép közelébe menni.. nem egy életbiztosítás :)

    Múltkor volt egy kiváló BnZ élményem: 3 enemy-t tartottam fel egymagam azzal, hogy 1,5K előnyből csapkodtam hol egyiket hol másikat, míg a csapattársam leszállt javítani meg felszállt újra. Spitek voltak, meg egy F4U, de az elég bénán nyomta. A Spitik viszont csapatban kenték, elég nehéz volt bírni velük, de sikerült mindkettőt megsebeznem, utána nem virgonckodtak nagyon. De végül is hoztuk a 2v3 meccset, mert szétváltak, mi meg nem, és onnantól már csak idő kérdése volt.
  • Cimbi
    #10906
    Ez már elég unalmas.:)Egyszerűen a playerek ha ami gépről van szó nincsenek tisztábban semmivel, ők ott tartanak most ahol én 10 éve(ezt csak azért írom le mert én is ettem ezt a pirulát tudom milyen keserű) a sikertelenséget hisztivel, rinyával, a játékban kereset hibával pótolják.Vannak hibák melyeknek van alapja (p47D zuhanásban érzésem szerint ami igazából semmit nem jelent, il2ben jobb de minden másban nagyon hasonló emlékeim szerint) de ez sem segít ha alacsonyan repülsz.
    Sajnos amíg emberek nem lesznek tisztábban alapvető szabályokal addig a szövi oldalon sz...ás lesz.
  • Cimbi
    #10905
    Jaja:)
    itt
  • Coral Springs
    #10904
    Van mikor észhez tér a kassza.


    Amúgy azt tudjátok ha háromszor, vagy háromnál többször lerammol -nak, jár érte bónusz ?
  • Coral Springs
    #10903
    Ilyenkor egy lehetőség van. Megfordulni, leszállni, kilépni. Amúgy mára is megvolt a vereség sorozat Ruhr -on.

  • Conqvistador
    #10902
    És objektíven ha csak a legfontosabb tulajdonságokat vesszük figyelembe és feltételezünk egy PRO pilótát aki 99%ban ki tudja a gépek tudását használni?

    sebesség, gyorsulás, magasság gyorsulás, magasság, fegyverzet/tűzerő, sebzés, manőverezhetőség, fordulók, célratartás stb?
    illetve játék általi tapasztalat aki ellenük harcolt...

    Egyátalán mik jöhetnek szóba? Nyilván ha a top ot keresük Jet-ekre kell szűkíteni a kört.

    Mig 15? Me 262? Sabre F86? Sushui 200? a T19es Meteor?

    Egyátalán készíthető egy kb ponzotás róluk?
  • Sith
    #10901
    A legjobb gép :) Ha ground targetet teszel bele akkor baromi brutális :D

    Egyébként szerintem sem lehet válaszolni rá, mindenkinek más és más jön be.
    beleszól ugye a te személyes "skilled" is.
  • Conqvistador
    #10900
    Ez mi ez?
  • V43 1105
    #10899


  • kocsilajos
    #10898
    erre nagyon nehéz lenne válaszolni, sok mindent figyelembe kéne venni kellene tartani
  • Conqvistador
    #10897
    Szerintetek a war Thunderben mindent összeetve melyik a legjobb gép?
  • Conqvistador
    #10896
    Nekem nem volt ekkora mákom :D
  • Amaymon
    #10895
    Én úgy állítottam be FW 190 A-n, hogy a machine gun: Apt, cannon: Air target.
  • Knabb
    #10894
    A vicc az, hogy mindketten túléltük a találkozást, csak berózsaszínesedett a balszárnyam.
  • Conqvistador
    #10893
    remek...

    Akkor ez is egy mini bug.
  • stork13
    #10892
    Most bomber után mentem fighter-rel, aztán ismét bomber-rel. Az indulási hely airfield lett.
    Ezek szerint figyelni kell a vadász utáni használatnál mert airfield-en marad.
  • vajakos21
    #10891
    Hátha

    http://www.reddit.com/r/Warthunder/comments/1aiclg/129_fm_comparisons_new_gun_ammo_types/
  • metalbull1
    #10890
    Hali!
    Mi a különbség a muníciók között? pl mi az az omni purpose, vmelyik gépre megvan mindkét rackre minden fajta, de nemtom melyiket érdemes használni
  • Conqvistador
    #10889
    Sajnos az sokkal több , mint fél perc.
    Számítsad bele azt a sebességvesztést is amit ha lentről indulsz és alacsonyan repülve döcögsz ellentétben pl egy 2500méterről induló bomberrel aki ki tudja használni a magasság adta gyorsulást és mire te felszállsz 250re Ő már 500fölött lehet és folyamatosan nyílik az olló.
  • Glo
    #10888
    30mp? Nekem sokszor azon múlik hogy elém rakja-e be a másik Do217-est ami előbb ér a célokhoz.. Ha fel kell szállni már régen rossz.. :)
  • vass17
    #10887
    Jó lenne tudni, miért szokása néha átállítani. Pedig milyen sok tud azon a fél percen (vagy még több) múlni, amivel hamarabb odaérek, ha fentről indulok. Persze így is jó gép, az első lecsapást nem nagyon tudják megakadályozni, még ha 3-4 ellenfél is szemel ki :D
  • Glo
    #10886
    Nemtom, de néha én is beszívom, és már későn klikkelek mint az állat.. :)
  • vass17
    #10885
    Mitől függ HB-ben, hogy átállítja-e a bombázó indulási helyét? Annyira idegesítő, hogy hozzá se nyúlok és néha nem figyelem meg a feliratot, persze, hogy lerak a kifutóra...Amikor meg figyelem, akkor mindig Air Pointot ír, szóval olyan mintha direkt akarna szivatni, biztos figyeli a kamerán keresztül, hogy éppen ránéztem-e a feliratra :D
  • Amaymon
    #10884


    Ismeretlen video nem tudom, hogy csinálta arcadeban :)

    HB-n az mikor diszkóznak az utolsó killért, akkor szoktam próbálkozni hátha sikerül valami spin szerűség.
  • Conqvistador
    #10883
    Délután asszem egy kingkobra lerammolta a peshkámat letépte a jobb szárnyam felét erre egy olyan tripla axel-t nyomott a gépem a levegőben, hogy még az orosz műkorcsolyázók is megirígyelnék.
  • Knabb
    #10882
    Bjúval megfejeltem egy Kittyt olyan stallpiruettet csapattunk, öröm volt nézni közben vihogva, mint a fakutya :D
  • Cimbi
    #10881
    Kell a célpont:D
  • Glo
    #10880
    Nem is beszélve arról, hogy a reward miatt HB-ban 2 gép lelövése kb 15 árkádénak felel meg :)
  • Amaymon
    #10879
    Nem kell kilőni 5-öt, 1 gép jelentős út a win felé 3 pedig cash flow. Baromi ritkán látok 5 killes embert.
  • Conqvistador
    #10878
    Na de HB-n egy kósza AAA lövedék is gallyra tehet.
    Nem garancia a meccsnekénti 5 kill gondolom.
    Míg arcade-ba a 10-15-20 (pályafüggő) földi cél azért konstans körüli és találtam olyan tier-t gépparkot és nemzetet amivel egy ideig megoldódhat a probléma. (baromi gyorsan telnek az xp csíkok :D)

    56 arcade meccset nyomtam tegnap reggel óta 14htól volt prém ergo olyan 48at már magasabb díjjazással toltam. 42 win 39air kill és 569 ground kill volt. Legalább a csaták harmada 10percen belüli volt és talán ha 4-5meccs volt olyan ami 25perc +os volt.
    Számításaim szerint tisztán 1,7M liont kerestem a javítások után netto.
    Tényleg nagyon sokat számít a prémium és az időt próbáltam is kihasználni bölcsen :D De nem mindig ér rá az ember 5-6-8 órákat repülőzni pláne nem prémmel.
    Szóval aki nem megszállott játékos csak napi max 1-1 órája van (3-5misszió) az irgalmatlan lassan tud haladni, grindelésre esélye sincs.

    Aki meg jó lövő az örüljön neki :D
  • Amaymon
    #10877
    "Méghogy megéri a HB-n bombázni."

    Jah nincs ingyen ebéd.
    Mondtam hogy akár hetenként egy nap prém megold minden eco problémát. :D

    "Bár az is igaz, inkább liont adjanak többet, mint Xpt hiszen a lion a szűk keresztmetszet jelenleg."

    Ez relatív, játékstílustól függ. Bombernél igaz lehet, mert valószínű sokszor kilövik. De abban az esetben, ha egy fighternek _gépre_ kivetítve 70-90% HB-s win ratioja van a logbookban, egyenként kevés death-al, akkor egy adott tierig dől a lion.
  • Glo
    #10876
    Az biztos, hogy kisebb az aránya a lúzer vérpistiknek, de sajnos itt is vannak..
  • CptYossarian
    #10875
    Német La-5FN-el mentem ma pár kör HB-t, sokkal jobban sebez mint árkádban. Aztán rájöttem hogy pénzkeresésre jobb ha P-39N(SU)-t viszem, 250+250%-al elég jól adja és könnyen repülhető fordulékony gép, brutális sebzéssel. Lehet hogy átszokok HB-re, halálosan idegesítő a sok rammernoob meg killstealer, HB-ben valahogy érettebbek a népek.
  • Conqvistador
    #10874
    Hát a többség 1 max 2 gépet ha lelő.
    Meccsenként talán 3-4 játékos van aki 4-5 gép fölött teljesít szóval még nagyon meg se éri. Alig kapnak pénzt :D
    És nem csak bombert viszek be yak3 és yak9 a készletben van de ground pályán van hogy be se kell hozni Őket mert előbb elfogynak a célpontok.
    Jó akad egy egy renitens pálya ahová beférnek :D Ebből kiindulva a domination pályákat többnyire kerülöm. talán 1-2 van amire érdemes bemenni azokból ott is a vizes (destroyer/cargos). Az jól fizet :D