38447
  • vass17
    #10953
    Igaz, nekem kb 2-3 FRB csatám volt, viszont az egyik pont ilyen időben. Miután meghaltam láttam, hogy a felhők fölött milyen jó csata megy. Halkan megjegyzem, volt már olyan, hogy annyira sötét volt hb-ben, hogy azt hittem éjszakai csata, mire felértem a felhők fölé, láttam, hogy ott süt a nap. Na ezért is szeretjük ez a játékot, annyiféle időjárás van benne :)
  • vass17
    #10952
    Meg se merem kérdezni, nehogy kétségbe vonjam a szövetséges oldal képességeit, melyik fél? :D
  • vajakos21
    #10951
    B25-öt megvettem aztán az első alkalommal "táncolni" kezdett a reptéren úgyhogy amíg ez a bug van elő nem veszem.
    Eső, éjjel..HB ban bomberrel nagyon jó de fel se szállok FRB-ben. Bár láttam olyat aki ilyen időben is 3-4 killt csinált. Bár nem tudom az lehet hogy mozivásznon játszik mert én a propellert alíg láttam, és a levegőben maradásért küzdöttem :)
  • Amaymon
    #10950
    Eső, éjjel, és G erő jó kombináció 50% megöli magát becsapódva a földbe :)
  • twi452
    #10949
    nagyon is valós..:)
  • sikora
    #10948
    A japán 3 szintű H6K4 medium bombernél az a max 8300 max javítási költség elírás vagy valós???
  • vass17
    #10947
    Csak azért idegesítenek az ilyen meccsek (a túloldalon), mert egy olyan vereség a győzelmi arányban, ahol tényleg nem tudsz semmi tenni egy 109-el, vagy 190-el, nem is érdemes felszállni. Persze kis szinten tényleg vannak fordított csaták, sok propelleres gépnek egy Dora is már jetnek minősül, annyival jobb, szóval ezeken lehetne még csiszolni mindkét oldal szempontjából :)
  • twi452
    #10946
    Most viszont lelőttek vele :) Pedig jó kör volt de így is -30ezer lenne ha javítanám :D hajszálon múlt h nem nyertünk de 3 fóka maradt ellenem a végére amiből csak egyet tudtam kiszedni igaz ő is engem :)
  • twi452
    #10945
    Abból a csapatból? :D 6 jet volt nálunk..:)
  • Conqvistador
    #10944
    vagyis gyorsan kiléptél még meccs előtt? :D
  • twi452
    #10943
    Nem dehogy :D Nem talált el semmi.. nem volt rá idejük :)
    4en léptek be abból 2 gép szállt fel. azokat szétkapták 5 perc alatt és vége volt
  • Conqvistador
    #10942
    77000 lionos szerelési költség?
    És még a célig se jutottál el?
    Be se érdemes vinni :S ...
  • twi452
    #10941
    Gondoltam megreptetem a 17eseket ha már kikalapálták.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    el sem jutottam a célterületig
    azt hiszem csak kettőt kellett lelőniük a jeteknek..
    az nyugtat h nem csak engem szopat az mm kis tierben hanem aki felettem repked a másik oldalon azokat is :)


  • Amaymon
    #10940
    Én elhiszem, valami bug lehet. Ha találatot kapok belassul kicsit a gép azért találtam furának.
  • twi452
    #10939
    Ez már a következő nagytesója volt :)

    Mindegy próbálkozok tovább hátha "tanulok" valamit :P :) Annyira nem vészes a javítás.

    Viszont a b-25ösöket nagyon élvezem, remek kis gépek :)
  • gstup
    #10938
    G2-es messerem tegnap gyùjtotta fel pár lövèssel egy prèm mustang.Nekem is lángolt a gèp fèl percen át majd elaludt a tûz.Piros kabinnal ès fekete szárnnyal mentem hazáig.Viszont a motor sèrtetlen volt.Nem tudom mi èghetett.
  • twi452
    #10937
    Ha zuhanni kell vele akkor nincs is sok gond a géppel :D 900 felett még egyenesbe lehet hozni óvatosan hiába tűnik úgy h mindjárt szétesik :)

    Magasabban volt valamivel amikor megláttam és ráfordultam. Nem félt szembejönni a rakás ágyúval persze, ő nem talált szerencsére mert még 1300 méteren kitértem a retekbe őt meg elkapta a kósza lövés és lángolt, tökre örültem is és mentem tovább aztán látom hogy még mindig megy és megy..
    ráfordultam de wep ide wep oda nem csökkent a távolság csak amikor 5 km-ről újra szembefordult. És akkor már jött a többi is rám úgyhogy spuri volt lefelé.

    És nem viccelek, 2 percig lángcsóvát húzott nem oltódott el :D
  • Amaymon
    #10936
    "2 percig lángolt és nem tudtam utolérni csak kitérni előle amikor le-lecsapott"

    Azt hogy? Nekem pont az a bajom, hogy nem érem utol őket még magassági fölényből is alig. Csak úgy tudtam kilőni eddig általában, mikor a társamra fókuszált én meg rázuhantam. Mi a gyengéjük?
  • twi452
    #10935
    Hangár ikon a kiválasztott gépednél és ott lesz egy kis festőecset ikon ha a matricákra gondolsz.

    Gyári festéseket csatában is választhatsz mielőtt beviszed a géped persze ha szereztél már az adott gépre valamilyen festést.
  • sikora
    #10934
    Valaki meg tudja mondani, hogy tudok festést rakni a gépre??
  • twi452
    #10933
    Akkor jobb ha úgy kezdek minden kört, hogy a bázisunk felett spirálban emelkedek minimum 7ezerre? :) Mert nekem még sosem sikerült úgy megpillantani ezeket a dögöket, hogy ne legyen minimum 2-3 felettem is egyszerűen mindegy, hogy 4 vagy 5 ezerre emelkedek velük mindig lesz feljebb valaki :)

    Lehet, hogy csak kicsit emelkedik rosszabbul de annyi pont elég, hogy hátrányban legyek mire odaérek :D

    Én elhiszem, hogy ilyenek voltak anno. Nekem csak g2es 109em van, amcsi oldalon meg p-51. Sokkal könnyebbnek találom a 109essel való repülést. De hát ez van ezt kell szeretni :)
  • Cimbi
    #10932
    A p47d-ig van meg szóval így+ egyéb szimes tapasztalat alapján hasonlítom össze őket és nagyon hasonló de mint mondotam vannak eltérések de ezek nem befolyásolnak semmit ha nullán repülsz.
    A kereket behúzzod felszállás után mert az hogy magasság hátrányból nem harcolsz légcsavaros repülésnél ugyan ilyen alap.
    Én csak egy átlagos szobapilóta vagyok sosem voltam és sose leszek ász 20/1 lelövési arányal szóval nekem nem kell hinni el lehet menni megkérdezni az IL2-ben repülőket, a pumásokat, a rofos playereket ugyan ezt fogják mondani ez annyira kötelező.
  • Coral Springs
    #10931
    Pedig ha látnád Koreában miket csinálok vele, ott a Yak -októl a bombázókig lelövök vele mindent. Egyedül a Chaika, és a "légykinézetű" golyószóró Izsák tud meglepetést okozni, ha nem elég hirtelenjében rontok rájuk a magasból. A 3-4 kill/0 death általában megvan, a Ruhr -t meg inkább nem is említem, szégyen. Még a Midway -en is jobb eredményeket érek el a jól forduló japán gépek ellen, mint ott. Arcade -ban a P-39 pedig gyanúsan op.
  • Glo
    #10930
    Jah, meg 10x-es túlerőben nem volt nehéz virgonckodni :D

    Itt is volt valaki aki összehasonlította az emelkedésüket, de persze nem vette figyelembe, hogy melyik gépnek mi volt az ideális sebessége amivel legjobban emelt :) Gondolom a P47-et is tépték felfele 30 fokban, aztán csodálkoztak mikor az Instructor fullra trimmelve is csak 180-al tudta felfelé szenvedni a gépet...
  • Cimbi
    #10929
    Pedig a hivatalos fórumon ezt mondják a víz a hülye:DDD
    Lehet sok szép baromságot olvasni nem csodálom hogy fejlesztők rá se nézznek:DDD
    Az egyik kedvenc a P51-es milyen jó volt forduló harcban a másik azt bizonyítja hogy P47d milyen jól emelkedett és össze hasonlítja a P47D-t a 109-E-vel (persze ilyen hogy nyitott hűtő vagy zárt hűtő stb-stb nem szerepel csak két szám).A harmadik mert xy amerikai rep század lelőtt több mint ezer gépet ezér szuper volt (p47) és punk-tum.:DDDD(Kíváncsi lennék tudja-e hogy abból több mint 500 a földön állt?:DDDDD)
  • twi452
    #10928
    Előbb kigyújtottam első találkozásunkkor egy G-s 109est p-51el
    2 percig lángolt és nem tudtam utolérni csak kitérni előle amikor le-lecsapott :) látszólag semmi baja nem lett aztán jött egy rakás fos még úgyhogy nem tudom mi lett vele de nem kaptam semmit :)

    Aki isteníteni az amcsi nagyvasakat az meg szenvedjen el odáig és próbálja ki őket utána lehet összehasonlítgatni :)
  • Glo
    #10927
    Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye :)

    Nem véletlen kérnek már replayt az ilyen esetek elbírálásakor. Sztem 99%-ban bebizonyosodik, hogy a rinyáló volt a balf@sz :)
  • Cimbi
    #10926
    Az a baj hogy sok f... megdöglik nullán aztán megy rinyálni a fórumra te meg ott maradsz egyedül ha mázlid van van 1-2 társ de leszállni már nem fogsz mert az ami reptér körül annyi a német mint égen a csillag:D
    Az F4u viszont simán partiban van a g10-ig bármelyik messzerel+ A-F fókával.
    A p39 meg egy kalap sz... itt is az ilben is az BE-ben is az, egyszerűen azért viszik mert van rajta 37mm ágyú és egy gép egy lövés arra nem gondol hogy maga a gép szemét.Olyan ez mint BF110(amit imádok) bazi nagy tűzerő csak a gép tulajdonsági háááát.....:D
  • Glo
    #10925
    Hát igen, én ha meglátok a szintemen egy olyat akkor inkább másfele veszem az irányt, mert aki oda feljön annak valszeg van annyi esze, hogy használni is tudja a gépét :)

    Sok pilóta ott szúrja el, hogy belemegy olyan szitukba is amikbe nagyon nem kéne. Vagy olyan célpontot választ aminek a megtámadásával szintén szar helyzetbe hozza magát (pl bemegy a többi ellenséges gép alá, ahol fordul a kocka: vadászból áldozat lesz). Situation awarness-el sokat lehet nyerni :)
  • f24sg
    #10924
    jah, valaki írta itt, hogy azokkal fel lehet venni a versenyt a Bf/Fw-kkel, csak sokan nem viszik fel őket magasra, ahol már (turn)előnyben vannak.

    Majd ha meglesznek, kíváncsi leszek!
  • Glo
    #10923
    F4U-t vigyél, akkor Te leszel a nagykirály :) Csak úgy játssz vele mintha fóka lenne ;)
  • f24sg
    #10922
    ezek után nem tudom, hogy a P-63-as verziók jobbak-e, de nem hinném, pláne hogy azon a tier-en egyéb német szépségekkel kerülhetnek össze.
  • f24sg
    #10921
    Ja hát aircobrát vinni HB-ra, az bizony olyan, mintha csalánlevéllel / tabasco szósszal tisztálkodnál ama bőr alatt ugye...
    Tegnap lett meg USA-nál ez a gép, és gondoltam, hogy rögtön HB-ra viszem az első 10 ingyen repair miatt.
    Váltogatva az első 2 lekérhető aircobrát, 4-5 csata után mentem iknább messerezni, hogy embernek érezzem magam.

    A P-39-esek olyannyira rakás-szarok HB-n, hogy a világomat nem tudtam, se nem emelkednek, se nem gyorsulnak zuhanóban, a német heavy figheterek is körbepisáltak forduló közben, és 2 lövéstől hullottam szanaszét.

    Szeirntem ne kínozd magad azokkal.
    F4F, F6F-ezekkel viszont elvagyok HB-n, egyelőre.
  • Sith
    #10920
    A kérdésedre amúgy szerintem talán a fejlesztők tudnak válaszolni, mivel a fm be bele bele nyúlnak és ez nem ép publikus (csak azt veszed észre hogy a tegnap még marha jó géped féltégla vagy fordítva), de még akkor is ott marad az emberi faktor vagyis hiába vagy egyedül ász amikor a csapat többi része kutya ütő, ha egy jól össze szokott squaddal mész be már egyből más a helyzet. A játékban ténylegesen nem 1v1 ben dőlnek el a dolgok olyan helyzetben hogy mindketten ideális helyzetből indulnak.

    Az utolsó mondatom 99% ban igaz, vannak az mm-nek hibái lehet menni trolkodni, lehet custom batlet játszani, viszont normális esetben nem fog ilyen gépeket összerakni.
  • Conqvistador
    #10919
    Az utolsó mondatod nem feltétlen igaz.
    Youtuben épp néztem olyan videót ahol oroszoknál a Mig15 és a La7mellett volt pl Chaika is :D Az ellenfélnél meg egy Mig catalínát lőtt le :D Ergo 17 szint eltérés volt :D

    Tudom hogy sok változós a kérdés épp ezért is érdekel, lehetne e pontozni a külömböző tulajdonságokat és ha igen vajon mi jönne ki? :D
  • Sith
    #10918
    Szerintem egyszerűen túl sok a változó hogy értelmes választ lehessen erre adni, nézzük csak a fegyverzetet.
    Hány géppuska, hány gépágyú, ezek mekkora lőszer készlettel rendelkeznek, mennyire melegszik, milyen lőszerrel van töltve, milyen tűzgyorsasággal, hol helyezkednek el a gépen a fegyverek. Hány méterre van zérózva a fegyverzet.
    Ezt akkor megfejeljük azzal hogy aracade vagy hb vagyis nagy kalibernél pld arcadbeban op ok mert repülés közben vissza tölt viszont ha más repülési modellt nézünk ahol már a gép is lassul ha lősz vele, és persze vissza kell menni a reptérre után tölteni akkor már sokat veszít az értékéből.

    Biztos hogy pár dolgot kifelejtettem, de ez egy viszonylag könnyen mérhető dolog a hurican-on nem lesz több gépágyú nagy magasságban viszont a repülő már teljesen máshogy viselkedik, ahogy a sebesség fegyverzet az üzemanyag mennyiség stb mind befolyásolja a fm-et.

    És persze itt jön még az hogy minden gép másra jó fordulóharc energia harc mitom én mi, vagyis azért mert az x gép alacsony sebességen lomha mint a dög nem azt jelenti hogy vacak hisz nem úgy kell játszani vele.

    Legyen autós példa melyik a jobb az R10, a lada niva vagy a Scania és kicsit vonatkoztassunk el a zárt verseny pályától.
    Autóverseny szvsz nem a legjobb példa.

    Plusz az abszolút top azért is vicces mert egy spit mk 1 et sose fog össze ereszteni egy 262-el (ami rendben is van szvsz)
  • Glo
    #10917
    Azért nem lehet rá válaszolni, mert minden magasabb szintű gépnek megvan az a repülési technikája, amivel nagyon nehéz legyőzni. Kb mintha azt kérdeznéd, hogy melyik a legjobb gyümölcs? az alma, a banán, a szőlő vagy a körte?

    Van akinek ez jön be, van akinek az.. A játékstílusod dönti el, hogy melyik gépet kezeled jobban. Én pl a fókákat csípem, mert imádok BnZ-zni. Így is párszor levernek mert elbénázom, akkor mondjam azt, hogy a saját hibám miatt az F4U a jobb gép?

    Valakinek az aláírásában jól szerepel: Nincs béna gép, csak béna pilóta ;)

    Szal beültethetnek Téged egy Tie Fighterbe is a Star Warsból, ha nem tudod használni akkor egy meggymagköpővel is lelőnek..
  • Conqvistador
    #10916
    De engem nem a tier szerinti legjobb gép érdekel hanem az abszlout.

    Vedd úgy, mint a Lemans i versenyeket amikor együtt indítják a Gt2 Gt1 Lmp2 Lmp 1 es típusokat. Ott pl az Audi R10 es volt sokáig nagyon erős itt mi? Ezért gondolom Jet ben lehet gondolkozni.
    A TOP TOP gépet keresném.
  • gstup
    #10915
    Mit vársz délelött az MM-től?!Az emberek 70-90%-a dolgozik a Földnek ezen részén!
  • Sith
    #10914
    Szerintem pont hogy nem a jetek között kell keresni a top gépet, egyrészt attól nem top a gép hogy a csúcson van és egyértelműen jobb mindenkinél.
    (maximum a jetek/magas tierü gépek között lehetne felállítani egy külön rangsort)
    A gépek saját tierjében (+/- pár szint le fel) kellene szétnézni, vagy ha mindenképpen tovább akarunk gondolkozni akkor meddig hatásos a gép felfelé. (gondolok itt arra hogy pld egy yak 7 abszolute nem kiemelkedő vadász, viszont az IL2 még pár tierrel feljebb is eredményes.)
    Ja igen és ezt az egészet még meg lehet keverni azzal hogy azok a gépek amik arcade-ban op gépek nem biztos hogy hb-ban (vagy ne adj isten full realban) is azok és fordítva.
    Akkor tovább lehetne gondolni a sort hogy mi ellen hatékony, vadász vs vadász vadász vs bomber vadász vs földi célpont stb.
    Az adott repülési helyzet is sokat számít, magassági fölény energia ép aktuális sebesség stb. Itt jön be az hogy minden gép más vagyis egy fordulékony japán papír repülő a jobb vagy egy energia harcos német csoda?
    És ez a z egész meg van fejelve az "érdekes" repülési modellel amit patchenként kalapálnak, szóval szerintem inkább mért értékeket kéne figyelembe venni nem pedig azt ami "oda van írva"

    Tegnap volt egy arcade köröm, japán hayabusha 7-8 kill ballancer reward, nyertünk és még csak le sem lőttek.
    (sqadban voltunk, segítettünk egymásnak és nem egyszer sikerült olyan helyzetbe kergetni az ellenfelet amiben én voltam a jobb)
    Viszont ha azt mondod hogy a 2 es japán jobb mint egy 109-es akkor nem hiszem el :)