38447
  • Conqvistador
    #10993
    Ha kiugrasz a gépből még annyit se kapsz és ugyan úgy összetöröd 0%ra a gépet :D
  • Coral Springs
    #10992
    A legjobb. Ott lehet halászni, rejtőzve bombázni, meglepetéseket okozni, amit csak akarsz.
  • Glo
    #10991
    Fasza ez az időjárás, 2K-n volt a felhőalap és 6K-n a teteje :D
  • vadbill
    #10990
    Persze, persze hülyén írtam :D
    Arra gondoltam jobban megéri-e ejtőernyőzni, mint 10xp-ért beleszállni pl. egy carrier-be?
  • f24sg
    #10989
    Erről a C gombos mouse view-ról jegyezném meg, hogy tegnap estére (feltételezhetően) ínhüvelygyulladást kapott a bal mutatóujjam, (én azzal hasalok a C-n ingame), de legalábbis 2x-esére dagadt, és nehezen hajlik, fáj.
  • vajakos21
    #10988
    inkeltem be honlapot ahol leìrják hogy lehet házilag szerkeszteni.nem horror összeg.webcam+ pár led és elem....mükszik
  • CptYossarian
    #10987
    Az a tracknoir vagy mi ingyenes, és úgy olvastam hogy működik is, csak webcam kell hozzá. Tudnám hol lehet a logitech joyom, biztos megpróbálnám bekonfigurálni, csak két faháznyi limlomból esélytelen kibogarászni...
  • bgabor
    #10986
    Engem egyetlen dolog akadályoz meg benne, hogy visszaálljak joyra az egérről. Az amit Coral Springs is leírt, a nézelődés. Hát a C gomb lenyomása melletti mouse look és Y gombra nagyítás az olyan nézelődési szabadságot ad, amit joyyal sehogy se tudnák repodukálni, hat switch ide vagy oda. Pedig különösen a vertikális manővereknél (Immelmann, Split S) sokkal jobb lenne mint az egér.

    A Track IR megoldaná a problémát, csakhát egy kissebb vagyonba kerül.
  • Conqvistador
    #10985
    Ha tudsz mindenképp földi célra zuhanj ilyen esetben. Akár vadásszal akár bomberrel mész. Pillboxba Destroyerbe felesleges de a Cargo ship a Heavy tank és az alatt bármi felrobban ha rázuhansz.
    Sőt ha magaddal húzod az ellent és van olyna zizi hogy lejöjjön 200méter alá akár még a detonációval Őt is kinyírathatod. Jó párszor lelőtt gépnek számolja el lionért és xp ért :D
  • twi452
    #10984
    Attól még Itt Mouse Aim módban nem tudod használni, én ezt mondtam :)
    Be sem tudod kapcsolni csak akkor ha más vezérlést használsz.

  • vadbill
    #10983
    Az ellenséges gépet le, és nem pedig meglőni kell! Tegnapelőtt lebaszott a csapattársam miért lövöm az általa már szétlőtt wellington-t! A bombázó lövészei leszedtek, aztán kibombázta az egyetlen megmaradt pill-box-ot.
    Persze velem is csinálták sokszor hogy üldözöm az ellent, elém, rám, repültek törték a szárnyam, meglőttek stb. ezek tényleg undorítóak.

    Valaki tudja hogy van annak jelentősége ha a rommá lőtt gépből kiugranak a srácok (több xp, több lion, vagy valami) vagy csak az eget díszítik?
    Érdemesebb inkább valami tankra zuhanni?
  • Coral Springs
    #10982
    Nekem általában van annyi lelőtt gépem egy csata során Arcade -ban, hogy inkább azt mondom ott van, vigyed, jó napot. Nagyon sokszor szívesen megcsinálom, hogy miután szanaszét lőttem egy gépet, ott hagyom az utolsó lövést egy társamnak, én pedig új célpont után nézek. Egyszer fordult elő hogy lelőttem egy társamat szándékosan, amikor már percek óta próbáltam lekönyörögni valami attacker -t, és a csíra pedig odajött a Bf 109 -el megadni a kegyelemdöfést. Itt kattant az agyam, ellopják a kill -t, ráadásul egy olyan géppel amitől hányingert kapok ! Két lövés irányába, egy ideig spectator -ba volt, majd kilépett. Minden esetre én ilyeneken nem szeretek problémázni, de elhiszem hogy zavaró lehet mikor nem megy úgy a játék.
  • Susarc
    #10981
    én is képes vagyok az egész mentet a kill stealerek lelövésére elbaszni:P utálom a nyomoroncokat!
  • Conqvistador
    #10980
    Na nekem is elfogyott a türelmem.
    A 3. kill assist után midőn kigyújtom a gépet lelövi a társam nem maradt más választásom rámentem. Elég szépen megsebezhettem mert füstölve a hegybe csapódott de nem adott rá büntit. Simán megérte. Pofátlanság teteje hátha tanul belőle :D
  • Coral Springs
    #10979
    Már említetted a #10445 -ben.

    Én nem teszem rá, az ágyúval nem finomkodni kell. Rárontani az ellenségre, bumm-bumm, critical hit, szakad a szárny, menni tovább. Egy vadász maximum 4-5 másodperc kell hogy legyen, különben könnyen a cső másik végén találhatod magad. Ezt csinálom szimulátorosabb közegben is, az annyival másabb hogy ott több a körülmény amit át kell agyalni, pepecselhetsz, de lőni karika nélkül is ugyan úgy kell.
  • Conqvistador
    #10978
    Nálam a jobb egérgombon a cannon tűzgomb van :D
  • Coral Springs
    #10977
    Például vannak akik ám FPS játékokhoz használják. Az egér alapvetően a kéz, ami a fegyvert mozgatja. De amúgy itt akár még Arcade módban is hasznát lehetne venni, legalábbis én a gép irányítása mellett folyamatosan szoktam körbenézni. Figyelem ki merre megy, ki mit csinál, és kire lenne érdemes lecsapni. Ehhez viszont egyetlen váltó gombot használok, és a gomb lenyomva tartása közben az egérrel teszem a nézelődést is. Na most ezt éles helyzetben túl sűrűn nem tudom megtenni, ha valaki(k) a seggemben van(ak). Egyedül az ellenség követése segít (jobb egérgomb) ha(!) be van célozva, de ez se mindig, inkább kavarodást okoz. A leghatékonyabb megoldás a TrackIR lenne.
  • vajakos21
    #10976
    Ez Do-217 J1 nagyon bejövős
  • Glo
    #10975
    Komolyan kinyírom a killstealereket mostantól. Van pofája a 2x megcsapott, már csak vánszorgó gépet lelőni előlem, aztán mikor kérdőre vonom aszondja: Bocs.

    Biztos véletlen elsült a fegyver csöve, oda se nézett. Halál az ilyen genyókra. Még a büntetés lóvé se érdekel. NCH.. az kell nekik.
  • twi452
    #10974
    És annak mi értelme? :D
    Hacsak nem a haveroknak villogni, hogy a fejeddel irányítod a géped össze-vissza :)
  • Coral Springs
    #10973
    Egér irányítással is lehet használni.
  • vajakos21
    #10972
    Én régimódi vagyok. Joyal játszok rep. szimet. :)
  • vajakos21
    #10971
    Ha érdekel:
    http://www.pcpilot.hu/hardver/trackir/541-freetrack-fejmozgas-erzekelo-hazilag.html
  • twi452
    #10970
    Csak egér irányítás alatt nem :) Az úgy érdekes lenne :D
  • vajakos21
    #10969
    lehet mindenhol.
  • Conqvistador
    #10968
    Ahha. Így már érthető.
    De ezt csak frb-n lehet használni? Sokszor jó volna billentyűzet nyomás nélkül hátra pillantani arcade/hb-n is :D
  • vajakos21
    #10967
    http://www.youtube.com/watch?v=3Fx7ISVaFv8
  • vajakos21
    #10966
    Ahogy forgatod a fejed körbe tudsz nézni. Nem kell bill.vagy egér és mivel FRB-n nincs követő kamera így ez az egy opció hogy szemmel tartsd az ellenfelet anélkül hogy lekötnéd magad gombok nyomkodásával.
  • bgabor
    #10965
    P-38ast repülte mostanában valaki HB-n? Jó már valamire, vagy még mindig használhatatlan?
  • Conqvistador
    #10964
    És az arc izé miben segít, hogy jobban vezessen az ember nem értem.
    Valaki elmagyarázná?
  • vajakos21
    #10963
    És face tracker v. Track ir...és egy jó monitor.(na az nincs nekem.).Pillanatok alatt el lehet veszíteni a célt ha lemegy fa magasságba. meg nem mindegy hogy kit kezesz el kergetni, mert 1.5 perc üldözés után kiderül hogy veled van....és persze addigra már rajtad van az ellen..ha már sz.r legyen rakás
  • Coral Springs
    #10962
    Én a gamepad -hoz próbáltam a legelején konfigurálni a játékot, tehát mielőtt egérre váltottam szanaszét állítottam mindent, A -tól Z -ig kiteszteltem mindent. Az utoljára meghagyott beállításom nagyjából tökéletes egérre is, nagyon keveset kellett változtatnom rajta, például hogy ne pördüljek ki a felszálláskor. Ez arra pont elég hogy ha időnként kedvet kapok az FRB -hez, vagy ha egy single küldetést szeretnék aranyra megcsinálni akkor nem ütközök falba, hosszú távra viszont valóban a joystick lenne a megfelelő.
  • Amaymon
    #10961
    Észben tartom, kipróbálom majd. Kellene egy normális joy, de sokan írják a fórumon, hogy nem konfigurálható be jól a joystick. Amíg ez a helyzet nem akarok FRB-zni.
  • Amaymon
    #10960
    Régebben belógott egy raktár vagy hangár épület a felszállópályára, biztos élvezte a maptervező mikor oda tette. Próbálgattam kontrollerrel a játékot. Legnagyobb kill rátájú objektum volt, mert senki sem látta, hogy ott van, még bőven a lendületvételi szakaszban. Azóta kiszedték, HB mapon már nem látom :))
  • Coral Springs
    #10959
    Ha nagyon akarsz gyakorolni, akkor ezt a single misszióknál megteheted. Kezdésnek ajánlom a kedvencemet, "Eye of The Storm" a keleti fronton.
  • stork13
    #10958
    Leszedett valami frissítést és eltűnt a one-second burst mass értéke.
    Másnál is?
  • Knabb
    #10957
    Végre értelmes mapokat kaptam. Kezdett a tököm telelenni Gorge-al. Nagyon utálom.
  • Conqvistador
    #10956
    Jó vicc.

    Próbáld meg Arcade-on az Frb-t Alpen Meadows-on vagy Gorge-n ahol az alapmagasság kb 1500ról indul a tengerszinthez képest.
  • twi452
    #10955
    nekem ilyenek se kellenek :S pedig lenyomtam már néhány csatát :D

    előbb olyan szépen beletoltam a p-51et a földbe..kergettem azt a nagyobb német rakétagépet.. ő fordult szépen én meg nem bírtam felhúzni forduló közben..kicsit nagy volt a lendület xD

    röhögtünk egyet és be is fejeztem mára xD
  • Amaymon
    #10954
    Megnézem belülről milyen a fülke, mert végső cél, hogy FRB-t is játsszak, kilépnék szó nélkül azonnal...

    Vass: mindkét fél. A német a bnz miatt mikor az alacsonyan repülőt akarja elkapni és fogalma sincs csak talán az ALT-ból hol a föld az Alliance pedig a fordulózás közben.