38447
  • paci600
    #11033
    Szasztok!
    Azt szeretném megkérdezni, hogy a 7-es zero, az szándékosan fordul olyan tetű lassan, vagy esetleg ez valamiféle bug. Ugyebár a zerok fürgeségükről híresek, de ez így valahogy nem passzol.
  • vajakos21
    #11032
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/31299-cockpits-for-bombers-work-in-progress/
  • vajakos21
    #11031
    Goldért lenullázhatod a géped xp csíkját,így újra 5*ös lesz a reward
  • Conqvistador
    #11030
    A mit?
  • Glo
    #11029
    A legtöbb reward xp-ből lionra váltott, szal az nem dobja meg egyáltalán :)

    Már várom az xp bar reset opciót, mert az E2 nagyon ottvan a szeren :))
  • Eagle16
    #11028
    Ennél a gépnél számít hidd el, 500 fölötti zuhanásnál leesik mint egy tégla, nem reagál rá ha fel akarom húzni az orrát. Eddig csak ennél a gépnél vettem észre ezt.

    HB is érdekelhet majd később, van joystickom is hozzá, csak még arcade-ban is kezdő vagyok.
  • vass17
    #11027
    A Dornier "E" változatával hb-ben, ha jól emlékszem 23 földi cél, aminek egy jelentős része tank volt, illetve még egy Bfighter is áldozatul esett, aki szembe jött velem. Nyertünk, de csak egy egyszerű Bombert kaptam, szóval nem az awardok tolták fel :)
  • Conqvistador
    #11026
    Amúgy milyen teljesítményre kaptad és milyen gépekkel? megosztanád velünk?
  • vass17
    #11025
    Pár napja megdőlt az eddigi rekordom, 87k pénz és 71k xp prémium nélkül, főként bombázva, hihetetlenül lehet keresni, ha minden összeáll :)
  • twi452
    #11024
    "lőttem" egy kis érdekességet :)

  • vass17
    #11023
    Arcade-ban nem számít, hogy túl gyorsan mész, annyi, hogy nehézkesebb lesz az irányítás. Egyébként ez a jó taktika, ha gyakran előfordul majd, hogy egy géppel életben maradsz, akkor a hb is feküdhet, ha érdekel.
  • Conqvistador
    #11022
    Szerintem ez a tétel megdölt az utóbbi időben.
    A Bomberek rettentő jól hozták a pénzt mostanában. Bár nyilván gépfüggő meg reward függő.
  • Amaymon
    #11021
    Nekem az egyik gyakran használt kimaxolt gépemen 97 a G, 65 stamina. Valahogy nem érzem a hatást.
  • vajakos21
    #11020
    Xp-re jò bomber pénzre jò vadàsz kell.A do217 j hozza mindkettöt.8 50 kg elég pár földire( elsönek érsz oda a legjobbakhoz) aztán lehet aeatni a 8 csövel.
  • vajakos21
    #11019
    Az a 20as egy légvédelmi ágyubòl lett betéve Nem olyan szar az:-). Eggyik kedvenc gépem.Sok minden leesett már töle.Jòl fordul nem esik át.Nem p3nzkeresésre kell használni hanem élvezno a repül3st.
  • Conqvistador
    #11018
    Hát sajnos jó sok idő kell még ezekre a dolgokra.
    Hetek hónapok mire felkúszik a crew vagy a komolyabbnak tűnő gépek felszereltsége. Nyilván meg lehet a folyamatot gyorsítani jó sok Gold-al de az húzós mulatság Magyarországon. Egy külföldinek nyilván nem olyan vészes mondjuk 100-150 euro amiből elég durván fel lehet fejleszteni a cuccokat számításaim szerint.
  • Eagle16
    #11017
    Jó tudom hogy ez olyan mintha WoT-ban loltraktorral csináltam volna 100 xp-t, de legalább a sikerélmény megvolt :D

    Sokáig kergettem a LaGG-ot aztán meg hamar nyert a csapat, persze előtte lévő csatában próbáltam lőni a földi célpontokat és gyorsan le is kaptak a vadászok.

    Az viszont komoly volt ahogy a Catalina darabokra esett egy hosszabb sorozattól a 20mm-esből, pedig ennek a ROF-ja elég ótvar. Kb. 5 mp-es sorozatot lőttem rá és szétesett. Eddig csak géppuskákkal szenvedtem, azokkal csak csikizni lehet a nagy dögöket, bár gyorsan be is töltenek...most a 20mm-es valami 25-30mp-ig tölt, a legénység kicsit kezdő még.
  • Conqvistador
    #11016
    Azt leszámítva, hogy nem túl sok liont meg xp-t kaptál.
    Sajnos elég fukarul osztogatja.
    1-2 földi célpont még mellé nem árt ha van rá lehetőség.
  • Eagle16
    #11015
    Sikerült valami értelmeset alkotni ezzel a HE-112-vel végre. A 20mm-es gépágyúval szerelt változattal vagy 10 percen át kergettem egy LaGG-3-ast, de végül meglett, valahogy sikerült életben is maradni és kaptam Bulletproof medált :) Direkt figyeltem rá hogy ne menjek vele gyorsan zuhanás közben...aztán egy Catalinát sikerült még leszedni meg egy Me-110-est sebezgettem...jó ez a játék :)

  • twi452
    #11014
    Meg kell követnelek tényleg lehet mouse aim mellett használni :)
    Annyi van, hogy előtte beállításnál át kell menni pl a simplified controls-ra
    ott végigzongorázni a varázslót és bekapcsolni a trackir-t
    utána vissza lehet menni mouse aim módba és megy tovább vele a trackir is

    a mouse aim varázslóban nem lehet bekapcsolni ez zavart meg
    meg igazából nem is gondoltam rá, csak joy mellett hülyéskedtem vele :)
  • vass17
    #11013
    Egyszer láttam olyat, hogy egy normál felhőréteg és mikor felérek 4500 m-re ott napsütés. Viszont a felhőrétegnek volt egy felfele nyúlványa, kb mint igazából egy viharfelhő, na az még 4500 méteren előttem tornyosodott még legalább 3 km-es magassággal :) Nem próbáltam már ki, hogy megmászom azt is, de tény, hogy nagyon változatos, szinte mindig más.
  • Amaymon
    #11012


    Ilyenek nincsenek magyarul?
    Nem nekem kellene.
  • RiCSi1234
    #11011
    --> Aki csak teheti <--- ide iratkozzon fel, youtube csatorna, rengeteg jó videóval.. :D Világháborús gépeket mutatnak itt be. :P
  • Amaymon
    #11010
    Ahahaha ez a gép nagyon jónak tűnik, ilyen nekem is kell minmeghalnak :)
  • twi452
    #11009
    Én most tuti leteszem egy darabig :)
    Mehetek lvl 7en bekúrja a 12+os szarokat
    Mehetek lvl 13on hozzájuk berak legalább 8 12+ost nálunk jó esetben van 2 a többi meg 7-8 körüli :D
    Majd ha kiadnak egy amcsi "Dora jellegű pack-ot" és lesz ember akkor megnézem :)

    A b-25ös pörgettyűket meg 1 hete nem sikerül korrigálni az is érdekes dolog :D
  • bgabor
    #11008
    Jó kis replay lett. De ezen a replay funkción még sokat kell hogy alakítsanak a fejlesztők, baromira fapados még egy WoT replay rendszerhez képest is, pedig az sincsen épp túlbonyolítva. :)
  • Glo
    #11007
    Azon filóztam át kéne váltanom Stealth lőszerre, mert úgyse a nyomjelző alapján korrigálom az elétartást..
  • Glo
    #11006
    Joy, virtual cockpit, simple control, APIT lőszer.

    Visszanézve a 2. gép nemtom hogy esett le, csak leesett.. magam is meglepődtem :)
  • vajakos21
    #11005
    majd megnézem este.nèhány info? joy/egér.belsö/ külsö nézet. instruktor? löszer?...más nem jut eszembe :-)
  • Glo
    #11004
    Nem, ezt egy órája repültem, és minden összejött benne ami a nagykönyvben meg van írva. Jó, kellettek a hülye ellenfelek is :) 5-en repültek egy csoportban 500m körül az A ponton. Aztán elfogytak :)
  • Coral Springs
    #11003
    Azt hittem hogy már kész videóról van szó, csak nem tudod hova feltölteni.
  • Glo
    #11002
    Kitaláltam jobbat: Itt megnézhetitek, letölthetitek.
  • Glo
    #11001
    Ahhoz konvertálni meg Frapsolni kéne, ahhoz meg se időm, se tudásom :) Vagy a wrpl kiterjesztést ismeri a youtube? :)
  • Coral Springs
    #11000
    Én úgy szoktam hogy feltöltöm a youtube -ra, ha azt akarom hogy sokan lássák mindent hagyok alapon, más esetben pedig nem-listázottra állítom a videót, és azt ugyan úgy megtudom osztani itt. Már amennyiben van youtube -od, ez így működik.
  • Glo
    #10999
    Elmeséled hogyan, én megteszem :))
  • Coral Springs
    #10998
    Mit bonyolítod ? Told be ide azt jó napot.
  • Glo
    #10997
    Küldjetek privben mail címet és küldöm
  • aknakukac96
    #10996
    Én is szívesen nézném:)
  • Conqvistador
    #10995
    Én szívesen megnézném.
    Azt a technikát amúgyis ideje lenne gyakorolnom.
  • Glo
    #10994
    Akit érdekel egy 3 killes replay a BnZ-ről HB-n az szóljon, feltöltöm akkor valahová.