38447
  • vajakos21
    #11113
    Valszeg a fél csapatnak itt s van dòra.Ár értékben nem nagyon van jobb pack.Japán nem lenne rossz csak a 11 es hiennel.Meg ha lenne annyi japó HB mint német.La 5 gondolom most nem fogy annyira....5 k ért.
    B25 bug tényleg kemény.Azért ez elég felrünö hogy tegyenek valamit
    Nem a festék van a szárnyon elcsûszva
  • kocsilajos
    #11112
    azért nem tudtad valszeg lefordulni a G2-est mivel 2 mp van a 2 gép közt de több kör megtétele után lefordultad volna
  • twi452
    #11111
    Te is vinnéd utána a méhbe hidd el :D

    Az viszont fura, hogy a b-25öt nem akarják javítani. És ez nem olyan hiba h egyszer egyszer előfordul
    test flightban sem lehet felszállni vele és azért ez nem egy apróság, egyszerűen használhatatlanná teszi.
  • kocsilajos
    #11110
    meg veszem tőled a la-5 félpénzé
  • twi452
    #11109
    Az tuti, hogy elfogyott már "1-2" dora pack :)

    Most kíváncsiságból mentem egy orosz kört la-5el.. na hát ezt a szart sem veszem többet elő a garázsból te jó ég xD

    emelkedni szépen emelkedik viszonylag de zuhanni nem lehet vele mert 700nál atomjaira esik, fordulni nem fordul egy G2est nem tudtam lefordulni vele földközelben mert csak egyre jobban bólintotta lefelé az orrát
    egyszerűen nem tudom mire lehetne használni és ahhoz képest rohadt drága volt :D
    sajnos akkor még nem volt meg amikor ez volt az ufo gép most ez is zero féle kategória csak azok kis sebességen azért tudnak fordulni csak kicsit furák..ez meg sehogy :D
  • Amaymon
    #11108
    Valszeg hatalmas biznisz lett a D13...elronthanák, ha akarnák a német MM-et, mint a többit.
  • twi452
    #11107
    Na már a 4es p-40el is betesz a fókák ellen pedig most azért nem 300 ember játszik xD
    Szeretem a kihívásokat de ez egy kicsit már sok xD
  • pirdi
    #11106
    Köszi a segítséget mindenkinek. Eredmény: MC202-vel 4 air, 1 ground, másodosztályú vaskereszt, mindezt HBn. Eddig tök béna voltam vadászokkal. Ez így jólesett. Köszi mégegyszer.
  • csonttika72
    #11105
    És használd a trimm-et, + nem árt ha teszt repülsz a gépekkel mielőtt csatába mész velük.
  • Coral Springs
    #11104
    Ne maximum tolóerővel próbálj felszállni, hanem kisebbel. Majd ellen kell tartani.
  • pirdi
    #11103
    Köszi, akkor lehet, hogy ez okozza a szűk fordulókból való leesést is.
  • Glo
    #11102
    Jah, van egy csavaró erő amit a légcsavartollak légellenállása generál. Kis sebességnél, felszállásnál kitör a gép egy irányba, ellen kell tartani.

    Bombereknél a motor ugye nem a hossztengelyben van, azokra nem hat annyira., de tekeri őket is :)
  • flashpointer
    #11101
    A motor nyomatékot ad, ami nem csak a légcsavarra hat :)
  • pirdi
    #11100
    Sziasztok. Miért van az, hogy vadásszal felszállásnál elkezd a gép húzni balra, ha meg felszáll, csavarodik balra? A bonbázók is húznak balra, de nem annyira és nem csavarodnak. Vadásszal 10-ből 1-szer tudok felszállni ez miatt.
  • Amaymon
    #11099
    Van szvsz csak nem választják tömegesen. Nem is tudnák, a kevert szövetséges nemzetek miatt. RU oldalon pedig az MM rendszeresen berak tier 10-15-re yak 1-7-et.
  • Glo
    #11098
  • Glo
    #11097
    Majd ha lesz T14-től felfelé olyan gép ami meg tudja szorongatni a németeket, akkor jönni fognak csőstől :)
  • vajakos21
    #11096
    Jó.Akkor menj angollal :)..ne kelljen várnunk
  • bgabor
    #11095
    Persze, remek, de ha mindenki németet játszik, abból nem lesznek csaták HB-n. Az vezet az olyan helyzetekhez, hogy némettel tíz percig várunk HB csatára.
  • Conqvistador
    #11094
    Arcade ra a orosz se rossz választás.
  • Amaymon
    #11093
    Itt jól is teszi, ha azzal kezd :)
  • Glo
    #11092
    Csak itt abból a 9-ből 9 a németeknél is marad :)
  • vajakos21
    #11091
    Japánt azért nem játszik mert nincs HB. Nekem kézenfekvő hogy magyarként messert repülök.(annak örülök hogy amíg a németek gyengék voltak nem adtam fel és húztam őket)
  • bgabor
    #11090
    Nem tudom minek örülsz annyira, japánt ember nem játszik/fejleszt a legutolsó nagy peccs óta. Játszhatatlanná nerfelt Zero gépek, és egy 4 (négy) percig repülni tudó top rakétahajtású gép a kínálat. Gyakorlatilag nagy tierben (15+) mehetsz Shiden Kai propelleressel a jetek ellen.

    Németekkel játszókkal meg dunát lehetne rekeszteni, nézd meg a várakozási listát HB-re várva. Itt is működik az, mint a World of Tanksban, tíz magyarból kilenc némettel kezd.
  • Conqvistador
    #11089
    Ezt hogy érted?
  • vajakos21
    #11088
    Minden nap megyek 1-2 kört az usa -angol gépekkel....ilyenkor örülök hogy a német-japánt választottam
  • Conqvistador
    #11087
    Nem is értem mire jó.
    Hiszen a büntetés sokkal több, mint amit 1 tankkal nyer :D
  • flashpointer
    #11086
    Milyen aljasok vannak, utolsó tank célt az ellenséges bombázó friendlyfire-el kiszedte, csak hogy ne az enyém legyen, mert látta hogy épp rárepülök!
  • kocsilajos
    #11085
    és gondolom az orosz csatakanca sérülés nélkül ment tovább
  • Conqvistador
    #11084
    Német oldalon még a He 162es lehet baráti a 13K s árával.
    Ráadásul Ő még T17be belefér.
  • Glo
    #11083
    Ahogy érzed :)
  • Conqvistador
    #11082
    Eddig se érték meg többnyire a 2. újratöltést és mivel én nem 4k magasságban bombázok hanem azonnal energiafighot alkalmazok a peshkákkal azért 700-750 ig fel tudok gond nélkül gyorsítani elég sok pályán arra jó, hogy rárepüljek a célra. Gépenként 1-3 cél kiiktat máris simán jó.
    A szerelésük filléres így kiegyenlítheti a majdani JET költséget.
  • Glo
    #11081
    A cumi ott van az elképzelésedben, hogy a bombereidnek alapból reszeltek, mert olyan csatába ak az MM ahol szinte mindenki Jet-tel fog jönni :)
  • Conqvistador
    #11080
    Na meg bízom benne, azért észbe kapnak és az economy még javul jócskán, és vagy leviszik a javítási költséget vagy akora tierben már mocskosul sok pénzt lehet majd keresni a mostanihoz képest ami fedezi :D
  • Conqvistador
    #11079
    15K még belefér.

    Külömben is a csaták elején bombereznék aztán amikor már kicsit lecsillapodtak akkor behozom. Ha meg nem termelik ki addig a Bomberek az árát vagy nagyon durva a helyzet akkor be se hozom :D
  • vajakos21
    #11078
    Arcadba max tier 0-1 ha funolni akarok...
  • vajakos21
    #11077
    jettel van 10 köröd aztán mehet a garázsba...hacsak nem vagy profi vagy milliomos.(és az áráért vehetnél egy adag normális gépet is)Bár ez már 16 os szintnél is megvan.Inkább már egy japán attaker ha lesz végre..
  • Conqvistador
    #11076
    Mig 9 elírtam.
  • Conqvistador
    #11075
    Mihez képest?
    a 2 Mig 2 es még tűrhető 15K ért rendelkezésre áll Arcade ban.
    Messze a legolcsóbb fenntartású Jet ek.
  • Glo
    #11074
    Jah, lehet vele egyelni 2,5K xp/db-ért a tankokat :)