38447
  • Coral Springs
    #11153
    Tegnap az egyik csatában volt egy komoly jelenet. Hirtelenjében nem láttam hogy konkrétan ki volt, de a chat alapján az ellenfélből egy jómadár. Egy kisebb tömegben vettem részt, túlerőben voltunk két ellenséges gépre, az egyiket pedig én üldöztem és egy társam. Majd valaki az égből alászállva egy ólomfelhő kíséretében telibe-kapta akit üldöztünk, majd a roncsok elkerülhetetlenül szóródva minket is. 4 in 1
  • bgabor
    #11152
    Nem vágom. Öt nemzet van, és három különböző játékmód, ráadásul a csapat teljesítményétől majdnem függetlenül kapsz rewardot.

    Ha ez felidegel, a World of Tankstól akkor toporzékolsz, vagy mi?
    Mert ott ugye egyféle játékmód van, mész előre, az arty kilő a semmiből full HP-ról, majd közlik veled, hogy mivel a random csapattársaid szarul harcoltak, te a vesztes csatáért egy meleg kézfogást kapsz rewardként.

    Ez a játék sokkal kevésbé idegesítő annál.
  • Conqvistador
    #11151
    Az a vicc sokszor elég lenen annyi hogy 5-10mp ig bezavarnának a támadónak míg kilavírozik a bomber a lövései elől.
    Nem feltétlen az a cél, hogy leszedjék Őket egy kis zavarás vagy megsebesítés sokat segíthet, sokszor kénytelen felhagyni a támadó az üldözéssel vagy a gunnerek ki tudják lőni ha már le krittelte valaki.
  • CptYossarian
    #11150
    Szoktam védeni bombázókat, nagyon nagy fun csak sokkal nehezebb mint szólóvadászni és kevesebb gép alkalmas rá. Közötte és a piroskák között tartom magam kb. egy km-re. Eléggé figyelni kell hogy ne szakadjak le róla mert becserkészheti másik vadász (pláne mikor repteret bombáz bármi jöhet) és pontosabban kell lőnöm a szokásosnál is mert sokáig tart visszacaplatni a magasba a védendő géphez, és gyakran próbálnak meg kihúzni (néhány sikeresen lelőtt gép után default vinnének elfele).
  • Conqvistador
    #11149
    Én attól kapok agyf@szt, ha Ground Strike pályán csesznek segíteni amikor már csak 1-2 célpont kéne és nyerhetnénk. Kezdem unni, hogy rendszeresen rám hárul a feladat, hogy győzünk e vagy sem és semmi köszönet érte.
    Állítom ha lenne egy 4 fős squadom ahol még 1 PRO bomber társ és két ELIT vadász lenne akkor az utóbbi idei 70% os win ratio 80-90% fölé kúszhatna.
  • Glo
    #11148
    Nekem minden harc egy adrenalinfröccs :) Ezért küldöm el a csapatot a kenyába ha lelőnek..

    Bár igazságtalan, mert ha lelőnek az mindig az én hibám. Ők max nem segítenek.
  • Coral Springs
    #11147
    Szerintem nincsen olyan ember, aki végig tud tolni úgy egy csatát, hogy közben nem éri stressz. Ez fennáll a csapattársaidnál, és az ellenfél oldalon lévő embereknél egyaránt. Megfelelő módon kell kezelni a helyzeteket, és a legfontosabb hogy gondolkozz. Egy adott veszteséget legtöbbször vissza lehet vezetni egy hibára, amit te vétettél el, az ellenfél pedig kihasználta. Nem mondom azt hogy nincsenek kirívó esetek, mint ha target felirat "lenne" a fejed felett, a ram különböző fajtáiról nem is beszélve, de ezeket én nem tapasztalom a repült órákhoz viszonyítva meghatározóan sűrűnek. Ám de amúgy melyik játékban nincsen stressz ? Legyen az autóverseny, fegyveres közelharc, vagy éppen stratégia, a kihívás stresszel jár. Ez pedig nem a számítógép ellen kezdődik, hanem húsvér emberek ellen.
  • flashpointer
    #11146
    Meg az is jó mikor rajtad van egy percek óta és a 3 vadász csapattárs inkább lövi a földi célokat 500m-re -.-
  • Knabb
    #11145
    Haha kedvenc, mikor már 3 perce menekülök, mint a veszett és az én seggemben lévő támadó seggében már 3an vannak és nembírják lelőni :D Aztán egymásba mennek és engem kinyírnak teamkillel. Olyankor kilépek néha.
  • Glo
    #11144
    "HONNAN A F@SZBÓL!!!!!?????"
  • Glo
    #11143
    Ha tudnád anno hányszor dobtam volna keresztül a Joystickomat a monitoron, miközben azt üvöltöttem: \
  • Conqvistador
    #11142
    Én hozzátok képest kifejezetten rossz játékosnak érzem magam.
    Vadásznak csapnivaló vagyok a bombázás miatt tartok ott ahol tartok.

    És rengetegszer lelőnek és sokszor felbosszantom magam de tudomásul kell vennem bomberrel nem eszek meg sok sót :D És a Yak-ok Messzerek se tartanak túl sokáig.
    De szép lassan haladok a célom felé talán egy idő után eljutok ahová akarok.
  • RiCSi1234
    #11141
    Már vártam, és most is felidegelt.. ennyi.. Nem érzem magam rossz játékosnak, de valahogy én mindig hoppon maradok.. ennyi. Na, a biznisz áll. Ha van valaki ismerősöd, akit érdekel, vagy akárki, írj, ennyi voltam. :)
  • Conqvistador
    #11140
    Kár volna kidobnod.
    Szerintem 1 hétig pihentesd azt majd meglátod.
    Néha én is besokalok rajta.
    És már annyi játékban elkövettem ezt a hibát, top karikat/csapatokat töröltem úgyhogy egy ideje inkább csak nem lépek be hozzájuk egy ideig.
    No meg még alakítanak rajta idővel úgyis remélhetőleg a játék előnyére.
  • RiCSi1234
    #11139
    100%-osan kiidegel.. Amennyire tetszett régebben, most annyira utálom! Már le is töröltem a faszba.
  • RiCSi1234
    #11138
    Akit érdekel egy account, az írjon rám, sajátom.. ingyen. PM! 17-es profil, usa 7, német 7, orosz 11, angol 9, japó 4.

    Csak felidegel, más meg had szöszöljön vele!!


    Többit PM-ben!
  • Glo
    #11137
    Van bug report részlege a hivatalos fórumnak, ahova probléma leírás, replay és logfájl is kell. Oda már nem a picsogók (ne vedd magadra, de teli van olyanokkal a hiv. fórum) mennek :)
  • vadbill
    #11136
    Minek? Hivatalos fórum-on csak dicsérni szabad :D
    Egyszer írtam technikaiba fps. leeséssel kapcsolatban teljesen korrekt kérdést (ilyen gépem .....van ilyen paraméterekkel ..... 1.29 óta az fps leesik 20 alá milyen beállítási javaslatuk van?), törölték, azután írtam miért törölték a kérdésem? azt is törölték :D
  • vadbill
    #11135
    Az ufó-szerű az a rossz-gyenge szerver kapcsolat miatt lehet sztem.
    Ez a látom, nem látom, megint látom megint nem, pedig itt van az orrom elött :D
    Mármint az "ufó" kapcsolata rossz a szerverrel :D
  • Glo
    #11134
    Az eltűnőst én is láttam. Azoknak a gépeknek a pilótáit kilőtték (Enemy plane's pilot unconcious), de a gép sértetlen. Próbáltam, hogy belelövök, de még hit-et se ad rá :)
  • Adjunktus
    #11133
    Csináltak már valamit a Zero-kal,vagy még mindig szarok?
  • flashpointer
    #11132
    Mostanában kezdtem látni hogy van néha (heti 1-2) olyan gép ami elég ufó-szerű képességel manőverezik O_o
    Meg olyasmiket is hogy egyik pillanatban repül szembe velem a másikban meg eltűnik a neve meg minden csak a gép repül tovább egyenesen. Másnak is ismerős ?
  • messerharcos
    #11131
    Sziasztok! Viszonylag új vagyok war thunderben 4-ig huztam úgy ki a legtöbb nemzetet, a németet 6ig. historicalban és full reálban repülök, még nem vagyok nagyon pro, keresek valakit aki ezekben alacsony tierben szívesen jönne géppározni. Jópár dologgal nem is foglalkoztam nagyon a játékban és nem is igazán értek hozzá, az anyagi részekre gondolok, erről szívesen olvasok tippeket.
    járt a becses társaság vhova ts-re?:)
  • Glo
    #11130
    Írjatok róla bug reportot a hivatalos fórumra, azért van :)
  • vadbill
    #11129
    Ezek nem tegnap történtek, lehet már ki is javították.
  • vadbill
    #11128
    Ja, és a carrier elpusztult, de nem kaptam meg kilőtt-nek, csak a TK-át :D
  • vadbill
    #11127
    Én is jártam így.
    Rakétával támadtam a tank oszlopot, még örültem is hogy senki, se ellen se barát a közelben, lehet nyugodtan aprítani, aztán jött a -5000 a ijedtembe le is zuhantam :D

    Egy másik eset, carrier-t támadtam torpedó-al még mérgelődtem is, ha már más bombázó nem segít legalább valami vadász védhetne, de sehol senki.
    bumm - 5000, lehet régebben valami vadász suttyomban leszállt az ellenfél hajójára :D
    Szerintem ezek bug-ok, ott van a társ csak valamiért nem látod.
  • vajakos21
    #11126
    Erről jutott eszembe( sokadszor) :)
  • Conqvistador
    #11125
    A 11121es bejegyzés pont arról szól :D
  • vajakos21
    #11124
    Kéne mán egy GYÌK vagy hasznos/ érdekes linkek gyüjteménye. ( utòbbinál nem arra gondolok hogy hogyan csinált jòskapista x killt arra van elèg videó)Hanem gép/ löszer stb leìrás- videó
    ...
    vagy nem ;-)
  • ikarus44
    #11123
    köszönöm
  • Coral Springs
    #11122
    Azt is kéne már javítsák, hogy miután felszerelsz egy bombát a gépedre, a következő csata után ne állítsa vissza.
  • Kollati
    #11121
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/21362-kezd%C5%91knek/
  • ikarus44
    #11120
    vki segítene?
    milyen lőszertípusok vannak? (az angolom még nem jó)
  • Conqvistador
    #11119
    Az eléggé furcsa lenne. Max 1 perc lehet amíg számolja és új géppel jöttem ki az előző bombert is lelőtték, épp battleshipet bombáztam.
    Nem is lőttem a géppel amíg a yak szembe nem jött és úgy 200m nél rányomtam a rakétára ami miszlikbe szedte őt de én is megsérültem a robbanás pillanatában írta ki a baráti tüzet ami kizárt, hogy jogos.
    S ha elszámolja érvényes találatnak holott le is vonja a büntetést akkor ez tuti bug.
  • kocsilajos
    #11118
    azt valszeg még előtte lőhettél rá és valamit balfaszkodott és amiatt eshetett le vagy olyan is lehet h valaki még az ellenből rá lőtt de crit hitt nem kapott és emiatt neked írta jóvá a cekket
  • vass17
    #11117
    Ez nagyon el van most rontva, soha nem értettem miért nem lehet minden nemzetnek hb lehetősége. Aztán nem sokkal ezelőtt megoldották, ami lényegesen javított a várakozási időkön és nem utolsó sorban változatos is volt. Csak h egy példát említsek, volt olyan, hogy az amcsikkal egymás után repültem Ruhron, Koreaban és Midwayen, 3 különböző ellenfél ellen. De említhetném a Britain pályát, az angol partokkal, amin ugyancsak voltam nem olyan rég. Erre mit csinálnak, leszűkítik a lehetőségeket, a pályaválasztékot ismét, csak tudnám, hogy mi ebben a logika...
  • Conqvistador
    #11116
    Elmennek a gajdzsinosok a jó édes anyjukba.

    2km es közelségben nem volt kék repülő a közelben, kilövöm a velem szembe jövő piros célpontot egy yak1 est és frendly fire-t ír. Amikor ráadásul még géptalálatnak is elszámolja. De levont 7500liont. Hát rohadjon meg...
  • Conqvistador
    #11115
    Szuperpack :D kérdés mikor és mi változik?
  • twi452
    #11114
    sajnos a japókat ki is vették hb-ből pedig kezdtem élvezni az amcsik ellen

    biztos nem volt elég ellenfél a német horda ellen :D Most ugye 3 nemzet van ellenük mert csak szökőévben pakol be usa-orosz térképet :)

    Mindegy majd jön egy új "szuperpack" ha ez kifújt aztán változik a dolog ki van ez találva nem félek ezektől xD