38447
  • vadbill
    #11193
    Olyanról is hallottam hogy mind két gép szemszögéből nézve, a másik tűnik hibásnak a rammolásban. :D
  • vadbill
    #11192
    Van egy olyan hibája a játéknak, hogy nem látod egy bizonyos szögben érkező saját-ellen gépet, csak mikor már összeütköztetek.
    Ezért nem javasolt túl szorosan egymás mellet haladni.
    Bizony van még mit javítani a fejlesztőknek!
  • Glo
    #11191
    Találtam egy új Achievementet. Ha 4x egymás után Leave the plane-t nyomsz a földön, akkor kapsz Hot seat-et, 1000Xp-t ér :)

    Egy P39-el szórakoztam, ami le akart vulcholni, aztán kiléptem, beléptem. Közben feladta a pontot :)
  • Ry0K3N
    #11190
    Megvan a hangulata a szakaszozásnak is. Ma két tagununknak historical platoonozáskor kétszer sikerült egymásba rammolniuk egymást követő meccsen. :D
    Mi meg ott röhögtünk hogy tudták összehozni ezt kétszer egy más után. xD
  • Máté94
    #11189
    Lehet én is kipróbálnám, egyedül rohadt unalmas én nincs senki, aki jelezzen, hogy ott jön az ellen hátulról.
  • Conqvistador
    #11188
    köszi
  • V43 1105
    #11187
    Mindjárt dobok egy TS-t.
  • Conqvistador
    #11186
    jelszó ip cím vagy hasonló?
  • V43 1105
    #11185
    Minden tierű pilótát szívesen várunk
  • kocsilajos
    #11184
    nincs unalom, hallasz érdekes dolgokat másoktól, szinte mindig teli van több szakasz is semmi belépő...semmi kritérium
  • kocsilajos
    #11183
    valaki klánba szeretne jönni?
    én ma egész nap szakaszban mentünk 100 nál többen vagyunk

    ts3.warthunder.hu
  • bgabor
    #11182
    Nincs ezzel semmi gond, egyszerűen az alap IL-2 ugyan lomhábban fordul mint a vadászgépek, de a fegyverzete miatt hatékony vadászgép lehet gyengébb játékosok ellen. Az IL-2 a valóságban is bizonyított mint kényszervadászgép bizonyos helyzetekben. HB-ban nincs esélye egy igazi vadászgép ellen, ha azt nem éppen egy idióta repüli(például egy olyan, aki szemből szembe repülve próbál harcolni). A hátsó géppuskával felszerelt, sokkal gyengébben foduló későbbi változatokat már senki se próbálja meg vadászgépként használni, nem véletlenül.

    Egyszerűen az alap IL-2 repülési jellemzői olyanok, hogy ezt lehetségessé teszik, semmi életszerűtlenség nincs a dologban.
  • vajakos21
    #11181
    Arcadban ne keress repülési modellt.Elmosòdnak a határok.HB ban már nem vadásznak használják.ott kijön a lassùsága és gyenge emelkedése.Persze ha elékerül valaki rá kell feküdni a tüzgombra :-) .A tüzereje nagyon jò.
  • lexlutor
    #11180
    koszonom!

    a repulesi modelekkrol lenne meg egy kerdesem: az normalis h a csatagepeket arcadban, foleg az oroszokat il2, stb (nincs amugy nemet/orosz fobiam), gyakorlatilag nehezvadaszkent hasznalja mindenki mivel fegyverzetben es a tobbi repulesi jellemzoben gyakorlatilag nincsenek semmiben elmaradva toluk? ebben varhato bmi valtozas?
  • vadbill
    #11179
    Ez azért nem teljesen igaz sztem. Fentről tudsz sikerrel támadni, a szándékos rammolást is könnyen hárítod csak felemeled kicsit a gép orrát.

    Mikor pl. vadásszal bombázott kísérek mögé állok kb. 1-1.5 km-e és kb. 500 méterrel fölé.



  • Cimbi
    #11178
  • bgabor
    #11177
    A global szintnek csak annyiban, hogy belekalkulálja a rewardokba, hogy mekkora vagy.
  • lexlutor
    #11176
    Hello,
    lenne egy eleg alap kerdesem: minden nemzetnek van kulon szintje. illetve van egy global szintunk is. ez utobbinak van valami jelentosege?

    konkretan, nekem nemzetenkent: japan:4, nemet 6, orosz 5, usa 5, angol 5 es a global szintem 8
  • Conqvistador
    #11175
    Sajnos nálam édes mindegy hol a gép.
    Vagy lelövöm vagy lelő :D
  • Glo
    #11174
    Na ja, az egyszerrűsített economy modell:

    - Ha gép van alattad az +6.000, ha feletted az -20.000 :)
  • Cimbi
    #11173
    De nem tudd megemelkedni mert olyan vagy mint a global hawk látsz mindent:DPartyban van a meszával ha szintben vagy fölötte van de ha nincs akkor ő is csak 6000 lion:D
  • vajakos21
    #11172
    A do217 nálam is berángatott tegnap.Azt hittem az én készülékemben van a hiba.Az amcsiknál találsz jòval rosszabb kabinu gépet mint a 109. A bombázòk belsö nézetét várom már, mert jelenleg engem csak zavar a belsö nézrt mégha full képet is mutat.
  • Glo
    #11171
    Ha 2-3 F4U megemelkedett volna akkor nektek is reszeltek volna :) De a taktikai bénaságot nem lehet über gépekkel se pótolni.. Tegnap voltam egy meccsben ahol 2 Meteor is volt.. hát.. nem segítettek sokat, az egyik becsapódott, a másikat meg lelőtte valami kisebb gép ami Balancert kapott érte, szal max 7-es volt :)
  • Cimbi
    #11170
    Tegnap volt egy csatám 10vs10 4 vadászunk volt 2x 109(egy f és én g6) 1x cr42 1x bf110 a többi bombázó a másik oldalon csak vadász (2x p51 2x F4U) a többi a szokásos szemét.Végeredmény???Lemészárolták a bombázókat + cr42-t mi meg lemészároltuk őket esélyük sincs nyerni.Persze ehhez az is kell hogy nullán volt az összes de ez így...... :DDD
    Kipróbáltam az frb-t is marha jól működik a földhátér jobb mint az ilben csak egy gáz van annyira kevesen vannak így sokat kell várni+ itt aztán bármi jöhet mindenvsminden:DD
  • Glo
    #11169
    Ha akarod bekapcsolhatod :) De akkor még ennyien se játszanák a HB-t, ha kötelezően be lenne kapcsolva. Kb 80%-át elvesztenéd a látótérnek.

    A nagyobb pályákkal egyetértek, mert így elég egysíkú az ütközet, nem lehet különféle taktikákkal operálni. Habár ennek a hátulütője az lenne, hogy sokkal hosszabb csaták lennének, ami megint csak elrettentene sok HB-s embert.
  • Cimbi
    #11168
    Azért a kettő nem ugyanaz + az egyik nagyhátránya a 109-nek a cabin ami most a hb-n egyáltalán nem számít.Mondom ezt úgy hogy én német fan lennék de ez így egy nagy mészárszék.:D
  • Glo
    #11167
    Van ilyen, úgy hívják FRB :)
  • Cimbi
    #11166
    Én meg pont az ellenkezőjét tenném Hb-n.Kötelezően mindenkinek cabin az összes repülési jellmző bekapcsolása (bocs jobban nem tudom megfogalmazni)kivétel a légcsavar által kelltet csavarodás( huh ez így gyönyörű::DD)mert nem tudd mindenki pedálal játszani+ ikon.5x 10x ekkora pályák ha nem nagyobbak.
  • Glo
    #11165
    Jah, Ruhr-on az A-ra mindig az megy aki a Do217-essel van De van, hogy ketten is mennek rá, mert sokszor az első nem visz ki minden tankot az oszlopból.

    Nem tudom, de azt vettem észre, hogy bombaoldásnál kicsit belaggol a gép, vagy megcsúszik valamelyik irányba. Elég szar. Más nem vette észre? Szórom rájuk az 50-est mint az atom, aztán van, hogy 20 bomba csak 6 tankot nyes ki... Utána lehet sniperkedni..
  • Conqvistador
    #11164
    Sokat tehetne a játék előrelépéséért a gajdzsin ha csak 10fős teamek lennének. Ott viszont egy 4 fős Squad már erős lenne :D
  • vajakos21
    #11163
    Igen ha szakad szét a gép engem se nagyon érdekel mi van chatbe ìrva.Ha van lehetöség hogy a gép javitását kitermeljem dobom amim van és amire csak lehet.Arcadba meg föleg ne várj csapatjátékot.HB ban ha van 3 oszlop és 3 bomber néha meg lehet beszélni hogy ki melyiket viszi.De ha tìz van akkor már az erōsebb kutya..Ez valszeg akkor mûködne ha mind a 15-15 egy-egy klánbòl állna.
  • vadbill
    #11162
    Ja és milyen nyelven írtad? lehet nem tudta elolvasni, sőt félre értette pl. jól szórjátok meg mert nincs 2db 1 tonnás torpedóm :D
  • vadbill
    #11161
    Ne legyél ilyen szigorú :D nem mindenki pro pl. én sem, sőt nagyon nem :D
    Mikor pl. sérült a géped üldöz két vadász,fejvesztve menekülsz alig várod betöltsön a bombavető egy végső dobásra, ledobd ahová tudod és nem azt nézed ki mit támad, különösen nem a chet-et :D

    Ez egy viszonylag új játék, kevesen tudják jól használni gépeiket, de jó jel hogy mostanában egyre több összedolgozást látok bomber-vadász, bomber-bomber, vadász-vadász között.
  • Fulcrum11
    #11160
    Gondolom nem modellezi le a törést, ha a fának mentél, csak bedobja a fekete critet.
    Engem a repterek elején néha elszórt szélzsákok idegesítenek. Megyek haza az ementálivá lőtt géppel, már többször beszoptam azt a póznát...
    Még ami nekem fura, az a tűz viselkedése. Néha 10 mp alatt szénné ég a gép, de pl. A-20-al már többször percekig repkedtem utána, amíg el nem aludt.
  • Conqvistador
    #11159
    Sőt.
    Annyira tönkretették a sérülsé modellt néhány gépen, hogy jajj.
    Az hogy a Yer2essel 5T bombával test flight ban nem lehet felszállni csak ha megfordulsz a kifutón az még elmegy. De amikor a jobb szárnnyal 5 (öt) km/h sebességgel hozzáérsz egy vékonyka magányos fához és fekete lesz a szárny a gép kigyulad és vége a tesztrepülésnek na az már viccnek is rossz.
  • Coral Springs
    #11158
    Igen, egy roncsot telibe-kapva simán benyalhatsz egy végzetes sérülést.
  • Coral Springs
    #11157
    A csapatjátékról néhány szó !

    Tegnap a Two Towns -on épp torpedóztam, még a chat -re is kiírtam; "két, 1 tonnás torpedó közelít a csatahajó felé, azt ne támadja senki !" Majd rá nem-sokra odament egy tuskó valami japán négymotoros bombázóval, jól megszórta, és még bele is zuhant. Egyéb kérdés ?
  • vadbill
    #11156
    sorry az előbbi coral-nak ment :D
  • vadbill
    #11155
    Ilyen is van? roncstól én még nem sérültem :D kilövöm a cargot destroyer-t ellen gépet bár mit simán átmegyek rajta, mint valami szellemképen :D
  • Sith
    #11154
    Ez sajnos szinte az összes "csapat" játékban benne van.
    pld Battle field 3 heli 2x jön varja elé az egész csapatot de csak nekem kell leszedni mert mindenki a fraget kergeti.
    Ha itt is eljutnánk odáig hogy a lángoló félbetört B25-t nem 4 en kergetik és nem csatlakozik hozzájuk még 2 idióta hátha behúzza a killt, akkor nagy lépést tennénk előre.
    Ezért jó sqadban játszani.