38447
  • vadbill
    #11233
    Többek között én :D és gondolom te is :D
    Gondold el, Wellingtonnal egyetlenegy tank és szaldos vagy a többi mind mind + :D
    A lövészek csak a galambokat hessegetik bármennyire is képzettek, át kell venni a lövészt azt adj neki :D
  • Glo
    #11232
    Kint voltam megnézni őket. Állati jól néztek ki :)

    (Szakmai ártalom, hogy folyton azt figyeltem h hova kéne elétartani a lelövésükhöz )
  • Conqvistador
    #11231
    "A bombázók még mindig döglöttek igazából, ez 1.29 óta nem változott."

    Van itt egy-két ember a fórumon, aki szépen profitál velük HB-n.


    Arcade-ba is piszok jól lehet velük keresni ha eredményes az ember :D
  • Glo
    #11230
    Árkádban azt a keveset ha felszorozzák 5-el akkor az is kevés marad :)

    Menjetek HB-t, lehetőleg német oldalon bombázóval (Ju88-tól a Do217-ig), sok 50-essel szórjátok végig a tankoszlopot, aztán örüljetek :)
  • Nortai
    #11229
    Szép, nekem max 12 volt. :D Halál nélkül meg 8 gépet sikerült egyszerre kiszedni egy YAK-9T-vel, de azzal vége is lett a játéknak. :D
  • flashpointer
    #11228
    Csak arcade de jó kör volt :> (5x-özve 50k xp :/ )
  • vajakos21
    #11227
    Ne amcsival menj. Német szépen hoz..és valszeg túl is éled
  • bgabor
    #11226
    B-25el az úgy szokott lenni, hogy a német vadász BnZ-ben rádcsap, és te halott vagy. BnZ-ző gépet nem gosz tudni lelőni a védőtornyokkal.
    B-17esekkel ugyanez van, az se sokáig éli túl a német 30mm-es tüzét. Csar arra még a gatyád is rámegy. HB ban nemigen éri meg a bombázó most.
  • Amaymon
    #11225
    B17 nem ár-érték arányos, bár brutál erős. B25 szvsz szintén erős minimum egy német gépet magukkal visznek, ha nem béna a pilóta. Voltam már olyan HB-n felülről néztem, ahogy hárman küzdenek az utolsó b25-el. Nem kavarok be feleslegesen, ha már van minimum egy air killem nekik is maradjon lion. 2-t kilőtt gondolom nem maradt lövedéke vagy meggyengült, mert az utolsó leszedte. Nem gyakori az ilyen eset, de egy killes b25-öt sokat látok. Plusz adalék, hogy a B-ket gyakran kísérik vadászokkal.

    "A bombázók még mindig döglöttek igazából, ez 1.29 óta nem változott."

    Van itt egy-két ember a fórumon, aki szépen profitál velük HB-n.
  • toocha
    #11224
    Nézitek az M1-et? Most volt a Corsair ,meg a Lightning.
  • Coral Springs
    #11223
    Amit írsz az a legtöbb online játékban így van, ha egy nick-név takarja a másikat. Erre is van megoldás, külön betudod állítani hogy mit jelezzen ki a játék egy másik játékosról. Amúgy passz, nekem ez nem okoz problémát.
  • V43 1105
    #11222
    Tegnap azért sikerült HB-n egy 3 főből álló B-17E kötelékkel szembe találkoznom.. egyszer repültem át közöttük de úgy szórták a golyókat, mint az X-Wingek a lézert ....
  • bgabor
    #11221
    Nem csak éppen ha a semmit szorzod öttel, akkor az még mindig nem lesz túl sok. A jelenlegi gazdasági rendszerben arcade módban 30 kill az semmit se ár, hiába kiválló teljesítmény. Megkaptad az 5X szorzót az XP-re, anélkül 5000 körül adott volna.

    Hiába na, nem szabad ebbe a játékba pénzt tenni amíg ez a heéyzet nem rendeződik.
  • bgabor
    #11220
    Egyébként a bomberek sérülésállósága/védő tűzereje még mindig a vicc kategórába tartozik. Néhány találattól leesnek, a védőfegyverzet meg... az imént Tu-2essel lőttem a mögém bejövő P-40est. Ugye három darab .50-es géppuskával lőttem, 400 méterről. Semmi kár nem esett benne. Ő persze pillanatok alatt kivégzett.

    A B-17eseken kívül nemigen van egyetlen bombázónak sem említésre méltó sérülésállósága, a B-25ösök is pillanatok alatt leesnek. B-17est meg nem repül senki, a kellemes kis 63.000 lionos javítási ára miatt.

    A bombázók még mindig döglöttek igazából, ez 1.29 óta nem változott.
  • flashpointer
    #11219
    reggel megcisnáltam a 2x szorzót és du-ra adja be az 5x öset mikor már elment? :/
  • oxxi
    #11218
    Srácok valaki meg tudná mondani hogy az 5*-ös szorzó az mit szoroz 5-el? 30 ledobott Ground target, és 22k xp (win-el) ami nem lenne rossz de hol van az 5xös? Ez is ilyen parasztvakítás freexps dolog?
  • Ry0K3N
    #11217

    ezdelol :D
  • bgabor
    #11216
    Bomberfüggő a dolog, egy Wellingon/He-111 védőfegyverzetétől nemigen ilyed meg senki, mégis azokon van a legnagyobb bombaterhelés, azokkal lehet a legnagyobbat kasználni.
  • bgabor
    #11215
    Ezzel együtt felszámolták a Dollár/euró kiskaput a Yuplayen.
  • Amaymon
    #11214
    Bomberek elég nagy tűzerejűek. Kevés alkalommal repülök rájuk, mert amíg bénázok vele, még ha le is lövöm biztosan besebez akkorát, hogy vissza kell mennem. Ritkán tudom ideális szögből megcsapni.
  • stork13
    #11213
    Tegnap 10 bombázó volt német oldalon Ruhr-on. Az ellennél 1-2. Gyors megbeszélés és a 3 pontra elosztva elindultunk, bombáztunk és nyertünk. Gyors meccs volt, leesett 1-2 gépünk, de nyertünk. A vadászoknak sok közük nem volt a meccshez. :D
  • stork13
    #11212
    Ha gép vezetné mindet akkor igen. Szerencsére nagyobb részt emberek vezetik őket, így bármi megtörténhet. Ez is. :D
    A bombázókat nem lebecsülni, van amelyiken elég jó a védelem.

    A többi csak fóbia... :P
  • bgabor
    #11211
    Tyű, előbb milyen HB csatát mentem Rurhon:

    Nálunk, szövetséges oldalon 12 vadász, négy bombázó. Németeknél csak 4 vadász, és 12 bombázó. Gondolná az ember, hogy sima ügy lesz, meg majd talán most majd lesz módjuk a vadászoknak segíteni a bombázókat.

    Végeredmény: Minket bombázókat védelem nélkül lőnek le a német gépek gond nélkül, majd sorban elhal mind a 12 vadászunk.

    Ha már 3:1 arányban is laposra verik a német vadászok a szövetségeket, akkor ott már valami baj van, nem? A játékkal, vagy valamivel.
  • Glo
    #11210
    Five days, May 1st — 5th: x5 XP bonus for the first victory for all nations!

    And special prices for Premium planes every day!


    May 1st: 30% discount on I-16 type 28 «Ishak»

    May 2nd: 30% discount on Hellcat FM.1

    May 3rd: 30% discount on He.112B-1

    May 4th: 30% discount on Spitfire Mk.IX

    May 5th: 30% discount on Bf.190E-3
  • vajakos21
    #11209
    Látom leárazás is van pár prém gépre...ha valaki venne tán
  • vadbill
    #11208
    Ezek adják meg a játék filing-ét :D
    wellington-t kísértem spit-el, ketten tapadtak rá levakartam róla mind kettőt, közben persze sérült. Írta, köszi szépen, neki már vége védjem a másik bomber-t.
    Jobban eset mint három bf-109 kill :D
  • Glo
    #11207
    2.ra meg lőttem 5-öt.. agyam eldobom.. ha most lett volna az 5x-ös szorzó.. :D
  • Glo
    #11206
    Ejha, a napi első nyert mission 5x-ös rewarddal van. Jól benyeltem, nem lőttem egy gépet se :)
  • Glo
    #11205
    Jah, ilyenkor be szoktam írni, h "Sorry, shit happens" :) Pláne érdekes a rammerozgatás, ha már megpecsételődött a sorsa, csak valahogy összeütköztök, pedig Neked már rég nem érdeked a dolog :) Én sose rammerkedek szándékosan, de van, hogy becsúszik.

    Tegnap volt még egy érdekes szitu. 2v2-ben maradtunk, nálunk egy G6 meg én, az ellenfélnél egy B17 meg egy Spit. Gondoltam érdekes lesz, mert a B17 mindkettőnket kinyírhat, plusz a Spittel is kell harcolni. Lent voltak a reptéren, mikor kiírta, hogy B17 destroyed by Spit. WTF? :) Beírta a gyerek, hogy rálőtt a B17 gunnere, ő felszállt aztán lerendezte a földön a másikat. Beírtam, hogy nem terem neki már sok babér, zuhanjon le. Úgy is tett. Így se nyertünk még :))
  • vadbill
    #11204
    Lőttem a wellington-t spit-el. Lángolt, minden baja volt már szegénynek.
    Túl közel voltam, de gondoltam na még egyet hasba belefér :D kaptam egy függőlegesterelő szárny lövést és nem tudtam lefordulni bummm
    Jött is a dirty rammer's :D
    Nem szabadkozom, tényleg többet ütközöm mint kéne elég béna vagyok elmérem a sebességet, távolságot, figyelmetlen vagyok vérszomj stb. de legtöbbször akkor basznak le mikor vétlen vagyok :D
  • kocsilajos
    #11203
    olyan is volt h tök véletlenül nem szándékosan klántagokat összerakott ellenbe és csak utoljára lőttük egymást...
  • Ry0K3N
    #11202
    Igen sok ilyen eset van, nálam is volt két ilyen és mindkétszer visszanéztem a replayt és valóban egyikünk sem volt a hibás mert valóban egszerűen nem láttuk a másikat és ebből volt a baj.
  • Glo
    #11201
    JAh, tegnap tök véletlen én is lerammoltam egy csávót BnZ felhúzás közben :)

    Ráestem 800-al de elkúrtam az ívet, alácsúsztam, aztán mikor húztam felfele összementünk. Pedig esküszöm néztem hol van, sőt még hasba is akartam lőni.. Evvan :)
  • aknakukac96
    #11200
    Csak nálam jelez a játék karbantartást?Már be kellett volna fejeződnie nem?
  • vadbill
    #11199
    Majd megfigyelem jobban, lesz ilyen lemming vonat majd mögéjük állok.
  • vadbill
    #11198
    nem, nem, a leghátsót-"kat" mindig látom lehet azért tűnik el az előtte lévő néhány pillanatra mert takarásban van, nem tudom.
  • csonttika72
    #11197
    Ha jobban megnézed a repülőgépek nem tűnnek el, csak a feliratok, a sziluettjüket tökéletesen látni még 2 km-ről is, hacsak nem föld háttér előtt mennek.
  • flashpointer
    #11196
    Úgy "nem látod" hogy elveszi a kék szöveget fölüle hogy a piros látszódjon?
  • vadbill
    #11195
    Ez így nem teljesen igaz.
    pl. te is biztos tapasztaltad, ha előtted a leming csoport és nem egyenes vonalban haladnak hanem manővereznek, egyszer 4 gépet látsz, másik pillanatban 2-öt, aztán megint látod mind a négyet, aztán 1 látsz aztán megint mind a négyet ......, pedig ott vannak az orrod előtt pár száz méterre 0 skill-es legénységgel is folyamatosan kéne látnod mind :D
    Ellenfél előlem látószögön belül viszont még nem tűnt el egy pillanatra sem, akár hányan voltak (még csak az kéne :D)

    Ram témában valóban a bénaság a leggyakoribb ok ez nem vitás, de vannak esetek pl. elvileg a fentről érkezőnek és a könnyebb gépnek kéne kerülni az ütközést, de lehet amit te nem tudsz az a gép sérült, ütközés overload-nál nem is beszélve.

    Mesélték srácok együtt mentek csatába, összeütköztek, egymást basztatták te húztad rám a gépet, a másik nem igaz te.
    Mindketten vették a csatát és mindkét játékos szemszögéből nézve a másik volt a hibás.
    A replay-t elküldték a megfelelő helyre, hogy most ez hogy?
    Óvatosan ezzel a rohadt rammer-ek témával :D
  • Coral Springs
    #11194
    A nézelődésre megvan a lehetőséged, a radar pontosságát az adott crew pilótájának a fejlesztésével tudod növelni, innentől kezdve pedig ha egyik pillanatról a másikra ram áldozata leszel, az két dologra vezethető vissza. Az egyik hogy figyelmetlen voltál, a másik hogy elvegyültél a tömegben, ez esetben főleg ha az utóbbi, ám magadra vess. Olyat ne is várj hogy majd jelez a játék ha valaki túl közel került hozzád, ez nem Ace Combat.