38447
  • macigabi
    #11273
    Nem megy a TS ünk?
  • kocsilajos
    #11272
    nah hogy szakadna rád Isten haragja
  • macigabi
    #11271
    nekem csak 2 ö kell :D,kiprobáltam a Komet-et nem rossz :D
  • kocsilajos
    #11270
    maci nem mész innen ez az én toborzó helyem _:P
  • macigabi
    #11269
    Teljes mértékben Magyar klán kb eddig 140-150 fövel vagyunk,mindig van kivel menii arcad ill HB is,nincs tier megkötés csak a játék :D
  • vadbill
    #11268
    Milyen klán?
    Milyen feltételek vannak?
  • vadbill
    #11267
    Pihentesd egy picit a játékot, beleszaladtál egy rossz sorozatba van ilyen.

    "Ennyi noob játékost egyrakáson 3 játékos volt akinek még kilőtt célja se volt se földi se légi. Az mi a jó édest csinált addig?"

    Bármi lehet, éppen jött a postás,rendőr,anyós, valaki, net kapcsolat probléma,áramszünet, leesik az fps 15 alá, vadi új gép még nem tudja használni.

    Ezek veled is bármikor előfordulhatnak, te sem örülnél ha szidnának.
  • kocsilajos
    #11266
    már mondtam gyere klánba ott nem lesz ilyen
  • Conqvistador
    #11265
    Feladom.

    27 célpontot lőttem ki egymagam. 1 tetves médium tankot kellett volna kilőniük mert közben a 2 maradék destroyert lerendeztem. És 1 céllal kikapunk.
    Zsinorban 7. vereség. Ott rohadjon meg aki a játékot kitalálta.
    Legszívesebben letörölném a játékot ha nem volna még 3 napni prémium.
    Ennyi noob játékost egyrakáson 3 játékos volt akinek még kilőtt célja se volt se földi se légi. Az mi a jó édest csinált addig?
  • Conqvistador
    #11264
    Elegem van már az MM ből.
    Folyton balf@szok közé tesz. zsinorban 5 vereség, nem csinálnak semmit.

    Mért nem lehet 10 fős Teamekkel játszani. Ki volt olyan nyomi, aki a gajdzsinnál kitalálta, hogy 16fős csapatok legyenek. tiszta káosz az egész. És ráadásul össze vissza dobálja a magasabb tierű gépeket.
    Botrányos.
  • Conqvistador
    #11263
    Minden hiába.
    Olyan még nem volt, hogy ne jött volna rám 2-3 ember hiába mentem rá egy a bolytól leszakadó játékosra mire lerendeztem X kilóméterről a nyakamba szakadtak 2-3an. Tehetek bármit, mivel az első 3-5gép bomber addig a lista top3ába kerülök általában és utána már vadásszal is rám vadásznak menekülni meg 5 percekig nem fogok inkább megvívom az ütközetet ha 1 gép leesik már megérte. És jöhet a következő meccs.
  • Amaymon
    #11262
    Annyinál már nagyon pontatlan a légvédelem. Olyankor kell kilőni mind, utána a parkoló gépekkel együtt :)
  • stork13
    #11261
    HB-n már a légtérvédelem sem a régi.
    Párszor volt már, hogy az utolsó gép a reptér körül keringett és ott kellett levadászni. Az AAA-k már nem precíz mesterlövészek és simán támadható az ellen a reptérnél. Most is van áldozat de már nem annyi. Régen 80-90%-ban halott volt aki berepült. :)
  • vajakos21
    #11260
    Volt már részem olyanban hogy négyen javítottun és 5 ruszki körözött felettünk.Eggyet se szzedett le a légvédelem...gondolom ebédiő volt
  • Glo
    #11259
    HB-n Rice terraces..
  • Coral Springs
    #11258
    Historical -ban még soha nem fordult elő, hogy lelőttek volna a földön. Ha valaki mégis próbálkozna, ott a légvédelem az, ami honorál.
  • vajakos21
    #11257
    Na ezaz amit HB ban már nem tehetsz meg. Aki kiesett az már nem árt a csapatnak )
  • Coral Springs
    #11256
    Persze hogy szabad, ettől függetlenül freekill, nomeg az egyetlen dolog amit személyre szabott vadászattal szoktam honorálni.
  • vajakos21
    #11255
    Aki anni idő alatt nem tud felszállni annak úgy kell. Amúgy ha a levegőben lőnek le se vagyok boldogabb :)
  • Glo
    #11254
    Nefélj HB-ban is dívik a Vulch. Ha van Jet azzal szórakoznak, hogy 900-al elmennek a másik repterére és a még lent levő gépeket lövöldözik..
  • vajakos21
    #11253
    Szerelemben és háborúban mindent szabad. Lehet utálni fogsz de hidegvérrel lelőttelek volna én is.
  • Coral Springs
    #11252
    Hát amikor a nulla halálos rekordomat fényképeztem, épp a reptér fele vitorláztam kilőtt motorral. Sikeresen le is szálltam, majd mikor már javában hegesztették a gépem, egy csíra majom aki éppen arra járt lelőtt. Az ilyeneknek legszívesebben lekevernék egy kiadós nyaklevest, a tetű levegőben nem tud kinyírni, egy földön álló harcképtelen gép lelövéséhez meg hát nagy tudomány kell. Ezt úgy hívom hogy freekill, a játék ugyan elszámolja, de emberileg az értéke nulla.

    Amúgy már többször kiveséztem neked néhány dolgot, innentől kezdve vagy megfogadod a tanácsokat, vagy nem. Ez rajtad áll.
  • Conqvistador
    #11251
    Ha rajtam nincs 2-4 ellenfél akkor azt hiszem álmodok, vagy bugos a játék :D
  • Conqvistador
    #11250
    Nem is értem hogy a búbánatban nem haltok meg sose.
    Szinte 1-2 találat és annyira megsérül a gép, hogy utána nem lehet rendesen irányítani. Ne mondd, hogy 15-20 perc alatt egyszer se lőnek meg annyira, hogy lezuhanj.
    Komolyan irígyellek.
  • Coral Springs
    #11249
    Majdnem. Már csak az elhalálozások számát csökkentsd, és jó is vagy. Nekem halál mentesen 11, halállal 13 gép a rekordom.
  • Conqvistador
    #11248
    Hűű vazze az elöbb mekkora szívás volt az üldözőimnél. :D
    Fjords pályán kidobtam a Peshkából a 2x500kg bombát a destroyerekre erre ketten veszettül kezdtek lőni mögöttem, hát mondom ezzel a géppel se érem meg a bombaujratöltést így a következő destroyerbe készültem beleszállni.
    Egyre közelebb értek én meg belerobbantam a hajóba és mindkét üldözőmet lerobbantotta a detonáció és mindkét kill-t megkaptam utánuk :D És még a dupla air kill bónuszt is megadta :D A kör végén 18ground és 4 airkill mellé 75k liont és 60k xp-t adott.
  • vajakos21
    #11247
    JU88 dornier igen. He111 lassú.De ha eljut a célig azzal is lehet aratni
  • ikarus44
    #11246
    német bomberek jók?
  • flashpointer
    #11245
    Nem innen volt valaki az IL4-el? :>
    (természetesen csapattárs nyrt ki)
  • Coral Springs
    #11244
    Nekem a legtöbb bombázó egy-két lövés, lévén hogy szemből támadom meg őket, és kilövöm a pilótát. Ha ez nem jön össze akkor hátulról vagyok kénytelen lőni, és bizony sűrűn benyelek egy-egy kritikus sérülést. Azt se igen mondanám hogy hamar leesnének, nem véletlenül panaszkodtam a nerfelt ágyúk miatt. Másrészt pedig a bombázók nyerik Arcade -ban a csaták 80 % -át, egyszerűen nem lehet kivédeni ha invázióban jönnek. Amit te leírsz az maximum egyéni panasz, de ha levetítjük egy konkrét csatára a problémát, másfele dől el a mérleg.
  • Glo
    #11243
    Mikor elkezdenek szidni, hogy mekkora csíter vagyok, szar a csapat, a map, a szerver, a minden...

  • vajakos21
    #11242
    Hogy ne csak a pestieknek legyen jó...Már raktam 1*...De a jóbol sosem elég
    http://airshowinfo.hu/2013kecskemet.html
  • toocha
    #11241
    Hogy én téged hogy utállak! Pfhőjjj!
  • Amaymon
    #11240
    A kérdés fekete pont :D
  • Cimbi
    #11239
    Milyen piros pont?
  • vajakos21
    #11238
    Az az egy majom aki téged földi cél rombolás közben megtalál valszeg le is lő. Mivel Te nem rá figyelsz. És ott a térképen nem villog a piros pont.
  • Cimbi
    #11237
    Szerintem az amik már mentálisan is veszítenek csak úgy meg nehéz szintet lépni amival hogy össze zárnak 14 idiótával és vagy az elején vagy a mecs végén kell megvívni a 3x 109 2x fw190 kombóval:DDD
    Bár az elméleti megoldás már megszületett:FRB p47 teli agatom bombával meg rakétával és lövöm a földi célokat azt az egy majmot aki megtalál meg csak kivédekezem:D
  • vadbill
    #11236
    :D
  • vadbill
    #11235
    ja, és elég béna is vagyok.
    Majdnem kivan pipálva az egyik wellington de még mindig nem tudom használni :(
    A többi us vagy kisebb bombázókkal sokkal eredményesebb voltam :)
  • vadbill
    #11234
    7-es szinten vagyok angol-al minden következő gép megvan már vásárolva és van 3 millió lion, prém nuku