38447
  • Pluskast
    #11313
    Nekem valaki azt mondta, hogy előbb a tankok jönnek. Bár a hajóknak jobban örülnék, meg szerintem ők is jobban járnának. Ilyesmi ugyanis nincs a piacon.
  • Pluskast
    #11312
    Vagy tengóval. Kérdezte valaki és a válasz az volt, hogy még nem tudják. Szóval akár még U-boot is lehet majd a játékban :)
  • twi452
    #11311
    A nyár még benne van ebben a válaszban mint lehetőség :D ugye a kérdés nyár előttről szólt :)
  • Glo
    #11310
    Majd mehetünk a harci kenukkal a Graf Spee ellen :D
  • Pluskast
    #11309
    A legutolsó Q&A-ból:

    "Q:Hujiuj:WIll we be able to steer boats before the summer?
    A:Ilya:Probably not."

    Ergó talán ősszel.
  • Conqvistador
    #11308
    Nekem a Víruskereső és a torrent is fut mellette.
    Semmi gondot nem okoz pedig van, hogy 10-15Mbittel visszaoszt a rendszer.
    Nálam általában akkor fagy a játék ha másnál is, vagy ha túl magas a ping.
    Ott meg úgysincs mit tenni, cska reménykedni nem teszi tönkre a jó kis csatát :D
  • Conqvistador
    #11307
    Elsűllyedt :D
  • ikarus44
    #11306
    azt lehet tudni, hogy a játék flotta részéval van-e vami?
  • twi452
    #11305
    És csoda történt, újra fel lehet szállni a b-25el :D
  • vajakos21
    #11304
    Akkor most jön hogy szemét OP japánok? :-) (még jő hogy ruszkik csinálják)
  • szoszibá
    #11303
    Mérnökinfós vagyok, szóval mind alap. Egyébként meg 3 napja még jó volt.
  • CptYossarian
    #11302
    1. Portokat kinyitottad? "Simple port forwarding" megfelelő tool hozzá, ezek kellenek nyitva:

    TCP 80, 443, 5222, 7850-7854(range), 7800-7802(range)
    UDP 20010-20500(range), 3478-3480(range)

    Tesztszeróhoz még kell: TCP 20443, 33333

    Kliens launcher-hez: TCP 27022-27042(range), 6881, 8090

    2. Vidkarid mennyi tápot kap? Nekem kettő madazagot szeretne de csak egyet kap (valahova elkevertem az ocz moduláris tápomhoz a csirkebeleket), szóval nem tolhatom neki mint disznó az anyjának mert megfagy.

    3. Torrent, víruskergető, tűzfal, otomata defraggoló, rendszerberhelők kikapcs, de gondolom ez alap.
  • CptYossarian
    #11301
    Ó de jó. :)
    Az imént Yak-9T-ket ozsonnáztam a mod22-vel, muhahahaha.. Nagyon ideje volt már, a Zero-k mostantól a forgolódó Bf 109-esekre is ismét veszélyesek, yaaaaay.
  • szoszibá
    #11300
    Na újrahúztam! Rosszabb lett mint volt. Érthetetlen. Egyéb ötlet?
  • kocsilajos
    #11299
    álom az tuti :)
  • Ry0K3N
    #11298
    Jeej úgy fordul a zéró mint az álom ^^
  • twi452
    #11297
    Én simán beléptem. Most nyomtam le az első csatámat napok óta :)
  • Conqvistador
    #11296
    Na de hogy nem lehet belépni és az account se elérhető ez felettébb bosszantó. Remélem rendesen eltárolják az adatokat és nem veszik el.
  • twi452
    #11295
    szép.. egyből 50en várnak japán oldalon :D
    patch-enként ide-oda vándorol a nép :)
  • csonttika72
    #11294
    Hát én a patch után FRB-n az 50kg-osokkal egy csapással 5 célt szedtem ki, kb 2000-es magasságból, nem hinném hogy nerfelték a bombázókat.
  • vajakos21
    #11293
    Rámentek a szinesfèmkereskedök a vasra:-) Nézz rá a gyári fórumra.Másnak is vannak gondjaik.Hátha találsz tippet.
  • Conqvistador
    #11292
    Valami nagy baj van a játékkal.

    Próbáltam belépni de semmi. Eltűntek a gépek a pontok jujj.
  • vajakos21
    #11291
    Végre japò HB :-). Nem is baj ha bòklásznak a tankok,életszerübb kicsit.
  • Glo
    #11290
    A stuartot tegnap is nehét volt már kilőni a 23mm-essel, pedig páncéltörő van rajta. Csak úgy pattogott le sorban. 3-t sikerült lelőni végül, abból 1-et kigyújtottam, ment szépen vidáman égve még 3 km-t mire leszedtem. Hátulról lehetett csak kiszedni őket.
  • Conqvistador
    #11289
    Ja és úgy tűnik a Yak-ok menettulajdonságait tovább rontották alig fordulnak. Ez viszont nem tecccccccik :D
  • Conqvistador
    #11288
    Ez ugye most nem komoly?

    Egyébként délelőtt észrevettem pl Gorge (volt Ázsia) pályán a tankok össze vissza mennek, már nem csak libasorban tehát próbálnak fura alakzatot felveni, hoyg nehezeb legyen a kilövés. Mókás :D
  • kocsilajos
    #11287
    ide fórumba aláírásként hogy lehet képet berakni?
  • bgabor
    #11286
    Újabb peccs, a zerokat rakták helyre benne.

    No meg a szokásos ki nem írt változatások. Yer2-vel 100 kilós bombákkal végigbombáztam kis magasságból egy oszlopnyi japán light tankot HB-n, eredmény: 0 kill.

    Aztán IL-2vel mentem ismét csak light tankokra, Volt hogy a 132mm-es rakéta közvetlen találata se semmisítette meg a light tankot. 23mm-es páncéltörő gépágyúlőszerek ártalmatlanul pattognak le a Stuart light tankról...

    Mi lesz ezzel a játékkal?
  • Conqvistador
    #11285
    Sajnos Grindelésnél nincs mit válogatni.
    Eleve nincs is jó vadász az oroszoknál a 2 Yak-on kívül.
    Ha csak vadászgatnék esetleg 2-3 gép meglenne abból nem gyűjtök xp-t.
    Így minek erőltessem?
    A Bombázás rengeteg pénzt és Xp-t hoz csak az zavar, hogy a játékosok nagy része nem győzelemorientált és elég kevesen vállalnak be egy kis pluszt a döntő helyzetekben.
    Pl amikor csak 1 nyamvadt medium tankot kellett volna kiszedniük a győzelemért T9es tierben (be is írtam valaki segíthetne) ahol a gépek javítási költsége 500-1000 lion max legalább szállt volna bele. +10000t kapott volna érte a rewardok és a bónuszok miatt ha nyerünk. Sajnos nem értem vissza és vesztettünk.

    Amúgy az 1 Napos Prémiumból ezt sikerült kihozni:

    56meccs 32win 45gép és 514 földi/vizi cél. (ebből kb 100 hajó)
    Hozott 2,1M Xp-t és javítás után tisztán úgy 2M liont.
  • CptYossarian
    #11284
    Szerver pont így laggolt tegnap, ki is dobott egy párszor. 30k online játékosnál már nem nagyon egyszerű a hálózati erőforrások menedzselése, Gaijinéknak is van még mit tanulniuk, gondolom csavargatják a potikat folyamatosan. Rá kell kérdezni ingame chaten hogy másnak is lagol-e, ha többen írják hogy igen akkor szerveroldali, azt pedig nem tudod befolyásolni, ki kell várni türelemmel.
  • Pluskast
    #11283
    Sokszor meg helyzeti előnyből vesztesz mert habár többen vagytok de még is bénábbak a csapattársaid, vagy besértődik a jetes fószer, hogy lelőtték és kilép ahelyett hogy behozna még pár gépet amivel lehet visszahozná a mínuszát ne adj isten győzhetnénk is. Szóval nagyban ember függő, de az is igaz, hogy az mm csinál hülyeségeket. De ez még tuti javulni fog. Szóval ezért kár letörölni.
  • Conqvistador
    #11282
    Az elosztásról beszélek.
    Az MM rakja össze a teameket. És elég sokszor látszik, hogy totál nincsenek balanszban. Néha olyan mértékű eltérések vannak amik esélytelenné teszik a győzelmet. És jó párszor heroikus kűzdelmet kell folytatni, hogy meglegyen a meccs néha meg szinte 4 perc alatt ledaráljuk az ellent.
  • szoszibá
    #11281
    Csak ez. ÉS tutorialban nem csinálja, szóval nem hiszem hogy a géppel volna gond...
  • bgabor
    #11280
    Más játék is furán viselkedik, vagy csak ez? Ha csak ez, telepítsd újra nulláról. Ha más játék is csinálja, akkor a géppel lesz valami.
  • szoszibá
    #11279
    Sziasztok! 2 napja folyamatosan lagol a játék. 3 másodperc folyamatos majd megakad kicsit, aztán újra megy 3 másodpercet, megint akad. A gépem jó hozzá, 70 fps-em van, packet lossom nincs, pingem alacsony. Mért van ez? Vagy valami szerverhiba?
  • Pluskast
    #11278
    Nem a játék a hibás ha a csapattársaid bénák.
  • Glo
    #11277
    Azért kíváncsi lennék, hogy az Efficiency-t hogy számolja.

    Meg lehetne minden géppel Alive streak oszlop, meg ezen belül földi és légi killstreak. Bár ehhez az is kéne, hogy ha telibekenem az ellenség pilótáját egy 30-assal akkor ne csak elájuljon, hanem legyen PlayerKilled :)
  • CptYossarian
    #11276
    A MM tehet a láma csapattársaidról: számít az hogy arányaiban túl sokat bombázol és keveset vadászol. Komolyan. Meg lehet szeretni a vadászást, én minden nap lenyomom a szorzókat az összes nemzetnél és igen ritkán ülök bomberbe. Leggyakrabban olyan meccseket kapok ahol 2-3 emberhátrányban vagyunk, és nem azért mert ki akar velünk cseszni a MM, hanem mert a statok alapján annyival jobbak vagyunk hogy így számít egálnak. A helyedben ráállnék először a bombázók levadászására aztán szép sorban jöhetnek az egyre pörgősebb vadászgépek ellenfélnek. És ne stresszelj, tök felesleges, ez egy játék, fele még kész sincs...
  • Sith
    #11275
    Hát még nem lett jó... de remélem a fiúk a bányában dolgoznak
  • kocsilajos
    #11274
    nem, este leállították, mert karbi van meg kellet a honlaphoz vmiért, én nem értek hozzá, adtak egy másik ip címet, de én arra már nem mentem fel, mert késő volt, elvileg reggel azt mondták h jó lesz...