38447
  • stork13
    #11353
    Ja és csak alacsonyról (100-150 méter).
  • stork13
    #11352
    HB-n szigorúan csak 50 kg-os (főleg Ruhr-on). 2 rácsapás eredménye (64 bomba):



    De az S79-el (12x50 kg) is meg van 6-10 tank 1 rácsapással. Igaz itt csak a medium tankra bomba, AAA-ra meg a 12.7-es. :D
  • Ry0K3N
    #11351
    Azt a rohadt, életem legjobb köre eddíg HB-ben nekem. :D
    Gép:IL2M
    A csapatom fele tele volt prémium ishakkal aminek az let a vége miután vörösbe lőve (szárny/motor) 0 földi célpontot megsemmisítve (bombát rakétát el is lövöldöztem visszafelé mert csak felesleges teher volt) visszabaktattam a reptérre hogy ketten maradtunk az egyetlen túlélő prém ishakkal 4 ellenfél ellen köztük a még életben maradt 4 killes pilótával. És annak a tudatában mentem vissza javítás után hogy talán kidobok pár tankot még aztán majd lelőnek de ez lett a vége :D

  • Conqvistador
    #11350
    Hát mit mondjak, ha nem győztök lópikulát nem kaptál volna Xpben.
    A Mission reward és a prém brutál emgdobta szép volt :D
  • f24sg
    #11349
    Megfogadtam a tanácsod!
    (ez az első csatám vele, csak 1 teszt rep. volt előtte, HB-n)
  • kocsilajos
    #11348
    jó lehet sokat kiírt de ez hülyeség mindenki 50 kg-s bombákkal megy hogy minél hosszabban tudja elnyújtani a bombázás
  • bgabor
    #11347
    *Bakker hogy nincs szerkesztés gomb, csak külön pénzért, hülye fórum.
    Szóval ha ledobod a Wellington 4000 fontosát egy konvojra HB-ban...
  • bgabor
    #11346
    Kösz a jóindulatot, de nem csap be, igaza van. Az a helyzet hogy a HB csata az nagyon más világ, mint az Arcade. HB-ban ugye nincs újratötés, és mivel a bombáknak ma már alig van a játékban rombolókörül, ezért a minél több bomba a jobb, amikkel alacsonyan repülve minél több célt ki tudsz dobni.

    Például a Wellington 4000 fontosát ledobod arcadeban egy konvojra, az 3 kilőtt tank, és mehetsz haza új bombáért. Viszont kilenc darab 500 fontos bombával az már 9 kilőtt tank. A legprofibbak pedig 18 darab 250 fontossal mennek, és kiütnek vele 15 célpontot.

    Nagy magasságból egy gyorsan mozgó, és gyakran irányt váloztató kis tankot nem tudsz kikapni. A magassággal amúgy sem érsz semmit amikor jönnek a Me-109ek meg Corsairek, mert ők az emelkedés bajnokai.
  • vadbill
    #11345
    Magassági bombázó!
  • vadbill
    #11344
    Nem is nevezném bombázónak, inkább olyan mint egy nagy teherszállító. Az felejtős hogy szurdokban visszafordulsz a karavánra, meg hasonló manőver.

    Viszont a 9db 500 lb és főleg a a 4000 lb bomba jó lehetőségeket kínál.
    Kezdem kiismerni a gépet :D

  • Conqvistador
    #11343
    A wellington is nagyon papír bombázó, mint a Yer?
  • vadbill
    #11342
    Most miért csapod be? Wel-el 3-4 5000 méterről kell bombázni! ha lemész bármi kis szar eltalál falevél leszel :D
    A bf-ek úgy is feljönnek érted, sokszor mielőtt egyetlen bombát ledobnál :D
  • vadbill
    #11341
    Én arcade-ban tolóm Wellingtonnal, 4000 lb bomb csak pilbox-ra, ha elfogyott bázisra, nagyon sokat hoz :D
  • bgabor
    #11340
    Bár a 100-asokkal is boldogulok, én a 250 kilósakat szeretem használni. Az 50 kilósakat mrá majdnemhogy lézeres pontossággal kell dobni, ha killt akarsz elérni. Márpedig HB-ban nem könnyű telibe találni a mozgó tankokat. Ezen felól nem tudok sok időt eltölteni a célzónában sem az ellenség miatt, szóval jobban járok, ha biztosan kiütök 6-8 tankot max két rárepüléssel, mintha kiüthetnék huszat tíz rárepüléssel.
  • vajakos21
    #11339
    50 kg
  • Glo
    #11338
    50 kilóssal kell azt tolni :)
  • bgabor
    #11337
    Visz az kilenc darab 500 fontosat is, ha jobban megnézed. A durva a német prém Wellington lehet, 500%-os reward szorzóval HB-n. Mész, bombázol és jönnek a százezer kreditek prém nélkül.
  • Conqvistador
    #11336
    A well 250Lb bombát visz az csak 113kilós.
  • bgabor
    #11335
    Ejj, bezzeg a jó öreg He-111/H-16 meg a Wellington még mindig biztos választás HB XP farmolásra a nyolc darab 250 kilós bombával és 300% rewardal.
  • bgabor
    #11334
    HB
  • Conqvistador
    #11333
    Arcade vagy HB?
  • Amaymon
    #11332
    Tesztelik mi lesz akkor, ha játékos irányított tankok jönnek a játékba? Vagy mi az oka a nerfnek?
  • bgabor
    #11331
    Lol, mostmár annyira fasza a damage model, hogy a 410-es 50mm-es ágyújával, HVAP lőszerrel nem lehet kilőni egy szaros Shermant a levegőből...hat rácsapás, két kill. És ugye van 21 lőszer a fedélzeten.

    Komolyan nemtudom hol élnek ezek.
  • V43 1105
    #11330
    JU-88
  • vajakos21
    #11329
    HE111
  • toocha
    #11328
    Német ágon bombázók közül melyik a jobb? A JU-87-es vagy a HE-111-essel kezdődő? Még csak 5-ös szinten vagyok a németekkel, most lesz meg az első Meszám is.
  • Amaymon
    #11327
    LoL csúcson kell abba hagyni ma fáradt vagyok többre. 5-0 japánok javára :)
  • vajakos21
    #11326
    Jó kis kör volt. KI49.Elsőnek értem oda bombázni .10 földi majd a rámzúduló 5 gépből 2 kilőve. A többit elriasztotta a felmentő sereg. (persze ez volt a 2.meccs így annyit kaptam mint az elsőre 5*ös szorzóval...de akkor is jó volt :) )
  • Amaymon
    #11325
    Egész kellemes ez a jap vs ru, bár a pályatervezőben lehetett egy kevés perverzió, hogy tele rakta légvédelemmel a map közepét. Jobban parázok tőle, mint az ellenségtől :)
  • Ry0K3N
    #11324
    Vannak :)
  • Amaymon
    #11323
    Vannak japánok? Lehet beáldozok miattuk egy kevés effi veszteséget :)
  • Cimbi
    #11322
    Hát a Yak-3 kivételével mind kuka:D
  • Glo
    #11321
    Akit részletesen érdekel a megtekert FM az itt nézelődhet:

    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/32273-update-010513-12962-fm-update/
  • Glo
    #11320
    Updated flight models for: Yak-1B, Yak-7, Yak-3, Yak-9T and all modifications of A6M (see details)
    Bugs fixed in the flight model of B-25
    Fixed some typos and mistakes in the texts and descriptions
    Bug fixed: player may respawn on the captured airfield
    Bug fixed: spawn point might be saved from previous sessions
    Bug fixed: engine is damaged after repair
    Traffic is reduced for the mission’s start
    ‘One-second burst mass’ parameter is back
  • flashpointer
    #11319
    Milyen jópofa ez az 50milis me410 légi célokra :D
  • Glo
    #11318
    Az mekkora lesz majd mikor marad a végén 3-3 tengó, amiből mondjuk 2-nek már nem lesz torpedója és kussol valahol a mélyben :D Drawn :D
  • Pluskast
    #11317
    Egy darabig ez úgy sem esedékes, szóval lesz idejük kiokoskodni.
  • Glo
    #11316
    Mindenesetre érdekes lesz, mert ugye a hadihajós pályákon már nagy távolságok lesznek, a tengók meg lassúak mint az állat.. Szal vagy helyzeti előnyből kell indulniuk (ahol a Destroyerek elkapják őket csont nélkül) vagy ki kell találni rájuk valami speckó dolgot :)
  • Pluskast
    #11315
    Legutolsó Q&A-ból:

    "Q:PL.Andrev: Will submarines be introduced.
    A:Anton-Not in beta stage- but we will probably re-visit in future."

    Szóval nem kizárt:)
  • Glo
    #11314
    Azt hallottam h tengó nem lesz, mert túl lassú a többi hajóhoz képest, és nem tudna odasunnyogni hozzájuk.