38447
  • Conqvistador
    #11393
    Ennyit bármelyik meccsemen kapok és nem kell 7 gépet lelőni hozzá :D
    Hihetetlen, hogy mennyire nem profitábilis a gépek lelövése.
    Szomorú, hogy ennyi idő alatt se tudták az economy-t beállítani és a játékot financiálisan játszhatóvá tenni.
  • Coral Springs
    #11392
    Ha a Survivor reward -ra gondolsz, azt a legtöbb lelőtt gép / 0 halálra kapod.
  • Glo
    #11391
    Rudival mi a helyzet? Nagyon eltűnt az utóbbi időben, pedig ő volt a húzóember :) Kigrindelte a Mig-et, és elég volt neki? :)
  • pirdi
    #11390
    Szerintem titkon a készítők használják már a járműveket, tegnap japcsiknál mentek össze-vissza, a mozgó légvédelem meg sajtot csinált a bombázomból. Nem ártott sokat neki, de telelett lukakkal. Érezhetően pontosabbak voltak.
  • flashpointer
    #11389
    Bakker lövöm az armored car-t és begyorsít, lassít, meg manőverezik!
  • Conqvistador
    #11388
    Van összefüggés bár ezt nem lehet pontosan tudni.
    de pl arcade ba a Krymsk pálya csak tier 0-1en elérhető.
    És vannak bizonyos pályák amit T11nél sose dobott be nekem az orosz ágon de T7 magasságában beszokta. Nyilván valamiféle rendszer van mögötte...
  • Glo
    #11387
    Nem tudom mi az összefüggés, de szerintem van, mert 10-es szint felett soha nem tett Korea mapra, csak Ruhr-ra.
  • bgabor
    #11386
    A szintje és a pálya, amire kerülök hogyan van összefüggésben? Amúgy most a Corsairrel is többnyire FW-k ellen megyünk Ruhron, igaz csak A5 ellen.

    Amúgy motorikusan tényleg nem tud annyit mint a Corsair, a prémium Spit-ből 450 körül elfogy az erő, 500nál meg alig gyorsul tovább vízszintes repülésben. Corsair meg még 600 után is rendületlenül gyorsul tovább.

    De mondom, engem elsősorban a bónuszai miatt érdekel a prém Spit. Annó sokan mesélték, micsoda rewardokat kapnak prém számla nélkül a prémium Mustangal két kill után. Pedig az a rewardját és a fegyverzetét leszámítva egy gyenge gép. A prém Spit ugyanezt a rewardot kapja, és ráadásul nem is harmatgyenge motorú/kanyarodású gép mint a Mustang Mk I.
  • vajakos21
    #11385
    Nekem a magasabb szintü spitek nem jönnek be. Könnyen átesik.( joy instructor nélkül)109 es is stabilabb lassú sebességnél.
    Épp akartam ìrni hogy hiába nagy szirzò a gyözelemért járòt nem nagyon kapod meg amìg ilyen erösek a németek....meg a japánok :-) (persze lehet csak nekem nem fekszik az amcsi)
    Gondolom most lesz egy valag spit prém.
  • Glo
    #11384
    Az tuti. Viszont arra készülj, hogy a szintje miatt valszeg csak Ruhr-on fogsz vele menni a FW falkák ellen. Én is ezért hanyagolom az A26-ost.
  • bgabor
    #11383
    Az egyik fő vonzereje éppen az 500%-os reward bónusza HB-n, és az XP-t is kétszeres szorzóval kapja, szóval egy-két amcsi szintet össze lehet farmolni vele.
  • Glo
    #11382
    Ellenfélként szoktam látni, kanyarodik mint az állat, de nem emelkedik, és 800 körül szétesik. Ha jó a rewardja akkor elmegy, de én a Corsairektől jobban félek :)
  • bgabor
    #11381
    Holnap jön a kedvezményes árú amcsi Spitfire IX. Megveszi valaki? Érdemes? Jó gép? Sajnos a brit verzió nincs meg nekem, ezért kérdezem. Vélemények?

    Régóta szeretnék egy jó prém gépet, amivel az amcsikhoz tudnék XP-t farmolni és a IX-es nagyon megfelelőnek tűnik így első ránézésre, főleg mióta megnövelték a gépágyúk lőszerkészletét csövenként 120 lőszerre.
  • Conqvistador
    #11380
    Csak azt írtam, hogy nem vészes irányítani, feltételezem ugyan az a gép az angol is csak rosszabb rewardokkal. De irányítani ugyan úgy lehet.
  • Glo
    #11379
    Túlélt, csak vesztes :)

    A sniperek elég érdekesek. Mondjuk én Minengeschoss-al csomószor lövöm ki a piltát az ellenséges gépből. De nem 900-ról :)

    Olvastam a hivatalos fórumon, hogy egy srác 900-ról leszedett rakétával egy egyenesen mozgó B17-est :D Na az a mázli :)
  • vadbill
    #11378
    Nem is tudtam hogy a játékban van sniper rifle :D
    Bju-al mentem, szembe jött egy spit, picit emeltem a gép orrát hogy rakétával pofán lőjem,900 méterről egyetlen pukkanás, fejbe lőtte a pilótám :D
  • vadbill
    #11377
    Ha jön szembe 2db BF-109 visszafordulsz, leszállsz és kilépsz, az túlélt csatának számít?
  • vadbill
    #11376
    Igen HB-én mindenképpen kicsi és sok kell, ez így igaz.
    Utazol 5-10 percet leszóród "ha egyáltalán odaérsz és nem lőnek előbb le" aztán általában vége :(
    Sérült well-el "mert hogy sérülés nélkül fordulj szinte elképzelhetetlen" leszállni olyan kihívás hogy meg sem próbálom :D
    Nekem ez túl egysíkú, HB-ra inkább könnyű bomber-el mennék.

    Amit én írtam az arcade-ban igaz. :)
    Pilbox-ot 4000-es el nem kunszt eltalálni még 4000 méterről sem, mivel álló célpont. kiviszi a körülötte lévő 3 AAA is ha még élnek, sőt ha jól időzítesz pont akkor ér mellé a karaván, abból is kivesz egyet-kettőt :D
  • vadbill
    #11375
    Ja hogy a prémwell :D vissza az egész nekem olyan nincs, nem is volt :D
    Azt hittem az uk. van szó :D
  • Conqvistador
    #11374
    Orosz Jetre gyűjtök. A Peshkákkal meg a Yerekkel már csak 1,1 szint az első mig9es.
    A Német Jet az irgalmatlanul messze van még :D
  • Coral Springs
    #11373
    Párszor már bebizonyítottam, lehet úgy játszani Arcade -ban hogy ne halj meg. Nekem minden 4-5 -ik köröm Survivor -ös. Ha meg is halok, nagyon ritkán van az hogy a 2db P-39 -nél több gépet is be kell vigyek. Egyszerű, nem kell bevállalni a lehetetlen helyzeteket. Nem azért lesz valaki jó pilóta, mert bemegy a tömegbe és leszed 3 gépet, majd lángolva földbe csapódik. Attól lesz valaki jó pilóta ha fel tudja mérni a helyzetet, és van haditerve.
  • Kollati
    #11372
    Simán lehet jeted még prémium nélkül is. Ahol én tartok 9 hónap után:

    USA lv16 minden megvéve kivéve f86
    NÉMET: LV20 minden megvéve kivéve ar234
    USSR: lv16 migek várnak még rám (nem cél)
    GB: lv12, eddig minden megvéve (szintén nem célág)
    JAP: lv8 majd ha lesz benne elég gép nekiállok

    Emellett van félretéve 7,3m lion, amit jelenleg nem tudok mire költeni.
    Ha komolyabban játszottam volna már lehetne leglább két 20-as nemzetem, de funból játszok, szóval annyira nem izgat.
    Idővel mindent el lehet érni, csak türelmesnek kell lenni.
  • bgabor
    #11371
    Én a helyedben megtanulnék HB-ban bombázni. Könnyebb sokkal mint vadászgépezni, és ontja az XP-t. Prém Wellingtonra beruházol(annyira nem drága), és onnantól mindig lesz mivel pénzt csinálnod. A pénzből pedig tudod finanszírozni a kiválasztott nemzet bombázóit. plusz ha német jet mellett döntesz, akkor XP-t is tol oda a Wellington, amíg be nem telik a csíkja. Ha meg betelt, Dornier217 'E' változatokkal meg He-111esekkel termeled tovább az XP-t. Így szépen lehet előre haladni.

    Viszont sajnos prém számla nélkül Jeted nem lesz, ahhoz egyszerűen túl nagy számok uralkodnak a magas tierekben. Például 14-ről 18as szintre eljutni annyi XP, mint 0-ról 14esre.

    Szóval én a prémium Wellington+ egy hónapnyi prémium számla megoldást választanám a helyedben.

    Bár azt mondjuk felvetném, hogy minek akarsz Jetet ha nem szeretsz vadászni? A Jetharc se fog másról szólni, mint a propelleres vadászok harca, csak minden sokkal gyorsabb és drágább lesz.
  • Conqvistador
    #11370
    Felesleges. Csapnivaló vadász vagyok :D
    Nem 1 játékostól hallottam meg láttam a jelentést, hogy arcade-on is 10-15 gépet is leszednek szinte gond nélkül.
    Arra meg hogy 1 vagy 2 gépet leszedjek elég a normál elérhető gép is nem kell prém. Bár valamicskét mintha javulna a dolog de még mindig nem célzok elég pontosan ahhoz, hogy megérje spéci géppel kaszabolni.
  • Glo
    #11369
    Van, hogy nem kímél az MM :D

  • Glo
    #11368
    Akkor ruházz be még prémre, nem olyan veszélyesen drága az :)
  • Conqvistador
    #11367
    Van benne valami de a Grindelés sajnos arról szól, hogy brusztolni kell keményen :D Szeretnék Május közepére Jettel repülni nem kivárni az őszt :S
  • Glo
    #11366
    Jaja. HB-ban amúgy is kevesebb az őrült, meg engem nem érdekel, ha 45 perc egy csata. Én a repülés élményéért játszok, nem az őrült kill hajhászásért. HA 45 perc alatt lövök 1 gépet nekem az több adrenalin, mintha 10-et lőnék 5 perc alatt :)
  • Glo
    #11365
    Gratulálok :)

    Ja, ha engem látsz a levegőben akkor tilos a bevált taktika alkalmazása :D
  • bgabor
    #11364
    Az 1.29 peccs óta, tehát mióta tönkretették a bombázókat és a bombákat(sebzés, hatókör stb), HB-ban jobban megéri bombázni. Plusz sokkal életszerűbb az egész, és ott tényleg össze lehet mérni a pilótatudást valakivel. Arcadeban túl nagy a pörgés, 10 vs 10 őrjöngés szituációban lehetsz bármilyen jó pilóta, meghalsz.
  • stork13
    #11363
    Hetek óta nem játszottam Arcade-ban.
    Meg van a feelingje mindegyiknek és nekem a HB jött be. FRB joy hiányában kimarad egyelőre.
    Nem hiányzik az arcade kaotikus zűrzavara. :D
    21:16 volt. :P

    Ez szintén ma és csak 8:10:



    Thx.
  • vajakos21
    #11362
    Gondolom azért megy HB-t mert azt szereti.A pénz/xp majd jön.
  • Conqvistador
    #11361
    Ja és a Német prémgépeknél lévő Wellingtont el tudtam vinni egy tesztkörre simán jól kanyarodik Gond nélkül bevállalnám vele az Alpen Meadows-i kanyonokat tankráfordulásra :D
  • Conqvistador
    #11360
    Hát engem egy T11 es fóka simán lekapott de tényleg jóle melkedik a Corsair.
  • Conqvistador
    #11359
    És dolgozol érte 30-40 percet :D
    Arcade-n 5 peshkával 15perc alatt 27 célpontra adott igaz prémmel 65k liont és 72k körüli xp-t.
    Akkor miért is érdemes HB-n kínlódni?
    Egy ilyen teljesítményért amit lezavartál simán egy alsó hangon 200K s lion fizetség dukálna minimum. Amúgy grat.
  • Ry0K3N
    #11358
    Én arcadeben corsairrel mindíg megszopom :D Ahogy behozom egyből lelőttek mindíg. Azért mindig azt hagyom legutoljára. Ott aircobrákkal megy jól. Csak HB-ban tudtam a corsairrel igazán teljesíteni.
  • stork13
    #11357
    Jók voltak a vadászaink. C-re mentem, fedeztek, levakartak mindenkit. Aztán A-ra mentem ott meg nem volt ellenfél. :D
    Aztán jött egy és lekapott, persze elsőre a gunner-t nyírta ki...
  • bgabor
    #11356
    Pedig a Corsair az amerikaiak ász gépe titokban, az amitől HB-ban legjobban félnek az ellenfelek. Brutál jól emelkedik (2200 lóerős Double Wasp motor, ugyanaz mint a P-47ben), jól fordul akár kis sebességen is. A hat darab .50-es pedig kellemes fegyverzet.

    Én is nagyon jó köröket szoktam menni vele, de az a legdurvább amikor klántársakkal bemegyünk négy Corsair D-vel. :)
  • Ry0K3N
    #11355
    Ez a tipikus ha hagyják az embert élni szituáció :D
    Én valahogy mindíg megszívtam 111-el, nem hagytak békésen bombázni :(
  • Ry0K3N
    #11354
    Én nem tudom hogy működik ez a Fuck Fo You de árkádban sosem jön össze vele semmi, HB-ben meg legutóbb 3 killt szereztem vele zsinórban.