38447
  • bgabor
    #11433
    Glo, te meg tényleg saját klánt alapítottál? Ha igen, sok sikert hozzá!
  • bgabor
    #11432
    Azért nem értem ezt, mert egy ilyen alacsonyan szálló "csaligép" taktikát mi nem szoktunk alkalmazni. TS-en fent van mindenki aki az adott rajban repül, és próbálunk együtt menni, senkit se küldünk le padlószintre csalinak. Ha meg valaki önállósítja magát és magától megy alacsonyan, mert a saját feje után megy, hát a lelke rajta, ő tudja, max nem fog sokáig élni.

    Ma is volt egy srác a rajunkban, aki alacsonyan ment. Kérdeztük, mit művel, mondta hogy ő alacsonyan szeret bóklászni a vadászgépével. Mondtuk hogy nem jó ötlet, de ő tudja. 170 emberből nem tudjuk mindegyiknek egyesével elmagyarázni, milyen jelentősége van a magasságnak a második világháborús légiharcban. Ha valaki hülye, az az ő dolga.
  • Glo
    #11431
    HA van PUMÁS akkor dumáljatok össze h mi a taktika, egyszerűbb az élet :)
  • Amaymon
    #11430
    "Bazzeg, 170 ember van a klánban!"

    Pont azért nem általánosítok, ahogy írtam lent. A linkelt PUMA score boardra reagálva jutott eszembe.

    Rengeteget sorsol profi klán squadok mellé, mert viszonylag magas az effi-m, emiatt kirívó volt a tapasztalat low tierben (elkezdtem kimaxolni a japó gépeim alulról kezdve). Nem vagyok kiemelkedő pilóta csak tudom melyik nemzettel mikor kell játszani.

    Szokatlan volt ez...mind1 csak megjegyeztem, hogy nem tiszta dolog agyaggalambnak, csalinak használni a társakat és kockázatos a végkimenetel.
  • Amaymon
    #11429
    "Eleve ha német géppel mész"

    Japánokkal mentem. :)
    (Nem vesztem ott)
  • Glo
    #11428
    De ha megnyugtat az amcsiknál pont ugyanez megy.. csak ott bemennek mind alacsonyan, azt a néhány fentit is lezavarjuk.. aztán győztünk is :)
  • bgabor
    #11427
    Gondolokodtam rajta hogy erre mi a fenét lehetne reagálni, de akkora ostobaság, hogy semmit. Élő pajzsnak használni egy repülőgépet, légiharcban? Nem is értem mit akarsz ezzel mondani.

    Leszokhatnánk róla? Bazzeg, 170 ember van a klánban! Mond az neked valamit, hogy általánosítás? És hogy az nem jó?
  • Glo
    #11426
    Eleve ha német géppel mész és rád esnek a magasból akkor valamit nagyon rosszul csináltál.. Mindig úgy kell bemenni, hogy ellenség ne lehessen magasabban. Ez alap.
  • Amaymon
    #11425
    Én se szoktam eszetlenül rohanni diszkózni, de ez ...
  • Glo
    #11424
    Hiába, aki nem emelkedik hanem beront alacsonyan és gyorsan az hamar a csali szerepében találja magát :)
  • Amaymon
    #11423
    Nem. Hátra maradnak, köröznek, megvárják, hogy túlerővel ráessen az ellen a sajátra és utána megy a kill lopás. Egy meccsen volt ez nem általánosítok, de nagyon megjegyeztem :)
  • Glo
    #11422
    Maga elé rántja a másik gépet ha rálőnek? Vagy mi? :))
  • Amaymon
    #11421
    A PUMA Hun csapat? Leszokhatnátok arról, hogy élő pajzsnak használjátok a társaitok. Egyetlen más klán (RED, PRO100, ACES) sem alkalmazza más kárára gerinctelenül ezt a módszert, hanem taktikusan, de mennek előre. Nem neked címzem személyesen, hanem annak néhánynak, aki úgy grindel.
  • Glo
    #11420
    Do217 E4-el 2 körben lőttem 1-1 gépet.. veszélyes :D

    Viszont nekem is 20 db 50-esre 5 tank ment ki.. Sűrűbben kell szórni úgyfest. Nincs olyan billentyű, amit ha egyszer megnyomok eldobja mindet, szőnyegbomba szerűen?
  • twi452
    #11419
    Hm most nálam is volt egy érdekes kör.
    12x100kg bomba

    10 bombát rászórtam a konvojra 1 kill és 2 hit csak néztem, hogy ez most mi :D
    az előző körben meg 12 bombából 10 célpont szerintem nem csináltam máshogy most sem de hát ki tudja.. valamiért nem pukkantak a tetvek :D
  • Glo
    #11418
  • vadbill
    #11417
    Nagyot nevettem :D
    Berlin Suburbs volt a pálya, német srác beírta: oh istenem látom a házunkat :D
  • vadbill
    #11416
    Persze, de így ahogy van szerintem nagyon nem frankó.
    Pl. vennék én is prémet, de minek? :D
  • wargar
    #11415
    Én is arra,de ez az oldal nem arról szól :)
  • vajakos21
    #11414
    Én a p*nára gondoltam :) De szerintem Hercules ha nagyobb gépet lősz le. Kérjük a közönség segítségét :)
  • wargar
    #11413
    Amire gondolsz az a Balancer. 10 szintnek kell lennie a külömbségnek,igen.
  • vajakos21
    #11412
    Azt a tier szint beli különbségre adja. Ha nagy a szint köztetek.Pontosan mennyi azt nem zo. Talán 10?
  • wargar
    #11411
    Ma kaptam egy Hercules achievement-et. Nem tudjátok mire adta? Túl gyorsan elkapta a szöveget egy másik öcsi miatt :) Arra tippelnék azért adta,mert álló motorral leszedtem egy gépet.
  • Glo
    #11410
    Értem. Egy nagy mészárossal lett kevesebb a WT. Bár asszem mintha mostanában érettségizne, lehet ez is közrejátszott. Na mindegy, ő dolga, csak feltűnt h nem jönnek tőle a 20+ killes debriefek.
  • bgabor
    #11409
    Úgy döntött hogy nem akar többet velünk játszani. Nem indokolta, és azóta nem láttuk.
  • Glo
    #11408
    Vagy 5-5x-re, az mégjobb lenne :))
  • vadbill
    #11407
    Sztem. valamit kell csináljanak, főleg prémmel.
    Ha pl. egy gép vagy valami cél elérése kb. egy év nem nagyon inspirál hogy prémmel "csak" 9 hónap.
    Szerintem prémre a lion szorzott fel kéne nyomni 1.5-ről, 2-3 x-ra. az xp szorzott is min 3x-ra.
    Mikor bombázok még elvagyok, de ha csak vadásszal megyek nagyon lassan haladok.
  • Conqvistador
    #11406
    Ez a szórzós dolog egy hamubasült f...ág.
    free xpt ad aminek semmi értelme.
    Én nem is szoktam foglalkozni velük semmi hasznuk nincs.
  • vadbill
    #11405
    Ez igen grat. látom jól tolód p-39-el. az F6f, F4fu- al is sikeres vagy!
    Csak azért kérdem, mert a p-39-el még én is ellődörgők valahogy, de az f-ekkel :(
  • Conqvistador
    #11404
    Azért bízom benne, hogy idővel profitábilissé teszik a Jet fightokat is :D
    Amúgy meg napi 1-1 harcot be lehet vállalni velük még a drágákkal is :D
  • CptYossarian
    #11403
    "Muszáj kitűzni egy célt"
    Ja, csak nem játékban. :) Mondjuk nekem is van annyi célom hogy lehetőleg leszorzózzam jó eredménnyel minden nap összes nemzeteimet, és több mint 2x annyit gépet lőjjek mint amennyit vesztek. Aztán ha nem sikerül akkor sebaj.
  • Sith
    #11402
    Demagóg
  • Glo
    #11401
    Én nem játszanék azért, csak hogy "legyen" egy 262-esem a garázsban, pedig már közel a 17-es szint is. A Mig még úgy ahogy oké.

    De ízlések és pofonok :)
  • vajakos21
    #11400
    "jól van, de eltekintve a csatornától, gyógyászattól, oktatástól, bortól, közrendtől, öntözéstől, utaktól , vízvezetékhálózattól... mit tettek a rómaiak értünk?"

    Elhozták nekünk a békét :-)
  • Conqvistador
    #11399
    Nem tervezem se az amerikai se a japán ágat 10fölé tolni.
    A Német ág érdekel még majd és esetleg a brit.
  • Coral Springs
    #11398
    Megnézem majd az amerikai ágat hogy fogod tolni. Ott kénytelen leszel vadászni.
  • Pluskast
    #11397
    Persze, hogy megéri! Amúgy meg a MIG 15 messze a legjobb jet a játékban. Ha ügyesen használod nagyon sok killt tudsz művelni vele. Bár az utóbbi időben én az Me-262-t is nagyon megszerettem. Ha csapatban mész haverokkal nagyon jókat lehet játszani vele.
  • Conqvistador
    #11396
    Hát igen ambivalens a dolog.

    Ha nem lett volna ennyi orosz bombázó akkor bele se vágok a Jet projektbe.
    Muszáj kitűzni egy célt és a játék elején szerettem volna egy MIG-et.
    Hosszadalmas folyamat és csak így van esélyem rá.
    1 fullos nemzet azért mindenképpen jó érzés gondolom.
    Persze a többivel is érdemes foglalkozni ha előteremtjük rá a pénzt de eléggé megnehezítették az 1.29 es patch óta.
    Mindnekinek más célja van és másképp éri el. A lényeg egyszer elérje.
    Még ha a garázsban is áll a Jet a tudat, hogy elértem már megéri nem? :D
  • Glo
    #11395
    "Szomorú, hogy ennyi idő alatt se tudták az economy-t beállítani és a játékot financiálisan játszhatóvá tenni.

    VS:

    Orosz Jetre gyűjtök. A Peshkákkal meg a Yerekkel már csak 1,1 szint az első mig9es."


    Lassan tényleg olyan lesz, mint a Bryan élete:

    "Jól van, de eltekintve a csatornától, gyógyászattól, oktatástól, bortól, közrendtől, öntözéstől, utaktól , vízvezetékhálózattól... mit tettek a rómaiak értünk?"
  • Coral Springs
    #11394
    Ha nem lenne kimaxolva a két P-39, akkor jóval többet kaptam volna.