38447
  • vass17
    #11473
    Annyi az már egy jó ideje, többet azért nem lehet elvárni hb-ben. Viszont kíváncsi lennék mennyi a hero fighter, az nem lehet túl egyszerű :)
  • vadbill
    #11472
    Most ülök majd a tampon mk1 a-ba. Mit lehet róla tudni? hogy kell "mire" használni? Ellenfélnek elég gyöszösnek tűnt :D
  • Glo
    #11471
    Amíg nem Lion hanem Xp volt a mértékegység addig jó volt :)
  • vadbill
    #11470
    Meg aztán ezzel az 1000 lion jutalommal sincs túlfeszítve a húr :D
  • vadbill
    #11469
    Akkor jól értelmeztem :D ma kaptam 3 ilyet csak az a bibi, én olyan gépet amit nem ismerek, nem szoktam betámadni :D márpedig a 16-17-es szintű gépeket nem ismerem :(
  • Glo
    #11468
    Ha lelősz egy jóval magasabb szintű gépet. Asszem 10 szint különbségnél kapod.

    A rewardokon lőttek, tegnap már 25 földi célért megkaptam a Hero Bombert.
  • vadbill
    #11467
    Mi az a balancer?
  • vadbill
    #11466
    Megint megpiszkálták a beállítást.
    Végre jó lett az F6F-3, viszont a p-39n mintha lomhább lenne :( nagyon húzza le a földre a hasa. Persze lehet hogy csak én érzem így. :D
  • Amaymon
    #11465
    Ilyen az igazi zsigerből jövő elismerés, ellenkező hatást vált ki mint szeretné :)))
  • Amaymon
    #11464
    "De ez HB vagy árkád volt? Mi volt a pontos szituáció?"

    Japán oldalon, ment a teljes kompánia megütközni középen, jött mindenki kivétel nélkül. A magyarok vissza fordultak hirtelen, váratlan hátra repültek tisztes távolságba körözve, pont a legkiélezettebb pillanatban mikor majdnem összeértük. Eleve kevesebb létszámú volt a meccs ahol 4 ember számít. Az első 5-nek ment neki 10 ruszki. Pont dupla annyi. 2 bomber vhol kavart a rotorjával :). Az áldozatnak szánt gépek, egész jól védekeztek. Szerencsére a HB-sok jó része nem hullik mindig azonnal. A hunok kivártak, mikor az ellenség a többire fókuszát esetleg a gépeink már füstöltek, akkor mentek be diszkózni :) Valamelyik éhes hasának még a critet kapott füstülő ellenfelem is kellett volna (akit lefárasztottam), mert jött lopni. :) Nem értem, ha ilyet látok csak akkor megyek oda, ha látom baj van.
  • vadbill
    #11463
    Úgy bizony!
  • Conqvistador
    #11462
    na de nem csak a rátáról van szó.
    Átlagosn 10-15ezerrel több pénzt kapsz ha győztes csatában veszel részt és jól is teljesítettél. Ilyen szerény kereseti lehetőség és drága gépek mellett ez is szempont kéne, hoyg legyen.
  • Ry0K3N
    #11461
    Hasonlót kaptam én is miután lelőttem valakit csak még csatában :D
    Asszem Fuck you PUMA volt :D
  • Coral Springs
    #11460
    Egy rajongóm.

  • vadbill
    #11459
    A másik: az ellenfélnek már csak pl. egy pillbox-a vagy egy két heavy tankja van, de a csapatomba csak vadásszal jönnek be, "persze eszük ágában sincs az ellen maradék földi egységei felett tisztán tartani a terepet, hanem a pálya másik végében, reptéren keresik a gépeket".
    Tök jó, 10-2, 10-1, állásból kikapni. Ezért nem érdekel egyáltalán a win-rate. :D
  • vadbill
    #11458
    Ezeket a srácokat nem érdekli a győzelem, csak a kill.
  • vadbill
    #11457
    Azt hiszem amiről amaymon írt az lovely islandon a leggyakoribb, szinte állandó :( vadásszal a szállítóhajók felett köröznek várva a zsákmányt.
    Mivel a nagyon fontos hajók védtelenek, úgy is lesznek olyanok akik nyerni szeretnének és előrébb védekeznek pl. én :D Jön az ellen, fentről, oldalról, szemből, megszórom, de üldözni, lelőni már nincs esélyem mert 2-3-an zúdulnak rá. Ilyenkor rendszeres a 8-10 kill asist-om
  • vadbill
    #11456
    Erre is van megoldás! A+B+C csapatra kell osztani, persze nem úgy hogy teljesen különzárni a srácokat.
    A= Menők
    B=képzettek
    C= kezdők
    Minden csoport élére 2-3 csúcs kategóriás faszit, azt lehet küzdeni a feljebb lépésért, vagy éppen a pozíció tartásért :D
  • Ry0K3N
    #11455
    Ööö ha valakire ráesnek 2-3-an és megy neki az ember segíteni hogy ne dögöljön bele az killsteal? O.o
    Az meg a másik hogy az ilyen szituációkat el kell kerülni hogy egyedül túlerő ellen harcba bocsátkozik az ember ha nincs mögötte baráti egység mert sokszor látok olyat a sok vakegér megy előre, erre ráesik 3 ellenséges gép és mire leérek hogy segítsek neki már le is lőtték.
    Nem tudom ki volt az illető de én is általában árkádban felmegyek és onnan nézem honnan lehet segíteni avagy az ellenséges rajból kilépőket levadászni. Ez általános taktika. Az hogy megyek a bojban és forgolódok össze vissza lent már nem nyerő meg HB kiöli az emberből ezt az ösztönt :D

    De ez HB vagy árkád volt? Mi volt a pontos szituáció?

    #11435 ha bejönnek a klánfunciók majd lesz további szervezkedés játéktudás szerint de ezt majd Komet eldönti ő a főnök hogy ez hogy is fog zajlani, de van tervben majd valamiféle oktatás is tudtommal
    #11446 VAS már nincs, mióta megkapták a hivatalos engedélyt a PUMA név használatára :)
  • flashpointer
    #11454
    Ez úgy hangzik mint az ateisták temploma :)
  • Glo
    #11453
    Egy módon lehet összehozni az A26-tal az 5x-ös győzelmet: Ha a csapatban van még 3 F86-os, az ellenfélnél meg semmi. Mondjuk a banda 80%-s disconnectelt is egyből, de pár tankra azért jó voltam.. :)
  • Glo
    #11452
    Nem az én bajom :)

    Legalább tudom, hogy magyarok. Oszt ennyi.
  • Coral Springs
    #11451
    Még 50 -et talán a 20+ korosztályból, de 170 -et a vegyes-vágottból te nem fogsz összecsiszolni.
  • vajakos21
    #11450
    Ehhez meg idö kell.Az meg kevés van.Inkább egyedül oda akkor és azzal amikor akarok.
  • Glo
    #11449
    *már=más
  • Glo
    #11448
    Ezért kellene a kiképző század, ahol össze lehetne csiszolni az embereket. Én marha sokat repültem anno században az il2-ben, ott szó nélkül tudtuk ki mit csinál, tudtam ki hol van, és 90%-ban azt is tudtam mi lesz a következő lépése. Úgy teljesen már, mintha 170-ből összekerülsz 3 ismeretlennel, akik mennek bele a vakvilágba és tőled várják h megmentsd a seggüket :)
  • vajakos21
    #11447
    Lehet kéne csinálni egy magányos farkas klánt.Elsö szabály: Sose repülünk squadba
    :-)
  • Coral Springs
    #11446
    Engem a VAS csapat próbált beszervezni, de valahogy én is úgy vagyok a dologgal hogy jobb egyedül. A squad műsor a legtöbbször ott bukik, hogy a játékosok egyéni tapasztalatai nem egyeznek. Van aki telibe végigtol egy csatát, a másik meg kilép mert unalmas a spectator. Ez így nem igazán működik, részemről pedig a képesség sincs meg a csapatjátékhoz, ha pedig a másikra figyelek akkor ám magamra nem tudok vigyázni. Kivételek azért akadnak, de nincsenek sokan. Van néhány mészárgép külföldi emberke a barátlistámban, akikkel egy-egy csata után "szövetkeztem" mert úgy gondoltam hogy a társaságukban tudnám hozni a formám. Velük valahogy egy síkon jár az agyam, tudnak vigyázni magukra, együtt tudunk működni anélkül hogy figyelnénk egymásra, reflex alapon játszunk, és ahova bemegyünk ott vesztes csata nincsen. Ennyi.
  • vajakos21
    #11445
    Félreértés ne essék nem vagyok egy feljelentõs fajta.Helyben véleményt nyilvànitok és ha kapok egy sorry- t már le is zártam.Ha meg hülye voltam elnézést kérek.Rammolásnál is.Azért nagyrészt tisztában vannak hogy a ram nem szándékos állt.Persze nem mindenki érti meg hogy ellövi a szárnyam és összemegyünk az már nem az én kontrolálásommal történik.Klánon kivül is jò csapatokat dob néha az élet, persze ehhez kell rugalmasság is. Tegnap bomberemet betámadták segìts3get kértem. Jött a kolléga leszedte az ellent.Közben meghaltam én is.Megköszöntem mire ìrta hogy bocs de késtem.Mondtam hogy a lényeg hogy jött.Megpròbálta legalább.Vannak jó meccsek.Meg néha van 7 bomber egy konvojra aztán ìrhatsz amit akarsz. Jut eszembe nekem is volt ma béna bombázáom, de akkor lehet nem is én romlpttam le hanem a hk- sok gyakoroltak.Na ez hosszù volt.Nem vaguok gépnél ìgy ráérek irogatni.
  • Conqvistador
    #11444
    Ahhoz képest, hogy mennyire játéknak tartjátok elég komolyan veszitek :D
    Mindenkinek van rossz meccse.
    A rekordom 3 rammolás csapattárs ellen (annyira kergettük az ellent, hogy rendszeresen találkoztak a szárnyak) van ilyen.
  • Amaymon
    #11443
    Sorry a zilált mondatokért de sietni kell 2 game közt.
  • Amaymon
    #11442
    Egy játék miatt felesleges ilyenért kiszúrni valakivel, hogy kitolják a klánból, amiben szeret játszani. Még akkor is ha igazam van. Leírtam hátha olvassa. Még nincs a játéknak igazi tétje, tourney és egyebek.

    Kis feszültség keltés is kell, ne mindig csak az OP témáról legyen szó, ha már formálódott egy HUN community :)

  • Glo
    #11441
    Én is jobban szeretek egyedül menni, nem kell azon izgulni h a másik elcsűri a lépést aztán a megmentéséért fel kell adni a nyerő pozíciót.
  • vajakos21
    #11440
    Ma engem is hìvtak.De én már csak ilyen magányos farkas vagyok...és hát a név kötelez :-).Persze hogy álltalánosìt az ember. Ha felveszed a jelvény videld is becsülettel.Mivel magyar így egyszerü felirni a neveket, esetleg replay és küldés a vezérnek.Ha jogos és a vezér korrekt pattintja is ki az illetékes elvtársat...
  • V43 1105
    #11439
    Pedig lehet nem ártana még egy pár tapasztalat játékos ..
  • Glo
    #11438
    Amúgy engem is próbáltak beszervezni. Van 1-2 jó srác.. meg vannak a lelkes amatőrök :)
  • Glo
    #11437
    Ezért vagyok én egyedül
  • bgabor
    #11436
    Egyetértek, de nem én döntök a tagfelvételről meg a kritériumokról. Ha én döntenék, elhiheted hogy nem lenne 170 tagunk, de még 50 se.
  • Glo
    #11435
    Kéne nektek egy oktató század a klánban, nem? És csak azt felvenni aki legalább az alap dolgokkal képben van :)
  • Glo
    #11434
    Kösz!

    Már ezer éve a V.4 Dongókkal repülök. Csak azért alapítottam meg az "egyszemélyes klánt" hogy más ne foglalhassa le a nevet.