38447
  • vadbill
    #11553
    Majd kipróbálom azt is :D nagyon lassúnak, és gyengének tűnik. Majd megkóstolom. kihagytam, nem mentem vele csak néhány kört kicsik közt :D
  • Coral Springs
    #11552
    Jó az nagyobb szinten is, hol a probléma ?
  • vadbill
    #11551
    Oksa köszi :D
  • vadbill
    #11550
    viszont az egy hülye volt aki a swordfish-re kitalálta hogy csak torpedó-ja van. 0-1 szinten nem is rak hajós pályát. :D
  • Coral Springs
    #11549
    Csak arra figyeljél hogy pont a célzott hajó útvonalán legyél, különben mellé megy. Jó ráközelítéssel megoldható.
  • vadbill
    #11548
    Torpedóvetővel szeretek talán a leginkább menni, persze csak könnyű bombázókon :D Nem utolsó szempont hogy jó géppuskáik vannak "jobbak mint némely vadászaimon" :D nem hogy védeni tudom magam, de még ha feltűnik egy számomra kedvező szögben érkező vadász, még be is támadom amíg töltők :D
    5-6km -ről nem szoktam elküldeni inkább 3km belülről, de így hogy írod kipróbálom :D
  • Coral Springs
    #11547
    Két napja kőkeményen megtoltam a játékot. Órákig zsinórban mentem a csatákat egymás után pihenés nélkül, majd valami kb regény hosszúságú hibaüzenettel kifagytam. Akkor úgy elment a kedvem az egésztől, hogy azóta be se léptem. Várom a kedvet de nem jön.
  • Coral Springs
    #11546
    Torpedóval a legegyszerűbb a helyzet. Kb. 5-6km -ről elereszted, oda se kell menni. Bár hiába vagyok jóval a frontvonal mögött, van amikor feltűnik valakinek hogy egy helyben alacsonyan forgolódok az óceán felett, azt odasompolyog felnyomni a vérpumpámat.
  • Amaymon
    #11545
    Egy baj van az egész FRB-vel. Alapban nehéz szabad szemmel észre venni az ellenfelet, annyira kis pont. HB-n már kisakkoztam milyen postfx és sharpen mellett lehet meglátni őket. De a fülkéből...
  • Conqvistador
    #11544
    Ha hiszed ha nem de néha a T1 is mókás. Van hogy a kis kétfedelűekkel megyek és az is szórakoztató. A grindelés nagyon fárasztó és lehangoló.
    De nem könnyen adják a Jet-eket...
  • Glo
    #11543
    Minden típusnak megvan a maga vonzereje :))
  • vajakos21
    #11542
    Szerencsére a reward már nem nagyon hajt. Kis gépekkel megyek t7-ig így zúzhatom magam occsóért. De ha ott lövök le valakit az sokkal job érzls mint HB-n. Max 2 perc most a várás, de van hogy annyi mint HB-n. Levezetésnek 2-3 kört szoktam menni.
  • Glo
    #11541
    Nekem is, ezért nem megyek abban :D

    MEg azért se erőltetem mert a reward ugyanaz mint HB-ban, viszont klasszisokkal hosszabb a várakozási idő. Na aki azt játssza, az közelebb van a vérszimulátoroshoz, mint én :))
  • vajakos21
    #11540
    FRB-re csak a profi joy meg a jó monitor hiányzik :) Azért lelkesen próbálkozom ( A monitor tán még fontosabb is lenne ...persze ez csak az én véleményem)meg hát némi repes tudás még rám férne
  • Susarc
    #11539
    jaja a tankokon negyon meglepődtem,hogy nem libasorban mozognak:P
  • Conqvistador
    #11538
    Nagy nem csak egy kicsi ami megkavart pár dolgot. :D
    A japók feljavultak a tankok elmászkalnak és elég sokszor packet loss os a játék :D
  • Glo
    #11537
    Jahogyúgy :)

    Nemtom, én nem szoktam hegeszteni rajta. A lényeg, hogy olyan legyen h ne törjem le a szárnyamat ha beletépek. Bár múltkor sikerült 2x is egymás után... Lehet 950-nél nem voltam elég óvatos :)))
  • Susarc
    #11536
    nem játszottam majdnem 10 napja,de most megint furcsa az egész játék:P

    volt valami nagy peccs?
  • vajakos21
    #11535
    Megvannak a beállítások csak már nem úgy reagál mint a frissítés előtt.(annyira azért nem vagyok béna hogy ne mentsem el :) )
  • Glo
    #11534
    Sztem pont, h egérnél bólogat :)

    A beállításaidat meg nem veszted el, ha egyszer kimented őket fájlba. Peccs után csak be kell importálni és kész. Én is ezt játszom ha egér és joy között váltogatok.
  • Glo
    #11533
    A vérfanatikustól messze vagyok :)

    Annyit tudok elmondani az ügyről, hogy az egér csak árkádban használható szvsz, mert ott annyira buta az FM és annyit segít az instruktor, hogy Joy-al labdába se lehet rúgni.

    A HB már más tészta. Ott vadásszal mindenképp Joy, bombereknél meg egérrel tolom én is, szégyen nem szégyen, de sokkal jobban lehet szőnyegbombázni. Ide még nem kellenek "extra" cuccok, mint fejmozgást követő rendszer, meg trimmelésre is alkalmas Joy. Igaz nekem egy X52-m van, de ellennék a sima régi Saitek Cyborg 3D-mmel is, mert annyi gomb, pecek, tekerentyű HB-ra nem kell :)

    FRB-n meg profi Joy, TrackIR vagy Freetrack, HD monitor és erős repgépes tudás is kell :)
  • vajakos21
    #11532
    Arcadba 1.25 előtt még el lehetett menni joyal is. Most már HB is tele van egerekkel. Én joy belső nézetet használok (arcad már nincs játszva)de küzdős nagyon.Persze ha szereted a kihívásokat :) Ja és , majd minden frissítés után újralőheted a joyt. De majd javítják...soon...Joynál bólogat a gép míg egérnél nem . Nem nagy gond csak nem tudsz célozni :)
  • Conqvistador
    #11531
    Vazze ez a szétszaladnak a tankok sztori picit erős :D
    4tonna bomba kioldva 500méter magason és kivittek 1 heavy tankot arcade ba jóa másik kör kivitt 7et de akkor tényleg olyan közel dobtam rájuk, hogy 2-3 is belefért az 1000 kilós hatósugarába. Feladják a leckét a kis AI Noob Tankok :D
  • Amaymon
    #11530
    Kérdezd Glo-t vérfanatikus repszimes, ő szerinte is előnyben van a mouse arcade-ban. Ha belső nézetet akarsz, ahhoz speciális technikai felszereltség kell és FRB játékmódban kell menni.
  • antiqueA
    #11529
    Jah, ha a beállítással vannak gondok, úgy már értem.
  • twi452
    #11528
    De ez nem egy repülő amit érzel is a segged alatt hanem csak egy játék :D

    Beállítani macerás a joy-t itt amiért panaszkodnak az emberek.
  • antiqueA
    #11527
    Arcade-ban, külső nézettel nem bohóckodok. Egyébként nem hinném, hogy nehezebb lenne joy-al. Nem véletlenül azzal irányítják a repülőket. Először biztos fura, de ha megszokja az ember, ezerszer használhatóbb lehet.
  • Amaymon
    #11526
    Arcade-ba nem kell joy. HB-n is el lehet egérrel boldogulni, de ott már érződik néhány gépnél, hogy forduláskor enyhén rá kellene segíteni, úgy ahogy bill-el nem lehet.
  • vajakos21
    #11525
    EU server ok
  • vajakos21
    #11524
    Ha egérrel nem megy..joyyal felkötöd magad
  • Conqvistador
    #11523
    Mi bajod az egérrel?
    Szerintem simán jó!
  • antiqueA
    #11522
    Erőltetem a játékot egy pár napja, de ez az egeres irányítás valami borzalmas. Ti joy-al toljátok? Agyalok, hogy beszerzek egyet, mert így egérrel élvezhetetlen.
  • vajakos21
    #11521
    Igen nálam is. Hátha valaki tudja melyik jó (persze én is kipróbálhatnám :) )
  • Amaymon
    #11520
    Én Any, de valamelyik most nagyon packet lossol.
  • vajakos21
    #11519
    Melyik szerveren mentek?
  • vajakos21
    #11518
    50-500
  • vajakos21
    #11517
    50 körül engedd ki a futót. Akkor szépen forog.De csak HB-ban
  • Glo
    #11516
    Komolyan ez a legnagyobb bajod? :))

    Jó Neked :D
  • flashpointer
    #11515
    Levegőben kiengedett futóval miért nem forog a kerék?
  • Amaymon
    #11514
    Ma meghülyültek a játékosok 3 embert reportoltam, mert elkezdett kinyírni mindenkit a teamből HB-n. A negyedik esetben rárepült a csókára egy klán squad és agyonlőtte valami okból.