38447
  • ikarus44
    #11673
    én csak azt sajnálom, hogy a vadászokkal átlagban nem igen lehet keresni, mert nekem vhogy nincs érzékem a bombázáshoz.
    (amikor olyan csataeredmény képeket betesztek, hogy 30 földi cél meg 6 repcsi akk csak ámulok, mert nekem ilyen csataeredmény akk sem jönne össze a földi célok egymás után sorba lennének, a repülők meg beállnának elém.)
  • wargar
    #11672
    Ilyen pechszéria bármelyik játékban előfordulhat,ez nem a WT hibája.
  • Conqvistador
    #11671
    De azt is elfelejted, ha már megvan 1 vagy 2 nemzeted akkor ráérősre veheted a figurát :D
    De ha a top gépeket szertenéd kipróbálni azokat csak grinddel tudod kihozni. És ipari mennyiségben.
    4-5 Yer van beállítva T11re 5 Peshka T9re de azok nagy része közel max xp csíkos. vadászokkal még karácsonyra se érnék el a fő MIG ig.
  • flashpointer
    #11670
    Azért néha nagyon monoton tud lenni, mikor egy meccsen először lelőnek egyből, aztán 2x lerammol az ellenség belépés után, harmadikra meg kiszed a csapattárs -.-
  • wargar
    #11669
    Nekem ez a játék szinte mindig ad sikerélményt. Legyen az akár egy bomber plecsni,akár egy kill streak. És ha ezeket egy általam lenézett,vagy kevéssé jó géppel érem el,annál jobban örülök.
    Évekkel ezelőtt csak álmodozhattunk egy ilyen kaliberű repülős játékról,most pedig tessék itt van a csúcs grafika és a rengeteg játszható gép,mindez online.
    Nagyon el kéne cseszniük h fikázni kezdjem:)
  • Glo
    #11668
    Ott vannak a bomberek, azok öntik az xp-t meg a liont is. Azokkal ellavírozhatsz a P51-ig simán.
  • bgabor
    #11667
    Én is a repülés élményéért tolom, de erősen túlzásnak tartom, hogy hetekig kell játszanom egy P-51D megvételéhez, 11-es szimtről indulva, mert annyira nevetségesek az XP és lion bevételek. Ez így nem fog menni, és ezt egyre többen kezdik így látni. Hosszú távon ez nem vezet jóra.
  • Glo
    #11666
    Van az a réteg aki a grindért játszik, hogy fejlődhessen, hogy ő lehessen az ünerdurva repgépek ura, és Jetekkel mehessen a propelleres gépek ellen.

    Meg van az a réteg, akik a repülésért játszanak. Engem pl az se zavarna, ha csak 1000 lion pluszom lenne körönként. Akkor is játszanám, mert én ezt élvezem, nem a grindet :) Sőt, a grindelést konkrétan utálom is. Amennyi xp jön annyi jön, ha szintet lépek örülök, de nem zavar, hogy meddig tart.
  • bgabor
    #11665
    Én sem igen játszom már vele, ahogy kevesen azok közül, akik a kezdetekkor játszottak vele. Emlékszem amikor 90-en voltunk az EU szerveren csúcsidőben.

    Én csak sajnálom. Valamikor ez egy bitang jó és élvezetes játék volt. Most már nem az.
  • Glo
    #11664
    Nem muszáj játszani vele. Vagy Téged kényszerítenek? :))
  • bgabor
    #11663
    Grindeld ki a tier14-et, aztán majd nézd meg, mennyi lesz az út tier18-ért. Na akkor majd már rögtön érteni fogod.
  • Glo
    #11662
    Egy másik Bryan élete idézet illik ide, mikor az ex-leprás kunyerál Bryentől:

    - ... Egy nyomorult dínár az egész történetemért?
    - Van akinek nem lehet a kedvére tenni.
    - Jézus is pont ezt mondta, uram!
  • wargar
    #11661
    Én várok türelmesen :)
    Yerem még nincs,de biztos veszek ha olcsóbbá teszik.Mindig jól jön egy-két bombázó. (és ha megvan a szintem hozzá.fejből nem tudom hogy állok a szojvetekkel)
  • wargar
    #11660
    Azokat meg abszolút nem értem,akik pl. a Mig-9 vagy Me-163 miatt hőbörögnek. Emlékeim szerint egyik mmo-ban sem adják könnyen a legjobb fegyvereket.
  • Glo
    #11659
    Várd ki a végét, lesz még ezen kívül 4 gép 70% leárazással az oroszoknál. Remélem lesz közte Yer is :)
  • wargar
    #11658
    Nagyobb leárazást vártam május 8-ra. Persze az 5x xp se jön rosszul:) Én speciel erre az eventre tartogattam a lionomat.
    Aki el van szomorodva,gondoljon ezekre a szavakra: free to play és béta. Vagy ha ez nem elég,inditsa el a Wot becenevű szörnyeteget :D
  • Glo
    #11657
    Legendásan megbízhatatlan, pl :D

    A repülés előtti ellenőrző készlet elhagyhatatlan darabja volt a kalapács és a szeg :))
  • Glo
    #11656
    Kár, hogy Hitler nem próbálhatta ki legalább a demót :D Sztálinnak meg Churchillnek enélkül is ment :D
  • Conqvistador
    #11655
    Amúgy mind a két oldal elcsezste a háborút.

    A Commander Europe At War nevű 2. Vh-s stratégiai játékban a Németekkel 1949 tavaszára Washington-t is bevettem (40nyár Párizs,41 Nyár London 43Tél Moszkva, 44Tél Sztálingrád, 46 Ottawa, 47Tél New york), Míg fordított felállásban 1942 Nyarán Az Orosz seregekkel elfoglaltam Berlint, Az Usa-Gbr-Fra seregekkel meg télre Rómát. (Se Párizs, se Hága, se Antwerpen nem esett el Allies oldalon) :D
  • Conqvistador
    #11654
    Mindenben.

    A 2. Vh a legek háborúja. Számos dologban megdönthetetlen lesz.
  • flashpointer
    #11653
    ...flying legend of WWII. Vajon miben legendás, veszteségben? :P
  • Glo
    #11652
    From May 8th till May 12th all players will have:

    10% discount on Soviet, British and American planes in the Store;
    x5 XP boost for the first victory;
    15% discount on XP convert;
    Wings of Victory series: every day we present one Soviet airplane, flying legend of WWII. You will have 70% discount on this plane, its modifications, and ammo racks.

    Ma az I-18 type 18-nak olcsóbbak a cuccai.
  • Glo
    #11651
    Átestél a ló túloldalára :)

    A gazdasági/fejlődési rendszer szerintem jó, sőt, sokkal jobb mint a WoT-é, ahol tankonként kell összegrindelni az xp-t, Tier 7 felett már kb ezer csatával, hogy azon az ágon unlockolhasd a következő tankot. Az economy nem most rossz, hanem előzőleg volt über tápos, és visszavették a normál szintre, amit sokan nerfnek vettek.

    Fejlődni igazán csak 12-es környékén lehet. Az egyetlen határoló tényező az xp csík betelése. Felette van az a határ, aminél már csak prémmel éri meg játszani. A fejlesztők, ezredszerre is, nem jó szamaritánus szerzetesek, akik egy kolostorban programozzák a köz javára a játékot. Ez egy free to play, de ha mindenki free-ben nyomná akkor ők éhen halnának. Egy ilyen kaliberű játékot a piacon kiadáskor 12ezerért vehetnél meg, szóval amíg ennyit nem tettél bele addig ne sírjál, légyszives, hanem örülj, hogy van a játék és ingyen tolhatjuk :)

    Nem vállalták túl magukat, ez még csak a béta. Végülis örüljünk, hogy lehet vele tolni. A gépeket meg rakják bele akkor, ha már készen vannak. Mindenki igényét nem lehet kielégíteni. Vagy Te, aki azért sírsz mert nem rakják be, meg lenne kb ezerszer ennyi akik meg azért háborognának ha bekerül rendes FM/DM nélkül. Kinek is kedvezzünk, kinek is kedvezzünk...

    A tankokkal meg a hajókkal idén (szvsz jövő nyáron) már játszhatunk, akkor átözönlik majd a nép a WoT-ról, és felfut a Gaijin szekere is. Akkor meg majd az lesz a baj, hogy inkább a tankokra/hajókra fektetik a hangsúlyt, mert az hozza majd a lét :)
  • Pluskast
    #11650
    Asszem az nem 1000 volt hanem 5000 :) Amúgy igen, valóban kevés új gépet adnak ki. A japán oldal az pl egy vicc. Alig van benne valami. Az orosz sem egy nagy szám. Talán a német az ahol sok gép van, de mondjuk én már nagyon szívesen látnék valamilyen új német vadászgépet. Motoros vagy jet mindegy nekem :)
  • bgabor
    #11649
    Én egyre jobban aggódok a játék sorsáért. Több mint 1000 gépet ígértek/vállaltak, ebből kéthavonta megkapunk 8-10 darabot. Fűt fát ígértek, hajókat, tankokat, és sohol semmi.

    Kihoznak egy peccset, ami úgy ahogy van tönkreteszi a játék gazdasági és fejlődési rendszerét, és két hónapig nem változtatnak rajta. Két hónapja nem lehetséges/nem érdemes a grindelés, fejlesztés 12-es tier fölött.

    Szerintem erősen meggondolandó, hogy bármilyen pénzt tegyen az ember ebbe a játékba egyelőre.

    Úgy értem, a World of Tanks fejlesztőinek is voltak olyan vállalásai, amit évek óta ígérnek, és nyilvánvalóan semmi sem lesz belőle(Historical Battle), de ők legalább nem vállalták ennyire durván túl magukat, mint a Gaijin.
  • Glo
    #11648
    Zsír, Ruhr-t úgyis unom.
  • Pluskast
    #11647
    Meg berakták állítólag HB-re a Battle of Berlin mapot.
  • Pluskast
    #11646
    Hmm akkor ez még nem a beígért nagy patch. Franc kivan, hogy mindig késnek vele. Csak egyszer tudnák betartani azt a határidőt amit saját maguknak kiszabnak.....
  • oxxi
    #11645
    25MB körül.
  • bgabor
    #11644
    Csak 22 mega.
    Az, hogy a peccs mit hozott, senki se tudja, kiposztolva egyelőre semmi sincs. Meg elindítottak vele párhuzamosan valami eventet is, arról sincs sehol semmi infó, láthatóan néhány vadászgép 10%-al olcsóbb, és 2X helyett 5X van. Szokásos semmi említésre méltó.

    Eszméletlen, mennyire amatőr módon csinálják.
  • Pluskast
    #11643
    Mekkora a patch?
  • Conqvistador
    #11642
    Csak 10% discount pár gépre.
    Ami a Mig9nél jelentős :D
  • Glo
    #11641
    Valami egyéb látható dolog? Új gép, pl?
  • Glo
    #11640
    Lehet ez olyan peccs, amit a rinyálóknak találtak ki. Most 2 napig nem fog működni, aztán mindenki sírni fog, hogy menjen, még ha szarok az FM-ek is, csak menjen
  • Conqvistador
    #11639
    Na úgy látszik helyre jött.

    Viszont jellemzően megint olcsóbb lett pár gép de nem tudri róluk, hogy meddig és miért.
  • Glo
    #11638
    Mindenkinek más jön be.
    Vannak érdekes repülősök, az egyik függeszkedésből 1,5km-ről akart telibeverni a Spitjével. Még ha az 50mm-s Me410-essel jött volna aszondom oké :)
  • Conqvistador
    #11637
    Baj van.
    Feltette az 1.29.63.0 ás frissítést és most nem indul el a játék.
  • CptYossarian
    #11636
    Hát ez a HB továbbra sem az én világom. AB-ben simán kilövök 8-10 gépet is, (legújabban a He112 B-1-t koptatom), HB-ben meg bevisznek az erdőbe.
  • Conqvistador
    #11635
    Prém nélkül és bombázás nélkül jó ha 10-15K Xp beesik átlagos meccseken ahol legalább 4-5gépet lelősz.
  • Conqvistador
    #11634
    Nem keresetileg Xp ileg nehéz fejlődni.
    Gondolj bele 28Millió Xp kell egy 20as szinthez.