38447
  • Pluskast
    #11713
    Sajna nem vagyok otthon de szerintem ha nincs 15%-os kedvezmény akkor sem tud kijönni 50 millára a 75 ezer gold. Ha nekem most 21 milla 11 és fél ezer akkor 50 milla per pill úgy kb 26 - 27 ezer arany. Ez akkor sem fog 75 ezerre felmenni ha kiveszem belőle a 15%-os kedvezményt.
  • bgabor
    #11712
    Szépsége akkor volt, amikor egy jól irányzott bombával 6-8, sőt 10 célt is ki tudtál dobni, akkor még számított az ügyesség és a taktikázás a bombázásban. Minél több célt kidobni x idő alatt. Én elég sokat bombáztam annó, H6K, AR-2, SB-2 sorozat csíkjai majdnem mindnél be vannak telve.

    Azonban az 1.29 ezt is elintézte, levették a bombák hatókörét nevetségesre, és a sebzésüket is durván visszavették. Azóta ott tartunk, hogy egy egytonnás bomba 1-2 célt csap ki egy páncélautókonvojból, és egy féltonnás bomba nem elég egy Romboló elpusztítására. Pedig a romboló az egyik legkissebb hajó, az 500 kilós pedig a második legerősebb bomba a játékban(wellington 4000 fontosát hagyjuk, az csak neki van).

    Egyszerűen elszaladtak az arányokkal, és paródiává változtatták a bombázást. Ezt még tetézték a célkereszt machinációval is, 1.29ben nem lehetett látni a célkeresztet egyáltalán, ha nem a legideálisabb szögben repültél. Ugyanúgy elcseszték az arányokat mint a kiadások/bevételeknél.

    És akkor még a vadászgépek tönkretételéről meg a felére, kétharmadára visszavett gépfegyversebzésekről nem is beszéltünk. Gépek sebződése arcadeban szintán megérne egy misét, hogy arcade módban egy lövéstől irányíthatatlan lesz a gép. WTF??

    Én azt látom, hogy a fejlesztők kitalálnak egy csomó oltári nagy blődséget, amikről napokon belül kiderül, hogy használhatatlan, ezek pedig nem korrigálják hónapokig, vagy esetleg egyáltalán.

    Persze hogy ez indulatokat szül, ugyanis ez egy zseniális játék volt az 1.29 peccsig, most meg egy erős közepes, a játékélmény mintha eltűnt volna belőle. Ezek után persze hogy sok az elvándorló, meg az olyan aki már csak nagy ritkán veszi elő a játékot. Költeni meg nem költünk rá többet.
  • Coral Springs
    #11711
    Nekem felesleges ilyeneket mutogatnod, meg amúgy is tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal, account vásárlásokkal, etc. Egy degenerált dolognak tartom, a mércét pedig leírtam. Ha egy prémium név tízezer Ft -ot ér a világ egyik legnagyobb kiadójánál, amivel szintén évekig elvagy, akkor nehogy már máshol kéthavi fizetést érjen a sikerélmény.

    Anno "volt" egy kedvenc játékom (TDU) amit meg fillérekért vettem, le volt árazva. Ezzel 3 évig játszottam, és ez idő alatt akkora élményt adott a játék, amit szerintem más játék soha nem fog tudni überelni. Ezen kívül megtanultam angolul, és szereztem néhány real life barátot. Miről is beszélünk ?
  • Conqvistador
    #11710
    Hát pedig elég adrenalin fröccs.
    Port pályán Yer2essel berepülve 6bombával zsinorban 6 destroyert kaptam ki, sőt volt olyan is hogy még újratölteni is tudtam és a heavy cruisert már 2 ellenféllel a nyomomban elimináltam és cikkcakkba repülve a golyók elől még 3 tank kiment mielőtt végleg ledózeroltak volna.
    Vagy a Fjords pályán tegnap volt egy 23as winstreak sorozatom földi célokra. Volt benne AAA, Pillbox, Heavy tank, Cargo és Destroyer.
    Persze sokszor tényleg csak nyűg a bombázás ha a célig se jutsz el de hidd el megvan a maga szépsége, főleg ha eredményes a kör. :D
  • Conqvistador
    #11709
    most 15% kedvezmény van.

    1500xp 1 gold szorozd fel.
  • bgabor
    #11708
    Teljesen egyetértek. Nekem megy a játék, arcadeban ás HB-ban is. Prém gépem is van egy. Régebben volt egy hónap prémiumom is, és akkor még megérte prémiumot venni. Most viszont olyan a fejlődés, hogy egy győztes csata csak egy csepp a tengerben, ami prémiummal két csepp lenne. :) Nem oszt, nem szoroz. Főleg az 1.5 X szorzó vicc a lionra. És ezek a dolgok bizony teljesen elveszi az ember kedvét a fejlesztéstől.

    Így aztán néha, ha van kedvem, repülök egyet a többiekkel. Aztán napokig el se indítom a játékot.
  • Conqvistador
    #11707
    5bomber és 2 fighter :D A bomberek hamar halnak :D
  • Conqvistador
    #11706
    Slot crew

    kb 34000 pont kell hozzá, 1000gold 17500 pontot ad.
    Ha kapásból kimaxolja valaki az 2000gold egyetlen slotra.
    És akkor a személyzet cuccos fullos :D
  • vajakos21
    #11705
    Én a 3 nál több slotot se értem.Még arcadba se.Arra is személyzete hùzni....Hbra meg úgyis egy gépet vihetsz.Egy vadász egy attacker egy bomber slot.Viszlát.
  • Coral Springs
    #11704
    Ez egy féligazság, vannak köztük ám olyanok is (például én) akiknek megy. Szívesen kicsengetném a havi prémiumot, ha érte kedvezőbb gazdasági rendszert kapnák cserébe. Mivel ez nincs így, játszok ingyen amikor épp kedvem van repülni. Ha meg nincs kedvem repülni, akkor meg nem játszok, mint most lassan egy hete. Prémiummal viszont nonstop játékos lennék, mert élményemet lelném a fejlődésben is, nem érezném elbaszott időnek ha épp gyűjteni kell. Bombázni pedig nem fogok, abban nem lelem az élményt.
  • Pluskast
    #11703
    Ez a slot/ 2000 gold dolgot sem értem. Az első slot ami goldba kerül az 150 arany.
  • Glo
    #11702
    Jah, és ők lesznek azok, akik ugyanolyan hamar abbahagyják, mint azok akik free-ben tolják, csak ugyanúgy nem megy nekik a repülés :) A Gold nem ad légiharc tapasztalatot, az tuti. Lehet übertáp crew-od meg géped, ha nem tudsz vele mit kezdeni :)
  • Pluskast
    #11701
    Az 50 milla xp nincs 75 ezer gold. Nekem per pill 21 milla xp-m van freeben és az kb 11,5 ezer arany sas.
  • Conqvistador
    #11700
    Számoljunk egy kicsit prém gépek nélkül kb mennyit lehet elbacarintani a játékra :D
    6. slot 200, 7. 500, 8, 1200 van 5 nemzet 1000+2500+6000
    1 slot kihúzása 2000gold 8*5*2000 az 80000gold
    Mondjuk 2 éves prémium 30000gold.
    50M xp kiconvertálása 75000gold.
    130M lion berakása 300000gold jujj ez nagyon sok.
    És kb a gépek Ace re húzása a jelenlegi gépállományt figyelembe véve 300k-600k gold közt

    Tegyük fel max 1,5M goldot költött a játékra.
    25000gold az 115euro uhh 2,5M meg 11500 :D
    Hát lehet vanak gyakorló elmebetegek.
  • Glo
    #11699
    És még Random Istenre se tudják fogni :))
  • vajakos21
    #11698
    A hiv.honlapon ott van az updates- ben szép sorba szám dátum-szerint
  • Glo
    #11697
    Nyilván nem a csávót kell alapul venni, csak azért hoztam fel, hogy lásd vannak ilyenek is. De a 99% olyan, hogy rászánja azt a havi 20-50 dollárt a 2000 dolláros fizujából egy havi prémiumra, aztán tojik bele, hogy mit kap érte, mert megtehetik h nem kicsinyeskednek. Neki megéri így is, úgy is.
  • Cimbi
    #11696
    Jellemzően olyanok rinyálnak akiknek nem megy egy kicsit se a játék mindegy hogy fizetett vagy sem.:)
  • vajakos21
    #11695
    Ju87 tankkiszedegetös.Frb hagynak is idöt rá.Tegnap néztem D5 el kolléga csapkodta ki a tankokat( gpuval) .Meg is jött a kedvem hogy ma elövegyem pár hònap után.Itt életképesnek tünik.Szerettem is...majd meglátjuk szeretem e még :-)
  • Malarki
    #11694
    Hello srácok. Jó 1,5-2 hónap után elővettem megint a gamet, látom jó sok változás volt. A kérdésem az lenne, hogy valaki tudna linkelni valami patchnote-t vagy valamit ahol le van írva hogy mik változtak azóta?

  • Coral Springs
    #11693
    Én meg a Microsoft vezérigazgatója vagyok, csak szexbotrányba keveredtem, azt most itt bujkálok. Mondani bármit lehet, de ha esetleg még is lenne valóságalapja, akkor a dolog hátterében van más is. Amúgy meg az üthetetlen kártyád még se annyira üthetetlen, ugyan is olyan emberek rinyálnak leginkább, akik ugyan perkálnának, de valamit látni is szeretnének a pénzükért. Aki pedig kizárólag a repülés élménye miatt játszik, az meg leszarja, beéri az ingyenes dolgokkal is. Másrészt pedig kevered a szezont a fazonnal, a kifizetek pár ezer Ft -ot nem arányos a több százezer, millióval.
  • Glo
    #11692
    Nekem csak ezt adja be 14-es némettel, de beadta már 7-es orosszal is. Nem egy bomber barát map a németek részéről, az biztos.
  • vajakos21
    #11691
    Lehet vett egy pilòtafülkét...ha már repszim.
    Bár nwm értem a full kihúzást.Megvan minden gép de ideje is van rá? Ha jetre hajt miért nem olyat keres ahol csak azok vannak? Ha nem tetszik a rendszer miért játszik?
    Amùgy beadta v.kinekz új mapot HBban?Nekem csak frb - ben.
  • CptYossarian
    #11690
    Nekem a He 112 B-1 megérte :)
    Előfizetést nem veszek, féltucat prémium géppel részemről le van tudva a reszpekt, az is több mint amit a játékosok zömét alkotó siemkanoobok és rammerruszkik beletesznek. La-5-ön remélem változtatnak valamit, rendkívül sérülékeny a motorja és a ShVAK tűzereje is gyenge.
  • Glo
    #11689
    A csávó valami olajipari mérnök, évi millió dolláros keresettel, szal a 10k dodó nem kamu :)

    Aki úgy érzi, hogy nem éri meg, az meg ne vernyogjon, hanem keressen másik játékot, pl a GTA V-t, lehetőleg torrentről, hogy azt a 14K-t se kelljen kipengetnie :)

    Ennyi.
  • Coral Springs
    #11688
    Semmit nem jelent az, hogy ki mennyi pénzt tesz bele egy játékba. Legfőképpen nem válasz arra a kérdésre, hogy megéri-e. (?) Ki hogyan költekezik egyéni felelősség, minden esetre az a 10k dollár egy kamu. Még nem számoltam, ám biztos vagyok abban, hogy 100-200 ezer Ft -ból kilehetne tolni az összes nemzetet. Amennyiben pedig ha van ember aki 10k dollárt költ rövid idő alatt játékra, az egy idióta, függetlenül attól hogy megteheti-e vagy sem. Annyi "felesleges" pénzből inkább kiutazok 2-3 hétre Hawaii -ra, azt felfedezem a szigetvilágot.

    A kérdéshez pedig állítok egy mércét. Év végén jelenik meg a játékipar egyik legnevesebb sorozatának legújabb része, GTA V.
    Megjelenéskor 14-15 ezer Ft lesz, és kapsz érte egy hatalmas virtuális játszóteret, amiben DLC -kel együtt 1-2 évig simán elszórakozol. Most akkor újra felteszem a kérdést, megéri-e itt a prémium jelenleg ?
  • Glo
    #11687
    Mondjuk inkább azt, hogy nekünk, csóró magyaroknak nem éri meg. Van olyan srác, akia hivatalos fórumon közölte h ő már szeptemberben (nyílt béta) több, mint 10 000 dollárt tett bele a játékba :)

    Szerintem megéri a prémium, bár most nekem sincs, mert lejárt amit ajándékba kaptam, de a 2x-es Xp és a 1,5x-ös Lion szorzó eléggé odavág a sima grindeléshez képest. Igaz a szűk keresztmetszet most a Lion és nem az xp. Bár aki nem költ feleslegesen olyan dolgokra ami nem hozza be az árát (pl crew képzés Lvl 13 felett) annak van mit a tejbe aprítania.

    Nem kellett 1.29 előtt rommá keresned magad. Nekem is kb 1,2 milla Lionom volt akkor, most meg bőven 5 felett van. Szal az economy szerintem nem rossz, csak tudni kell gazdálkodni. Ha Lion kell akkor vadássz, ha xp akkor meg bombázz, oszt csókolom :)
  • Coral Springs
    #11686
    Ezzel egyet értek, nem éri meg az a prémium jelenleg. De ráérnek most a fiúk a műhelyben, egy ideig más játékkal vagyok elfoglalva.
  • vadbill
    #11685
    Prémmel már legalább 7-es lennél :D
  • vadbill
    #11684
    Persze, aki 1.29 előtt rommá kereste-fejlesztette magát az könnyen vigad :D
    Kezd elölről, tolhatod a lóvét nyakló nélkül.
    Rossz a lion-xp arány, prémmel csak jobban kiéleződik.
    Egy cél elérése pl. 1 év, abba semmi motiváció nincs hogy fizetve "csak" 9 hónap. Ha fizetve 5-6 hónap lenne az persze más :D
    Nekem mondjuk tök, mert én elvagyok alacsony szintű gépekkel is, de nem mindenki van így.
    Változtatni fognak ebben biztos vagyok!

  • Conqvistador
    #11683
    Kinek a pap kinek a paplan :D
  • Conqvistador
    #11682
    Reggel olyan 190000xp n állt a T17es orosz nemzet. Most estére 2,6M :D
    Még 1M és 50k kell a Mig9eshez. Sajnos csak folyamatos bombázó grindeléssel lehetett ilyen sokat haladni. De én szeretek bombázni ma kb 12 bázist lekaptam 3 olyan kör volt amikor méltóztattak besegíteni a bázispusztításba :D Egyébként igazatok van hosszú távon sok órán át unalmas a vége felé már csak az Xp grind miatt toltam. De akinek nincs pénze Xp convertre az kénytelen ...
  • Glo
    #11681
  • Knabb
    #11680
    Én is egyetértek, csak valamiért zsigerből bekell ugatnom valami szarkasztikus marhaságot, ritka idegesítő szokásom

    De valójában ez lenne az alap játékos, mint olyan normája. Mondjuk mindenkit más hajt. Én meg az ellentéte vagyok a dolgoknak, olyan lassan haladok, hogy díjat kéne kapnom érte. Másfél hónap alatt csak 6ig jutottam angolokkal, mert igazából csak akkor és úgy játszok amikor kedvem szottyan, de akkor nagyon jó időtöltés.
  • Glo
    #11679
    Szerintem igaza van :)
  • Knabb
    #11678
    Blaszfémia!!
  • Holmatro
    #11677
    Ezt a JÁTÉKOT csak az élvezetért lehet játszani. Ha nem élvezed ne játszd...ez érvényes az összesre. Nem jön a lion? Hát toljál bele némi Eurót, Dollárt és meg van oldva. Jah, hogy a patch előtt 1 hónap alatt 30 millió is összejött. C'est la vie, ahogy a franciák mondanák. Nekem a WoT-ba kb. 250EFt ment bele, és a végére egy játszhatatlan, 99%-ban random faktoron alapuló össznépi agyon reklámozott vmi lett. Most sírjak? Minek. A WT-be az összes meglévő gépem maxos, beleértve az összes pilótát. Na és? Nem képzelem magam egy Adolf Gallandnak, nem élek álom világban. Egy JÁTÉKRÓL beszélünk. CSAK. Annyira nevetséges az öngyilkosság határán levő emberek panaszkodásait olvasni, hogy Úristen, csak 2000 lion kaptam 49 lelőtt gépért :) ..csak szólók hogy abból 47 totál balfasz volt, vagy éppen az anyukája által készített meleg kakaóval volt elfoglalva... ONLINE játékról beszélünk, és leginkább csak árkád módról. Semmi köze a valósághoz, főleg nem a zuhanóbombázókét használt nehézbombázóval való bohóckodásnak. Fantáziavilág, játék, spiel, game. Na ezt az írást leginkább csak egy embernek szántam, remélem ráérez a tulaj :)
  • Amaymon
    #11676
    "Akkor nyilván nem is haladsz annyira jól kivéve ha rendszeresen 10+gépet kilősz :D"

    Igazán nem nézem mennyire haladok, inkább a win-re megyek. Szeretek nyerni, egy PvP játékot azért játszom. A többi is számít, de nekem mellékes. Közben óhatatlan akad fent gép a célkeresztemen. Win és nincs javítás. Nem vagyok benne biztos, hogy lassú lenne a haladás. Honnan is tudnám? Arcade-ot főleg még az előző peccs érában nyomattam.

    A bombázást azért nem szeretem, mert ki nem állhatom mikor kigolyóznak, mint egy kuglibábut. :)
  • ikarus44
    #11675
    állat! :)
    ezért én is mindent megadnék!
  • CptYossarian
    #11674
    Egy olyan körrel ahol hét gépet lőttem ki vele végre unlockoltam a skint ami miatt megvettem: