38447
  • Conqvistador
    #11753
    Megvan az első Jet-em :D
    Végre sikerült kigrindelni a MIG-9 est :D
    Nagyon szépen néz ki :D
  • bgabor
    #11752
    Ezt gondolod, mert ezt feltételezed. Nem szabad embereket megítélni a feltételezések alapján. Lehet hogy az van amit te gondolsz, de simán éehetnek mások is a körülményei. Simán el tudok képzelni olyan embert, aki imádja a repülés világát, és remekül keres, de ideje kevés van. Persze hogy beletesz egy csomó pénzt hogy a kedvenc gépével repülhessen. Nem feltétlenül magamutogatásnak szánja.

    Az a baj az emberekkel manapság, hogy rénézésre, pillanatok alatt alkotnak véleményt valakiről, valamiről. Holott százféle infót kéne tudniuk, hogy az ítéletük egyáltalán közelítsen a valósághoz. Na mind1, csak mondom.
  • Conqvistador
    #11751
    Nem azért de ha elolvasnád nem egyszerre költött annyit hanem évek alatt teee :D
    Gondolom nem 1 éve megy az a szar tankos. És tudtommal a legeleje óta ott volt Ő!
  • Susarc
    #11750
    ha már a játékban nem tudott érvényesűlni negyedmillió forinttal akkor azért beírja ide ,hogy majd mi tapló csóró gyökerek azt gondolhassuk "HÚÚÚDEMILYENGAZDAGEZASRÁC" nem akarja veszni hagyni a lóvét:D útálom az ilyen magamutogató embereket! úgyhogy én szívből fekszek a röhögéstől a nyomorán,hogy még ezzel sem tud "csodálatot" vásárolni magának.....
  • bgabor
    #11749
    A tutorial küldetéseket ha megcsinálod kapsz némi aranyat, amivel a meccsek során szerzett free xp-t át tudod alkítani a kiválasztott nemzet XP-jévé, ezzel némileg felgyorsítva az első nemzet húzását egy kis ideig.
  • Pluskast
    #11748
    Ja és igen. Ha nincs prémed akkor T10-es harckocsival rohadtul nincs értelme bemenned.
  • vajakos21
    #11747
    Akinek nem inge....
    Ha az elején megcsinálod a gyakorló feladatokat akkor kapsz goldot ingyé.
  • Pluskast
    #11746
    Az kő kemény grindelős játék. Többek között azért is lett elegem belőle. Meg sok más okból is de asszem ez totál mellékes.
  • Conqvistador
    #11745
    Vazze 32földi cél kidobva Port (Hawaii) pályán hajók/tankok/arty-k vegyesen 81K lion és 82K xp :D és Hero bomber
    Ez de jól esett.
  • polluxware
    #11744
    üdvözlet!

    gondoltam kiprószálom a WOT után eme játékot, és az lenne a kérdésem hogy van e esetleg valami "kód" az újjoncok számára?

    amolyan wot-os féle new recruit bonus....
  • Conqvistador
    #11743
    ohh, Ott annyira gáz?
  • Pluskast
    #11742
    A válaszom első része a wot-ra vonatkozott nem a WT-re.
  • Conqvistador
    #11741
    Hát megnéznélek, hogy Maxos bomberrel meddig húzod :D
    Engem nem érdekel a javítási költség mostanában 20-22k s javítás általában simán kijön de amíg beesik 40-50k mostanában magasról teszek rá.
    Aki meg nem kigrindelte hanem goldban megvette a 20as szintig a gépet annak a javítási költség is apróság tehát tök 8 :D
  • Pluskast
    #11740
    Nyilván de azt azért mindannyian tudjuk, hogy nem csak pénz kell annak eléréséhez hanem xp is. Azt meg meg is kell szerezni. Aki meg még akkor sem tud játszani mikor már maxos járműve van, az meg megérdemli, hogy fizesse a javítási költséget. Egyébként meg hozzá tenném, hogy itt azért egy motoros géppel is ki tudsz kapni egy jetet. Nem mondom, hogy egyszerű de nem is lehetetlen. Éppen ezért nem akkora az az előny mint ahogy azt egyesek gondolják.
  • vadbill
    #11739
    0 értéke van annak, aki kihúzta a 10-es harckocsit de nem tudja használni!
    Egy kisebb, aki ismeri a gyengéit és tudja használni járgányát simán ledarálja! sztem. sőt biztos vagyok benne ez ebben a játékban is igaz!
  • Pluskast
    #11738
    Szíve joga nem? Az ő pénze arra költi amire akarja. Más kártyára, kurvákra, cigire vagy piára költi.
  • Pluskast
    #11737
    Azért szánalmasnak nem nevezném. Egyrészt mert a migek kivételével az összes jet 2.vh-s. Másrészt téved ha valaki egy percig is azt gondolja, hogy ha jeted van akkor te vagy a király és a legyőzhetetlen, mert baromi más a repülési tulajdonsága mint egy properrelesnek. Harmadrészt meg szerintem aki odáig eljutott az azért becsületére váljon. Ő is végig szenvedte a lépcsőfokokat. Megint csak a wottal, hozakodom elő, de ott sem megvetésre méltő az aki kihúzta a T10-es harckocsit.
  • Conqvistador
    #11736
    Ezt nagyon szépen megfogalmaztad.
    Csak az a baj, hogy árnyalt a kép mert teret engednek ennek.
    De ne keverjük ide a külvilágot :D
  • Coral Springs
    #11735
    Akkor most olvasd el te is #11704 -et. Hozzászólni se kötelező egy témához, amennyiben képtelenek vagytok előtte tájékozódni, hsz -t értelmezni.
  • bgabor
    #11734
    Szerintem is marha sok pénz egy játékért és erős túlzás, de:
    - ez nem indokolja hogy ilyen hangon beszélj vele.
    - ha akkora a jövedelme, hogy megteheti, hogy ennyit költ szórakozásra, tegye azt, mindenkinek mások a prioritásai. Én szerintem is többet érne vele, ha inkább egy hetet eltöltene Madeirán ennyi pénzből, de ezt hadd döntse el ő
    - nem kéne megszólni a hajmeresztő pénzügyi döntésekért, mert a magyar lakosság 90%-a konzumidióta, és pénzügyi analfabéta. Az iPhone-al rohangáló huszonévesek, devizahitelre vett luxuscikkek, Brokernet meg hasonlók országa vagyunk, ahol a lakosság zömének semmilyen pénzügyi kultúrája sincs.
  • vajakos21
    #11733
    Szerintem leszürte.Megy a sìrás mindenért.És igaza van ha nem tetszik el lehet menni vagy lehet fizetni.
    És most lehet engem is szìdni.
  • Susarc
    #11732
    ui: psszt figyu legalább arra gondolhattál volna,hogy nem írod le mennyi lóvét basztál el a semmire akkor nem röhögnénk....
  • Susarc
    #11731
    250000ft-ot egy játékra? te noooormális vagy baszki:D:D és a legjobb,hogy beletoltál annyi pénzt és mégsem vagy a TOP-ban....ennyire buta hogy lehetsz felnőtt létedre?
    A kis melegkakaós tiniknek több eszük van mint neked,mert ők a meleg kakaóval is letudják rongyolni a 250.000 ft-os arcod:)
    Próbáltál pénzért SKILL-t venni ,de sajnos nem sikerűlt...tényleg ne is haragudj,de akkor most ki a hülye?

    WOW-ban is ezt utálom bejönnek a hozzád hasonló nullaeszü nulla agyú emeberek fullos gearben arénába aztán 3x futom körbe mire egyáltalán kibir targetelni és zimm már halott is.....volt értelme mi?
  • Coral Springs
    #11730
    Te a lényegi részét is leszűrted a ma felvázolt dolgoknak, vagy csak leírtad most a nagy semmit ?
  • vajakos21
    #11729
    "az jobb ha visszamegy wotozni. "Kimondta hogy Jehova!
    Miért gondolja néhány ember hogy jettel ö lesz az egek ura? Én gondolom rosszul hogy egy 2.vh n alapulò játékban miggel menni szánalmas? ( tudom lesz majd még jet) Én odaadnám nekik egy hétre hogy egu hétig csak azzal mehetnek minden csatába.( hb/ frb)Más lenne a leányzò fekvése ha leszedegetné öket pár csavaros.És a számláròl még nem is beszèltem.
  • CptYossarian
    #11728
    Zero-kat levették a szopórollerről, amúgy nem sok.
  • ikarus44
    #11727
    na akk tényleg mindenki T1-essel menne :)
  • SovereignXY
    #11726
    ÜDv all!

    egy ideje nem követem WT híreket. Mi ez a nagy patch?
  • Conqvistador
    #11725
    Én megfordítanáma játékot :D

    Jetekkel kéne kezdeni és ahogy halad az ember előre a végén elérni a kétfedeles gépeket. :D
    Sokkal érdekesebb lenne. Ja és hogy mindig Jet el vagy jó géppel mejen az ember kiküszöbölném, egy idő után negatívba menne át a dolog tehát -xp és -lion dupla drágulás míg el nem érik az egyre ygengébb gépekkel a kétfedelűeket.
    Ebben látnék újjítást. :D
  • Kollati
    #11724
    A koncepció végleges, fizess, vagy grindelj sokat. Ez minden F2P játékban így van itt is így lesz, maximum a grind mennyiségét fogják csökkenteni. Amúgy ha HB-t játszik az ember az economy teljesen korrekt.

    Amúgy ha valaki azt hiszi, hogy két hét játák után a játék jeteket fog utána dobálni, hogy "nesze játszál már ezzel", az jobb ha visszamegy wotozni. A fejlesztőkkel való beszélgetésből kiderült, hogy a játékot hosszú távra tervezik (+7 év) szóval senki se fog lemaradni semmiről.
  • bgabor
    #11723
    Igen, de ha megfigyeled ők hetekről beszélnek. Mi meg hónapok óta szívunk az új economyval. Történtek ez idő alatt változtatások a jó irányba, de ezek mind aprók voltak. Ami azt sugallja, hogy ez a mostani economy többé kevésbő a végleges koncepciót tükrözi, drasztikus változatás már nem lesz benne. A "lecsippentünk 20%-ot a gépek árából és hozzáadunk néhány tíz százalékot a fighter/bomber bevételekhez" jellegű változtatások erre mutatnak.
  • lexlutor
    #11722
    Sziasztok,
    öreg rókáktól kérdezném, hogy csak én vagyok peches az első me109-el vagy tényleg nagyon sérülékeny a drága?

    Mert még csak ismerkedünk egymással, de gyalazatosan könnyen gyullad ki alattam a motor egy-egy lövéstől is.
  • vajakos21
    #11721
    10 es szintig van böven jò gép és az nem elérhetetlen.De jet engem hidegen hagy.( német 17 es vagyok de 109k és ta után megálltam) És továbbra is a legtöbbet repûlt gépem He 112a0. Egy aa kilövése 30xp és 40 lion :-) De élvezem és ez a lényeg.Most japán attackert várok.( meg hb-t )Ru nál megvan az Il 2 és elég.
  • Pluskast
    #11720
    Amúgy a jelenlegi gazdasággal kapcsolatban álljon itt 2 idézet a legutóbbi, illetve az azelőtti Q&A-ből:

    Q: What happened with economy and why is economy like this now?
    A: Basically, we don't want people to join the game and get to level 20 in a week. Before, that was possible, people come to game, bomb targets, leave the game or kamikaze not being punished at all. Now economy is set to eradicate that. Also, every economy change need to run for at least a week for data gathering before any decision is made. So, don't worry about economy too much, it will be changed for sure again and again.

    Q: Alexander_Vraciu: When are we going to see the economic changes you've spoken about in the last Q&A?
    A: Trojan: The economy needs time to be tested properly before we can make drastic changes to it. It is all based on time - We can't change something in a week. These changes will come, but not in an instant.

    Szóval a jelenlegi lion/xp jutalmazás nem végleges, úgyhogy aki emiatt temeti a játékot az szerintem rosszul teszi.
  • Conqvistador
    #11719
    Ja és aki azt mondja, hogy Őt nem érdeklik a gyors erős gépek az tuti hazudik.
    Mert ha tényleg nem lenenfontos akkor a többség T1es kétfedelű gépekekl menne :D
  • Conqvistador
    #11718
    Most már engem se zavar, pláne hogy lassan betellnek a bomber csíkok.
    De gondolj bele aki 1 hete kezdett. És még nem is szeret bombázni és nem pro vadász és cska napi 1-2 órája van prém nélkül.
    Még jövő nyáron se lesz Jet gépe :D
  • Pluskast
    #11717
    Semmi baj:)
  • vajakos21
    #11716
    Azért az is vicc volt hogy 2 500assal kiütöttem 22 gépet egy konvojból.Bizony a jármüvek mozogtak ha támadták öket.Nekem bejõn hogy realisztikusabb.Kell a kihìvás.Nekem legalábbis.
  • Conqvistador
    #11715
    Bocs igazad van :D
    50millió Xp 33333 rossz oldalt szoroztam nagy sietségemben :D
  • Conqvistador
    #11714
    Ebben igazad van.
    Tényleg nagyon elbacarintották az alap dolgokat és hol vannak a régi szép idők amikor a Prém Catalina ledarált 51 földi célt Africa Canyonban :D
    Irgalmatlanul sok pénzért és Xp ért. Most 5 bombázóval tolom és tegnap is a legtöbb kilőtt cél 29 volt. Jó hero bombert ad rá 25 fölött de mégse a régi feeling. Bízom benne még idővel javulni fog a játék.
    Belefáradtam a grindelésbe még 600K xp t lenyomok aztán a Mig9et reptetgetem és pár napig nem fogok bombázgatni se intenzíven :D
    Sajnos nagyon megnehezítették a jó gépek kihozatalát pláne a rendszeres használatukat az irgalmatlan szerelési költségek okán.
    De azért nem tragédia, biztos javítanak még ezeken a dolgokon, persze addig no prém :D