38447
  • Cimbi
    #11833
    Glo te tudod használni a pedált?

    Kezd teli lenni a tö... ezzel a szánalmasan gyenge joy supportal.10+ éve szimezek de még büdös életben nem láttam ekkora sz..t.Remélem aki ezt programozta szibériában vezet egy ablaktalan buszt.Tudom béta de mégis milyen FM lesz az amit joy nélkül tesztelnek?????(és most hagyuk az egér+instructor kombót)Nem létezik hogy a Gajinal nincs egy k... programozó aki le tudná ezt programozni 2013-ban.Ááááááááááá............. és ez még nem elég a mocskoknak van képe azt mondani reklámokban és újságokban hogy az ideális a játékhoz a joystick hát xxxxxxxxxxxxx.
  • Pluskast
    #11832
    Nem tudom lehet bennem van a hiba de nekem soha nem volt bajom azzal ha valaki pénzt költ egy játékra. Soha nem tudtam megérteni, hogy miért kell szidni azokat akik az ilyen típusú játékokban prémiumot, aranyat vagy prémium cuccokat vesznek. Komolyan mintha szégyenli kellene azt, hogy költök egy hobbira. Ezen az alapon utálnom kellene azt a horgászt aki 100 ezres botot vesz nekem meg 20 ezer forintos czájgom van mert többre nem telik. Nem értem miért fáj az ha valakinek van pénze. Na mindegy ez egy off téma. Sorry.
  • CptYossarian
    #11831
    Igaz, szövegértelmezésből nem vagyok topon ma reggel.
  • Glo
    #11830
    Missed the point, Bro :)

    Nem az volt a lényeg, hogy kinek miről van papírja. Hanem hogy mindenki azt hiszi hogy mindenhez ért, aztán meg nem..
  • CptYossarian
    #11829
    "10 millió fociedző, autószerelő, EU alkotmánybíró országa vagyunk"

    Ez általában csak a diktatórikus, tekintélyelvű rendszer fenntartásában érdekelteket zavarja. Kérlek vedd tudomásul te és a hozzád hasonlóan gondolkodók, mindazok akik a fenti megállapításon cinikusan viccelődnek, hogy az embereknek önálló véleménye, meglátása, ötlete lehet, és azokat HIBA lesöpörni az asztalról pusztán azért mert nincsen hozzá képesítésük vagy "papírjuk".

    Magam például nem vagyok repülőtervező mérnök, nincs diplomám aerodinamikából, pláne nem légköri fizikából, mégis, az egyik hobbimban elért eredmények elegendőnek találtattak ahhoz hogy '95-ben a manhattani Fashion Institute of Design-ban tartott előadásom után NASA-s és Skunkwork-ös MÉRNÖKÖK gratuláljanak és megköszönjék hogy ott lehettek.*

    Aki járt már Amerikában (meglehetősen személyvédett) konferencián az tudja hogy milyen súlyú dolog amikor egy biztonsági őr pár percre otthagyja a posztját hogy elszaladjon a sarki fénymásolóba lemásolni a vázlataimat, mert az állása elvesztésénél is jobban tart attól hogy többet nem lesz rá lehetősége az életben.

    (*függőleges szárnyfelületek drasztikus mértékben nagyobb arányú alkalmazása volt a témám, "Planes for the New Millenium" címmel, légköri+folyadékszimulációban és modell helyszíni tesztröptetésével)

    Félreértés ne essék, nem a mellemet verem, sőt, pusztán arra szeretném felhívni a figyelmet hogy nem attól leszel valamiben jó hogy papírod van róla. Sokszor pont az iskolázottság, a didaktikusan rögzült tanulmányok gátolják meg az embereket abban hogy új úton elindulva izgalmas felfedezéseket tegyenek. Guglizzatok rá Victor Schauberger-re, kutyaközönséges erdész volt, aztán eleget nézegette a pisztrángok vonulását hogy kidolgozza pl. a vorteximplózió elméletét és néhány más fura dolgot.

    Tőlem soha a büdös életben nem kértek pl. nyelvvizsga-papírt sem, ami jó is mert nincs. R&D-vezetőként dolgoztam több nyugati országban is, kb. felsőfokon beszélem az angolt. Nem volt szükség sosem nyelvvizsga-papírra, azért meg nem cseszek el időt/pénzt hogy beírjam a CV-mbe. Fuck the system. XD
  • Conqvistador
    #11828
    Az a bajom, hogy eygszerűen nem tudom szitává lőni Őket.
    Érdekes engem 1-2 lövésből leszednek de ha én akarok valakit kinyírni sokszor 1-2 tárból sikerül.
  • Glo
    #11827
    10 millió fociedző, autószerelő, EU alkotmánybíró országa vagyunk :)) Persze mindenki sikeres, és mindig a másik a hülye :))

    Gratulálok a lányodhoz :)
  • Glo
    #11826
    Hogy el tudsz-e menekülni az pusztán attól függ, hogy ki kerget :)
    Ha pl egy FW kerget magassági előnyből és jól tolja a rácsapásokkal akkor elmenekülni nem tudsz a nagy fordulózgatással, csak elodázni a vesztedet, mert egyszer úgyis hibázol és keresztüllő kegyetlenül :)
  • vadbill
    #11825
    Neked nem úgy szokott lenni, hogyha új gépbe ülsz rögtön nem tarolsz vele?

    Majd kiismered őket és mehet az aratás :D
    Van itt is egypár bf. prof. kérj tanácsot ha nagyon nem megy!
    Egyet adok én is, ne menj úgy támadni hogy közben mögéd kerüljenek. Ahogy én észre vettem bf-el nem igen lehet menekülni, orosszal pedig remekül!
  • Susarc
    #11824
    :D:D:D


    a szánalom fokán igen előkelő helyezést értél el ezzel a hozzászólással....látom megint megragadtad az alkalmat,hogy villants nekünk proliknak HOYGTEMILYENGAZDAGÉSNAGYONOKOS vagy....

    ui: aki valóban okos az nem villogtatja az arcába a másiknak a diplomáját hiszen a munkássága,tettei cselekedetei igazolják a tudását

    bár nem vagy pszichológus laikusként is megállapítom,hogy neked valamiféle komplexusod van,mert folyamatos visszaigazolás kell a külvilágtól

  • Holmatro
    #11823
    Köszi :) Most sem alszom :)
  • Conqvistador
    #11822
    Az elöbb odavágtam érintővel a Mig hajtóművét a vasúti sínnek úgy 600km es sebességgel, befeketedett a gép törzse még repült pár száz métert miután felrántottam aztán lezuhant :D
  • flashpointer
    #11821
    Nahát mindig meglep egy új sérülés, úgy odavertem a gépet a földnek hogy a légcsavar tengelye egyből beragadt de még szállt tovább a gép, csak már a menetszél sem forgatta :]
  • Conqvistador
    #11820
    Gratulálok apuka. Sok sikert és kitartást a csöppséghez.
    Hagy aludni? :D
  • Conqvistador
    #11819
    Gyárkémények közt Mig9

    Amihez egy kis merészség kell, mindne másra ott van a Mastercard :D

    Ti már próbáltátok?
  • Holmatro
    #11818
    Köszönöm, de nem kell megvédened :) Szóval én vagyok a "nullaeszü nulla agyú emeber". Aha értem. Meg hogy nem vagyok a TOP-ban. Woooawww. Nos akkor még ingerellek egy kicsit: Navyfield: 300EFt. TOP ELSŐ helyezett 2009. :)
    WoT? Már vagy 10 hónapja elő sem vettem, a kollégámnak adtam oda hogy szórakozzon vele egy kicsit. Na azért annyira nem voltam balfasz benne, hogy finom legyek.

    Kedves mindenben nagyok okos susarc barátom! Tudod mi a a siker záloga az életben? Olyan dolgokkal foglalkozz, olyan dolgokban fejleszd magad, amiben győztes lehetsz. Nem nyertem a lottón, nem örököltem. A pénzemet úgy osztom be, hogy jusson a családomra, a házamra, az autómra, a hobbijaimra... és láss csodát, jut mindenre. Nem lopok, nem csalok, nem gyilkolok. Van még egy kulcsszó: MOTIVÁCIÓ. Én 20 év alatt letettem az asztalra annyit(38 vagyok), hogy mostanság költhetek az ilyenekre is. Az idén rakom le a 3. diplomám az NKE-en. Amíg nem törtem rommá a vállam, addig az élmezőnyben sportoltam. Hivatásom van, nem munkám. Minden évben kijutottunk külföldre nyaralni... ha megadod a címed, küldök majd képeslapot :)
    Ha érdekel, a baráti körömből még sokan hozzám hasonlóan gondolkodnak, és jujjj, költenek játékokra.
    Kedves susarc. A szavaid hízelgők a számomra. Vannak akik nem tudnak kilépni saját árnyékukból, és pont az ilyen emberek szájából röhejes hallgatni a kritikát. Szerinted a világ a facebook, a WOW, a WoT, a WT stb-ből áll?

    A gép előtt elb*szott töménytelen idő után gondolod hogy a szádba repül a sült galamb? Na igen, jó magyar mentalitás.

    A gép előtt elb*szott töménytelen idő!!!
    A gép előtt elb*szott töménytelen idő!!! Elég ha csak ez megmarad benned.

    "Próbáltál pénzért SKILL-t venni ,de sajnos nem sikerűlt" Már bocsáss meg, én nem skill vettem. A skill, egy velünk született emberi képesség, ami csiszolható. Soha nem kezdtem bele olyan dolgokba, amibe nem volt "skill-em". Az intelligencia sem az, hogy be tudod helyettesíteni a sorba a hiányzó ábrát...

    bgabor. "a magyar lakosság 90%-a konzumidióta, és pénzügyi analfabéta. Az iPhone-al rohangáló huszonévesek, devizahitelre vett luxuscikkek, Brokernet meg hasonlók országa vagyunk, ahol a lakosság zömének semmilyen pénzügyi kultúrája sincs." 100% igazad van. Kiegészíteném azzal, hogy az ország 90%-a marhára okosabbnak hiszi magát másiknál, marhára többnek gondolja magát a másiknál, marhára nagy az EGÓja, marhára irigy, marhára kárörvendő...

    Azért jó fej leszek Susarc! A lányom születését megünneplendő, a Trófea Grill-be szervezek egy vacsorát, természetesen baráti körben. Hát meghívlak Téged is, csatlakozz hozzánk egy jó kis kajálásra, a számlát én állom.


  • Conqvistador
    #11817
    Na az elöbb sikerült HB szintű szimuláción a MIG 9 el 860km/h sebességgel átrepülni egy híd alatt épségben. Volt némi turbulencia a víztükör felett nem sokon múlt :D
  • Conqvistador
    #11816
    Hát nagyon nem megy ez a géplelövés.
    Kicsit el is vagyok kenődve.
    Még az oroszokkal is jóval több gépet kiszedtem, mint a német Bf 109 F sorozattal, Ma a Do217 J1 el se tudtam gépet lelőni csak 20-30 hit meg 2-3 crit néha pár assziszt. Úgy látszik csak a bombázás megy.
    Szerencsére még a He 111 és a Sparviero sorozattal is tudok Xp-t termelni géplelövés nélkül. hmmm
  • stork13
    #11815
    HB-n Ruhr-on ha az ellen összes földi célpontja elfogyott nem lesz vége a meccsnek?
  • vajakos21
    #11814
    Annyira tudtam :)
  • Amaymon
    #11813
    Olyan kérdés, amit nem osztok meg. Sry :)

  • vajakos21
    #11812
    Nickről jut eszembe. Cél felé baktatás közben szoktam nézegetni emberek adatlapjait. Néha azt írja hogy a játékos nem található. Le lehet tiltani v.hogy?
  • Conqvistador
    #11811
    aha meg a flaps landing is segít. Muszáj komoly sebességvesztést elszenvedni leszállás előtt mert könnyen törik a szárny és a kerék.
  • Conqvistador
    #11810
    Úgy látszik HB n pont a fordítottj aminden az Arcade nak :d
  • ikarus44
    #11809
    amikor hirtelen felkapod a gépet, és a farát előretolod. gondolom a gázzal, a féklappal, és a magassági kormánnyal játszottál.
  • Conqvistador
    #11808
    De engem gyakran lő le D13as lehet ezért utálom az átlagtól is jobban :D
    Ha Bomberrle megyek és 3km en belülre kerül, már készülődök az új gép behozatalára. Néha napján talál jobb fogócskapajtást és leszáll rólam de szerintem én vagyok az egérke és a D cica el akar kapni :D

    Amúgy most átállok a német ág fejlesztésére.
    Mit ajánlotok?
    Arcade vagy Hb esetleg vegyesen?
  • vajakos21
    #11807
    Mi a nicked? Olyan 20 embert ki tudok zárni...de nem vagyok Derrick
  • vajakos21
    #11806
    Jogos.Valóban nem sokat(2 hetente egy -két tier 0 party csak a fun kedvéért). 10 et láthatsz egy meccsen is HB-ban :) Nekem nincs bajom velük. Mindig azt a típust utálom ami lelő :)
  • Amaymon
    #11805
    Kevesebb mint 40 ember előz be win ratioba HB-n. Nem a bomberekkel nyerünk, kivéve a japán oldalt. Szinte mindig air domination van.
  • vajakos21
    #11804
    Amúgy szeretek és bombázok is sokat.Mielőtt még bomber ellenesnek kiálltanának ki.
  • Conqvistador
    #11803
    Nem sok D13 jár arcade ba :D
    jajj hagy nevessek.
    Ma pl 5en is voltak 1 teamben.
    Rendszeresen 1-2 akad. Csak ma legalább 10 D13at számoltam aki kilőtte a yerjeimet bázisbomb közben.
    Lehet azért nem látsz annyi dórát mert keveset árkádozol :D
    5.e óta 150 missziót tekertem le. És utálom a D-13akat. (lehet írígység mert nekem nincs? :D)
  • vajakos21
    #11802
    D13 nem sok jár arcadba. Főleg nem olyan hülye hogy foglaljon. Arcadba közel vannak a célok így odaérsz hamar és van oldalanként 45 gép alapból. Mindenki a könnyü drága célokra megy. HB ban van oldalanként 5-5 bomber ami alapból kevés (halálozás miatt)És ugye ha kiestél nincs üj élet.És ott a bomberek hamar halnak. Ráadásul pontosan kell dobni mert lehet egy esélyed lesz. Ha valaki kiüti előled már nem v.szinü lesz időd átmenni a másik oldalra a célokért.Repülj pár HB-t és meglátod ki dönt el mit.
  • Conqvistador
    #11801
    Azt a 25%ot is a Domination pályák miatt hozzák.
    Bár többször látok leszállni bombert repteret foglalni, mint vadászt kivéve az olcsóbbaknál megrizikózzák :D
    Láttatok már D13as fókát repteret foglalni?
  • Conqvistador
    #11800
    59,5%os a Win ráta arányom 713győzelemmel és két kezemen meg tudom számolni hányszor nyertünk a vadászok miatt :D
    Akkor is főleg T1 T3 ban volt olyan, hogy elfogytak a gépek.
    Magasabb szinten a Bomberek döntenek.
  • Conqvistador
    #11799
    Az a baj Arcade ba se fedezik, pedig a pályák 75%át a Bomberek nyerik meg.
    Szomorú...
  • Conqvistador
    #11798
    Egyébként éles helyzetben a MIG-9 se valami nagy szám sajnos.
    Látszik, hogy az első Jet ek egyike. Földközelbe pokoli gyors 6000en még elvergődik 500al vízszintben de épphogy el lehet vele HB beállításnál érni a 9000t de ott jó ha 170el döcög :D
    A Zuhanórepülést viszont elég jól bírja szerintem 1146Km/H nál szakadt szét a szárnya úgy 400méterre járhattam a talaj fölött. Hozzávetőlegesen 15fokban tengerszintnél 1224km/h a hangrobbanás határ. lehet a MIG-15 át is tudná lépni dive-ba.
    Mindenesetre nem adták könnyen a gépet és nem jobb annyival, hogy HB-n magas szerelési költség meleltt bevethető legyen. Arcade ra jó lesz meg Single Mission okra. Hátha nyárig még változtatnak pár dolgon a gájdzsinosok :D
  • Conqvistador
    #11797
    Ja arra a fékezőre gondolsz amikor megtekeredik maga körül?
    Hát az az A D gonbok rásegítésével, már ha arra értetted.
  • bgabor
    #11796
    Tudom én, szar az egész.
  • Conqvistador
    #11795
    Nem tudom melyikre gondolsz megnéztem a landolás előtti fél percet se semmi extrát nem láttam.
  • Amaymon
    #11794
    Az igaz, én általánosságban értem.

    Nem a bomberek hibája, hanem a HB-s térkép tervezőké. Pl. ha alacsony lenne a javítási ktg. káosz lenne, mint árkádban. Ha kiemelt szerepe lenne a bombernek, akkor megvédenék.