38447
  • Glo
    #11873
    Árkád csatában ne keress normális FM-et :)
  • Glo
    #11872
    Maradt még a bal alsó sarokban levő számláló kiment 0-ra? Mert az amcsiknál is vannak olyan egységek, amiket elsőre nem is látsz. A németek összes pillbox-át se mutatja az amerikai oldalon, az északi oldalon pl van még 3.
  • Conqvistador
    #11871
    Csak azért írtam, mert én már mentem olyannal és utána vettem észre :D
    23Tankra illő lett volna legalább 50Kt kapnod alsó hangon.
  • bgabor
    #11870
    Harmatgyenge, mi? Majdnem egyedül lehoztam a meccset...
    Nyilván nem megyek be bombázni egy betelt csímkú géppel. A 1.29el egyben a reward rendszert is elcseszték, azóta ha magas szintűként alacsony tierű géppel repülsz, alig kapsz rewardot. Szerintem ha tényleg anomália van, akkor ott kell keresni, hogy 12-es német szintel repültem az 5-ös tierű Ju-88ast.
  • Conqvistador
    #11869
    Nem akarok okoskodni, de véletlennem telt be az Xp csíkod a JU 88ason?
    Harmatgyenge az a 39k Xp ekkora írtásra.
  • Susarc
    #11868
    a fordulásról egy rövid vid....

    http://indavideo.hu/video/aces_2013-05-10_18-11-44-47
  • Susarc
    #11867
    magyarázza meg valaki kérem,hogyan lehetséges az,hogy egy A20G 1500-2000m ról rázuhan egy hajóra majd vízszintben elkezd menni előlem aki egy LA5-el húzok utánna WEP-el 580-600-al 400 mélteres magasságon....majd közel 2 perces hajsza után mikor 500 körülre lassulok ő még mindig gyorsul és távolodik 1.5 km-re majd felhúzza a gépet sacc/kb 1000-1200 méterre /ekkor megsorozom utánnafordulok és kezdődik előlről ,de most még gyorsabban húz el előlem és 3!!! km-re távolodik szintén 400-500 méteres magasságon!

    nekem is van A20-am és kibaszottul nem gyorsul 3x annyira mint egy vadászgép! mit csinálnak ezel az emberek,hogy ilyen bámulatos táltosodásra lesznek képesek? mi a trükk??
  • stork13
    #11866
    Grat, bosszantó az ilyen, tudom. :)

    Tegnap este 2 vadász maradt az ellennél és én S79-cel (6 ellenséges tank maradt). Szépen visszamentem a reptérre javítottam és vártam. Jöttek, lőttem őket a földről + az AAA-k. Egy F2 leesett a Typhoon is kapott, elindult vissza. 2:30 alatt megjavítottak és elindultam a maradékért. Kidobtam mindet és nem lett vége a játéknak. Elindultam vissza, kb 1 perc múlva utolért a Typhoon. Kigyújtottam a motorját de sajnos lelőtt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://kepkezelo.com/images/rzz03iajxf4d96jw9o9a.jpg


    Nem értem miért nem lett vége a meccsnek az utolsó tank kilövésekor...
  • bgabor
    #11865
    Tyű, milyen csatát mentem! Ju-88al mentem HB-t, és nagyon szépen tudtuk bombázni a célokat a lombok magasságából, mert az elején a nagy verekedésben az ellenfél vadászai le voltak foglalva. 23 célt dobtam ki, a végén egyedül maradtam, a vadászaink kihaltak. 5 tank volt még az ellenfélnél, amikor megmaradt a három ellenséges vadász rámugrott. De közel voltam a célokhoz. EGY darab ellenséges tank maradt, mire ki tudtak lőni, ellőtték a vízszintes vezérsíkot, és vége lett. Egy tankon múlott volna a győzelem és az ötszörös szorzó, így "csak" 39 ezer XP lett. A végén mindenki gratulált.

    Ritkán van ilyen élménye az embernek manapság ebben a játékban, de meg kell hagyni, ez jó volt.
  • Coral Springs
    #11864
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem hamarabb lesz Budapestből Judapest, mint Magyarországon diktatórikus államforma.
  • Coral Springs
    #11863


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Orbán gyakorlatilag kinyírta a baloldalt, majd bebetonozta magát. Erre fel indítottak a liberálisok és a szocik egy népbutító (uniós) kampányt, a cél Orbán lejáratása. Minden esetre a baloldal ámokfutásának, a további hitelek felvételének már ideje volt véget vetni.
  • Sith
    #11862
    Egyetértek, mindenkinek megvan a fontossági sorrendje én pld akkor se költenék x ezer forintot hifi cuccokak, autófelnire és még sorolhatnám
  • Glo
    #11861
    Van aki meg elissza a kocsmában, vagy beszórja a játékgépbe. Az mitől jobb? :) Mindenki arra költi amire akarja.
  • vajakos21
    #11860
    Most akkor a repülésről/játékról nem is beszélünk ?
    Amúgy ennyit elköltök cigire.Kinek mi.Szive joga. (itt jegyezném meg hogy Lázár bekaphatja)
  • jocking
    #11859
    Én speciel akkor se költenék 250k-t egy játékra, ha nyernék a lottón... Ha ennyire nincs mire elkölteni a zsetont, akkor legközelebbre adok egy számlaszámot és utald át nekem.
  • Conqvistador
    #11858
    Mint mindennek ennek is vannak fokzatai.
    Ahogy a Wt-nek is. A Swordfishtől , a Wr-15 től hosszú az út a Me262ig vagy a Mig 15ig.
    De a legjobb úton halad mindkét dolog.
  • bgabor
    #11857
    Szerintem ne nyissunk politikai vitát itt a War Thunder fórumon, senki se kíváncsi rá, és amúgy is ez az a téma, aminek a felhozatalából semmi jó nem sülhet ki ma Magyarországon.

    Maradjunk annyiban, hogy aki a mai magyarországi állapotokat diktatúrának nevezi, az marhára nem tudja, mi is az a diktatúra. Az ilyeneket elküldeném észak koreába vagy Kína vidéki részeibe egy két hónapos tanulmányútra, hogy megtapazstalják, milyen is egy igazi dikatúra. Ahol megkínoznak és agyonlőnek a családoddal együtt, ha mást mondasz/gondolsz, mint amit elvárnak tőled, ahol nincsen árú a boltokban, még a mozgásodat is korlátozzák, úgyhogy elszökni, de még csak másik városba költözni se tudsz, elvágnak minden információforrástól, és csak egy pártra lehet szavazni a "válaszátsokon", már ha vannak egyáltalán.

    Ha valaki úgy gondolja, hogy a mai Magyarországra illik a fenti leírás, az egy vak bolond.
  • Coral Springs
    #11856
    Hát ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Nekem olyan ráfordulásokból, idióta helyzetekből volt már több kill -em is, hogy még magam sem hittem el. Az egylövéses kill -ek (egyéntől függ) reflexből lazán jönnek, de ha feszülsz, ideges vagy, akkor egy tár is elmehet a semmire.
  • Conqvistador
    #11855
    Tudod, mi az ha válsághelyzetben folyton megszegik a szabályokat?
    Diktatúra!!!
  • bgabor
    #11854
    Nem vitatom, tipikusan az a helyzet amikor mindkét félnek igaza van. De ettől még a helyzetet kezdelni kell.
  • flashpointer
    #11853
    Hát ha megérdemli a csapat akkor nincs mit tenni :)
    Épp valamamleyik nap volt hír megint hogy csilliárdos uszodakomplexumokat akarnak építeni az úszó EB vagy VB-re,annyi pénz van vasvillával kell forgatni be ne penészedjen
  • Conqvistador
    #11852
    vajon Wt ben meg lehet csinálni háton? :D
  • flashpointer
    #11851
    Az omnis-AP-kre gondoltam, azokkal könnyebb mint az alappal :P
  • Conqvistador
    #11850
    Talán ha rendesen megfizetnék Őket, nem mennének el.
    Ez az ország maga a csődtömeg minden tekintetben.
    bezezg milliárdos stadionokra szükség van annak az 50 nézőnek aki kilátogat a meccsre :D
  • Glo
    #11849
    Nem rossz :))

    Volt nálunk egy srác, még kb 5-6 éve átrepült egy He111-essel egy híd alatt. Háton :D
  • bgabor
    #11848
    Nem annyira kiemelkedően sok, orvosi karokon egy-másfél millió a tandíj szemeszterenként. Nem véletlenül van órási cirkusz belőle, hogy az adófizetők pénzén kitanított(10-15 mmillió forint per fő) fiatal orvosok külföldön kamatoztatják a tudásukat.

  • Conqvistador
    #11847
    Mig-9

    És ehhez mit szólsz? :D Élesben zorall lehetne kipróbálni...
  • Glo
    #11846
    A centizős dolog nekem is necces alacsony gépnél, volt hogy vitt tovább a lendület, már elkönyveltem a repair costot, de valahogy túléltem és elsuhantam 2 fa között is :D Nem tettem volna be a kezem a légcsavartoll meg a talaj közé :D
  • Conqvistador
    #11845
    Nézd meg a belinkelt videókat :D
    Sosem a kicentizés volt a problémám, de a pro pilóták többsége szintén megoldja. Sokszor arcadeba is 700-750el leérkezve míg nem veszítek sebességet 20-40 méter magasságban evickélek, hogy még véletlenül se tudjanak tökéletes fogást találni. Volt már párszor, hogy a gunnerem eltalálta és az ellennek esélye sem volt visszahúznia gépet és placcs.
    Nekem a célzással van komoly bajom. próbáltam a karika elé, mégé a karikába oldalra de sehogy se jó. A 37millis ágyúk is alig érnek valamit.
    Állítom sokkal könnyebben kilövök valakit egy Ishak 18assal vagy egy do217-J1 el amik ezerszámra sriccelve köpködik a lőszert. :D
  • Conqvistador
    #11844
    Hogyne lenne?

    Pár éve volt 1millió forint per éves tandíjjal :D
    Picit húzós nem? :D
  • bgabor
    #11843
    Én azt hittem azok páncélozott földi célok (pl:tankok) ellen vannak. Szóval jók repülőkre?
  • Yag
    #11842
    nálam hasonló a helyzet :(

    az egész tárat beletoltam tegnap pár gépbe akkor is repked tovább. Ennél pontosabban célozni ? Nem is tudom, persze van még mit tanulnom és gyakorolni de néha engem is kiábrándít.

    Az elmenekülős dolgon már én is gondolkodtam. A következőkön kísérletezem. Ha gyorsítással és sebességgel + szlalomozással + kanyonokban centizgetéssel nem tudok lelépni, marad a lassítás. Tegnap bejött. Levettem a gépem sebességét, majd felhúztam az orrát. Fékezett rendesen. Aki üldözött elzúgott alattam, én meg újra gáz és hajrá utána. Persze hogy jó érzéssel töltött el, hogy sikerült le is szednem. A gond ezzel a megoldással az, hogy vannak akik simán hátulról belém trafálnak aztán nesze nekem lassítós manőver.

    Egyébként csak én látom úgy hogy egyesek élvezik és szándékkal repkednek másoknak neki ? Ez kicsit idegesítő tud lenni ... értem én hogy kamikaze módszer és talán még xp is jár érte de hogy csapattársak egymással így toljanak ki .... ehh ..
  • flashpointer
    #11841
    Hű ezek az AP lőszerek mennyivel jobban nyitják a bombereket
  • Pluskast
    #11840
    Ja volt némi átalakítás és egész "pofás lett" :)
  • bgabor
    #11839
    Nem is tudtam, hogy a TS szerónk ilyen profi lett.
  • bgabor
    #11838
    Úgy tűnik igen. :D
  • Pluskast
    #11837
    Naa! Szintén zenész?
  • bgabor
    #11836
    Ehhez gratuálok, szép eredmény! Mindig is repülőgépeket szerettem volna tervezni, és mérnök lenni. Csakhát ugye a matematikának nem semmi szintje kell már oda. Kellett nekem a jogra menni helyette.

    Amúgy azt hiszem repülőgépmérnöki képzés nincs is magyarországon, bár lehet hogy csak én nem találtam a felvi.hu keresőjével.
  • bgabor
    #11835

    Így kell egy ilyet lereagálni!

    (Bár azt nem írtad meg neki hogy a három Trófea gribből melyikben. Úgy tudom három van.)
  • Glo
    #11834
    Pedálom konkrétan nincs, de tekerős a joyom, szal használom. Elég sok mindent lehet rajta bütykölni (fizikai és logikai csúszás aránya stb), meg magának a joy-nak is van profilja. Személy szerint mindig is szarul kezeltem, mert mindig vagy kicsit lépem be, vagy túllépem :)