38447
  • Susarc
    #11913
    8-11 /14-es vagyok,de 3 nemzetem is 11
  • Conqvistador
    #11912
    de ehhez 5 gépet kellett HB-n lelőni ami nem piskóta.
  • Conqvistador
    #11911
    Most estem hasra :D

    Blenheim 40%reward Beauford 50% és a T7es Wellingtonok 150%osak ahol 18db 250lb s bombát is lehet majd dobálni. És kettő is van belőlük.

  • Kollati
    #11910
    Vadásszal is lehet keresni:
  • Amaymon
    #11909
    Valaki bombázik japánoknál? Kíváncsiságból kérdem, azzal mennyit lehet dobni?
  • Conqvistador
    #11908
    Sajnos sok bombázó, csak 80%os rewardot ad ami nem túl nyerő.
  • Conqvistador
    #11907
    Jó és milyen gépekkel?
    reward? tier?
  • Conqvistador
    #11906
    Az elöbb toltam angol ágon T6-7es szinten 2-6os gépekkel (blenheim sé beaufort bombázókkal 4 bomba van csak rajtuk mindössze) és 6 heavy tank +2 gépre +3crit győztes meccsen 12k-t adott prémium nélkül. 1volt a szerelés. Ez azért kivitelezhető.
  • Susarc
    #11905
    ofc ofc,de basszus átlág 4-5 repcsit meg 8-10 földi célt szedek ki ami annyira nem rossz,de mégsem jutok 1 ről a 2-re:((
  • bgabor
    #11904
    Lehetni lehet, csak arányaiban sehol sincs a bombázókkal szerzett bevételhez képest.
  • Conqvistador
    #11903
    Akkor ne csodálkozz :D
  • Amaymon
    #11902
    "Vadászgépezésben nincs pénz, sosem volt."

    HB-n lehet lőni lion-t nem keveset, ha van már egy kis rutin.
  • Susarc
    #11901
    arra kinek van ideje?:P 4-5 meccset tolok 2-3 naponta és megunom:)
    2 napja vettem a la5-öst amire vagy 2 hete grindelek:D
  • Conqvistador
    #11900
    Ja és a pénzszerzésnek a módja a sok meccs naponta :D
    Sok kicsi tízezres sokra megy alapon.
    Persze nem grindelés képpen napi 30-50 meccsel de 5-6 meccsből nem lesz pénz.
  • ikarus44
    #11899
    köszönöm!
  • bgabor
    #11898
    A milliós vagyonunkat többségünk még az 1.29 peccs előtt szerezte, amikor még volt rendes, ésszerű gazdasági rendszere a játéknak. Azóta csak fenntartjuk.

    A jelenlegi legjobb pénzkeresési módszer szerintem HB-ban bombázni némettel minél magasabb reward szorzójú géppel. A jelenlegi HB mapon német bombázóval menve sok heavy és medium tankot lehet találni a reptértől nem messze, azok sokat hoznak. Alacsonyról, max 100 méterről kell dobálni őket, 50-100 kilós bombákkal, úgy jó sokat el tudsz intézni. Ha éppen nem lőnek le gyorsan.

    Vadászgépezésben nincs pénz, sosem volt. Talán még a régi rendszerben, 1.29 előtt, arcadeban, amikor jó pilóta csinált 10-15 killt egy kör alatt. Ma már a vadászgépezés prémiummal sem jövedelmező.

    Ahogy korábban mondtam, jelenleg úgy szar az egész, ahogy van.
  • Conqvistador
    #11897
    Pedig én iszonyat béna lövész vagyok.
    4-5 gép fölé elég ritkán jutok.
    Viszont 15-20 föli cél kilövése hozza a pénzeket nem a gépekre kapom.
    A Hajók és a Pillboxok hoznak sok lét.
    Írtad az orosz ágat is tolod. Vegyél Peshkákat 110-140% os rewardjaik vannak irgalmatlan jól hozzák a pénzt és fillérekér javítható.
  • ikarus44
    #11896
    amikor linkeltek be képeket csataeredményekről akkor sem értem hogy tudjátok azokat összehozni, annyi grund targetet, meg air killt és pénzt.
    nekem a legnagyobb tierű gépem 9-es és az össz.vagyonom jelenleg 500000 körül van erre látom a ti milliós vagyonotokat és nem értem ti ezt hogy tudjátok összehozni, és én miért nem. pedig van már tapasztalatom.
    (nem sértésből mondtam, nehogy valaki félreértse)
  • Conqvistador
    #11895
    Háát Prémmel és jó teljesítménnyel 50-70 ezer liont be lehet húzni némi szerencsével jó pályán (jó ebből 10-20k leesik javítással :D)
  • ikarus44
    #11894
    de nekem már azelött is ilyen gondom volt
  • ikarus44
    #11893
    volt már 1 hasonló csatám, de akkor is csak olyan 11000 lion körül kerestem, és szerintem ez volt a max keresetem mióta játszom a játékkal.ű
  • Conqvistador
    #11892
    Már pedig bombázókkal lehet tarolni.
    Legalább 5-6célt lőjj ki aztán gépeket is írts :D
    És minél nagyobb tierben.
    Orosz ágon elég egyszerű bombázókkal érvényesülni, mert jó sok van belőlük.
  • bgabor
    #11891
    Nem lehet, még prémium számlával sem. Ez a problémánk úgy két hónapja.
  • csonttika72
    #11890
    Háááát, van amikor nekem sem jössze, de ha az első 3-4 között vagy a csapatodban (persze legalább 4-5 lelőtt ellenséges géppel), és azért hit-elsz is rendesen, akkor több lóvénak kell befolynia.
  • ikarus44
    #11889
    legyen szíves, és valaki mondja már el hogy hogyan lehet ebben a játékban normális pénzösszeget keresni?
    szinte sohasem megy 5000 lion fölé a kereset bármit is csinálok, a (bombázáshoz meg nincs érzékem.)
    előre is köszönöm a választ!
  • ikarus44
    #11888
    nem hittem volna hogy megérem: 1 csapattárs szándékosan kilőtt!
    1 ellenséges gép nem volt a közelünkben.
  • Sith
    #11887
    Igaz bocs :) custom battle a megoldás..

    van valami olyasmi lehetőség csak csak friendek jöhetnek be vagy jelszóval lehet védeni
  • twi452
    #11886
    De ők egymás ellen szeretnének játszani ha jól értelmeztem :)
  • Sith
    #11885
    Havert felveszed friend listbe (alul ott a kereső) jobb klik a nevére add friends utánna megint jobb klik invite squad (a sqad ablak "értelem szerűen" a chat ablakban nyílik meg. Aki csinálta a sqadot ő indít a szokásos módon a többieknek a sqad ablakban kell readyzniük. (max 4 fő ig)
  • Conqvistador
    #11884
    Azért az más.

    Sokkal nagyobb a külömbség egy Bf 109 G6 vs Catalina közt, mint egy Mig-15 Vs Yak9t között. Tény nagy eltérés van de míg egy Cata nem tudja magát egy 109es ellen megvédeni magát egy Yak9T jóval esélyesebb.
    Hasonló fegyverzetük van és bár sokkal lassabb de egy két manőverrel időt nyerhet amit egy Cata nem tudna :D
  • Yag
    #11883
    Sziasztok!

    A következőn elmélkedtem.
    Talán ti már kikísérleteztétek vagy van róla infótok.
    Ha egy vagy több haverommal szeretnék mókázni, kicsit kergetőzni milyen lehetőség van arra, hogy egy mapon repkedjünk ? Ez lehetetlen, mert random rak be a server mindenkit valahova vagy van valami trükk vagy módszer amivel ez elérhető ?
    köszi.

  • CptYossarian
    #11882
    Ha pl. G6-al beszabadulnék 10 Catalina közé szerinted mennyi esélyük lenne? Na kb. annyi volt itt is az ellenfélnek. Tier NYOLC-KILENC meccs volt. Mi a herémet keresett ott a Mig-15?
  • Conqvistador
    #11881
    Mert Ő jól bánik a gépével.
    Én talán ha 3at lelőnék vele. :D Nem sok töltény van a migeken se.
    Egyszerre 3 Cannonból jön a skuló. 40x 1 lövés a 37essel + 40x2 lövés a 23assal és a végén 40x 2 lövés a 23assal magában. Egyszerre 5 lövést tud leadni sorozatban (15 golyó) mert besül a tár. Nyilván Ő már kitapasztalta mit is kell tenni.
  • CptYossarian
    #11880
    Remek match-making ma reggelről, 17k játékosnál tier/8-9 "any server" beállítással. Másik oldalon nem volt jet (kb. másfél percenként néztem) - Tophat végül 18 légigyőzelmet aratott 4446 ponttal, veszteség nélkül.

  • Conqvistador
    #11879
    Sikerült egy újabb mérföldkövet átlépni.
    A Gép a teljesítőképessége határán.
    1000Km/h sebességgel átrepült a híd alatt a MIG-9es.

    1000km/h a híd alatt
  • Coral Springs
    #11878
  • Conqvistador
    #11877
    Talán ha letöltenél egyet :D
    a 3.59es verzió crackelve fent van a neten és tök jól működik.
  • stork13
    #11876
    Nulla lett és térképen sem volt már jelölve semmi.
  • Susarc
    #11875
    átkozom magam,hogy nincs frapsom normális....szóval mind a ketten vízszintben kezdtük csak az eleje nincs felvéve...direkt megvártam,hogy felhúzza a gépet és lassúljon sajnos nem jól találtam el,de mikor utánna buktam egyszerűen nem bírtam útólérni 3km-re távolodott el könnyedén egy 5-ös bombázóval a 11-es vadászommal szemben úgy,hogy én sokkal gyorsabb helyzetből indúltam utánna....értehetetlen mégha árkád is,mert én hiába dobálom le a számítógépes íróasztalomról a KVs bögrét meg a kajástányért meg a mobiltelót:D akkor sem lesz ilyen gyors a bomberem:P:)

    Mégha úgy lenne is ahogy te láttad akkor is pikkpakk utól kellett volna hogy érjem,de simán rámverte a fél mapet:S
  • Dragunow
    #11874
    Ha jól láttam a videót, akkor te vízszintes repülésből először meredeken felemelkedtél, majd mivel majdnem szembe repültél közel 180 fokban kellett élesen jobbra kanyarodnod, bedöntve a gépet. Ezzel a két manőverrel bőven vesztettél annyi energiát, hogy esélyed se legyen utolérni. Ő egyenes vonalú repülésből ment át meredek süllyedésbe ezért volt gyorsabb nálad. Nincs benne semmi trükk. Szerintem csak későn szúrtad ki és elkéstél a ráfordulással ráadásul magassági előnye volt veled szemben.