38447
  • bgabor
    #11953
    Ez a vicc benne, HB-n bombázásnál oldalirányban alig tudod mozgatni a gépet, és csak bedöntéssel tudod korrigálni, úgy is csak minimálisan és lassan.
  • vadbill
    #11952
    és még valami: mire odaérsz a tankoszlophoz ott van már legalább 3-4 vadász
    Ezt HB-én is kifigyeltem. :D
    Oda tuti nem mennék well-el ahogy stálingrád-ra se viszem be sosem. :D
  • ikarus44
    #11951
    de az A20G-vel támadni is lehet, nem?
    (láttam 1 vidit. ott a gyerek igen hatékonyan támadott is (a "gyerek" egyébként magyar)
  • vadbill
    #11950
    Persze egy jól kormányozható géppel, csak ezzel nehéz a célra tartás. Ritka az a lehetőség hogy egyenes rátudsz menni a tankoszlopra.
    Az ellenfelek azt nem igen hagyják :) mivel szinte mindenki tudja a well. milyen sérülékeny a pálya másik szegletéből rád startolnak, úgy hogy másik bombázott ami köztetek van hagynak a francba. Még a kisebb bombázok is rád fordulnak pl.A-20G :D
    És a másik, mivel nagyon lassú vagy, mire odaérsz, általában elég foghíjas a karaván.
    Tapasztalat nekem mindkét well, 7-es kivan pipálva :D
  • bgabor
    #11949
    Meg kell tanulni HB-ban kis bombával célozni, teljesen már mint az Arcade bohóckodás. Némi gyakorlás után már ki fogsz tudni ütni egy tankot egy darab 100 kilóssal, az lesz az áttörés. :D
  • vadbill
    #11948
    a 4000-et! természetesen 4000 lb bombára értettem :D
  • vadbill
    #11947
    ue. vonatkozik heavy-med tankra!
  • vadbill
    #11946
    Hozzák a zsét azzal nincs probléma. :D
    Kicsi a hatósugár az lehet a baj a 250-el. Egy picit mellé megy már csak sebez.pl. 500 lb-el light pillbox-ot 3000-ről simán kiütőm gyakran a körülötte lévő AAA-al együtt. a 4000-ről nem is beszélve. 250-el még 500 méterről képes vagyok néha "elhibázni" (csak hit) :D
  • Conqvistador
    #11945
    Mi a baj a 10bombával?
    A blenheimen csak 4 van :D
    Nekem a majdani 18db 250es vélhetően tetszeni fog.
    De ha tényleg annyira tréé a gép akkor maradok az orosz ágon :D
    Egyszer a csúcs mig et is ki kell hozni :D
    De bízom azért abba, hogy a wellington nem pénzpocsékolás :D
  • vadbill
    #11944
    Kis bombával nem jó ez a gép. Most épp szívok a well. MK-III-al. Alapból csak 10db 250lb-és bomba van :( Arcadban is ha lemegyek örülök ha le tudom szórni és 3-ból 1 ha pusztít :( fentről nem találok el kutyafülét sem.
    Várom a 9db 500-ast + a 4000-est :D
  • Conqvistador
    #11943
    100méter azért elég necces. 150-180 alá nem feltétlen jó menni 50kg nál nagyobb bombával mert besérül a gép.
    Esetleg a késleltetés dolgot kellene kipróbálni az mókás lehet de még nem volt rá szükségem de fel kéne veni a repertoárba főleg HB-n nem?
  • twi452
    #11942
    Ezért kéne minden tankoszlop elé és mögé 3-3 aaa kocsi ahogy az pár helyen van is :)

    Szépen lekapná ezeket a bombázókat :)
  • bgabor
    #11941
    Nyilván játékmód függő. Arcadeban működhet a nagyobb magasság, de HB-ban, ahol mozgó tankokra mész rá kis méretű bombákkal, ott max 100 méterről kell dobálni.
  • Conqvistador
    #11940
    Ha egy sorozat kimegy és megvan az általam elvárt pusztítás szintje utána nem érdekel ha leesik a gép. Ha elvégezte a dolgát akkor lezuhanhat nem zavar. :D Az a gáz ha a célig se jut el.
  • vadbill
    #11939
    Medium-nak van írva de szerintem simán heavy "lehet a sérülékenysége miatt nem az"
    Próbáltam én is berepülni nem egyszer, nekem nagyon nem jött be, de ki tudja? lehet neked igen :D
  • Conqvistador
    #11938
    Márpedig én lemegyek a Well el is majd ha meglesz alacsonyra.
    Annyira csak engedi rángatni a gépet rárepüléskor, hogy kitáncoljak a hajók lövedékei elől. A Yer2 se éppen a fürgeségéről híres és Ő is könnyen sérül mégis lehet vele 300méteren is érvényesülni.
    Próba cseresznye :D
  • vadbill
    #11937
    Ja, tömören ennyi :D
  • vadbill
    #11936
    Ez azért nem ilyen egyszerű :)
    Well. nagyon sérülékeny, és lassú valamint nehezen fordul. Zuhanásban is alig gyorsul 400 főlé :( Ha rárepülsz a hajókra szinte biztos hogy lelőnek mielőtt egyetlen bombát ledobnál, és ha mégis sikerül nem igen tudod a 2-dik 3-dik hajóra kormányozni. 2000 méter-nél magasabbról viszont nem fogsz egy hajóra 3-ból 3-at eltalálni.
    Ha megfigyeled well-el mindenki magasban repked. Ha betámad egy -két bf vagy bju akkor ende :( Kisebb vadászokat még leszedsz vele, de a páncélozottabb gépeknél a pilótát kell kilődd.
    Magasból kell vele bombázni, kis gyakorlással a mozgó célt is eltalálod "egy picit mielőtt piros lenne kell ledobni" "kivéve a hangyabolyszerű össze-vissza mozgó tankokat"
  • bgabor
    #11935
    Szite ugyanaz mint a He-111 széria későbbi példányai. Sok bomba, magas szorzó, lassú, sérülékeny, esetlen test, és védőfegyverzetnek vízipisztolyok.
  • Conqvistador
    #11934
    Ja azt tudom. Destroyer érdekel mert a Peshka Yer kombó 1db 500kilósa is elég. De ha a brit ágon a Wellingtonok kivinnének 2-3 500lb-s bombával egy hajót akkor a 9 bombából 3 rombolót tudnék elsűllyeszteni.
    A battlére meg ott lenne a 4000lb-s bomba.
    Amúgy tudom hová kell dobni a bombákat nem egyszer Yer2vel 1 rárepülésből 6bombával 6 destroyert eltakarítottam. Bár így nehezebb lesz ha egyidőben kell 2-3bombát is ugyanoda dobni :D Kíváncsi leszek a Wellingtonokra sokan szídják Őket :D
  • bgabor
    #11933
    Jelenleg a játékban éppen ez a céljuk, bármennyire irreális is.
  • vadbill
    #11932
    Kiviszi csak sztem. az lehet hogy nem mindegy hol találod el!
    Volt hogy egy is kiszedte, de lehet az a hajó már sérült volt :D
    Viszont carrierr-e battleship-re hatástalan, bármennyire sérült nem tudod elsüllyeszteni, legalábbis nekem ilyen kisebb bombával még nem sikerült, akár mennyit szórtam rájuk.
    A tampont utolsónak szoktam bevinni, ha van még ellen destroyer, light pillbox, 2db 500 lb-és bombát szoktam rárakni.
  • macigabi
    #11931
    Sziasztok üdvözlök mindenkit,szeretnék meghívni minden Warthunder rajongot egy dinamikusan fejlödö klánba,aki úgy érzi csatlakozni akar az megteheti itt:http://warthunder.hu/ a Klánok menü pont alatt vagy gyertek fel erre a ts re:ts3.warthunder.hu Tier megkötés nincs,tehát várunk mindenkit.üdvözlettel PUMA 101 sz
  • vass17
    #11930
    Szét vannak nagyon szórva, nem megy az, mint Ruhron, hogy egy lecsapásból 8-10 tank megvan, itt eleg sokat kell fordulni, ameddig megesznek a vadászok. Végülis alapvetően nem ez zavar, inkább az a része h egy irányba dől a csata, ha nincs vege időben.

    Es meg egy dolog, hogy az oroszokkal esély sincs nyerni, ha egyedül vannak egy oldalon, szeretném néha használni a prémium i-16-ot, mert hihetetlen jo kis gép, de csinalhatok akármit, a vége csak az lesz, hogy 4-5 ellenfél van mar rámtapadva kb utolsóként, mert a csapat mp-ek alatt elhullik. Pedig sokkal többre lenne képes, vegyes hb-ken simán viszi a 109, 190-eket is..
  • stork13
    #11929
    Szerintem Ruhr-nál rosszabb. Heavy tanknak 2-3 50-es kell, nehezebb kiszedni.
    Ruhr-on szépen sorban jönnek, rámész az oszlopra, nem kell manőverezni.
    Itt is a nyakadon vannak a vadászok amikor alacsonyan odaérsz.
    Statikus célok a szövetséges bombázóknak vannak, azokat kell magasról bombázniuk.
  • Sith
    #11928
    De amíg nincs "tisztességes" célpont addig marad ez...
  • Kollati
    #11927
    Mindkét pálya ugyanolyan rossz, a bombázóknak nem az lenne a dolguk, hogy tankokat bombázzanak....
  • bgabor
    #11926
    Éppen hogy a német bombázóknak kedvez, sokkal inkább mint a Ruhr, mert a reptérhez közel sok és nagy értékű földi cél van, heavy és medium tankok. Sokkal jobb, mint a Ruhr, ahol a földi célokat az ellenséges vadászok mezőnye alól kellett kibányászni.
  • vass17
    #11925
    Úgyhogy nem elég, hogy elvettek egy nagy lehetőséget a pénzkeresésre és fejlődésre Ruhr formájában, bombázóval. De sikerült egy olyan pályát beprogramozni, ami egyáltalán nem semleges, hanem idővel a németek ellen dolgozik, gondolom egyik sem véletlen..
  • vass17
    #11924
    Volt, aki felszenvedte 10k-ra, de le is zavarták, nyilván náluk volt a sebességelőny, mivel fentebb voltak. És egész meccsen semmit sem csináltak, pontjuk sem volt, csak másztak felfele...
  • Conqvistador
    #11923
    12000méteren? :D
    Lol a Mig9em is csak 9,5K ig takarodik fel nagy kínlódva.
    A fókák egyébként fel tudnak addig menni?
  • Conqvistador
    #11922
    Vannak agybajos dolgok.
    AZ lesz szép ha Jettel se érjük majd utol ezeket a 400al menő csotrogányokat :D
  • vass17
    #11921
    Szánalom, ami mostanság HB-ben is megy:
    -tegnap 3 P-51 körözött 12000 méteren, úgy hogy esélyünk se volt, közben a ground targetekkel győztek
    -most 3 ellen 2-en maradtunk, amit sikerült 2vs2-re csökkenteni, a két ellenfél viszont nem vállalta a csatát, hanem a repterük felett körözgettek. Egyet közülük is sikerült leszedni az aa tűz ellenére, de elkapott a másik, marad 1 vs 1, amit megnyertek azzal, hogy megint hamarabb fogytak el a ground targetek.

    Egy, idegesít ez a viselkedés, le lehet volna rendezni tiszta csatában... Kettő, ami még jobban zavar talán, hogy úgy programozták be ezt a pályát, hogy hiába nem öl az ellenfél ground targetet, mégis megnyerik, ha azon múlik mindig, egyértelműen a németek ellen van beállítva és sajnos ezt ki is használják időnként ilyen vagy olyan módon.
  • Susarc
    #11920
    épp erről sírtam én is tegnap.... 5 ös bomber 600+ al vert rá 3km-ert a 11-es egyik leggyorsabb légcsavaros vadászra....:( akkor azt mondták itt a srácok arcadeban szar a flight modell:P nos akkor HB ban is szar:D bár erre most belet írni,hogy a játék még BÉTA:P:D
  • Conqvistador
    #11919
    Ekkora csalást ami a játékban van.

    Német zsákmányolt Wellington 378as a végsebessége és HB-n 540el üldöztem vízszintben repült nem sűllyedve mert amúgy is alacsonyan szállt és nem csökkkent a külömbség kilométereken át.
    Hát elmegy a gajdzsin a sunyiba.
  • Yag
    #11918
    Valóban, egymás hajtása lenne a móka.
    A custom battlét prószáljuk majd. Köszi.
    Legalább nem reménytelen a dolog ... és működik.
    Danke.
  • Amaymon
    #11917
    Szép lövés, japán oldalon lehet irtani, sok low tier RU gépet dob be.
  • Conqvistador
    #11916
    3?
  • bgabor
    #11915
    Nem visz.
  • Conqvistador
    #11914
    Nem tudjátok véletlenül 2db 500lb-s bomba kivisz egy destroyert?
    Általában kilóban lévő bombákkal próbálkozok :D