38447
  • Glo
    #11993
    Kipróbáltam bomberrel a Berlin mapot, lehet rajta nyerni :) A lányeg, hogy a Heavy tankokat kell csak kidobálni. NEkem sikerült, elfogytak, a hvy tankjaik, le is pörögtek utána szépen. Bár nem túl gyorsan meg lefele a ticket, de megy.
  • bgabor
    #11992
    Az az Vc. :D
    A Vb a kistestvér tier 8-on.
  • Glo
    #11991
    Mióta meséljük már ezt Nektek, végre csak rájöttetek :))

    Az Vb spit nem olyan béna, a 4 hispano elég nagyot tud ütni ha valaki az útjába kerül :)
  • polluxware
    #11990
    köszi;)

    #11986
    na így már érthetőbb (10igyen repair)
  • Conqvistador
    #11989
    Ugye a bombázók :D
    De hamar betellik a csík ha sokat használod :D
  • bgabor
    #11988
    A fejlesztési képernyőn be tudod pipálni jobb fölül, hogy az Arcadera vagy a HB-ra vonatkozó adatokat mutassa a gépeknél, ugyanis a jutalom és a javítási költségek is eltérőek a két játékmódban.

    Az ember Arcade-al kezd, és később áttér a HB-ra. A HB sokkal realisztikusabb, és ezért nehezebb, de sokkal izgalmasabb is. HB-n sokkal nagyobb tudás kell a légi harchoz, de a bombázáshoz is, mint arcadeban. És HB-n sokkal gyakoribb az 1 vs 1 összecsapás, amikor tényleg szerephez jut a tudás.

    Például arcadeon annó még 15 kill alatt sem izgultam annyit, mint amit ma mentem HB-ban. 3 vs 3 gép maradt a végére, az ellenfélnél három profi csávó német oldalon két Dorával és egy 109G2-vel, nálunk egy profi LA-7, én a Spit Vb-ben, és egy núbi Spit II-ben. Majdnem 40 percig tartott a csata, annyira nem bírtunk egymással, de végül ők győztek, igaz csak egy gépük maradt. Tíz perc légiharc után ledurrantani az égről egy FW-190 Dorát egy szutyok kis Spitfire Vb-vel nagyon nagy élmény volt. Három killem lett a végén, bántam is hogy nem győztünk, 5X bónusz lett volna rá. :)
  • vass17
    #11987
    Viszont nagy különbség van HB-ben is bombázás és vadászat között. Két jó kör példának. Így nem túl fair a vadászok szempontjából, sokkal jobban meg kell vele dolgozni sokkal kevesebbért:

    Bombázó (DO E2):

    Vadász (FW190 F-8al):
  • vass17
    #11986
    1. Minden géppel van 10 ingyen javítás, gondolom van olyan, amivel már lejátszottad és van aminek még van. Ezt nem lehet kikapcsolni, ameddig van neki, azt használja.

    2. A crew pontok idővel úgy is gyűlnek, habár egy gépen jobban észreveszed, mondjuk egy HB csata után, mert nyilván akkor azzal a géppel sokkal több xp gyűlik és gondolom annak arányában osztja.

    3. Nekem jobban bevált a HB, xp és credit szempontjából is jobban jön, de itt is függ attól, hogy melyik nemzettel. Németeket egyértelműen érdemes HB-ben húzni, mert fontos a győzelem, ami velük azért gyakran összejön. Persze ott is kell alkotni, különben nem ad. Ha hozzászoksz, menni fog, persze el kell teljen egy kis idő :)
  • vass17
    #11985
    És a Bfighter modellje el van rontva, ezt tegyük hozzá, ha az nem lenne, gondolom a 410 sem tűnne rossznak.

    HB-ben egyébként tényleg a sebesség a legfontosabb a bombázóknak, még ha nem is tud sok bombát vinni, de legalább a kevéssel eredményes lehet, míg a lassabbak el sem jutnak a célig.
  • CptYossarian
    #11984
    S.79-el, sőt, Stuka/Me410 G-kkel is szoktam vadászokra vadászni, szokott lenni nagy csodálkozás meg sírás rívás ha bejön a oneshottolás. :)
    Mondjuk tényleg baromi nehéz rátartani lőtávon aztán ha a lag is úgy akarja... bármi lehet.

    Hmm, egész kedvet kaptam Me410-ezni most egy keveset. Megvettem ma a Thunderboltot, HB-ben katasztrofális az irányítása, kanyarodásnál kifordul mint macskából a lepény, árkádban nem rossz, BnZ+rokettafelhő gyilkos kombó, bombát mondjuk nem raknék rá.
  • polluxware
    #11983
    Hali!

    egy pár kérdésem lenne:

    1. nem értem a szisztémát,hogy éppen mikor javítgatja az adott gépeket csata után (arcade game - auto javítás nincs bepipálva) a hangárban... van úgy hogy az uccsó gép amivel reppentem megsemmisül, és van hogy nem
    látszólag teljesen random

    2. a crew skill pontokat csata után nem mindig adja, pedig tudom hogy az adott géppel igen is volt légigyőzelmem

    3. xp és credit hozam tekintetében van különbség historycal és arcade battle között?
  • bgabor
    #11982
    Éppen elég fordulékony az, amíg nem egymotoros vadászokra akasz célozni vele. :D Ugyanaz a feladata, mint a Beaufighternek, bombázóromboló, nem lő egymotoros vadászokra. Csak ennek van bombázó és tankvadász alváltozata is.
  • Conqvistador
    #11981
    Bár mondtátok a ME 410es széria főleg BnZ re jó de miért fordul arcade-ban olyan siralmasan a célra?
    Rengeteg időt és energiát elvesz mire rá tudok célozni az ellenre, s sokszor már arrébb is megy mire lőni tudnék.
    A Bf 109esek későbbi szériái remélem nem ennyire nyomik célzásilag mert ez nagyon nem tetszik.
  • Susarc
    #11980
    ohh
  • Conqvistador
    #11979
    DE AZ TÖBB SZÁZZAL LASSABB.
  • bgabor
    #11978
    Nem, mert az sokkal könnyebb préda. Az E2 gyorsabb, masszívabb, és a védőfegyverek is jobbak. Előtte sokat mentem H-16al, ez jobb.
  • Susarc
    #11977
    nagyon szép! a 10-es Henkel nem jobb különben? azon még több 50kg-s bomba van
  • vajakos21
    #11976
    Miután kérdeztem sikerült összehozni...kérdezhettem volna 3 órával korábban is :)De köszi a tippet.
  • twi452
    #11975
    zongorázd végig a beállítás varázslót a játékban hátha megjavul
  • vajakos21
    #11974
    Valaki használ freetrackert? Valamiért nem ismeri fel a játékot. Külön megy de az istenért se tudom játékba "hozni". Eddig működött, de most egyszerűen nem akarja. Újratelepítés valagnyi fórum olvasás megvolt. Tipp?
  • vass17
    #11973
    Meg hát, nekem 1 nap alatt visszahozta az árát anno.:)
    Most viszont csodálkozom, szerencséd volt, legalábbis engem Ruhr-ra naponta max 1-szer sorsol be, akkor meg nem a Dornierrel vagyok, mert Berlin egyáltalán nem jó vele és nem is számítok más pályára...Vagy mi a taktika, kilépkedtek, ameddig be nem tesz Ruhr-ra?
  • Conqvistador
    #11972
    Az fincsi. Ügyes voltál.
    Ennyire jó a dornier?
  • bgabor
    #11971
    Én csak a HB felhasználásukról beszétem, nyilván az Arcade egy másik történet, ott nem gond a kevés lőszer például.
  • bgabor
    #11970
    Ejj, hát tudtam én hogy megéri elkölteni 750 ezer pénzt erre a kis drágára. :D

  • CptYossarian
    #11969
    P-39-ekkel földközelben folyamatosan felfelé kell tartani az orrát mert szívja a mágnes lefele, pedig ha egy bombázó meglátja hogy uszulok rá akkor simán lemegy százra, szóval muszáj lent vergődni. Nagyon érezhető a középmotor súlyelosztása miatti fura stabilitása, pláne alacsony sebességnél.
  • vadbill
    #11968
    Én nem így látom, a bju-k nagyon erősek és jól emelkednek, a spit-ek kiválóak bármely más hasonló szintű vadásszal szemben, csak ne kelljen nagyon meredek szögben emelkedni. A typhoon valóban olyan mint az f4f még ugyanúgy is néz ki :D de legalább rá lehet aggatni 2db 500lb-és bombát ami a csata végén mikor már csak néhány heavy-tank, destroyer vagy light pillbox van jól jöhet.
    Bombázok sem rosszak annyira.
    HB-ra szerintem nem igen jók ezek a gépek, bár ott olyan nagy tapasztalatom nincs semmivel sem :D

  • bgabor
    #11967
    Hát akkor cseberből vederbe ugrottál. Angoloknak nincs normális vadászgépük tier 10 alatt(azok a fegyverek meg lőszermennyiségek ), a bombázóik meg a leggyengébbek a játékban.
  • bgabor
    #11966
    Én alacsonyan is remekül elvagyok velük. Amúgy ma mentem néhány kört HBn a F4Ud Corsair angol riválisával, az Vb Spitfiel. Hát valami katasztrofális. Ugyanaz a tier, de amíg a Corsair 650-nél még gyorsul vízszintes repülésben, addig az Vb nagy motorral már 350-nél(!) alig gyorsul, 400nál pedig végképp elfogy az ereje. Lehelletnyivel jobban tudok kanyarodni a Spittel, de ennyi. Ja és fegyverzet, hááát. A négy darab megymagköpködő és a gépágyúkhoz való 60 lőszer igazi jellemformáló, csak profi pilótáknak ajánlott.
    És papíron ugyanaz a tier, mint a 'D' Corsair.
  • vadbill
    #11965
    de végre meglett a 4000lb-és felfüggesztés. első kör 6 pillbox + 1 spit+ bju :D
  • vadbill
    #11964
    5-ös szint felett nekem is, nem véletlenül mentem át angolra :D
    pedig a kezdő és nyert sas-t mind az amik legénységébe toltam :(
    Ki tudja, lehet majd variálnak rajta, és más milyen lesz az US ág és még tetszeni is fog :D
    Össze-vissza változtatnak, állítgatják először az orosz gépek voltak jók, aztán a német, most meg azt mondják a japán, bár a japánok nem tűnnek nekem most sem túl erősnek, de jobbak mint voltak az biztos.
  • Conqvistador
    #11963
    Pont erről beszélek.
    Nekem alapvető egy gépnél, hogy 0 közeli magasságon is manőverezhető legyen. Sokszor géppuskával lövök ki artykat AAA-kat vagy Armoured Car okat. Elég gáz, hogy alacsony magasságban nem lehet rendesen az amcsi gépekkel fordulni. Még a MIG el is jobban kanyarodok 50méteren pedig sokszor 700-800km/h nál próbálok ki manővereket.
    A Corsairral nem egyszer csapódtam a földbe mert lerántott a kanyar. Ha meg nagyon megemelkedsz akkor kiváló célpont leszel a forduló ideje alatt.
    Lehet nagy magasságban remek a gép majd megnézem ott is, de per pillanat csalódás az amcsi ág.
  • vadbill
    #11962
    Van köztük nagyon jó gép, ami nekem bejött ilyen az a-20g, f6f3, B-17, B-25 Az f4f-ek viszont nekem nagyon nem jöttek be. A p-39-ek bár nagyon erősek a 37-el "pl. cargo-t simán kilősz vele" nekem túl merevnek tűnnek, nehéz a fordulás, és mintha nehéz hasa lenne, fordulásnál húz le a földre.
    De kinek mi jön be :D
  • vadbill
    #11961
    Pillbox-nak az 500lb-és kevés, azt dobd másra :D most ebben nem vagyok biztos, de azt hiszem az 1000lb-és is kevés neki, ha csak nem telibe veri :D
  • Conqvistador
    #11960
    De földközelben katasztrófa. nem tudsz vele még arcade fokozatnál se magasságvesztés nélkül kanyarodni. Egy nyamvadt T2 es Ishak al simán elfordulok 50-70 méter magasban is anélkül, hogy lezuhanna a gép a kifordulás vége előtt.
  • flashpointer
    #11959
    Miért az aircobra-val tök könnyű repteret foglalni, 500-as sebességgel lejössz fordulsz egy kört és máris 200km/h-n van lehet landolni:DD
  • bgabor
    #11958
    Corsair a legdurvább amerikai gép HBn, a német gépek réme. Nincsen gép ami a tierjében jobban emelkedne vagy gyorsulna nála, valami brutális a motorja, jól kanyarodik és lassú repülésnél is remekül irányítható.
    Komolyan, olyan szögekben lehet vele emelkedni lassulás nélkül, amit talán csak a legdurvább (K) BF-109esek tudnak. És még 600 után is vígan gyorsul tovább. Valamelyik nap zuhantam vele 900 kb/h fölött HB-n, és törés nélkül ki tudtam venni belőle, mert a szerkezete is nagyon erős. Ráadásul van négygépágyús verzió is belőle. Komolyan, talán az amcsik legjobb gépe jelenleg.
  • Conqvistador
    #11957
    Hát nem tudom mért vannak egyesek oda az USA gépekért.
    Ekkora vackokat még nem láttam.
    földközelbe irányíthatatlanok leszállás kész tortúra velük egyszerűen pocsékok.
    A Corsair és az Aircobra is borzadály. Ha iylen ellenféllel találkozok leviszem 50méterre és már halott is a manőverezhetetlensége miatt.
  • ikarus44
    #11956
    bunkert mennyi bombával lehet megsemmisíteni?
    ráküldök 4 db 500Ib-s bombát v. 10 rakétát (hvar) de csak sebzi.
  • bgabor
    #11955
    Általánosságban minden amerikai gép, amin ott van a 6 db .50-es kaliberű, nagyon hatékonyan támad földi célokat, és ha elé kerül, légieket is. Nekem a kedvenc fegyverem a játékban, mert megfelelő ereje van, és sok a lőszer hozzá, ami HB-n nagyon fontos.
  • vadbill
    #11954
    Persze, 2db remek 12.7-es géppuskája van.
    Nagyon kedveltem azt a gépet :D