38447
  • StrikeFor
    #35844
    860 nál széttörik.....mi a baj?
  • a.carkey
    #35843
    Majd finomítanak rajta, és magától leesik.
  • Eagle16
    #35842
    Ezek az új jet bombázók lesznek az új troll gépek...F-80C-vel éppenhogy csak tudtam tartani a lépést egy Canberra-val. És még szépen el is nyelik a 12.7-est.
  • gezu1025
    #35841
    Nehezen hiszem. Én repülök F2-őt és He 162-őt jelenleg ami jet. Bőven jó az a horten.
  • mabbak
    #35840
    Nincs olyan sok tapasztalatom jet kérdésben, He-162-ről tudok beszélni, de az kábé 3000 méteren van, mire ez felszáll és ahogy tesztelgettem P80, Meteor is. T4-es propelleresek között sem állja meg a helyét szerintem, mert körberöhögik mind sebességben, mind emelkedésben, ha valaki head-on-ozik a két 30 millissel, akkor talán van esélye.
  • gezu1025
    #35839
    Végig RB-ről beszéltem.

    Hidd el jó az jetnek az első között megállja a helyét. YAK15, he 162, p80, első meteor.
    Utoljára szerkesztette: gezu1025, 2014.10.09. 13:31:20
  • mabbak
    #35838
    AB vagy RB beállítások? Továbbra is tartom azt, hogy 15 fokos emelkedésnél is kezdi elveszteni a sebességet, 10 foknál gyorsul ugyan, de minimálisan, mindezt a legkevesebb üzemanyaggal, ergo ennek jetek között sok gyakorlati haszna nincs...
  • gezu1025
    #35837
    Nem teljesen értem a kérdést.

    Ha az érdekel, hogy a játékban hagyan szálsz fel, akkor azzal nincs gond, én lazán felszálltam a futó vége előtt test flightban, pedig ott rövid is a pálya.

    Ha marad ez a 6.3 BR akkor nem lesz vele gond. :P Sőt szerintem 6.7 is mehetne. De majd alakul. Mondjuk vicces, hogy ~600nál ha betéped oldalra az egeret, wing overload crashel xD
    Utoljára szerkesztette: gezu1025, 2014.10.09. 13:18:57
  • StrikeFor
    #35836
    de akkor hogyan szállsz fel ? :P
  • a.carkey
    #35835
    Lehet, hogy Horton elefántot hozták be repülési modelnek.
  • gezu1025
    #35834
    DEV szerver alapján, forum sírás-válaszok alapján ez bizony szándékos, vagy ahhoz közeli.

    Nehezebb, mint a 262--> roszabb a toloerő súly aránya mint a 262-nek, és aztmondják nagyobb a légellenállasa is.
  • mabbak
    #35833
    Ez a Horten szándékosan ilyen vagy valami bugos vele? Teli tankkal tesztpályán nem tud felszállni, 30 perc üzemanyaggal éppen felszáll, csak emelkedni nem tud.
  • a.carkey
    #35832
    Ohb+! GOndolom cseszhetem az RPm. Már majdnem megvolt az a szar! :D
  • Eagle16
    #35831
    Ésss olcsóbbak lettek a jet fejlesztések, a Sea Meteor első fejlesztése 40k helyett 20k lett és az F-80C-nél is látok módosításokat. Eddig nagyon jó ez a patch...
  • gezu1025
    #35830
    A legtöbb fegyver hang változott, általában nagyon jó irányba. pl. japán
  • Eagle16
    #35829
    Wow, a P-80A használható lett, azta :D Sokkal jobb lett és az M2 hangja is jobb szerintem.
  • Eagle16
    #35828
    Már megy a szerver.
  • StrikeFor
    #35827
    nekem is egyik FAV gépem! ezzel mindent eltalálok ott ahova céloztam,érzem az erejét a súlyát és gyújt rendesen mindent ! jó gép
  • Eagle16
    #35826
    Tartalom: link
  • Eagle16
    #35825
    Végre jön az 1.43 :)

    " Pilots and tankers!

    War Thunder game servers will be closed down for maintenance 9th October at 07.00 to 10:00 GMT to facilitate the installation of the 1.43 Update. Premium accounts will be compensated for the downtime."
  • Rev Hard
    #35824
    Öt óra túlóra után jólesett ez a kör, legalább jóérzésekkel mehetek aludni.

  • AIexx
    #35823
    imádom a d9 -et.. :D
  • vajakos21
    #35822
    Bízom benne hogy lesz annyi eszük ha már " ingyen" megcsinálták és valóban jó akkor berakják min. event módba.Főleg hogy térképhiány is van .( igaz főleg ground) de gondolom arra is lesz vállalkozó kedvü.
  • Rev Hard
    #35821
    Ezek az user created cuccok kúrva jók, egyetlen probléma hogy egyik sem kerül be a játékba. Semmi kedvem letölteni minden szart és modolni a játékot.
  • Karónvarjú
    #35820
    A tracer-el csak annyi a gond, hogy a sok kígyószemű, egyébként tehetetlen, magától egyetlen kilövést összehozni sem tudó kocavadász vérben forgó szemmel veti rá magát a lángoló ellenfeledre. Ezzel még nincs is gond, de egymást is hátba lövik meg összetörik érte, plusz egy idő után frusztráló, hogy csak assist-ot kapsz ezek miatt. ;-)
  • vajakos21
    #35819
    Játékosok által létrehozott missziók;
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/180957-cdk-user-created-missions-contest-results/#entry3460696
  • Luciferkee
    #35818
    Kedvenc gép, annyira élvezet vele repülni... és érezni a 7 tonnát nagyon.
    Tracerrel haszálom (csak gyujtólövedék van benne), yakokon kívül mindent felgyújt! :)



    Utoljára szerkesztette: Luciferkee, 2014.10.06. 23:42:32
  • Torzonborz
    #35817
    Nem rossz csak sok neki a 3-as BR. :(
  • RAZOR27
    #35816
    egyébként igen :D mert elég béna vagyok amúgy ^^ csak gondoltam ráverek a aranysasok seggére, nem tartogatom őket, pont kijött belőle a hungarikum :D
  • lexlutor
    #35815
    Mákod van? :)
  • RAZOR27
    #35814
    na mim van
  • Rev Hard
    #35813
    Minden szinten megvan a kihívás, ez arányosan növekszik. Lehet hogy magasabb szinten fejlettebb gépekkel jönnek az ellenfelek, de a te géped is fejlettebb lesz, már ha valaki nem olyan elszánt hogy kis szintű géppel menjen a nagy szintűek ellen. Az se igaz hogy magasabb szinten tapasztaltabbak az ellenfelek, ugyanolyan hülyék mint kisebb szinten, mellesleg az utóbbiban is van olyan player aki nem most jött le a falvédőről.

    Én mindig azzal a géppel repülök és abban a játékmódban amihez épp kedvem van, az számomra mellékes hogy éppen mekkora a kihívás mert bármilyen körülményben megállom a helyem, azt hiszem ezt bebizonyítottam a lassan két évem alatt amióta repülök. Egyedül a tier 5 ami még számomra is egy szürke folt, alap géppel nem nagyon lehet ott mit kezdeni, és ha extra még magányosan is tolod buktad a partit ha a team egy szar, nincs esélyed kompenzálni, propelleresek között még igen.
    Utoljára szerkesztette: Rev Hard, 2014.10.06. 18:20:39
  • rubber785
    #35812
    a háborúba nemvolt..
  • a.carkey
    #35811
    Naaa. F86F-2 utolsó modul következik. El se hiszem. :)

    Amennyire az elején nem tetszett, még így, wings repair nélkül IS tényleg a játék legjobb gépének tűnik.
  • rubber785
    #35810
    hogyhogy ilyen kis tierben nyomod? nekem ez nem kihívás, túl könnyű, nem? :D
  • Rev Hard
    #35809
    Itt van két kill hogy ne unatkozzatok, lebontok mindent magam előtt a rakétával mindegy mire szerelem rá.

  • Luciferkee
    #35808
    Nincs valahol olyan opció, hogy ne tegyen össze vegyes csatákba?
    Olyan lett ez a játék mint valami moslék, jól összekeverve.
    Minden oldalon van lassan már minden, előbb us vs ussr, szerintem az orosz oldalom több P gép volt, mint nálunk.
  • Vaktermesz
    #35807
    Hát igen egyedül az vigasztal, de a japán FW 190-ért végigszenvedett teljes hetem eléggé lelombozott, nem is játszom már azóta, csak 2 hetente talán. Érdekes, hogy japánnal t3-on egy teljes hétbe telt a 9 top3-as győzelem, voltak olyan napok amikor még csak nem is győztem, máskor meg egymás után 3 összejött, míg britekkel egy délután alatt összehoztam Beaufighterrel 2-es szinten, és persze a Mustang se lett meg. Bár az is hanyagolható, tavaly indiánnyárból összejött legalább egy Typhoon.
  • SigS
    #35806
    360 játékost kell kilőni 2-3 as gépekkel?
  • rubber785
    #35805
    nálam így működik a német 20 -as.. fw190 d9 4.7br (2x20mm, 2x13mm)
    a végén már elfogyott a benzin.. :D