38447
  • a.carkey
    #35884
    89k RP sok? :) Gépenként vesztettem el 20kt (amit nem kaptam vissza sem modul rp, sem vehicle rp formájában) a 1.43 bejövetelével, és kell még többet szenvednia gazsi miatt, csak mert megint menet közben talált ki okosságokat, mint pl. a megemelt modul rpk.
  • Doma #35883
    Sziasztok!

    Remélem is hogy akkora OP királyság az F7F ahogy mondjátok, mert nem szeretnem csak azert kigrindolni hogy tovább mehessek azon az ágon.

    Kedves Gazsitol hogy a már kifejlesztett Bearcatet addig nem tehetem magamévá amíg az elödjét meg nem szerzem...
    Jah és már másodjára szivom meg, anno a T4 Pe2-vel szivattak meg amikor 20 helyett 5 tiert csináltak, szintén ki kellett fejleszteni a Yereket hogy hozzájussak a Pe2-höz.

    Remélem nem sokan jártak ennyire szarul.

    BTW most hogy bekerült a sima Jak-9 azon az ágon nem követelmény annak kifejlesztése hogy T3 vagy T4ben tovább tudjunk haladni...
    Kettös mérce?

    Utoljára szerkesztette: Doma, 2014.10.11. 12:31:23
  • gezu1025
    #35882
    Az F7F az ufo nem is kérdéses.

    Test flightolni tudok csak vele, de brutális. 20-25 fokban emelkedik, jól viselkedig, komoly fegyverzete van., nem rángat, teljesen top gép. Erre gajin hozzávág 5.3 BR-t. Taps.


    Az meg mellékes, hogy az imént szikráztam a tempest 47milisével egy Yak3-on. Nevetséges faszság ez a játék.
    Utoljára szerkesztette: gezu1025, 2014.10.11. 11:42:09
  • Eagle16
    #35881
    XP-50-el együtt jöttek, mikor mentem egyet az Fw-190A5-tel...egész csata alatt csak menekültem előlük, mert 1000-1500m-rel fölöttem voltak...meg úgy hallottam hogy az Il-28 is a levegőben kezd, ami még nagyobb vicc.
  • gezu1025
    #35880
    From 06.00 GMT on October 11th to 06.00 GMT on October 13th take part in the race

    Players that earn the most in Race Mode will receive:

    I. Place: 3.000 II. Place: 2.000 III. Place: 1.000

    Additionally, the first 100 pilots will get "Top Racer" title!


    Édes istenem, ez így egy grindfest. Olyan nehéz lett volna a legjobb körídőt nézni?
  • StrikeFor
    #35879
    F7F1....új UFO! levegőben kezd /+2-3000 meter magassági fölény/ 'nyád b+
  • a.carkey
    #35878
    Ez T5 alatt fasza, de amikor 1k+fly/topjet plane csóringer aimbotos ukrán-orosz-fehérorosz összeszokott(szopott? :D) barmokhoz pakol be folyamatosan ELLENFÉLNEK, és 8ból 1x sem nyerünk, pedig mindent megtesz az ember, na az már kissé kiborít ebben az új rendszerben.
  • Vaktermesz
    #35877
    Nem az mostmár automata, még csak squadot se kell nyitni simán játéknál is összehoz.
  • gezu1025
    #35876
    Na most kicsit rendre lettem rakva RB-ben.

    Repülöm a Yak3p-t, mindenféle félelem nélkül, készültem arra, hogy fossá kapok mindent ami jön szembe. De találkoztam egy A-10-es cobrával, ott vírított a neve alatt a champion title. Na mondom ez jó lesz. Egyenlő energiával kezdtük meg a percekig tartó forduló harcot, amit csúnyán beszoptam. :P Meglepődtem, de gratuláltam neki amint lelőtt.

    Végig gondolva szerintem a döntő külömbség a max lvl vs ~100 lvl crew lehetett, a fordulások végére pár G-t alig tudtam húzni, elfáradt a pilóta staminája szerintem. Nem beszélve arról, hogy a gépem csak félig van kifejlesztve, nem beszélve, hogy 20 perc helyett 30 perc benzinnel indultam. 2 opció esélyes: vagy pontosan tudta, hogy mit csinál, vagy leált fordulózni, hátha....
  • AIexx
    #35875
    még a jó öreg hs 129 -el is én vagyok az első.. :) ennyi..
  • a.carkey
    #35874
    Olvastam, de nem emlékeztem erre. Azt hittem resetelte a beállításaimat és automatikusan bepakol squadba ha hívnak ...
  • RiCSi1234
    #35873
  • RiCSi1234
    #35872
    Ez az új MG hang valóban sokkal jobb mint az elődje.
    Utoljára szerkesztette: RiCSi1234, 2014.10.10. 19:38:08
  • Vaktermesz
    #35871
    Kérdés, csak nekem jött elő egy túl erős árnyék bug? Ha nem süti a gép alját a nap akkor teljes feketeségbe borul, és semmit se lehet kivenni belőle.
  • Vaktermesz
    #35870
    Olvasd el a patchnote-ot ha már kiadták azt is. Nem veled van bajom, csak az tud feldühíteni amikor nem járnak utána az emberek a dolgoknak. Amúgy azért mert mindenkit squadba rak így mindenki részesülhet a squad munkáért kapott plusz zsebpénzből.
  • a.carkey
    #35869
    Mitől van az, hogy mindig squadban mutat, holott nem is vagyok abban?
    Utoljára szerkesztette: a.carkey, 2014.10.10. 19:11:11
  • AIexx
    #35868
    szegénykémet kifakították..
  • a.carkey
    #35867
    A GF topikban meg mintha azt írnák, hogy átestek a paci túloldalára ... :D
  • robgros
    #35866
    Hans-ékat általában negatív diszkrimináció övezi.
  • WinT
    #35865
    Tárgytalan... balfasz vagyok, levettem az SFX volume-ot is véletlen a zenével együtt.
  • WinT
    #35864
    Másnál is bugos a hang? Nem hallatszik az ellenfeleknek sem a motorhangja, sem a fegyverei...
  • jocking
    #35863
    Ez általában így szokott lenni. Az orosz cuccok gondolom jobbak lettek, a németek meg rosszabbak.
  • gezu1025
    #35862
    Egyetértek. Sőt.

    pár jo dolog:
    Élvezem a D13-at, a patch óta nem láttam jetet.
    Nagyon jók lettek a fegyver hangok.

    Rosz pedig főleg az emi eddig is rosz volt + il28+f7f BR

    Utoljára szerkesztette: gezu1025, 2014.10.10. 13:47:08
  • a.carkey
    #35861
    Igazából van ami jobb lett, van ami rosszabb.
  • Overburner
    #35860
    Egyébként másnak is volt olyan problémája valaha is hogy pl a connection-nél befagy 4-5 secre amikor rámegyek a research-re akkor is repcsi váltásánál is scoreboard-nál is és sorolhatnám. Amúgy meg 60 fps stabilan tehát nem a hardware-el van a baj.
  • Eagle16
    #35859
    Pontosan. Tegnap este óta játszok ezzel a szarral és kijelentem hogy az 1.41 mérföldekkel jobb volt. Amíg nem javítanak valamit addig hozzá se nyúlok ehhez a bughalmazhoz.
  • DasIsFuck
    #35858
    Úgy döntöttem megint szerencsétlenekdek a repülős részében a játéknak és el nagyjából a t2-es fw,bf(e3,a1) párosból majdnem fullosra fejlesztenem a dolgokat.
    És ahhoz képest, hogy papíron elég jó tűzerejük van, valahogy nem akar működni a dolog...
    legtöbb estbe majdnem egy egész tárból maximum 1-2 hit van amik már-már meg sem kottyannak néhány gépnek:S
    Persze nálam már 1 tölténytől törik a szárny....:S

  • jocking
    #35857
    Nyersfordításban ez annyit tesz, hogy a jetek fm-jét szanaszét qrták úgy ahogy van.
  • gezu1025
    #35856
    1.43 patch notes:

    More accurate calculation of the induction coefficient depending on Mach number has been implemented, thus all jet aircraft flight models have been updated;


    Nem mondhatnám azt, hogy értem ez mit jelent. :D
  • jocking
    #35855
    A német korai jetekkel mit csináltak? A 262-esnek néha csak billentyűvel engedi lenyomni az orrát. Meg úgy általában, olyan gyengének és nehézkesnek érződnek a jetek (a 262 és a he162, a mig15-öt még nem próbáltam).
  • Eagle16
    #35854
    Combat flaps-el irányíthatatlan lesz a Sea Meteor...nem tudtam lenyomni az orrát 500 km/óránál...ez nem patch hanem egy katasztrófa.
  • AIexx
    #35853
    látom mestere vagy a 37 -esnek.. :D
  • Karónvarjú
    #35852
    Én is így jártam, úgy látszik nem egyedi esetről van szó. Én egyébként átváltottam belső nézetbe (pilótafülke) és ott viszont rendesen pirosban volt a vízhőfok jelző. Bug???
  • gezu1025
    #35851
    Mi történik? A d13 majd a tempest motorja is szépen lassan az idő elteltével (~15 perc) előbb elgyengült majd meghalt. A D13 esetében rózsaszín volt de nem ment át pirosba, se feketébe. A tempest esetében semmi nem volt.

    WTF? Mindkétszer azt írta, hogy engine died: overheating, pedig fehérbe volt minden hőmérséklet.
    Utoljára szerkesztette: gezu1025, 2014.10.09. 23:24:00
  • Rev Hard
    #35850
    Nem értem, régebben 3-4mb/s -al töltöttem lefele a cuccot, lassan két hónapja 200-400kb/s között ingadozik a sebesség. Két órája töltöm a patch -et és még csak a fele van lenn.
  • Eagle16
    #35849
    Az RB-t teljesen kinyírták ezzel a 6km-es látótáv korláttal...ennyi unalmas szar csatát régen mentem egyhuzamban mint most. Repülök bele a semmibe, remélve hogy arra van valaki...
  • a.carkey
    #35848
    Végigszámoltam. Az új modulok miatt cirka 20k rpt vesztettem/összes jet, és még ami eddig 22-31k rp volt, naná, hogy azt mind megemelték! :D
  • mabbak
    #35847
    Igazán elrontották a He-162-t is, mármint lehet, hogy így valósághűbb, de ez sem emelkedik már úgy, ahogy régen, illetve instant megfő az olaj. Irányítással is van valami baj, túl éles fordulóknál beáll egy fix emelkedési szögbe és nem lehet vele mit kezdeni. Lehet, hogy valamit nagyon rosszul csinálok, de eddig ez nem volt probléma...
  • Eagle16
    #35846
    Micsoda hülyeség már RB-ben hogy 6km-en túl egyáltalán nem látszik az ellenség...aztán találjam ki hogy mégis hol a fenébe vannak. Ez aztán nagyin kellett, senki nem panaszkodott a láthatóságra, de azért csak meg kell kavarni azt is ami jó volt.
  • Frenky
    #35845
    Hello! Mindenkit várunk, akit érdekel az Online Repülés! Sziasztok! Jó lenne ismételten, rendhagyó módon a Tagokkal közösen repülni, gondoltam lennétek páran, akik jönnétek és végre kipróbálnánk a többjátékos REPÜLÉST! TS3 Elérhetőség: Virtual-Aerobatics.Teamspeak3.com utána valamelyik üres szoba Flight1 Mindenki a kedvenc gépével kezdene, vagy amivel akar :-) aztán a többit megbeszéljük TS_en.
    DCS World MAGYAR Felhasználók Csoportja!

    Digital Combat Simulator World MAGYAR Felhasználók Google+ ON is!