38447
  • bgabor
    #12193
    Talán a legjobb bizonyíték rá a játékban, hogy az adatlapon írt adatok nem érnek semmit. :D A játékban a Corsair kivállóan fordul.
  • Glo
    #12192
    HB-n viszonylag keveset látni belőlük, inkább az F86 és a Mig-ek dominálnak.
  • Conqvistador
    #12191
    A Me 262es Jet az jó gép? :D
  • Cimbi
    #12190
    Én a jenkit akartam ott repülni:)
  • vajakos21
    #12189
    Jetek 90% németeknél vannak.Én meg velük vagyok:-). Tegnap 10 meccsböl 2 volt jetes. Pedig még 15/15 elleni mccs is volt ami frb- n ritka.ōssze vissza van.3 as géppel találkoztam jettel 12 essel meg nem
  • Cimbi
    #12188
    Ja jetek ellen + ugye már tudnak repülni nincs instructorgéza a legtöbb pontosan tudja mit csinál ezért egy jet ellen esélyed sincs vagyis nem sok:)+ joystick igazán sz.r:DDD
  • vajakos21
    #12187
    Ha kabint szeretnél: Frb. Sokan meglepödnének még hb- n is ha be kellene ülniük.( Me 410 fantasztikus a kilátás...ja nem)
  • Cimbi
    #12186
    cowboyok
  • Cimbi
    #12185
    Próbáltam de mivel itt még kevesebben vannak a cowboy ezért az MM igazán sz...t:D
    Aki azt hiszi a hb-s MM rossz az menyen FRB-t mentem 9 mecset csak jet:D
  • Cimbi
    #12184
    Mert ami oda van írva 95%-ban baromság Hol gyorsabb egy 109-F4 mint egy G-2???
  • Glo
    #12183
    Azt az adatlapot felejtsétek már el, semmi köze az FM-hez, se a valósághoz :)

    Cimbi: Arra ott az FRB, ott még a szél is fúj :))
  • Cimbi
    #12182
    Én a P47d-t is ide venném.:)Egyébként az MM nyírja ki az egészet nem tudom mért nem lehet kukázni és fix planesetel repülni?Persze a sok amerika kapitányon ez sem sokat segítene amíg zeróként repülik az ami gépeket.:DDD
    Ja és HB-n kötelező kabin-kabin-kabin-kabin-kabin............... nincs értelme defensive manővert repülni mert mindenki látt minden szögből.
  • Pluskast
    #12181
    A játékban igen, de ha megnézed a gépek adatait akkor a turn time a Dora esetében messze jobb. Ehhez képest meg a gyakorlat azt mutatja, hogy mégsem :)
  • Glo
    #12180
    A Dora nem az a fordulóharcos, az F4U simán le is fordulja. Bár azt nemtom, hogy képes is volt-e rá, a lényeg h a játékban jelenleg lenyomja mint a bélyeget.
  • Pluskast
    #12179
    Mondjuk az is fura, hogy az F4u képes fordulóban követni a dorát. Adatok szerint erre nem igazán lenne képes. Persze tudom az FM nem tökéletes...
  • Glo
    #12178
    Van ellenfele a Dorának, több is. A P51 nagy magasságban körberöhögi, nem véletlen volt magassági elfogó vadász. Az F4U is simán hozza ellene a meccset, tegnap Berlin mapon meg kellett döntenem a magassági rekordomat (12K), mert úgy jött utánam mint az állat. Gyorsulásban, zuhanásban simán partiban van a Dorával, nagy magasságnál emelkedésben már kicsit veszít, de kanyarodásban simán lelépi a FW-t.

    Tényleg egy baj van az amcsikkal, hogy nem emelkednek, csak berontanak alacsonyan, aztán hogy hogynem a "csíter" németek rommá lövik őket.
  • vass17
    #12177
    Nem cheater, de valljuk be nem egy liga :) Ameddig én ezzel a géppel elérem a 3000 métert, addig a Dorák 2000 méterrel fentebb és ugyanennyivel előrébb is vannak, ha nem többel.. Aki ki tudja használni azt a sebességelőnyt, azt a jeteken kívül nemsokan fogják leszedni :) Persze biztos sok a kezdő is vele, de nem róluk van szó.

    Nagyobb választási lehetőség az MM-nek és több nagy szintű propelleres gép kellene ellenük. Ha mondjuk kizárólag Tempestek, P-51-ek és egyéb magas szintű propelleres ellen mennének, akkor nagyjából fair lenne a csata.
  • Pluskast
    #12176
    Miért? Már az is cheater aki dorát használ? :) Ez nekem új :)
  • vass17
    #12175
    Így jár, aki lent nézelődik. Ez egy FW190 F-8, ami igazából egy ground attacker, jó gép, de nem kiemelkedő tulajdonságokkal, mielőtt még a Dorázás vádja érne...
  • vajakos21
    #12174
    Nagy része rakétával bombával megy.Németeknél kezdenek rájönni, hogy ne földit támadjank a vadászok.És ugye 1v1 más mint 1v5.
  • vass17
    #12173
    Az nyer, akik többen vannak fent. Ha megnézed youtube-on ramjb videóit, a P-51-es és a későbbi videóiban is megmutatja, mi van, ha a szövetséges csapatnak is van esze, mert rendszerint ez hiányzik...
    Ezzel nem rád célzok, én is szoktam azon az oldalon próbálkozni, és nagyon kevés, ha csak 1-2-en megyünk fel a csapatból, azonnal lekergetnek a németek..Sajnos azon az oldalon nagy gond van a csapattársakkal.
  • Pluskast
    #12172
    A baj inkább ott van, hogy a szövetségesek gépek híres példányai gyötrelmesen ócskák. Lásd Mustang P-51D. Ha ilyen repülési tulajdonságokkal rendelkezett volna a való életben is tuti, hogy 1 hónap után kivonták volna a frontszolgálatból.
  • bgabor
    #12171
    Nem OP-ok a német gépek, áááá neeeem! Csak hogy-hogynem, ötből öt csatát a német oldal nyer Berlin HB-n. Még így is hogy most már mindhárom szövetséges nemzet gépei egyszerre mennek ellenük.

    Kezdtünk már ott tartani, mint a szaros World of Tanks. Tegnapelőtt játszottam nyolc kört a Lorraine40t-vel, mind a nyolc vereség lett egyhuzamban, az én csatabeli teljesítményemtől függetlenül. Véletlen, mi?
  • Pluskast
    #12170
    Hogy gyűlölöm ezt a szót....
  • vajakos21
    #12169
    Max teszt szeròra adták ki.Most valami javitòs kis cucc jött.De! Soon! :-)
  • Conqvistador
    #12168
    Mikor lesz 1.30?
  • Pluskast
    #12167
    Na? Csak nem kiadták? Vagy ez mi? :)
  • Cimbi
    #12166
    Hát ezen besz....:DDD

    Patch notes for 1.30 by gaijin:



    ''Can't do, we have no idea what the hell were working on right now''
  • Coral Springs
    #12165
    Leszedett valami patch -et megint, majd a játékba belépve ez fogadott. Nem mertem csatát indítani, inkább kiléptem.

  • Conqvistador
    #12164
    Úgy látszik a gajdzsin szerint fejlett avionika volt a gépekben.
    7km ről kiszúrod a tankot és megmondod, miylen gép jön 10km nyire veled szembe :D
  • Coral Springs
    #12163
    Akár ez is egy járható út, a "target felirat" nem villog a másik fegyvernem feje fölött. Lebombáznál egy tankot ? Találd meg.
  • Sith
    #12162
    Én sem érzem teljesen ördögtől valónak a különböző dolgok össze eresztését.
    Egy D-dayen, főleg a csendes óceánon lenne létjogosultsága a hajóknak is.
    (a tigrist nem a yamato ellen képzeltem el)
    Amúgy ha már ott tartunk hogy mit tud tenni a tigris a IL2 ellen, igaz nem sokat, de valamilyen flak már tud kellemetlen perceket okozni, ahogy a Me109 is pld (hisz ha már van IL 2 akkor miért ne lehetne német vadász). (mm el meg lehet oldani hogy a nagy bomberek ne kerüljenek be az ilyen mappekre) egyíébként is vicces hogy bazi nagy bombázókkal tankokat és légvédelmi ütegeket csipeget ki az ember (szóval kéne valami rendes bombázó célpont is gyár, olajfinomító, reptér, rendező pályaudvar, híd...)

    És persze nem hiszem hogy megoldás az hogy 20 tank vs 20 repülő... nyilvánvalóan irreális a dolog viszont ha a repülő gépek száma kevesebb és mindkét oldalon jönnek be szóval van esély a légi fölény megszerzésére ,esetleg ezt megfejelik földi légvédelemmel is, akkor már egész vicces dolgok sülhetnek ki belőle szvsz.

    (azért azt se felejtsük el hogy a légvédelem elég kutyaütő, elég csak arra gondolni mi van ha te ülsz a bombázód faroklövészébe) ha a légvédelembe is embert ültetünk lehet csúnya vége a dolognak.)

    Amúgy hiába agyalunk és ötletelünk, majd kiderül. Még a következő patch sem nyilvános nem hogy a hajók vagy a harckocsik
  • Coral Springs
    #12161
    Egy hét kihagyás után visszajött a kedv, szerencsére nem felejtettem annyira sokat.


    Jó hogy benéztetek, de minek.

  • bgabor
    #12160
    Te sem érted a lényeget.

    "Kapnak a játékban egy olyat ami körbe forog azt jó napot."

    És akkor lesz esélyük a kis 800 méteres lőtávolságú 7.62esükkel lelőni a Sturmovikot? Ennyi erővel borsót is dobálhatnának. Nem beszélve az őket 3-5000 méterről bombázó B-17esekről.
  • twi452
    #12159
    Sőt mondok jobbat :D
    Szeretnék majd az anyahajóra egy olyan PS4 játékost aki ácsorog és Move-al hadonászva irányítja a repülőket xD

    na elég is ebből :D

    majd meglátjuk, hogy lesz :)
  • vadbill
    #12158
    úgy bizony! Én egyáltalán nem bánnám ha semmiféle tank meg csónak nem jönne
    A gépek legyenek jók :D
  • vadbill
    #12157
    Te reménytelen vagy :D
    Arra alapozod hogy nem lehet a tankra, a játékba géppuskát tenni, mert a valóságba is hiába tettek, nem volt értelme :D
    És a játék jelenlegi formájával mi van? mennyi valósághoz van köze?
    Leszállsz a kifutópályán a szarrá lőtt gépeddel "amit nem mellesleg félperce talált el két 1000kg-os bomba" egy perc és már szállsz is fel a full kész géppel. :D
    Kurva gyorsak voltak ezek IIvh-ás szerelők, aszfaltozok :D

    Én csak azt írtam, ha összehozzák a tankokat ki lehet találni valami realitáson alapuló megoldást és nem csak ott álldogálnak várva hogy kilőjék őket.
    Kapnak a játékban egy olyat ami körbe forog azt jó napot.
    Nem volt olyan? sebaj :D olyan sem volt hogy b-17 b-25 100 méter magasból bombázzon :D
  • twi452
    #12156
    lényegében egy pc lesz az..szóval ki tudja mit fog kezelni :D

    állítólag sok f2p játék lesz majd rá úgyhogy egyáltalán nem tartom kizártnak a dolgot :)
  • Conqvistador
    #12155
    Autót még lehet controllerrel kezelni de repülőset én biztos nem tudnék hatékonyan. :D Mondjuk ki mit gyakorolt sokat...
  • Conqvistador
    #12154
    Jó de PS4 re mint online repülős játék és a PS4 tulajok a controllerjükkel fognak kapkodni velünk? És összecsapnak az egér meg a joy irányítósakkal? :D