38447
  • Conqvistador
    #12233
    Jól sejtem, hogy a nem német oldalon a pillboxokat nem viszi ki az 50kilós bomba? :D Attól még hogy esetleg könynn nyer a pálya még borzalmas a H 111-6ossal :D
  • Conqvistador
    #12232
    Csak ez a f.s berlin map van ezen a szerveren HB-n? utálom...
  • stork13
    #12231
    Hát ha a 8-10k-s meccs átlagot tudom hozni naponta az már jó.
    Bár még csak 160% a reward...
  • stork13
    #12230
    Kb napi 100k-t szedek össze. 200 nap még a vége ha minden nap játszom.
    Legalábbis a német résznek. :D
    Tényleg bagatell... :)
  • Glo
    #12229
    30K/ meccsel 666 csata. Mit neked az :D Prémmel csak 333. Nem olyan sok az mint aminek látszik :)
  • Conqvistador
    #12228
    Ezért örülök, hogy már az orosz ágat nagyjából kihúztam :D
    Jó még 9millió xp de a 2 mig amit ki kellene hozni meg talán egy tu 2 est.
    A németekre rá lehet majd így koncentrálni az a baj T10től még 21 millió xp a Me 262. :D És kell vagy 20millió lion legalább :D bagatel részletek mi?
  • bgabor
    #12227
    Pedig a bombázókkal HB-ban bombázás a legjobb jelenleg, amivel pénzt és XPt lehet termelni. A HB-n szinte sohasem vesztő német oldalon a H-16 és az E2 tuti befutó.
  • stork13
    #12226
    Remélem. :D
    Aztán jönnek a heavy fighter-ek (3 kivételével mind megvan) aztán a vadászok. Addigra csak megtanulok játszani. :)
    Ez még csak 1 nemzet ráadásul (nem érdemes többet húzni mert nem lesz elég pénz a haladáshoz).
  • Glo
    #12225
    Mire kinyomod őket maxra már 14-es leszel vidáman, és teli leszel rogyásig lionnal :)
  • Conqvistador
    #12224
    nekem is a H16 vagy mi kéne és utána a do e2 es majd.
    Meg a fóka meg a g2 :D Laza 2-2,5Millió misi.
    De most napok óta nincs kedvem élesben játszani csak néha röpködök teszt repülést azt annyi :S
  • stork13
    #12223
    Nincs annyi vissza. Az első 2 fullos és 150k kell még a harmadikba.
    200k xp-re van a 12-es szint.
    Pénz kell, mert a Pe-2, Pe-3-akra sok kiment (aztán csak állnak a garázsban).
  • Glo
    #12222
    3x600K meg 3x800K xp elég sok szint meglépésére elég, nem kell oda a 7-es S79 :)
  • stork13
    #12221
    H-6-ig megvannak a bombázók. Van 1 millám, a H-16-ot is meg tudnám venni és csak 200k kellene még hozzá. :P
    De először az S-79-ek lesznek kimaxolva. Bár a T7-es kicsit elbizonytalanít.
  • Glo
    #12220
    Meg lesz rá a lóvé ne félj. Nem kell rendszerbe állítani őket aztán kész :)

    Az a kár, hogy a Do217-esekből is csak az E2-n van gépágyú (igaz az 20-as, kiviszi a light tankot is), a többin nincs. Pedig örülnék neki :)
  • Conqvistador
    #12219
    Ahhoz pénz is kell.
    A He 111eseket megvenni előtte.. :D
  • Glo
    #12218
    Mire mimaxolod az összes S79-est addigra meglesz a szint a Do217E2-re, az is nagy ász :)
  • stork13
    #12217
    Hát a bombák kiszórása után még a puha célokat megszórom vele és a 8-10 kill megvan egy fordulóval. Igaz sokszor nincs is második menet.
    Ezért lesz rossz a T7-es S79, azon nincs.
  • Glo
    #12216
    Nem semmi, pedig az S79-nek elég gáz az a lefele célzó géppuskája. Én az álló célt se nagyon találom el vele :)
  • stork13
    #12215
    Ruhr-on S79-el Catalina-t vadásztam. :D
    Szegény nem bírta a 12.7-est, hamar leesett.
  • Coral Springs
    #12214
  • Coral Springs
    #12213
    Hogy ne mindig csak a repülő kígyót mutogassam.


    Napi agyfasz.

  • Amaymon
    #12212
    Japánok nyernek sokszor, talán igaz, ki szeret a farok rossz oldalán állni? :) De messze nincs olyan fölény mint a német vs kaotikusan beválogatott szövetségesek.
  • vass17
    #12211
    Nekem meg az a tapasztalatom vele, hogy 90%-ban a japánok nyernek. És még valami, soha annyiszor nem lőtt le HB-n a légvédelem, mint ott :)
  • Amaymon
    #12210
    Ez a PS4 portolás elég rémisztő, ha egymás mellé engedik a különböző fajta klienseket. Megagáz lenne.

    Max úgy tudnám elképzelni, mint az EVE online, annak a konzolos földi harc része csak valamilyen módon kihat a világra, de valójában nincs keverve a kettő. Esetleg mint a diablo3, hogy párhuzamosan fut az eredetivel egy hasonló, de a alapvetően konzolra tervezett játék, ami független a pc-től.
  • Amaymon
    #12209
    Angollal semmiféleképp nem mennék most hb-n. US nem lenne rossz megfelelő térképen és ha nem keverné más néppel.
  • Amaymon
    #12208
    Gol a legjobban megtervezett map. Ott ha egyenlő tudásúak az összecsapó felek, fél centi választja el végén az egyik csapatot a másiktól win vagy loose. Tegnap aggatta rám a 100. hb win japó medált a játék, uh mostantól mondhatom, hogy kezdem megérteni a gépeiket.
  • vajakos21
    #12207
    És még gazdag is :)
  • vass17
    #12206
    Hogy jön össze ennyiszer Ruhr? Mit nem adnék, ha tudnám előre, hogy az jön (elég ritkán szokott), azonnal vinném a Dorniert..:)
  • vadbill
    #12205
    Bámulatos a kitartásod!
    Nekem angollal HB-én 4-5-ből azért valahogy csak össze jött egy árva win "nem lenne igaz hogyha azt állítanám, nekem köszönhetően"
    Hagytam a francba az egészet, majd ha kiegyenlítik, visszatérek :D
  • Fellner
    #12204
    Nem is azok :D
    van egy defeat

  • bgabor
    #12203
    Nem OP-k a német gépek, nem, nem. :D
    Jó ez így, egyensúly van.


  • vajakos21
    #12202
    hülye kérdés. Esetleg kívánatos gépek premizálására terv? Pl: ju88 x száz aranysas és onnantól kezdve megkapja a magasabb szorzót és az alcsonyabb javítást. Értelemszerüen szintenként egyre drágábban lehetne megvenni.Talizmánt én értelmetlennek látom.De valszeg sokan fizetnének érte ha kedvenc gépük átváltható lenne.
  • Kollati
    #12201
    XP reset nem várható, maximum egy adott gép xp-jét lehet resetelni, de ez sincs a rövid távú tervekben. Valószínűleg minden account szintű lesz, ha már egy játékon belül fognak szerepelni.
  • Glo
    #12200
    Megvenném a 262-est, de csak a G6-osig van meg, és így ki kéne fizetnem rá összesen 4 millát, ahhoz meg "nincs kedvem" :))
    Majd ha lesz valami leárazás német oldalon. Addig kibírom :)

    Tényleg Kollati, az xp resetről nincs valami hír? Igazán behozhatnák már, tegyék át a tankokra :))

    Ha már tankok: A free xp-t úgy tudom be lehet majd váltani sasért a többire is. De a sima lion is account szintű lesz, ugye? Azaz a repcsikből összespórolt liont el tudom majd költeni tank meg hajó vásárlásra is?
  • Pluskast
    #12199
    Igen a 262-el ilyen gond nincs. HB-n is simán végig tudsz repkedni vele.
  • Fellner
    #12198
    Full tankon elméletileg 41 perc.
  • vass17
    #12197
    A 163 rakétahajtású, azért olyan kevés a repülési ideje. A 262 hagyományos sugárhajtóművel, teljesen más a kettő, szóval azzal ilyen gond biztos nincs (habár nem tudom, hogy mennyi a repülési ideje pontosan)
  • Conqvistador
    #12196
    És meddig bír 1 tankolással repülni?
    Azt tudom a mig9 es 30percet bír feltételezem a 15ös is tud annyit.
    Viszont a Me 163as ha jól tudom 6 perc körüli.
    A 262es több?
  • Pluskast
    #12195
    Igen. Én nagyon szeretem. A tűzereje valami irdatlan brutális. Az a négy 30mm-es nagyon hatásos tud lenni :) A repülési tulajdonsága meg kifejezetten javult az 1.29 óta. Szóval érdemes kihúzni!
  • Pluskast
    #12194
    Abszolút:)