38447
  • vajakos21
    #12273
    Szerencsére itt annyira nem számit a tier mint a " másik játékban" .Azért mert nagy gépe van még nem biztos hogy jò
    .Német 17 vagyok de inkább átlagos vagyok söt néha müvelek olyanokat hogy az már alatti.Tegnap majdnem láttam mig 9 et frb-n. Csak összetörte magát mielött elérte volna a frontot.Sokszor látni nagy géppel embereket hogy földit támadnak csak már felvenni nem tudják a repcsit.
  • Conqvistador
    #12272
    Elnéztem, 4mig 9es 1 mig 15 és 2 sabre 1 meteor és két ai nállunk is :D
  • Conqvistador
    #12271
    Egy részével eyget értek.
    Bevittem HB ra a Mig9est (eljutottam addig de gyenge vadász vagyok, a manőverezés az jól megy a célzás kevésbé)
    Usa-Orosz vs Német volt az előbb. 2db Mig 15 2db Mig 9es 3db Sabre F86 és egy F3as Meteor volt nálunk. Az ellenféltől kiléptek rögtön vagy 5en és 2 ai is volt köztük. Mindössze annyi interakcióra volt időm, hogy egy 190es dórára rálőjjek egy rövidke sorozatot és kapjak kil assistot.
    Szétkapta a csapat 4 perc alatt az indulástól számítva a bentmaradtakat a berlin pályán :D
    Külön érdekesség egyszerre indultunk és az egyik Mig 15 ös 16km előnyt szerzett ellenem. Igaz lassította a gyorsulásomat, hogy 2500méterig felfelé vettem az irányt. (brutál gyorsulásuk van a nagy orosz tesóknak :D)
  • Cimbi
    #12270
    Hát nem túl nehéz 1953-as jetel 1940-es gépeket lődözni.
  • vass17
    #12269
    Azon a szinten fordul a kocka, nem vitás :) egy, mert a legjobb gép(nek tartják), kettő, hogy aki eljut addig, már gondolom tudja is használni és három, hogy az ellenfelek nagy része inkább be sem lép..
  • vass17
    #12268
    Egyébként érdekes ez a játék, mintha 3 különböző lenne. Amikor nézek videókat, ahol profik játszanak FRB-t, mindig leesik az állam. El lehet képzelni mekkora különbség van az egyes módok játékosbázisa között....
  • Conqvistador
    #12267
    Kérdem én ha egy 4 es Mig 15 Squad menne HB ra és tegyük fel legalább átlagos harcászati képességeket tudnának felmutatni akkor jelentősen változna az erőviszon HB-n az oroszok javára?
  • Glo
    #12266
    Egyszer csinálhatnánk egy statisztikát, hogy hányan járnak ide anyázni, és azok közül hányan játsszák az árkádot, meg hányan a HB-t :)
  • vass17
    #12265
    Az oroszok csak arcadeben jók, hbn még az ág is húzza szerencsétleneket. Ezt sajnos egyértelműen a játékosbázisnak tudom be, ezt a japánok elleni hb tökéletesen bizonyítja, miért is: ha lenne eszük kihasználni a japán gépek többségéhez viszonyított sebességelőnyt, az életben nem kapnának el a Zerok azzal a sebességgel. De nem, ők reménytelen fordulóharcba bonyolódnak ellenük, ezzel elveszítve az egyetlen előnyüket..a többségük meghal perceken belül és a japán túlerő ráugrik a maradék 1-2 emberre, akiknek több eszük volt. Persze a helyzetet súlyosbítja, ha van japán FW, mert két teljesen eltérő taktikával szemben már nem lehet felvenni a harcot, ellene nem ér semmit a sebességre építő taktika. Sajnos az oroszokkal képtelenség rendesen hbzni, gyakorlatilag mindenki veri őket emiatt...

    Kicsit eltértem a a témától, a lényeg, hogy arcadeben nem kell meglepődni a halhatatlan gépeken, kill lopásokon és a rameken, ott van a többi játékmód, azok sem tökéletesek, de ennél mindenképpen jobbak...
  • Glo
    #12264
    Viszonylag ritkán dönt a Berlin mapon a földi célok ellen elért teljesítmény. De csípem a hozzáállást, miszerint ha a csapat balfék, akkor az ellenség az OP, meg a játék sz@r :)
  • bgabor
    #12263
    Nyugodtan áruld el, hogyha kicsapok legalább nyolc földit bomberrel, és csinálok legalább két killt fighterrel meccsenként, akkor mit kéne nekem másként csinálnom azért hogy nyerjünk végre, és ne veszítsen a csapat. Mond csak el mit csinálok rosszul, hallgatlak.
  • CptYossarian
    #12262
    Ebből adódóan remek pilótává képezheted magad Yak-ok és IL-ek ellen ha célzottan vadászol rájuk. Mióta a Zero-k kicsit vállalhatóbbak én a felsoroltakkal etetem őket (és várok az új japán repcsikre). Spitekkel továbbra sem boldogulok annyira, de nem is baj mert nem húzom az angolokat, P-47-el meg vagyok elégedve, hozza az árát és a javítási költséget.
  • Glo
    #12261
    Hja, végülis Cimbi #12239 posztja is ezt erősíti meg :)) Tedd csak félre nyugodtan. Vissza se nézz :))
  • Glo
    #12260
    Árkádról sírni.. Istenem :)

    Menj HB-t, egyből rájössz h az oroszok erősen a "szerszám" rossz oldalán vannak :))
  • bgabor
    #12259
    Jó, elegem is volt, így tizenakárhány vereség után zsinórban félreteszem a játékot egy időre. A németekkel menjenek a droidok, úgyis az összes birka németet játszik.
  • bgabor
    #12258
    Fasza. Engem továbbra se enged nyerni se angollal, se amerikaival, már két napja. Rohadtul unom már. Kezd az egész WoT bűzt árasztani.
  • vajakos21
    #12257
    Ha visszaolvasnál látnád hogy jelenleg a németek a nyerök( valòban volt idö hogy erösek voltak félkész fm stb) Most a japánok is eszik öket.( legalábbis nálam)
  • vajakos21
    #12256
    A gépre gondoltam.Az az alap P47....ha jól gondolom
  • Califa
    #12255
    Ez egy szupi kis játék ! (lenne) ha nem megint a világ leganalfabétább technikailag a második világháboru legelmaradottabb nemezete ,a szovjet erő ,aki örök életébe csak a tömeggel tudott nyerni,nem ugy lenne beálitva hogy ha szovjet gépbe ülsz gyakorlatilag tudást nem igényel a játék élménye. aztán irogathatjuk hogy én már 1000 gépet lettem skilletlen seggfejek élvezik ezt a moslékot Senkit nem akarok megsérteni akinem nem inge nem veszi magára ! Gyakorlatilag aki szovjet gépbe ül (ami ugy über páncélzata, nagy sebessége, nagy tűzereje + rakétája van) és még ügyes játékos is ,az elpusztithatatlan. Szoval skilletlen emberek játszon mindenki szovjet rozsda boglyákkal (aki még nem tette volna meg)A játék indulásánál nézzétek meg hogy melyik oldalon van több szovjet pilota - na az nyer !!!! KB ennyi ez a szupi kis orosz fejlesztésü játék !
  • Conqvistador
    #12254
    ha a 12240es bejeygzésre írtad közlöm prémmel van neki :D
  • stork13
    #12253
    Ezt a hiányzó 150k-t még beleteszem aztán tejben-vajban és lionban fürdök majd. :D
  • vajakos21
    #12252
    Azt már nem is akartam irni.ha ez prém géppel lett volna...de nem fájditom a szived:-)
  • vass17
    #12251
    Ertem, ezek szerint a kiírás a rossz.
  • bgabor
    #12250
    5 szint különbség balancer, 10 Herkules medál lesz.
  • vass17
    #12249
    Nem semmi, nem gyakran látni hb-n ennyi killt, grat :)

    Ehhez kapcsolódóan nem tudjátok véletlenül, mekkora szintkülönbségre ad Balancert? én nemrég a prémium I-16al kaptam egy A6M5-ért. Akárhogy számolom, szerintem hbn 5 kell legyen a különbség és nem 10, ahogy írja.
  • Coral Springs
    #12248
    A habokba veszett a hajóval együtt.
  • Conqvistador
    #12247
    A robbanástól ledobódott a hajóról? :D lol
  • Glo
    #12246
    Ez a méreg nem a cián
  • Conqvistador
    #12245
    Szép szép bár Xp-t nem nagyon kapsz érte viszont szép liont hozott :D
  • Coral Springs
    #12244
    Nem hittem el hogy ez megtörtént, aki lelőtt engem az nagyon benyalta ezt. A chat -en értetlenkedett egy keveset.

  • Coral Springs
    #12243
  • Glo
    #12242
    Gratulálok! 7 gép egy HB meccsen.. irígységből kérdem, hogy mennyi ai volt köztük? :D

    Úgy fest hajnalban meg USA fölény van, akkor biztos éberebbek az amcsik mert ott akkor van este :)
  • vajakos21
    #12241
    Szép kör.Grat :-)
  • Cimbi
    #12240
  • Cimbi
    #12239
    OP németek:DDD
  • Glo
    #12238
    Valszeg a gép szintjétől is függ, hogy milyen pályára milyen gyakran rak be. De lehet csak Random isten gatyázik Veled :)
  • Conqvistador
    #12237
    Jellemző.
    Nálatok mindig nyernek a németek HB-ban.
    7 meccsből 3 szor kikaptunk. jupijee.
    Méghogy Op ok a németek nagy frászt.
  • Conqvistador
    #12236
    Ez csalás.
    Mért nem lehet He bombázóval normális pályát beadni?
  • Conqvistador
    #12235
    Esküszöm gépfüggő a pályák kiosztása.
    Végre Do j1 el beadta a ruhr-t.
    gyorsan a he 111 6 al viszsamegyek és megint berlin hát szakadjon meg...
  • Glo
    #12234
    Rakj mögé egy 0-t, az kiviszi :)

    Gondolom sűrűbben van az új map, hogy azt teszteljék a népek, ne az agyonjáratott Ruhr-t.

    Stork: Menj a 4. S79-el, annak majdnem 100%-al több a rewardja a harmadiknál.