38447
  • vass17
    #12313
    És nem árt videókat sem nézni youtubeon, van akitől sokat lehet tanulni a gépek, taktikák helyes használatáról, amire esetleg önmagától nem érezne rá.
  • twi452
    #12312
    Ha hb-t szeretnél gyakorolni akkor szerintem érdemes belekezdeni az amcsi ágba.
    lvl 2-es buffalo semmibe nem kerül kb a javítása és meglepően jó kis gép tud lenni, érdemes szerintem vele tanulgatni.

    De ott van a lvl 4-es p-40 azt is bagóért javítják és azzal is lehet nagyon szépeket menni.
    És ezekkel nem kell kiszámolni azért a lőszert mert van bennük rendesen.. lehet fröcskölni a tanulófázisban :)
  • vass17
    #12311
    2 napi prémium, mi abban olyan szörnyű? Én nem elégedetlenkednék velük, eddig egy igen korrekt fejlesztőcégnek bizonyultak, hallgatnak a panaszokra és a kisebb hibák ellenére is egy igen élvezetes játékot üzemeltetnek, reménykedjünk, hogy így is marad. Legalábbis én azért vagyok itt, nem azért mert kényszerítenek...

    A játékosok, csapatok hibáit, illetve a magas szintű gépek költségeit nem lehet felhozni hibának, az elsőre nincsenek is ráhatással, az meg, hogy nem lehet 2 nap alatt jetet venni és azzal rendszeresen repülni, természetes velejárója az ilyen modellre épülő, amúgy ingyenes játékoknak, valahol ők is kell keressenek.
  • Susarc
    #12310
    1 euró 20 cent:P 348 ft-nyi ajándék! HŰHA!

    inkáb ne adnának semmit....
    adtak volna legalább 10 eurónyit amiből egy közepes gépet lehetett volna venni aztmnondom fain,de ez? ez gyíkság..... na mindegy
  • Conqvistador
    #12309
    Na ez jó hír.
    Mindig jól jön 200 kredó. Csak legyen 5 nyert meccs :D
  • Susarc
    #12308
    200 sas? WOW nem Izraelben vagy Skóciában volt ez a díjkiosztó?
  • CptYossarian
    #12307
    forrás
  • Conqvistador
    #12306
    micsudi? :D
  • CptYossarian
    #12305
    Az Orosz Játékfejlesztői Konferencián a Legjobb Játék díjat a War Thunder kapta, így vasárnap 15:00-tól hétfő reggel 5-ig némi sasokat lehet nyerni,
    első és második nyert meccsért 25-25, harmadikért 50-et és az ötödikért 100-at. 200-at összesen. :)
  • ikarus44
    #12304
    azt tudom, de köszönöm.
    én inkább az arcaden lepődtem meg, mert ugyanazon gépekkel harcolva kissé meglepett a veszteséges kör.
  • twi452
    #12303
    Ha historical-ban lelőnek mielőtt bármit tudtál volna csinálni akkor abból nehéz nyereségesként kijönni :) Előfordul az ilyen :)
  • ikarus44
    #12302
    valamit változtattak a játék kereseti rendszerén?, mert hirtelen veszteséges árkád köreim lettek. (és historicalban is, de azt ritkán játszom, és ált. az elején le is lőnek, úgyhogy a kereseti dolgokról ott semmit sem tudok, úgyhogy ott lehet ezért.)
  • ikarus44
    #12301
    ezt hogy az úristenbe hoztad össze!?
  • vass17
    #12300
    "Kedvenc" jelenetem a témában: percekig manővereztem ezek között a gépek között, le-fel-le-fel, megtartva az energiát. Persze, ahogy elfogytak a csapattársak a közelben, egyből a nyakamra esett mindegyik, a túlerő mellett arról nem is beszélve, hogy nem kis szintkülönbség van a 2 A6M5-höz, FW190-hez és N1K2-höz képest.
    És egyébként ez a gép elég könnyedén lövi le a Zerokat az égről, hihetetlen koncentráltan küldi a 20mm-es áldást és emelkedik is, mint a bolond :) Kár érte, hogy nem a németeknél van mondjuk "zsákmányolt" státuszban...




  • twi452
    #12299
    szaros i-16 6000 méteren teliberakétázott..az milyen már? :D Egyáltalán hogy ment fel olyan gyorsan ? :D
  • Glo
    #12298
    Hja, olyan az a 3 szint mintha a FW-val csak R-15 ellen mennénk. És az csak 5 év különbség, nem 15 :)
  • Dragunow
    #12297
    Heti top

  • stork13
    #12296
    Naja, csak eltelt közben 10-15 év fejlesztéssel. :D
  • Conqvistador
    #12295
    :D

    Érdekes mód T17 fölött meg esélyetek sincs a német ággal :D
  • Glo
    #12294
    Igen igen, elkezdtek emelkedni. És ezt roppant sportszerűtlennek tartom :))
  • twi452
    #12293
    Korea tényleg mészárszék.. egy yak-9T próbálkozott 3500 méteren de esélytelen azzal a darab vasnehezékkel manőverezni..átéreztem a fájdalmát én is próbáltam régen :D



    viszont a német térképeken is kezdenek felmenni az emberek 5km-re, ma volt egy kis időm játszani és szinte mindig volt még 3-4 vadász aki feljött

  • stork13
    #12292
    Különbség.
  • Amaymon
    #12291
    ".. ha lenne eszük kihasználni a japán gépek többségéhez viszonyított sebességelőnyt, az életben nem kapnának el a Zerok azzal a sebességgel."

    Nagy igazság van ebben, Yak-al vagy LA macska-egér harcot mehetnének. De nem, lent cikáznak az artyk felett. Az említett kevés kivételtől eltekintve.
  • Malarki
    #12290
    Hát biztos, ezekhez én sügér vagyok, ezért kérdeztem

    De kösz a választ.
  • bgabor
    #12289
    Nagy hülyeség, mert a levegő-levegő rakéták, amiket valamilyen belső irányítási mechanizmus vezet rá a célra, csak az ötvenes években jelentek meg. Kísérleti cuccok persze voltak, de nem harci alkalmazásban. (a Natter rakétáit most ne bolygassuk, nemigen vált be)

    A két rakéta között a különbség a robbanóanyag mértéke. A nagyobb számú nagyobb méretű rakéta, több robbanóanyaggal.
  • Malarki
    #12288
    Srácok, az IL-2-n van kétfajta rakéta: RS-132 és RS-82. A kettő között mi a különbség? Arra gondoltam hogy az egyik talán levegő-levegő a másik meg levegő-föld rakéta. Ez nagy hülyeség?
  • Glo
    #12287
    A német 15-50mm lőszerek felépítése és működése
  • bgabor
    #12286
    Ez nagy igazság.
  • Holmatro
    #12285
    Pedig félretettem rá egy keveset, de akkor inkább vissza fektetem. A törlésről egy huncut e-mail-t sem küldtek... fő az üzleti korrektség látom.
    A WoT-ból is pont az orosz mentalitás miatt léptem ki. Ezek sosem lesznek a civilizált világ részei.
  • bgabor
    #12284
    Igen, már három hete sajnos.

    Nem gond, mert egy fillért nem költök a játékra, amíg rendbe nem hozzák. Most ezer sebből vérzik.
  • Holmatro
    #12283
    Hát megint nem csalódtam ezekben a primitív, önző, bunkó, gátlástalan és mindent egyoldalúan kezelő tulkokban.
  • Pluskast
    #12282
    Sajna már egy jó ideje :( Ami viszont nagy szemétség, hogy ugye ha ott vásároltál kaptál úgynevezett yu pontokat amikből ha elég összegyűlt tudtál más terméket is venni. Na ezt is elvették. Nem tudom, hogy egyáltalában ilyet, hogy lehet csinálni, de finoman szólva is önkényes döntés volt.
  • Holmatro
    #12281
    Üdv! A yuplay.com-os regisztrációkat szépen törölték, így már nem lehet dollárért(olcsóbban) vásárolni... Ennyit az oroszokról...
  • Conqvistador
    #12280
    Az meg az amcsi brit delegációra kínos, hogy 8 gépet vesztettek, csak úgy :D (gondolom nem az újratankolás miatt van 1 haláluk,) mert nem feltétlen lépnek ki az emberek javítás után :D
  • vass17
    #12279
    Az igen, grat :)
    Ez a pálya amúgy mindig ilyen vérfürdő, hihetetlen az orosz csapatok inkompetenciája..nézzétek meg, egy embernek sincs killje, azért ez nagyon durva, és nem a gépeken múlik.
  • twi452
    #12278
    rögtön meg is cáfolt a játék..:D
    bedobott koreába az első corsair-rel :)


    igaz előtte b-25el 1 bombát sikerült kidobni és 1 mp-el később jött a mennydörgés, 1-2 30milis a G6-os 109-estől.. és hát ilyenek ellen aztán nem lehet mit tenni
  • twi452
    #12277
    Ebben van valami. Már én is kezdem unni, hogy sokszor csak lemészárolni valónak dobál be a pici bombázómmal :D
  • Cimbi
    #12276
    Ja + MM kuka.
  • Cimbi
    #12275
    Ez az egész tier dolog meg a gajin féle balance csak arra jó hogy az embereknek még több indokot add a rinyára a fórumon.Szerintem HB-n simán lehet fix planeset évjáratonként/időszakoként.
  • Conqvistador
    #12274
    Bár egyértelműen bombázó párti vagyok de egy Mig /Sabre és ME jet magasságoknál biztos nem vinném földi célpont ellen a gépet pláne Hb-n.
    Arcade-n még csak csak amelyiken van 1-2 bomba de jobb elkerülni a légvédelmet ha lehet. :D