38447
  • stork13
    #12353
    Egy balancer még elkelt volna. :D

  • twi452
    #12352
    Új apró patch amiről semmi info :)

    Update 18.05.2013 (1.29.66.0)

    Update for servers

  • vajakos21
    #12351
    Volt már ?
    http://wiki.warthunder.com/index.php?title=Game_Guide
  • Petyula79
    #12350
    Engem akkor mindig lelőnek ... :)
  • Petyula79
    #12349
    Én általában figyelem milyen gyorsan hullik az ellenfél ,vagy épp mennyien maradtak meg ... e szerint döntök mikor kezdek lesűlyedni,illetve zuhanni. Persze néha benézem :)
  • femate
    #12348
    Nem teszek kitérőt Se Ruhron se Berlinben.
  • Petyula79
    #12347
    Teszek persze ... sőt nem is rájuk repülök először hanem csak a csatatérrel merőlegesen ...tudom kicsit sok idő ,de legalább nem lőnek le azonnal,és tudsz is játszani rendesen
  • vass17
    #12346
    Köszönöm, ki fogom próbálni :)
  • Petyula79
    #12345
    Ég és föld :)
  • vass17
    #12344
    És teszel kitérőt, mielőtt odamennél a célokra mennél? Nekem az a tapasztalatom, hogy ugyan odaérek a Dornierrel elsőként, de az ellenfél is kb akkor érkezik oda, így elég nagy eséllyel ráugranak a bombázóra :)
  • Petyula79
    #12343
    A Do 217 E2 -el volt hogy két repülőt is kilőttem ,egy játék alatt(HB) és utána még lebombáztam kb. 15 tankot(az első 20mm es -el) .Azokat akik sérülten, lőszer nélkül tartottak,tántorogtak hazafele. Fentről elég könnyű volt őket utolérni a \
  • Petyula79
    #12342
    A Do 217 E2 -el volt hogy két repülőt is kilőttem ,egy játék alatt(HB) és utána még lebombáztam kb. 15 tankot(az első 20mm es -el) .Azokat akik sérülten, lőszer nélkül tartottak,tántorogtak hazafele. Fentről elég könnyű volt őket utolérni a "kullogókat"... vesztükre. Vass17! Én először felfele emelkedem kb 3000 méterig és ha tudok jól fogalmazni "lólépésben" haladok a tankok felé ... átrepülök ugyan ebben a magasságban az összesen,majd a végén zuhanóba meg sem állom az első tankig ami persze oda is van...kb ilyenkorra a vadászok fele ,háromnegyede már rég kilőtték,szóval egész nyugodtan lehet bombázgatni ,persze mindig van egy két "bombázóra" váró delikvens akire nem árt vigyázni ... Nem mindíg sikerül persze ,de egy kis odafigyelésssel az esetek 80 százalékában bejön... Én így csinálom :)
  • femate
    #12341
    Hát most vettem Dora packot. Mind a 2 bombázó csatánként átlagba 60-70k-t között. (persze nem 8 bombát dobtam ki 1 tankra)Jobb körökbe akár elég sokat is ahogy láthatod. De a h 16-ossal sokszor volt olyan hogy nem értem el a célig. Bár akkor még csak Ruhr volt és ott azért jobb volt.
  • Fellner
    #12340
    Bizony bizony, érdemes nélküle is ,mert nagyon hozza pénzt, jó nyilván prémmel jobban, de azért össze lehet kuporgatni vele pár millát:D
  • Conqvistador
    #12339
    2 nap alatt megtelik a 2 és 2,5 millió xp csík? :D
    Gondolom végig prémmel érdemes akkor tolni.
    Egyre jobban tetzsik a HB. Más a feelingje, mint az arcade rohanásnak és végülis mindegy hol bombázok.
  • femate
    #12338
    H 16 os is elég jó bombázó de a Do E-2 nagyobb fun. Az a baj hogy mind a 2 bombázó 2 nap alatt megtelt xp-vel.
  • vass17
    #12337
    Arcade-ben onnan ismered meg, hogy ki alkalmazza a bnz-t rendesen, aki még egy gépet sem vesztett, míg a többiek már jó néhányat elővettek. Ha lelövik, valami hiba csúszott a taktikába, vagy előkerült egy magas szintű ellenfél :))
  • Conqvistador
    #12336
    Hát úgy, hogy van egy rakás med tank és AAA is a 23 Heavy tankon kívül.
    Bár én a He 111 H 6 ommal jó ha 5-6 tankig eljutok. Nehezen fordul a célra és ráadásul addig már lövöldöznek.
    De 217 E sorozattla biztos mókásabb lesz majd bombázni :D
  • vass17
    #12335
    Hogy csináljátok ezt Berlinben? Eddig azt hittem, hogy ott nem lehet ilyen köröket bombázni, ezek szerint mégis? Nem semmi :)
  • Petyula79
    #12334
    Akkor ezt benéztem :D ...Azt hiszem hogy 24 földi célpontot találtam el összesen ,meg egy pár gépet bőven megsebesítettem a játék során ...
  • femate
    #12333

    Heti legjobb:)
  • Conqvistador
    #12332
    De összesen hány földi és légi célra adta ?
  • Conqvistador
    #12331
    Igen közbe leesett :D
  • Petyula79
    #12330
    Igen Prémium. A második forduláskor (Bázis-Tank),csak én meg 5 heavy,meg egy ellenséges gép maradt ...fél úton megtalált a bázis és a tankok közötti szakaszon. Nem volt páncéltörő lőszere szerintem vagy béna volt ,de le tudtam bombázni mind az 5 tankot majd túl is éltem az utána levő másodperceket... persze mind nagy fordulók közepette,tankonként 3-4 bombával kisértem a biztos találat érdekében. Sikerült :)
  • V43 1105
    #12329
    Nonononono senior..Petyula79 képét látod
  • Conqvistador
    #12328
    Ezt milyen teljesítményre kaptad? Nyilván prém de akkor is brutál :D
  • V43 1105
    #12327
  • Petyula79
    #12326
    Én kérek elnézést az össze-vissza linkelgetés miatt,de tiszta Commodore64 ez az SG,még törölni,vagy csekkolni sem tudok semmit :)
  • Petyula79
    #12325
    [IMG][img=http://www54.zippyshare.com/thumb/20405884/file.html][/img][/IMG]
  • Conqvistador
    #12324
    Ez eszméletlen jó volt.
    Együltő helyemben végig néztem.
    A hétvégén úgy tűnik lesz némi időm WT-re
    valamikor szívesen gyakorolnék veletek volna mit tanulni.
    Nagyon tetszett. Majd felnézek Ts re.
    Grat a győzelmetekhez szép volt :D
  • Petyula79
    #12323
    Ha már emlegették a heti legjobbat ;)javascript: show_popup_panel('Let%C3%B6lt%C5%91link','get_downloadlink_popup','/index.php?act=downloadlink_popup&downloadlink=http://data.hu/get/6550885/aces_2013-05-17_22-09-28-46.png&filename=aces_2013-05-17_22-09-28-46.png&filesize=339&filesizetxt=KB',2);
  • Dragunow
    #12322
    lelőttem mindenkit aki elém került. Semmi extra.
  • twi452
    #12321
    itt meg az enyém amiről beszéltem előbb :) Ebben nincs annyi csapatjáték viszont rövidebb is :)
    És igen béna vagyok én is fröcskölöm a lőszert..:D

  • Dragunow
    #12320
    Itt Láthatjátok a PUMA clan videót.

  • ikarus44
    #12319
    köszönöm a segítséget.
    (am eddig is inkább amcsit toltam, annyi kivétellel, hogy egy F4U-1a-val szoktam menni)
  • twi452
    #12318
    Javítanom kell a dolgon.. lvl 4-es p-40en lehet nem jó tanulásnak. Már 4es szinten is összedobál 190esekkel, tegnap is csinálta most is..érdekes :D
    Csináltam is egy videót az előző meccsből, 4es amcsi prém Hien vs sok gonosz német 109 és egy fw :)
  • bgabor
    #12317
    Nekem tetszik. Veszel hozzá egy ezrest hat euróért, és veszel egy prém gépet belőle.
  • Conqvistador
    #12316
    Nem rossz :D
  • CptYossarian
    #12315
    Árkádban BnZ gépekkel nyitásból egy hátraarccal indítok, majd a frontvonallal párhuzamosan emelkedek és csak akkor választok célt amikor már az első pár pofont kiosztották egymásnak a népek.
  • Conqvistador
    #12314
    Tudjátok mi az érdekes?
    Akárhogy próbáltam rendesen Arcade ba a BNZ zést csinálni és rájönni mitől nem jó az amit csinálok meg hogy miként is kéne rendesen, addig nem jöttem rá míg mostanság HB-ben nem kezdtem el kényszerűen gyakorolgatni.
    Ott rákényszerül az ember, hogy legyen sebessége és némi magassága, hisz lent a földközelben még Jettel is halál hosszabb távon.
    Segített benne pár youtubes video is de mégis csak a gyakorlat számít amit arcade módban nem feltétlen lehet elsajátítani mert túl nagy a tömeg és relatíve a pályák se akkorák, hogy optimálisak legyenek a kezdőknek :D