38447
  • Amaymon
    #12433
    Én nem görcsöltem, mint az előzőnél. Beléptem sok arcadeba reserve géppel, amiből megnyert párat egy idő után a randomisten. A bent maradó noobok vagy fél órát várakoztattak mire összelőtték az ötöt. :)
  • flashpointer
    #12432
    Mindig a rohadt peleliu pályát adja be ha bombázókka megyek, ha meg vadásszal akkor meg berlin rizsterasz meg minden szart ami teli van földi célokkal -.-
  • Conqvistador
    #12431
    Na vége is. Elég hamar ment.
    5ből 5 win nem volt nehéz. Volt egy oylan Squad amikor 16an voltunk abból 10 Jet 6mig 15ös 2 mig9es és 2 meteor :D
  • stork13
    #12430
    S79-cel 5x egymás után Berlin map. Az ötödiket elkezdve az első négy még nem ért véget (már az első rácsapásnál lelőttek állandóan). Az ötödik végén 3 win. :D
  • twi452
    #12429
    Ennyit most el tudnak viselni a derék német légierő hősei :)
  • Conqvistador
    #12428
    Patkány Casey Ryback :D
  • Amaymon
    #12427
    Patkánykodni kell most :)
    És utána mára el is felejteni a gamet.
  • twi452
    #12426
    ja most is 16 orosz és 3 amcsi 20as várakozik :)
    én meg reménykedek h hozzájuk dob az invaderrel aztán csók :D
  • Conqvistador
    #12425
    Ez nagyon állat :D

    Jettel HB-n.
    Az ellenfél sorra kilép lehet békésen repülni a goldokért :D
  • toocha
    #12424
    Bírom ezt az időmizériát, pedig marha egyszerű: mégy egy párr kört 17.00 után, és, ha kapod a nyereményt akkor klafa, ha nem, akkor majd 18.00 után kezdődik. :)
  • flashpointer
    #12423
    Azt hogy a bombázóra aggatható két különböző típusú de ugyanolyan tömegű bomba között mi a különbség honnan lehet rájönni?
    pl mod 25 mark 2 bomb 250kg
    type 98 mod 25 bomb 250kg
  • Coral Springs
    #12422
    Hihetetlen hogy minden egyes event -nél probléma van az idő átszámításával. Pedig földrajz általános iskolai tananyag.
  • Conqvistador
    #12421
    A CET meg nem bálna hanem Central Europe time :D
    És akkor feleslegesen bombáztam szét a bázist :D (na jó nem 25k lion és 30k xp prémnélkül simán megérte)
    De akkor is. Nincs kedvem 1-1,5 óránál többet kínlódni ezzel.
  • twi452
    #12420
    Nincs bonyolítva.
    GMT-ben adták meg az időpontot, nálunk télen +1 nyáron +2.

    Szép napot :)
  • CptYossarian
    #12419
    Onnan hogy a GMT azt jelenti "Greenwich Mean Time", a szopadék Greenwich pedig a kikúrt Londonban van. Emellett a BST a "British Summer Time", ami a nyári időszámítás, ÉS az is GMT+1. Szóval ahhoz MÉG hozzájön +1 hogy megkapjuk a CET-et, ami a mi K-Európai időnk, ebből adódóan igaz hogy csak du. 6-tól kezdődik Magyarországon a sasgyűjtögetés, én meg tévedtem.
    Túl van ez bonyolítva.

    Erre emlékeztek még? InternetTime
  • Conqvistador
    #12418
    Mert gondolom a Greenwichi idő re gondolt.
    És mintha az angolok találták volna ki ezt az óráátállítás balhét.

    Az elöbb nyertem de még nem kaptam érte goldot :D
  • twi452
    #12417
    Nem értem hogy jön ide London de oké te tudod :D Részemről lezárva :)
  • CptYossarian
    #12416
    Meg Londonban is nyári időszámítás van te mesüge.
    A difi ugyanannyi, PLUSZ EGY ÓRA!
  • twi452
    #12415
    viszont Magyarországon nyári időszámítás van érvényben és az +2 :)
  • CptYossarian
    #12414
    "ha minden igaz" helyett egyszerű matek: ha tudjuk hogy GMT+1 = CET akkor már csak azt kell kiszámolni hány óra lesz ha a 16 órát megtoldod egy órával. #12403-ban prezentálva.



  • twi452
    #12413
    6 után ha minden igaz, de mindjárt kiderül úgyis.
  • Conqvistador
    #12412
    5 után már lehet vagy inkább 6 után?
  • twi452
    #12411
    Nem.
    Az első három nyertes csata után kapsz sorrendben 25-25-50 aranyat
    Aztán az ötödik nyertes csata után még 100at így jön össze a 200
  • Nortai
    #12410
    Mikor van Reset? Mert nekünk 2 kör is belefér akkor, dupla eagles... Vagy nem így működik?! :D
  • Coral Springs
    #12409
    Egyre jobban kezdem elszégyelni magam a 13 gépes rekordommal. Bár mivel legtöbbször Survivor -ra hajtok, nem hiszem hogy egyhamar megdől.

  • Conqvistador
    #12408
    Szia!

    Áll még a bombázós ajánlatod? :D
    Délután úgyis kell 5 win legalább mehetnénk bázisra az hamar pontot tenne a meccsek végére. Akár 1 órán belül lezavarhatnánk T11-T13 körül a dolgot a 200kredóért :D
  • Sith
    #12407
    Esetleg látogass el warthunder.hu ra néz szét, bár megjegyzem hogy a pumák elég sokan vannak és vannak akik komolyan veszik vannak akik nem, szóval biztos találsz olyan embereket akikkel tudsz repkedni csak a játék kedvéért
  • toocha
    #12406
    Ami nem csak eredményorientált, mindent a győzelemért, "izzadtságszagú", hanem elsősorban a játékélményt előtérbe helyező társaság, az a J4F!
    De ha ezt el kell magyarázni, az baj. (no offense)
  • CptYossarian
    #12405
    J4F-re minek klán?
  • toocha
    #12404
    Magyar just for fun klán van?
  • CptYossarian
    #12403
    Magyar idő szerint délután öt órától: lásd hétfő reggel hétig.
  • Fellner
    #12402
    Biztos valami atom OP gyerekek.
  • Eagle16
    #12401
    Úgy tudom hogy 18:00-tól. (16:00 GMT)
  • flashpointer
    #12400
    Mi időnk szerint ma hánytól jár arany a győzelemért?
  • Yag
    #12399
    Ahham. Már korábban is nézegettem de nem esett le, hogy a slotra nem elég rábökni, hanem rá kell klikkelni 2x. Kicsit lámán érzem magam, de megszokja az ember hogy mindennap tanul valamit.
    Köszi.
  • twi452
    #12398
    Az prémium gép úgyhogy máshogy nem lehet hozzá jutni csak ha kifizeted :)

    Matricákat a hangárban tudod rárakni a gépekre. Alul a kötelékedben lévő gépeknél mindegyiknél van egy kis hangár ikon, na és azon belül majd lesz (bal-lent?) egy festőecset ikon az a matricázás.
    Ha nincs prémium számlád aktiválva akkor csak kettőt enged felrakni erre készülj fel :)
  • Yag
    #12397
    bocs, csak 700arany :))
  • Yag
    #12396
    Ez szép és tetszik is. Annyit áruljatok el lécci, hogy miképpen lehet hozzájutni ? Úgy vettem észre a 112 B-1 a prémium ágon van a tabellán, 750arany sasért. Ennyit tutkó nem költök rá. Van más mód előcsalogatni ?
    Egyelőre a kistesójával tudok repkedni, 112 B-0.

    még egy kérdés.
    A Decals-t hogyan lehet "használni" ? Ha jól sejtem ezek matricák.
    Van már egy rakással. Hogyan lehet a gépekre rakni ?
    thnx.
  • CptYossarian
    #12395
    Csináltam nektek kis zenés bemutatót a He 112 B-1-ről, indzsoj o7 He 112 B-1
  • Glo
    #12394
    Mer? Kik ezek?