38447
  • Coral Springs
    #12473
  • twi452
    #12472
    Én kezdem lassan feladni egy időre. Már ott tartok, hogy p-26al mehetek azzal is bedob a 190esek ellen :D
    Ami igazán gáz, hogy általában úgy van, hogy hozzánk bejön 6 darab il2 és erre jön 2 corsair meg én a 4es hiennel. Odaát meg 6 109-es és 2 190 plusz néha valami bomber itt is ott is
    Ez azért így elég hardcore mode jelenleg :)
  • vass17
    #12471
    Most olvasom, hogy prémium volt. Az az egy 20as viszont nem kellene azonnal..
  • vass17
    #12470
    Az a 109es nem véletlenül egy G6 volt? Azzal nem kell csodálkozni, a 2db 30mm szétszakít mielőtt észrevennéd...
  • stork13
    #12469
    Megint egy kis patch. Röpke 18MB.
  • vajakos21
    #12468
    Sose èrtettem miért jò csalni.Jò lesz a statja ö lesz a király de hogy néz tükōrbe?.Álltalában nem értem ezeket az egyébb gameknél se az isten modokat.M egnyerte ..de hogyan? Mi ebben az élvezet?Inkább saját eröböl vagyok béna de amit elértem azért megdolgoztam( na belölem se lenne jò politikus)
  • CptYossarian
    #12467
    Ezért nem játszom orosz szerveren, tapasztaltam pár furcsaságot. Aztán amikor megemlítettem hivatalos fórumban akkor a topikot is törölték: a hivatalos álláspont szerint nem lehet cheatelni. Szerintem pedig a kliens sávszélességét csesztetve lehet, könnyen.
  • Susarc
    #12466
    korábban engem is leszóltak,de NINCS olyan játék amibe ne lehetne csalni! jómagam is úgy gondolom,hogy ebben is akadnak! Talán nem annyi mint más játékban,de 101% hogy megtalálják a módját!
    annyit azért hozzéteszek,hogy úgy tudom kimagaslóan jó a cheat védelme ennek
  • Holmatro
    #12465
    Azt mondják nincs a játékhoz cheat... Hát nem tudom. Tegnap egy ruszki(!) gyerek egy prémium Me109-essel zsinórba lőtte le 4 gépem, melyeket egy...azaz EGY lövéssel szedte ki. 1. lövés: IL-2 - ez kettétört. 2. Lövés IL-2M -ennek a szárnya szakadt le. 3. Yer-2 ami szintén kettétört, 4. Yer-2 , aminél totál feketébe ment a gép törzs. Feltettem a kérdést: WTF? A válasz U are a big noob. Aha, értem. Én vagyok a noob, mert ő egyetlen lövéssel, szinte harc nélkül nyírta ki 4 gépem. Na és jött a dolog pikantériája: 23 gépet lőtt le saját veszteség nélkül... no comment. Gondolom az egész csapatunk noob volt.
  • vajakos21
    #12464
    Arcadban lehet bombert ölni vele, bár jòl ki kell szánolni a találkozásu pontot mert lassu.A D5 jobban bejött a 2 erösebb 20sal+ bomba.Frb-n meg lehet tankokat kicsapkodni a G- vel.Ott nem vesznek észre könnyen.HB-n a stuka nem tùl jò választás.
    Vadbill ha 1.27 ben már nyomtad biztos van HB géped. Hacsak nem migre vársz :-) ( 4 es szinttöl már simán lehet Hbra menni...söt lejjebb is van életképes)
  • CptYossarian
    #12463
    Bombázók ellen nekem bevált, csak fel kell teperni ehhez a mókához magasra és ahhoz meg elég lassú. Földi célpontok ellen, háááát, eléggé nehéz kilőni vele bármit ami apró és mozog. Inkább érdekesség a gép mint általánosan használható repcsi. Mondjuk amikor kapásból kilősz vele fightert az epikusan priceless, már azért az egy pillanatért megéri repülni vele. :)
  • stork13
    #12462
    A hitelesség kedvéért azért jegyezzük meg, hogy a Cata-t abba a tirbe nem lett volna szabad betenni. Szerencsére a patch óta a helyére került és nem sokat látni belőle.
    Ha látok is, akkor lelövöm az S79-cel.
  • Adjunktus
    #12461
    Nem vagyok nagy bombázó man,de szemezgetek a Stuka G-vel.Az még viszonylag vadász fíling.
    Kérdés: Lehet azzal a 2 37mm-el alkotni,nem hiányoznak róla a bombák?
  • vadbill
    #12460
    Igen, 1.27-ben volt olyan nemegyszer hogy az elcseszett MM reverse gépekkel rakott össze :D nem tudtak sebezni és mérgükben belém jöttek, felkenődtek mint szúnyog a szélvédőre és még a kill-t is én kaptam :D
  • Conqvistador
    #12459
    Mondom azok más idők voltak :D
    Ráadásul egyedüli Cata voltam a pályán nem bombázott senki más tőlünk főleg így csak arra kellett vigyázni ne lőjjenek szét. Asszem annál az ominózus rekordnál survivor is lettem a hero bomber mellett. Most 1 perc alatt levadásszák a Catát :D
  • vadbill
    #12458
    53 szerintem globálisan is top 100-as lehet, nagyon szép eredmény, én nemigen büszkélkedhetek még megközelítővel sem "azt hiszem 35 a csúcsom" de én mondjuk a vastagabbakra hajtok pillbox, battleship, carrier :D

    HB-ra nem járok, nincs rá alkalmas gépem, de hamarosan lesz ;)
  • vajakos21
    #12457
    Ha elmész az angol reptér felé,kb féluton a városokban találsz konvolyokat.Bár he 111 nem egu életbiztositás.inkább 410es.Aa és gyenge páncélozott célpk vannak.Vadásszal ha nem találok célt( frb) meglátogatom öket.De a csata kimenetelét nem bedolyásolja így max pontszerzésre jò.Igaz movel oszlopban memnek ki lehet öket szorni könnyen.410 a- b 8 50kg val plusz az ágyui már jó.
  • Conqvistador
    #12456
    A régi szép időkben 1.27es verzió.
    A kedvenc és rekord tartó pályám Az Africa Canyon volt
    Prém PBY Catalina val 53 földi cél volt a rekord meg volt 51,50, 49 es sorozat is. Most multkor Fjordon 29ig jutottam szóval megdönthetetlennek látszik a rekord.
    Viszont tegnap döbbenten tapasztaltam, hogy HB-n a Berlin pályán van egy csomó harckocsi amit ki lehet lőni orosz/angol oldalról.
    Visszafelé is működik? Ha a HE 111 el nem csak heavy tankot üldöznék hanem harckocsit van a másik oldalon vajon? :D
  • vadbill
    #12455
    Az tényleg fincsi :D
    Berlin suburbs viszont mostanában nem kedvelem, túl kapkodós, és egymás elől szedjük ki a célokat :( Kicsit magasabbról ledobok valamire egy bombát mire leér, a célt már kilőtték, kibombázták :D múltkor is, 9 bombából 3 talált 2 mellé 4! mire leért már halott volt a cél :D
  • Conqvistador
    #12454
    A legjobb pálya szerintem a Fjord :D
    Ott van minden ami egy bombernek ízlik.
  • vadbill
    #12453
    Peleliu pálya tök jó bombázóval, kicsivel naggyal egyaránt, van 12 jópofa hajó :D
    Csata elején nem te választod ki milyen géppel mész?
  • vadbill
    #12452
    Én ezt pont fordítva gondolom :D
  • vadbill
    #12451
    Zsákmányszerzés jóleső érzése :D
    Mikor gyerekek voltunk egy szem cseresznyéért felmásztunk egy szabadon lévő fa tetejére, otthon közben volt 2-3 kg :D
  • Coral Springs
    #12450
    Ki az aki szenved ? Én felmentem (személyes példa) a szokásos repkedésre, nem azért mert kést tartanak a torkomhoz, hanem azért mert kedvem van hozzá. Ha pedig van egy event az még színesebbé teszi a játékot, egy plusz cél, függetlenül attól hogy pénzben mennyit ér. Azokkal ne foglalkozz akik csak a Gold -ért mentek fel, mert a többség nem.
  • Coral Springs
    #12449
    Meglett majdnem az 5/5 győzelem, de az 5 -ik csatát úgy buktuk a Rice Terrace -on, hogy én el se hittem hogy ilyen van. Egy arty -t kellett volna még kinyírni, nekünk pedig még volt 6db földi egységünk. Az arty fent volt a hegyen a fák közöt, egy BB-1 pedig lenn a völgyben keringett. Mindezt közel két percig, néha megpróbált felmenni a hegyre kis híján kidöntve ott a fákat, majd mindig visszafordult. Én spectator -ban, a többiek hátvédek voltak, az ajándék idő pedig elég volt az ellenfélnek. Mindig van valami új, ami megfekteti a sérómat.
  • vajakos21
    #12448
    4 német egy japán ..ennyi...és élveztem :)
  • stork13
    #12447
    Nálunk F4F a legnagyobb az ellennél 1 Arado és egy Me-263. :D
    Nyertek, de senki nem lépett ki tőlünk előtte.
  • Susarc
    #12446
    358 ft-ért mit össze szenvedtek gyerekek.....
  • twi452
    #12445
    Azért sokat mutat az is, hogy nálunk 4 jet van ellennél 1 és erre kilép a 4 jet :D
  • Kollati
    #12444
    Amcsi oldal: F széria oké mindegyik jó, P szeréia mind rossz kb.
  • ikarus44
    #12443
    kösz. de még csak 9-es szinten vagyok.
  • Conqvistador
    #12442
    A Sabre F86al jó esélyed van begyűjteni gyorsan a 200 goldot :D
    Az ellenfél sorra kilpked :D
  • ikarus44
    #12441
    HB-n milyen amcsi gép a jó (az F2A-t már tudom)?
  • CptYossarian
    #12440
    Dehogy jó, értelme kb. semmi már, de t3-on toltam vele most pár meccset az öt nyeréshez, arra eléggé jó volt.
  • Conqvistador
    #12439
    És?

    T3ra jó most?
  • CptYossarian
    #12438
    Elővettem a jó öreg orosz Catalinát, 1.29 óta porosodott.
  • Conqvistador
    #12437
    Nem rossz.

    Én meg repkedtem egy jót a Miggel.
    1 szer le is lőttek méghozzá nem is akárki :D
    PRO100_Chivas_
    Egy T14es Fw dórával 1200méterről kikapott a gépemből.
  • vajakos21
    #12436
    Két nem gyenge pilóta akikhez volt szerencsém/ha rossz oldalon álltam akkor annyira nem :)Érdemes rákeresni.(ha tudnám hova menti a screenshotot be is raknám :)
    asszem svábokkal hamar meglesz a gold
  • flashpointer
    #12435
    De ez nem randomistan, ezek figyelnek hogy mivel megyek be és oda tesznek ahol szar!
  • twi452
    #12434
    azt hiszem teljesen kihasználtam a "patkánykodást"..:)