38447
  • gstup
    #35924
    Majd olvasd végig az üzeneteket..
  • Rev Hard
    #35923
    Benyalta a fagyit 1.4km -ről, jó volt nézni olyan szépen úszott a levegőben.

  • AIexx
    #35922
    ki mondta, hogy fordulóharcozni kell velük? nem remegnek, ha lágyan fordulsz, szép egyenletesen nyomod a page down -ot, és ha valaki szembe jön 1-2 katt, és critical hit.. ennyi, ma az fw 190 a5/u2 -vel realistic -ba mentem 12 csatát, és 25 repülőt szedtem le, ami nemrossz szerintem.. amivel ilyen könnyen játszok még az a d9, meg a szovjet p63-a10, realistic -et mondom!!!
  • gstup
    #35921
    Német gépek alkalmatlanok fordulásra...
  • Luciferkee
    #35920
    Továbbá amikor BF-ekkel fordulok akárhogy csinálom elkezd remegni mint az állat.
  • Luciferkee
    #35919
    Német ágon csak a P47D áll valahogy kézre, a többi nem nagyon tűnik jónak. FW-nek van tűzereje, de fordulása emelkedése aránylag közepes, BF sorozat pedig hmm mintha semmi tűzerejük nem lenne?!

    Tippeket elfogadnék :)
  • rubber785
    #35918
    csak a la-9 az a gép, amivel nagyon nemtudok játszani, a yak 9p -vel meg brutálisan.. az i-185 -el (m71) 10 kill 0 halál.. ha vigyázok magamra, és a gépre, head on -ba optimális, szint ugy la-7, fw -t simán leszeded, ha jól célzol.. ;) de ha rám hallgatsz, németeket húzod.. :D
  • Luciferkee
    #35917
    Köszi a választ, és hogy harcolsz ezekkel a gépekkel?

    Yakok, i-185 aztán LA?
  • AIexx
    #35916
    márpedig a la-15 3x23mm szór 9kg -ot 1mp alatt (ólmot), míg a sabre 4x20mm 10kg.. tehát a kalbier/gyorsaság -ba a la-15 sokkal jobb.. és szinte egymás mellett van a 3 ágyú, durva, ahogy lő, pontos, és csak szórja és szórja és szórja.. :D

    Luciferkee: a legjobb ág a yakovlev ág, egészen t4 -ig, aztán az i-185 (nagyon pontos), és a lavochkin ág, mert ott a végén a la-15, semmi képpen se fejleszd ki a yakovlev jeteket, nagy hiba volt részemről.. :(
  • Luciferkee
    #35915
    Orosz oldalon melyek a jó gépek? A jó irány? Hogy harcolsz velük?
  • a.carkey
    #35914
    Fullosan (elit) most már lazán átlag négy van ha nem rohanok. Ha rohanok csak kettő. De assist is van vele ált. ue. Nem tudom milyen jeted van, a LA-15 szerintem nem egy szuper gép, de BR.8.3 felett nagyon durva a repkedés T5ben. Olyan aimbot gyanús ukrán-orosz-fehérorosz csávók repkednek minden meccsen gépenként 1k repüléssel és 10x ennyi killel, hogy kezdetben az egy-kettő/kör is sok volt. Aztán megismerted őket, és a helyzet változott. Hidd el nekem. Az ágyúja és repülési értékei miatt remek gép. Ennyire pontos és gyors cannon szerintem semmin sincs.
  • twi452
    #35913
    válassz olyan irányításmódot ahol nincs instructor és állítsd a rudder-re ha engedi
  • AIexx
    #35912
    csak akkor lenne az ha átlagba 3-nál több gépet szednél le vele meccsenként (AB), és RB -be is min 2-őt.. ha már topjetet akarsz akkor szerintem a la-15 a legjobb, az az nr-23 gépágyú brutális, teljesen más az a 23-as, és ami az la-9 -en van 23-as.. (ns-23)
  • mabbak
    #35911
    Van egy Mad Catz R.A.T. 7 egerem, ezen van egy plusz görgő kb. hüvelykujjnál. Mit kellene és, hogy beállítanom, hogy a repülőt forgatni tudjam a hosszanti tengelye körül? Ergo dugóhúzóba vihessem vele.
    Utoljára szerkesztette: mabbak, 2014.10.13. 15:09:21
  • DasIsFuck
    #35910
    Akkor berakhattak volna több változatot is, mondjuk amin van 4db ágyú:D
  • a.carkey
    #35909
    Pedig de.
  • a.carkey
    #35908
    Szerintem a V3 csak kettővel bírt. Ahogy az Aradoból is volt felfegyverzett és fegyverzet nélküli típus is.
  • DasIsFuck
    #35907
    Egyébként wikin azt írják, hogy a horten-en 4db 30mm-es ágyú volt, a játékba viszont csak 2db-van, miért?
  • DasIsFuck
    #35906
    Jó nálam a sikerélmény az kb azt jelenti, hogy már legalább 2-3 gépet le tudok meccsenként lőni,ha olyan kedvébe van a 20mm-es fegyverzetem és van, hogy többször túl élem a szitut mikor rámakaszkodik egy támadásom után egy spitfire vagy vmi csúnya gép:D

  • Luciferkee
    #35905
    Videó link pls? :)

    Nekem egyedül sikerélményem a p-47-el van, pedig a számok szerint nem climbel jól, és szarul fordul, még valahogy csak ezzel vagyok képes killeket generálni.

    BF, FW, ME410 vonalat akárhogy eröltetem nem akar sosem semmi összejönni.
    Utoljára szerkesztette: Luciferkee, 2014.10.12. 22:03:48
  • DasIsFuck
    #35904
    Néztem videót youtubon már a dologról és így azért drasztikusan megnőtt a siker élményem a géppel:)
    Eleinte én is ezt játszogattam, csak aztán mindig belementem az üldözéses harcokba..naívan azt gondoltam egy vadász géppel ez lenne az alap:D
  • Luciferkee
    #35903
    Ma megtaláltam az első igazi haxort, Major_major néven egy spitfireben.

    ME-410-el üldöztem, ha nemkapott hátulról, legalább 100 db 20mm lőszert a seggébe, akkor egyet sem. SEmmi baja nemlett, természetesen mögémkerült, 1 azaz 1 lövéssel pilot knocked out lettem.
  • AIexx
    #35902
    közelse a legjobb.. hatékonyságra tuti nem..
  • a.carkey
    #35901
    Kész. Csak megcsináltam ma. Fullos a játék legjobb gépe.
  • AIexx
    #35900
    ez de jó lenne.. :D
  • a.carkey
    #35899
    Ti be tudtok lépni?

    Szerk. Na harmadjára sikerült.
    Utoljára szerkesztette: a.carkey, 2014.10.12. 15:47:46
  • Luciferkee
    #35898
    Néha napján, ha arcadet megyek, ott a BnZ nagyon bejön. Playerek 90%-a 1000m alatt turnfightol. Kinézel magadnak egyet, boom rá, megölöd, vissza Zoom.
  • DasIsFuck
    #35897
    Én csak szeretném nagyobb százalékba túlélni az ellenséges repülőkkel való találkozást, semmi mástXD
  • vajakos21
    #35896
    Arcadba ne akarj műrepülni.Nincs normális fm..stb.A dodó meg jó a sorba Van rajta nêmi bomba + tűzerő.
  • DasIsFuck
    #35895
    Szimulátor esélytelen nálam:D
    Még realisztikusba is túl hamar halok ahhoz, hogy megérje oda bemennem.

    Én kb csak arcade szinten szeretnék úgy átlagosan 1k pontokkal kiszállni a meccsekből a pénz miatt.
    Ahhoz meg kb 4-5 kill minimum kellene.
    Ha lenne mondjuk még 2 olyan gép mint az fw190a-4 akkor talán nem is lenne olyan lehetetlen nekem, de így a 3.3 br szinteken nincs még egy olyan erős fegyverzetű cucc.:S
    Illetve a dornier ott van, de azt végképp képtelen vagyok irányítani:D
  • DasIsFuck
    #35894
    Ha sokat nem is, de azt a közhelyet ismerem, hogy német repcsikkel nem nagyon kell fordulóznom, de igazából az a baj, hogy sok esetbe nem nagyon tudok mást csinálni, mint leállni fordulgatni.
    Jelenleg bf e-3 és fw190 a1/a4-nél tartok.
    fw-ket kedvelem a fegyverzetük miatt, főleg az a4-et, de még a bfe3 is jó a kettő 20mm-es miatt.
    az a4 talán az a gép amivel a legtöbb sikert el tudom könyvelni, de sajnos a lentebb említett problémám ezzel is ugyan úgy áll, hiába tudok több gépet lelőni ezzel:D

  • Luciferkee
    #35893
    Egyik kedvenc videóm ebben a témában: (nehéz manőver, rizikós is, de ha bejön: priceless)

    (feliratot kapcsold be, ott magyarázza)


    Utoljára szerkesztette: Luciferkee, 2014.10.11. 16:45:32
  • AIexx
    #35892
    a legfontosabb, hogy ismerned kell az üldöződ repülőjét, mennyit bír, hogy fordul, fegyverzet, stb.. a másik, hogy ismerned kell a saját repülődet! és ha ez megvan akkor kihasználod az előnyöd, pl. a spitfire nagyon jól fordul és emelkedik, viszont lassú, és nemjó head on-ba, ha te meg egy fókával vagy, akkor a sebesség, ill. fegyverzeti előny, amit ki tudsz használni.. rengeteg manőver létezik, van amihez bátorság kell, meg van az amikor nemcsinálsz semmit, és KO..
  • Vaktermesz
    #35891
    Úgy szeretem, mikor japán 4-es szinten 4 meteor és p80, f80 és f84 aramda támad rá a csak propelleres gépekre akiknek persze muszáj várniuk a nagy bomberekre mert Új-Gíneán csak az anyahajó védéséig tudnak eljutni, mert egyfolytában bomberek jönnek. Kivételesen csak egy volt az 5 jet mellett.
  • tmbtrial
    #35890
    Köszi! Végre betudtam azt is állítani, hogy mindig mutassa mennyi lőszerem van még :D
  • Vaktermesz
    #35889
    Nekem a late nincs meg, de másikon lehet wep-et húzni bár túlmelegszik könnyedén és alig hűl vissza. Menüben keresd ha jól emlékszem interface alatt, amúgy ott a célkereszted színét is tudod állítani. PUMA. Röviden a 3 kérdés. javítsatok ha első kettő nem teljesen korrekt.
  • tmbtrial
    #35888
    Pár kérdés egy viszonylag kezdőtől:

    Typhoon Mk 1b/late gépen másnál sincs WEP rb-n, vagy én bénázok valamit? Mindent kifejlesztettem már rajta.
    L betűvel ugye füst csíkot engedek... látom, hogy ez pár embernél színes. Hogyan tudom színezni?
    Ha szeretnék csatlakozni egy aktív magyar klánhoz, akik sokat "war"-oznak, merre érdemes próbálkoznom?
  • Rev Hard
    #35887
    Gyakorlatilag egy-két manőverből az üldöződ mögé lehet kerülni, illetve ha nem tudod kifordulni akkor alaposan megdolgoztatni amíg a társaid le nem szedik. Persze aki használja az eszét már alapból úgy repül hogy ne kerüljön senki mögé, ám ha mégis megtörténik akkor sem kell beszarni.
  • DasIsFuck
    #35886
    Amikor üldözőbe vesz 1 gép, mit kellene csinálnom ahhoz, hogy le tudjam rázni?
    Engem általában nagyon könnyen levakarnak magukról 1-2 fordulással, de nálam ez úgy szokott történni, hogy amikor üldözőbe vesz egy gép akkor az le is lő:D
  • Doma #35885
    Nekem rengeteg, amiota van tank szinte csak azzal megyek, repülni csak eventeket szoktam, szoval most kicsit ugy érzem elraboltak tölem kb 1 honap replülési idöt meg egy halom pénzt