38447
  • schossow
    #12673
    Akkor a Ki84 csak missionben van? ne már. A japók egyik csúcsgépe volt, e helyett azt sugárhajtóműves X-szárnyút sózzák népre.
  • Fellner
    #12672
    Az MM be baszott az éjjel:D


  • Coral Springs
    #12671
    Ez a Crater, egyáltalán nem új. Egyik kedvenc pályám amúgy, elbújva a hegyek mögött nyugodtan lehet torpedózni a hajókat.
  • oxxi
    #12670
    Nagyon szép és designes az új map :)
    http://users.atw.hu/oxxi/np1.jpg
    http://users.atw.hu/oxxi/np2.jpg
  • Coral Springs
    #12669
    Néhányan megzavartak torpedózás közben, tényleg felesleges fejleszteni a lövészeket.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy LaGG-3, egy P-26, és egy critical amiből végül assist lett.


    Apropó, Oahu -n megint megszopattam valakit carrier torpedózás közben, majd az illető visszajött egy bombázóval, és le akart ram -olni.
  • Glo
    #12668
    Rock you like a Hurricane
  • Coral Springs
    #12667
  • CptYossarian
    #12666
    a mit?
  • Coral Springs
    #12665
  • bgabor
    #12664
    Feladat repülésbuziknak: Találd meg a képen a nőt!
  • Glo
    #12663
    Hát nem gyönyörű? :D

  • Glo
    #12662
  • soulhunter85
    #12661
    Értem köszönöm!
  • bgabor
    #12660
    #12589
  • vadbill
    #12659
    Azt tudom, de most történt valami megint.
    A B-25J 454kg-os bombája még három napja, 3 bomba 3 destroyer. de min. 2 :)
    Tegnap 9db 454kg-os bomba 0! destroyer :( "pillbox-ot kivitte simán mint eddig"

    (Telitalálatok, közelről mint eddig)
    Majd kipróbálom megint ma vagy holnap milyen, ha ilyen hurka lett ez a bomba akkor ez a gép se sokat ér, és akkor azt hiszem az USA ágat végleg befejeztem "ha lehetne törölném" :D
  • soulhunter85
    #12658
    Sziasztok! Volt valami patch ma, és most nézem hogy a reward ill repair cost, két értéket mutata a gépeken. Az mit takar, vagy minek függvénye? Eltudja árulni valaki? Köszi.
  • vajakos21
    #12657
    Rövid ideig ment.Leszedtem és pár napra rá már jött az éles
  • bgabor
    #12656
    A legutóbbinál nem kb két hétig ment a tesztszeró?
  • bgabor
    #12655
    Így van.
  • Conqvistador
    #12654
    Akkor amíg nem jön az 1.30 pihentetem a játékot. Amúgy is az elmúlt héten alig játszottam vele élesben néha csak tesztrepkedés volt :D
    Hátha picit változik az xp szerzés is. Irgalmatlan lassú a haladás T18környékén. Ha csak 10-15% al több xpt lehetne átlagban szerezni akkor kigrindelném azt a maradék 2 orosz szintet.
  • Fellner
    #12653
    Ne mennyi az alap amit be akarnak tenni utána nézik a játékosok kívánságait és abból is raknak bele, hát jópárat nem találsz meg benne ami sárga max missionbe de igen. :D
  • schossow
    #12652
    http://warthunder.ru/upload/image/TREES/jap_planes_eng.png
    Ennyi lesz összesen? ill ami sárgával van szedve az már van?
  • vajakos21
    #12651
    A wg nem nagyom ellenfél repülösben.Igaz rég volt hogu pròbáltam.Le is töröltem.Japánt is igértek...rájuk férne.Meg remélem valami akciòt is hozzácsapnak.
    Team killre jò lenne ha a lelött gép kapna egy free repairt rá.( azért nem összeget mert lenne ako direkt betepülne a kerrszttüzbe.).S mih 9 meg megérdemli ha a földiekkel van elfoglalva mikor felette bombázòk hùznak.Pech hogy vègûl te álltad a cehhet
  • ikarus44
    #12650
    az tényleg jó lenne.
  • ikarus44
    #12649
    ilyen már nálam is volt.
    lelőttem 1 gépet aztán egy csapattárs a P38-ával elkezdett sorozni, és le is lőtt. (a cheten is idiótáztam)
    a másik HB-n volt felszállásnál a hurricanes csapattárs elkezdett vmiért sorozni, de a többi csapattárs leszedtem mögülem.
  • Pluskast
    #12648
    Nem tudom mekkora átalakítást végeznek a játék gazdasági részén, de többször is ígértet tettek, leírták, hogy javítják és a jelenlegi rendszer nem végleges.
  • ikarus44
    #12647
    a vadászok kereseti rendszerén is lehetne javítani.
  • Pluskast
    #12646
    Jó kérdés. Elvileg új mapok, javított grafika, állítólag változás az economic rendszeren, új ruszki és amcsi gépek. Én ennyiről hallottam. Magára a teszt szerverre nem tudsz felmenni. A WG miatt nagy a titkolódzás.
  • Conqvistador
    #12645
    És mi lesz benne?
  • schossow
    #12644
    Bomber mögé ritkán ülök be, ha csak nincs farok lövésze, vagy már kilőttem. Igyekszek inkább zuhanó repülésben támadni, majd felhúzni és a hasát sorozni. De ilyen esetben is igyekszek a géppuskások vakfoltját kihasználni.
  • Conqvistador
    #12643
    Saját csapattársat kaptál ki? :D
  • schossow
    #12642
    Ja ez velem is megesett. Kifigyeltem egy alacsonyan körözgető messzert, Hayabusával betámadtam. Szépen megy a dogfight, egyszer csak nyomjelzők körülöttem, pont ebben a pillanatban lelövöm az ellent, leborulok oldalra, de csak tovább kergetnek másodpercekig fordulózok aztán vége, csapattársam spitfirrel lelőtt. De ebben mi volt jó, pedig nem nyúltam le killjét.
    Mikor a hátsó elevetortom ellövik gázadással meg gáz elvéttelel szoktam "ereszkedni". Csak hát nem mindig nagy a siker.
  • Pluskast
    #12641
    Valószínűleg a héten kijön az 1.30-as patch. Teszt szerveren már fent van.
  • Susarc
    #12640
    én tegnap nyirtam ki egy Spitfiret aki földközelben leszedett,de még eltudtam ereszteni a 2 1000kg-s bombát így meglett a Pilbox meg a SPitfire meg én is:_D
  • Glo
    #12639
    Nincs is annál jobb, mint mikor HB-n az A-26 500 fontos bombájával kinyírsz egy földi célokat lövöldöző Mig9-et... -40K :)
  • Glo
    #12638
    Jah, az aelerion meg az elevator crit az instant halálos. Amúgy faszán meg van csinálva, tök úgy mozgott a gép, mintha csak lebegett volna fel-le a vezérsík. Kicsit kettős érzés volt, mert rohadtul dühített, ugyanakkor élveztem is, hogy milyen frankón működik a sebzés :)
  • Coral Springs
    #12637
    Passz. Egy kezemen megtudom számolni hányszor lőttem le véletlenül csapattársat, minden más esetben direkt jártam el, lásd #12538 -as hsz.
  • Coral Springs
    #12636
    Amúgy nagy kedvencem a vezérsík sérülése, gyakran okozok is ilyet, főleg ha bombázóról van szó. Ilyenkor stílusosan kiírom hogy "good luck" majd továbbállok. Van aki katapultál, van akit még percek után is látok tehetetlenül keringeni, azt vissza kell menjek megelőzni a kill lopást.
  • Glo
    #12635
    Ezt tanusíthatom. Pont tegnap jártam úgy, hogy meglőtte a vízszintes vezérsíkomat egy csávó, zuhanásból csak flapssel tudtam kivenni, de még ki tudtam válni a harcból. Elfüstölt közben a motorom is, de a flaps segíytségével, ugyan rángatózva, de a levegőben tudtam tartani a gépet. Már a kivárásra játszottam, hogy elfogy az ellenség és nyerünk, de túl rossz volt a siklási arányom és az utolsó gépük elvesztése előtt meghaltam. Ez kb 4-5 perc volt, de a killt megkapta értem a csávó (megjegyzem jogosan, hisz nélküle mindez nem jött volna létre).

    Tényleg, kiugrani viszont nem engedett a J betűvel, az Esc->Leave plane kombó meg nem is jutott eszembe nagy hirtelen. Le van korlátozva, vagy mi? :)
  • flashpointer
    #12634
    2 hónapos napi bejelentkezős jutalom után melyik a következő? Vagy már kivették?