38447
  • vajakos21
    #12753

    Itt találsz legkönnyebben infókat az újdonságokról.
    http://forum.warthunder.com/index.php?/forum/266-frissítések/
  • termination
    #12752
    Szevasztok! Mostanában kevés időm, van játszani és be kel osztanom hogy mikor mivel. Inkább a wot-al foglalkoztam, de ott figyel a sarokban a war thunder is. 2 hónapja nem játszottam már vele, és érdekelne mik történtek azóta, milyen újdonságok vannak, és főleg milyen stádiumban van a játék /még mindig béta vagy már elérte a teljes játék szintet/.
    Előre is Köszi a válaszokat!
  • twi452
    #12751
    na mára elég is volt

    7 kör átlagban 80k exp és 70k kredit

    persze ha beüt egy rossz széria az azért tud fájni rendesen ennél :)
  • twi452
    #12750
    annyira nem voltak rosszak mert csak 2 109es maradt velem utoljára :)

    ők nem voltak valami okosak mert külön-külön jöttek és akkor amikor épp felszálltam a maradék 9 pillboxot kidobni.

    Úgyhogy hátraarc be az AAA fölé és ott keringőztünk. Szanaszét pirosra lőtte a gépem mire sikerült leszedni. Leszálltam, javítás..indulok el látom jön a másik.. aztán lángcsóva AAA kilőtte xD
  • Glo
    #12749
    Frankó csapat lehetett ha 1 killel bulletproof is lettél :D

    A B17 egyébként atom jó védőgépágyúkkal rendelkezik, tiszta sündisznó. Bárhonnan közelítesz szúr :))
  • twi452
    #12748
    ezek a ritkák amik feledtetik, hogy sokba kerül :) pénz farmra nem jó de xp-re és élményre kiváló :)
    prém nélkül meg.. 6 naponta ingyen kör :)

  • twi452
    #12747
    Azért sajnos nincs olyan kör mindig.. az elég komoly volt :)
    Ez a mig-es kaland csak veszteség mert akkor estek rám az fw-k amikor elkezdtem ráfordulni az "utcára" úgyhogy egyet se tudtam kidobni.
    Egy assistot kaptam egy másik fw meg belém jött miután gyógyítgattam az is csak crash nem kaptam semmit érte :D

    prémmel lehet kompenzálni a kredit vesztést de valóban xp-gyár :)
  • Glo
    #12746
    MAjd írd meg h prém nélkül mennyi, az érdekel igazándiból :) De ha lefelezem a creditet akkor még önfenntartő XP gyárnak tűnik.
  • twi452
    #12745
    +77k javítás..
    2 mig volt a csapatban..a retardált fajtából :)
    én ittam meg a levét.. van ilyen :)
  • twi452
    #12744
    B-17
    benyomtam estére egy prémet és elkezdtem írogatni, hogy hogy lehet vele menni.

    5 kör:
    372k kredit
    440k exp
    155k javítás
  • kontrollblog
    #12743
    www.kontrollblog.com - hírek, amikről hallgat a nagyvilág...www.kontrollblog.com - hírek, amikről hallgat a nagyvilág...
  • Glo
    #12742
    :))

    Az idézetet már mindenki ismeri :)

    Ezt a 70K xp-s kört mivel hoztad össze? az a baj, hogy az A26-al olyan szar az effem, hogy csak retardáltakhoz tesz be. Múltkor nekünk volt 7 jetünk, az ellenfélnek 1, oszt kikaptunk.. az agyam eldobtam :)
  • twi452
    #12741
    kidobtam az utolsó pillboxot végignéztem ahogy lefut az ellenfél csíkja és az aaa kipukkasztott szószerint az utolsó másodpercekben 3000 méteren...direkt elcseszi az ember kedvét :D
  • bgabor
    #12740
    Szerintem ismerd meg picit jobban a játékot, mielőtt klánt alapítasz. Akkor arra is rá fogsz jönni, hogy "mennyi zseton". (Semennyi, mert még nincs hivatalos klánrendszer a játékban)
  • bgabor
    #12739
    Valaki elmondaná, magyar idő szerint mikortól meddig lesz? Jól látom hogy megint kemény egy napos lesz a hétvégi event, csak vasárnap? Marha oroszok.
  • Coral Springs
    #12738
    Nekem a nyeréssel semmi problémám sincs, a csaták nagy részét nyeri a csapatom. Viszont én egy ideje figyelek a kill / death arányomra.
  • vajakos21
    #12737
    Glo jöhet az idézet :)
  • Fellner
    #12736
    Ez már csak A MM hülyesége mást ne mtudok mondani :D az akció pedig egy szar túl wotos :D
  • soulhunter85
    #12735
    Hali.

    Szeretnék klánt csinálni haverjaimmal.
    Hol tudok és mennyi zseton?
  • Amaymon
    #12734
    Jah, azért írtam a zárójelest...
  • vajakos21
    #12733

    Ákció lesz kérem szépen !
    http://warthunder.com/en/news/156/current/
  • twi452
    #12732
    a tetves fagyás megint..:S
    b-17el zuhanok hazafelé erre befagy a játék és booooom...hogy az a ******
    :)
  • schossow
    #12731
    Köszi.
    Jaja cargora rájöttem, h elég neki 2x50 vagy 100 kg.
    De miért van az, hogy 6-7 tierbe némelyik képes magasabb gépeket behozni(arcade)?
  • Holmatro
    #12730
    Én az utóbbi időben éjjfél után tudtam csak játszani, akkor meg már csak 6-8.000 ember van fenn. Az MM örül ha összehozza a létszámot ilyenkor.
  • Amaymon
    #12729
    Hiába szakaszol 4 ember, a maradék ugyanúgy magával ránthatja. A fufufu, aces, vagy pro100-at is.
  • Amaymon
    #12728
    Alacsony effivel minden szerveren csak "kreténekbe" botlasz. Ha magas a win rátád, a ruszki játékosok is nagyon profik, akiket melléd rak az MM (már ha épp tud). Utána már azért nem vesztesz csatát vagy rendkívül keveset, mert nem botlasz birka csapat társakba.
  • Holmatro
    #12727
    A teamkill-ben nincs igaza, abban igen, hogy a jak-9t nem tier8, hanem inkább tier 14. A La-5-össel minimum hogy helyet cserélhetne, mert azt szépen lebutították. Az IL-2-esek jobban fordulnak mint a legtöbb vadász, sok esetben ezért vadászként használom FORDULÓ HARCRA(!). Hát igen, mint minden online játék, ez is tele van idióta seggarccal, és nem arra célzok hogy ügyetlenek. Beírni teljesen felesleges, mert csak felhúzod magad, és az a teljesítményed rovására megy. Az oroszok többsége egy primitív vodkafaló, elég megnézni a youtube-on a közlekedési moráljukat. Tisztelet a kivételnek. Kb. 300 évvel vannak lemaradva fejben a kultúrált EU-tól.

    Én már sokszor mondtam: össze kell jönni és szakaszban repülni. Egy jó szakasz 95%-ban megnyeri a meccset... igaz Conquistador? :)

    Én a hétvégén leszek non-stop(vagyis remélem), arcade-HB, orosz-usa-angol, tier 16-ig jó vagyok, B17 vagy yer-2 kötelék, bázis lerombolás stb... TS adott, mi kell meég? :)
  • bardocz
    #12726
    Milyen repülős játékot tudtok ajánlani, ami ugyanúgy a másik szétlövéséről szól, és joystickot rendesen lehet benne használni?
  • Fellner
    #12725
    egy normál pillbox ára 500 kg, light az 200 kg assszem, romboló is beledöglig az 500-asba, cargo ship azt 100-150-re saccolom,light crusier 500-as szerintem, ha jól tudom a carriereknek kell 4 tonna vagy 4,5. A airfield meg 12-14 tonnáig számoltam, ezt mind kilóban van értve nem buzi lábban :D
  • Coral Springs
    #12724
    Igen sikerült, örülök hogy jót szórakoztál.
  • vajakos21
    #12723
    Látom sikerült egy 13 éves lelkivilágába taposnom :) Mindenesetre jól szórakoztam azon ahogy felhúztad magad :)
  • Amaymon
    #12722
    Nem kellene 100%-ig ragaszkodni a valósághoz. Lenne játékterük a fejlesztőknek mit hoznak be. A játékosok egyéni tudásbeli "skill peak"-je pedig magasabbra tolódhatna.
  • Coral Springs
    #12721
    Én nem foglalkozok a távolsággal kapcsolatos skill -el. Akár 10km -ről is látni lehet már a gépek sziluettjét, ha pedig felhő van még jobban kitűnik.
  • Glo
    #12720
    Akkor még inkább OP-nak lenne titulálva a német széria az automata prop pitch meg az automata hűtő miatt. Gondolhatod, hogy az orosz gyökerek mit anyáznának ha a La5-ig bezárólag Prop pitch-et meg keveréket kéne állítaniuk a magasság/sebesség függvényében :)))
  • schossow
    #12719
    Egy bunkert mekkora bombával lehet elintézni? Illetve mennyivel lehet a rombolókat/cirkálókat/rep. hordozókat?
  • Amaymon
    #12718
    A balance problémák forrása szvsz, hogy a HB is nagyon árkádosított: instructor van, nem kell trimelni, hűteni, motorra figyelni stb.
  • Kollati
    #12717
    Nem lesz nerf, az fm team célja, hogy minden gép a legpontosabb repülési paraméterekkel rendelkezzen. Sajnos amíg bétában vagyunk előfordul, hogy vannak olyan gépek amiknek az FM-je nem megfelelő. Ilyenek voltak 1.25 előtt az angol gépek, vagy az oroszok jelenleg, vagy akár a régi P40 vagy a mostani buffalo. Ezek folyamatosan javítás alatt álnak, 1.30 rengeteg új FM érkezik majd.
  • Coral Springs
    #12716
    Mondok én neked jobbat. Szerintem a német gépeket kéne most már szarrá nerfelni. Mi is a problémád a Buffalo -val ? Hogy van még egy olyan gép az amerikaiaknál, ami nincsen nerfelve ? Talán olyan szinten szét kéne kúrni azt is, mint a P-40 -et ??? Gondolom a kaksibogyó kifittyen ha a Bf -ed hátába kerül egy Buffalo ! De ne aggódj, mindig érkezik majd (5) másik Bf és leszedi(k) rólad ! Tököm tele van már a rinyagépekkel.
  • bgabor
    #12715
    BnZ-zni Spitfireel?? Semmi emelkedési képessége nincs még a nyolcas tierűnek sem! De még a tízes tierű sem emelkedik kiemelkedően.
  • Amaymon
    #12714
    "Jobban növekszik az XP csík egy HB -s két kill után, mint Arcade -ban."

    Én pont ezért maxolok ki minden gépet egyenként sorban. Bár a crew xp fabatkát sem ér egy ponthatár után a fighteren. Ártani nem árt a fejlett legénység és balanszolhatják is később. A reload time drámai tűzerő növekedést ad arcadeban. Viszont pl. a G, stamina semmi érezhető plusszt nem okoz olyan 60-70% felett. Vision sokat nem befolyásol, ha felhő van a skill se mutatja meg a gépet messziről. A javító skillek húzása után is több nap ha magára hagyok egy nagyobb tierű gépet. Inkább megvásárlom ha zsinórban játszom.