38447
  • Amaymon
    #12793
    15k 3 gép?? Az hogy lehet, 230%-os géppel is jóval többet lehet keresni annál. Bár angolt jó ideje abba hagytam, mert balance problémás az egész nemzet HB-n.
  • Dragunow
    #12792
    Puma század akcióban!


    És levegőben!
  • bgabor
    #12791
    Sokan vették, túl sok volt belőle, felvitték az árát hogy ne legyen több. Nem tud semmi különlegeset. Nem egy jó gép.
  • bgabor
    #12790
    Elég szépen leírtam, miért rossz és aránytalan, sajnálom ha nem értetted meg. Ha egy szar Spit V-össel lenyomok három gépet HB-ban, akkor ne 15 ezer pénzt kapjak érte, amikor a következő Spitfire 700.000-be kerül.
  • stork13
    #12789
    Csináltok squadot és mentek. :)
  • soulhunter85
    #12788
    Sziasztok.

    A La-5FN prémiumos gép főz, mos, takarít is, hogy 5250 gold eaglebe kerül?
    Vagy annyira hyper szuper k. jó? Vagy csak elrontották az árazást? :D
  • Yag
    #12787
    Valóban sok az agyatlan.
    Ha már ilyen jól összejött itt a társaság, gondolkodhatnánk azon is, hogyan tudnánk egy pályán repkedni és csapatban teljesíteni. Biztos van valami mód arra, hogy a 10-20k player közt 8-10en egymással vagy egymás ellen toljunk egy pár meccset.
  • Amaymon
    #12786
    Nem értem miért tartod annyira tragikusnak az eco rendszert. Nekem szimpi, hogy meg kell harcolni az előrébb jutásért. Kapitalista szemléletmód, aki teljesít az előrébb jut és lesz lion. Nem állítom, hogy hibátlan! De simán kitermelhető egy géppel a következő ára. Ha valakinek nem sikerül, akkor max. beragad egy ideig a kimaxolt gépbe. A javítási ktg. pedig redukálja, visszafogja némiképp az idióták számát. Itt gondolok arra, hogy nem kell top ásznak lenni, de oda kell figyelni a meccsre. Ez a kényszer mindenkinek kellemesebb állapotot teremt magasabb tierben.
  • lexlutor
    #12785
    akkor kezdj el hozzaszokni, mert ez meg semmi ahhoz kepest, amikor majd megindulnak a causal playerek igazan.
  • Holmatro
    #12784
    A tököm kivan már ettől sok mega-über balfasszal... killeket lopkodni az megy mindenkinek, de hatékonyan játszani oszt senkinek. Az utolsó meccsen a csapatunk 3 azaz HÁROM földi célt semmisített meg az Africa Canyon pályán...azt hiszem: no comment.
  • Holmatro
    #12783
    Valaki jön repkedni platoonba?
  • vajakos21
    #12782
    Olvas bele a fórumba. A hozzászólások sűrüsége elmond mindent....Lehet csak én nem találtam normális fórumot :)
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1307450046
  • Yag
    #12781
    ja, ezen én is elgondolkodtam és hasonló következtetésre jutottam ... de hátha mégis :)))
  • bgabor
    #12780
    Szerintem a World of Planesről a saját topikjában lenne érdemes érdeklődnöd. Annyit elég amúgy tudni róla, hogy nem véletlenül játszik mindenki a War Thunderral a kettő közül. :)
  • Coral Springs
    #12779
    Azok nem sárgával, hanem világos zölddel vannak jelölve. Ők egy squad -ban játszanak a csapaton belül.
  • polluxware
    #12778
    Kérdés!

    1.van e rá lehetőség ,hogy arcade módban folyamatosan kiírja mennyi lőszer van még újratöltésig(ne csak akkor lássam amikor lövök ,hogyan fogy hiszen akkor éppen mást nézek:)

    2. ez a gép javítás dolog elvileg úgy műkszik, hogy az adott crew-hoz tartozó gépek amik éppen nincsenek kiválasztva azok is javítva vannak/lesznek? jártam már úgy hogy 2 napig nem is volt kiválasztva egy adott göbbzi amire a crew ugyan fejlesztve volt, de bacták megjavítani (tier2-es gladiator volt)
  • Yag
    #12777
    Láttam az elöbb ezt a videót. A piros-kék csapattagokat értem. A sárgával jelölt játékosok kik ? Mitől sárgával vannak jelölve ?

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fKkMT1Ql178
  • Nortai
    #12776
    Gondolom Beta kulcs kell még mindig hozzá (rég néztem), próbáld meg ezek közül valamelyiket:
    https://docs.google.com/document/d/1flO1UNK9-hf3s6aj8Ta7LBUvDE-FwNebSSYOyDM2UGI/edit
  • Yag
    #12775
    Én csak videókat láttam mint amit ahogy flashpointer kollega is betett egyet.
    Annyit látok, hogy repkednek és lövöldöznek egymásra. A játék nettó része gondolom ennyi ott is mint ennél. A kérdés már csak az, hogyan lehetne kipróbálni ?
  • pmg
    #12774
    You've just made my day
  • twi452
    #12773
    Az a 3 perc amíg néztem több szinten is fájdalmat okozott :D
  • flashpointer
    #12772
  • bardocz
    #12771
    Arról azt olvastam, hogy nagyon rossz. De csak van valami hasonló, ahol a joystikcot ki lehetne használni.
  • bgabor
    #12770
    Nem, ahol a tech treen egy helyen több gép van(pl:P-63 Kingcobra), ott elég az elsőt megvenni, hogy tovább tudj menni a tech fán.
  • Yag
    #12769
    Én is kérdezni akartam már ... a World of Warplanes játékról mit érdemes tudni ?
    Látom, hogy hasonló repülős lövős játék de mintha nem lehetne reggelni rá ... vagy csak én nem tudtam ? Tudom ez nem annak a fóruma, de AZ a fórum nem nagyon megy ... gondolom akkor a játék sem :)))
  • vajakos21
    #12768
    Persze tudom. Én arra gondoltam hogy pl: a ju87 sorozatot nem kel megvenni csak hogy meglegyen.Akárcsak az olasz sort vagy aminál a katákat.Olasz nemzet meg amúgy is lesz.7es szintü F4Fet nem kell megvenni hogy megvedd az F4U-t. ilyenek.
  • ikarus44
    #12767
    de muszáj megvenni az útban lévő gépeket hogy tovább mehessünk (ott vannak Pl:USA ágon a P47, és a 2 P63-as 1 tierben vannak de ha az egyik P63-as megvan a másikat is meg kell venni, hogy tovább mehessünk a P38-ra, és ez rengeteg pénz. pláne hogy nincs nagy vagyonom, a már említett pénzkeresési gondok okán.)
    de ha ezt ki lehet kerülni akkor légy szíves mond el hogyan.
  • twi452
    #12766
    Azért szerencsére nem minden gépnél ér 3 kill 10k kreditet
  • pmg
    #12765
    Gondolom arcade módról beszéltek srácok, ugye?
  • Susarc
    #12764
    kedvencem mikor 5-7 ezres magasságon 400-500kmh-val sas módjára lesem az áldozatomat erre egy yak vagy gyengébb spit víuszintes repülésből felhúzza a gépet és másodpercek alatt lőtávba jön és jól megsoroz....kérdem én HOW THE FUCKING HELL?:P:)
  • Susarc
    #12763
    FM kuka még mindig ez azért lehet.....nekem is rengetegszer van olyan ,hogy 3-4 percig emelkedek optimális szögben max sebességgel a prémium dórával és fiszfasz tieres kuka gépek 2-3000 méterrel előttem felettem vannak:P
  • vass17
    #12762
    Nekem most nem tűnik rossznak a rendszer, nemrég hadrendbe állítottam egy D-12-őt, egy új Dorniert és mellett sok kisebb gépet is. 2,5 millió credit biztos elment ezekre és megint elkezdett úgy ahogy gyűlni.

    Btw, a D-12-őt azért megbántam, hogy betettem, gondoltam legalább a 10 free repairt elhasználom, utána pedig manuálisan javítom. De nagyot csalódtam, annyira korlátoltnak tűnik az irányíthatósága, orrnehéznek érződik és nem is emelkedik úgy, ahogy reméltem. Miután visszaültem az A5-be, igazi megváltásnak tűnt, hogy kellene használni azt a gépet? Tudom, hogy nagy sebességre és nagy magasságra van tervezve, de nem is emelkedik rendesen, mire megláttam az ellenfél LA-7-eseit, én 4000 méteren voltam, ők meg kb 2km-rel magasabban, úgy hogy végig emelkedtem..
  • pmg
    #12761
    Azért bombázni sem olyan könnyű mint azt képzelik sokan. Először pozícióba kell érni. Ha lent vagy akkor AAA és fighterek, ha meg fent akkor elég egy mm eltérés a szálkereszten és füstbe ment terv az egész. Arról nem is beszélve, hogy ha a MM túl sok vadászt tesz az ellenfélhez pénz nem lesz mert ad 1 veszteni fogunk, ad 2 vissszatérni sem lehet mert a repteret kempelik. És ugye csak magas tierben van pár gép ami elég nagy és elég sok bombát tud vinni ahhoz, hogy vesztés és gépelvesztés esetén is legalább nullára kihozza a költségeket.
  • vajakos21
    #12760
    És persze nem kell minden gépet megvenni ha nem szükséges. Csak azért hogy meglegyen. Illetve akció van majd minden hónapban és arra érdemes kivárni. (1.30ban bízom.)Sokat lehet spórolni.
  • vajakos21
    #12759
    Bizony fizetni kell vagy jónak lenni.(ami érthető hisz puszira nekik sem adnak kenyeret) Vagy free repair és több nemzet tolása egyszerre. A pénz egy helyre megy.Vagy csak élvezni a játékot.Ez utóbbi az én elvem. Az meg nem nem tier függő...nekem legalábbis.
    Vagy abba is lehet hagyni...hacsak nem tartanak pisztolyt a fejedhez.
  • bgabor
    #12758
    Teljesítményorientált, mi? HB-ban lenyomsz három gépet és kapsz tízezer liont. A gépek ára meg 12-es tier környékén már egymillió kredit fölött van. Ez nem teljesítményorintált, hanem szimplán el van cseszve. A bevétel/kiadás arányok nagyon nincsnek összhangban egymással. Persze, bombázóval HB-n remekül lhet XP-t és pénzt farmolni, de mi van a vadászokkal? És mi van az Arcade móddal?

    Nem beszélve a másik kimillió dologról, amit az 1.29 tönretett. Ötöt biztosan fel tudnék sorolni kapásból.
  • Amaymon
    #12757
    Erre nem tudok mit mondani, aki tud bombázni, nyerni, vagy gép killeket csinálni annak dől a lé.
  • ikarus44
    #12756
    de pénzt még mindig nem tudok keresni.
  • Amaymon
    #12755
    Inkább úgy fogalmaznék, hogy a gazdasági rendszer teljesítményorientált lett. Akinek terem babér, azt lionba tudja kifejezni.
  • ikarus44
    #12754
    kijött az 1.29-es patch és állítólag a héten az 1.30-as is kijön. a többiek szerint a gazdasági rendszert tönkre vágták (bár én eddig sem tudtam pénzt keresni a játékban) de bombázással lehet keresni, csak az nekem nem megy.
    most így hirtelen ennyit tudok mondani.