38447
  • Glo
    #12873
    Kipróbáltam, vannak érdekes dolgai, de jól repülhető. Az F4-es meszát körberöhögi fordulóban, pedig a jobb motor még meg sincs. Alig várom a mocit :)
  • f24sg
    #12872
    Tényleg nem kötekedésből mondom, de HB-n CSAK corsair-t törtem eddig (már ugye manőver közben)! Próbáljátok ki.
    Azt elismerem, hogy van motor-ereje, de így felemás a dolog.
  • ikarus44
    #12871
    sziasztok!
    meg tudná valaki mondani, hogy átlagban mennyi pénzt lehet kapni pillbox, csatahajó,hordozó,és reptér elpusztításáért ill. sebzéséért?
    köszönöm!
  • Glo
    #12870
    Ez a tehetetlenek dühe :) Minél inkább nooboznak mikor nem tudnak lelőni az annál inkább elismerésnek számít :)

    Anno az il2-ben is nooboztak ezerrel a Spitek, hogy miért csapkodjuk őket 2K magassági fölényből, és miért nem emgyünk le ellenük fordulóharcolni. Annyit kell beírni, hogy "Noobs die, winners live!". Oszt jónapot :)
  • mabbak
    #12869
    Tegnap történt: Bf-el a wake island-es pályán belezuhantam 600-700-al egy 5-6 főből álló társaságba akik üldöztek egy Me-410-et, volt ott egy csóka, aki kicsivel hamarabb kiszedte a stukámat, mielőtt bombázni akartam, azt megbosszultam. Leszedtem azt is, aki legközelebb volt a Me-hez és aztán mint, aki jól végezte dolgát elkanyarodtam az óceán felé és menekültem, mivel nem tanácsos 3-4 enemy között repkedni magányosan (Me-t addigra leszedték).

    Ekkor láttam meg, hogy valaki beírta, hogy: "Look at that Bf loser run" meg másik "Run noob run", addigra már a fél ellenséges banda jött utám az óceán felett, egy Hurikán meg egy Yak-3 volt elég kitartó, hogy kövessen egészen hazáig, de voltak már 2 és fél km hátrányban szembefordultam, a Hurikánt elkaptam, a Yakot meg lelőtte vki más.

    Kérdem én, mégis mit kellett volna csinálnam, hogy ne legyek lúzer meg núb forgolódni meg kivárni, amíg túlerőben ripityára lőnek?
  • vajakos21
    #12868
    instructor nélkül megoldhatò könnyedé ha nem figyelsz
  • twi452
    #12867
    jók a corsair-ek
    950-nel zuhantam már vele persze ha betéped akkor ne csodálkozz, hogy törik

    12-13 G-t még bír de akkora sebességnél nagyon finom manőverezésnél is simán elér ennyit a terhelés :)

    Ha manőverez a bf akkor ki kell hozni egyenesbe a zuhanásból és felhúzni aztán menni utána újra. Úgyis utoléred :)

    Én az alap verzióval nem sokat játszottam de a D volt az első gépem ami teljes csíkos lett :)
  • Glo
    #12866
    Csak mondom h bárminek el lehet törni a szárnyát, ha nagyon betéped. Én 700 felett csak úgy joy-ozok mintha 1-1 fokban lehetne csak kitéríteni a vízszintest. Mondjuk eddig sikerült összesen egyszer ezt előadnom. De komolyan veszek egy F4U-t én is, mert annyira szidjátok, közben meg azzal szopatnak meg a legtöbbször ha elkúrok valamit :)) Valakinek tuti nincs igaza :))
  • Coral Springs
    #12865
    Akkor most én pro vagyok, hogy nekem még egyszer nem sikerült eltörni a szárnyát ? Olyan is előfordult hogy egy Bf 109 -et kb 7km magasról kellett lezavarnom, nagyjából 3km -ig meg sem álltunk, ám nyoma se volt annak hogy el akarna törni bármi is.
  • f24sg
    #12864
    Hát ja. Az F4U-1A legalábbis ilyen. Most megvehetném 320k lionért a "D" verziót, de ezek után nem tudom, az különb-e?!
    Majd holnap (ma) valaki megerősít, a D-ről sokat ömlengenek, de én 1-2 kisebb sikertől eltekintve zömében csalódtam az alaptípusban.
  • vass17
    #12863
    900 felett mennek bőven lefele. Bárminek le lehet törni a szárnyát rossz mozdulattal, a németeknek is. Nekem a Corsairé nem tünik rosszabbnak.
  • pmg
    #12862
    Tulképp bevallom magamnak, hogy nincs egy olyan map, ahol egy bombázó tudna érvényesülni. Mire felmegyek normális magasságba majdnem lemegyek a térképről. Amit eddig láttam az nem szól másról mint a szöcskék kergetik először egymást, aztán ráugranak a bomberekre. Taktika nulla, kezdem unni.
  • Susarc
    #12861
    akkor jó,hogy tegnap elbasztam az alapra egy valag pénzt...nekem is tört a szárnya 750 nél...,de akkor kuka....
  • f24sg
    #12860
    Hát ne haragudjatok gyerekek, de meg lehet b*szni ezeket a corsair-eket HB-n!
    Hiába emelkedik, meg fordul, de nem bírja a high-g fordulókat, széttörik a picsába, egyszerűen nem tudom lekövetni a 109-eseket sok helyzetben, mert bár nyernék, a sárkány nem bírja...

    Innentől kezdve kampó, kész. Dóó-ÓÓÓjcslánd-dóóÓÓÓjcslánd ŰŰ-ŰŰŰber ÁÁÁ-Ááállees...
    Über alles in der Welt

    Bocsánat.
  • Susarc
    #12859

    kezdő lövés,uccsó lövés,wingman, bomber,fighter meg vagy még 4 acsi is desszertnek:P mondjuk majdnem 30 percig tartott...csak a vége fele már direkt rám jött az ellen,mert 3x annyi pontom volt mint a 2. legjobbnak:P volt benne egy fekete géptörzs+fekete szárny+ fekete bal motoros kilőtt futóműves landolás is erre szerelés közben szétqrt egy bázist bombázó bombája:P azért szenvedtem át a csatatéren:D
  • Susarc
    #12858
    életem körét csináltam 8 kill 12 assist + a földi célokból is egy tucat ,de baszki a 12 assistból 8x!! repűlt be a tuti killemre valami gyökér killopó bunkó....és nekem csak az assist maradt....videóba holnap szerintem elrakom emlékbe,mert amúgy nagyon penge volt...,de ezek az árkád killopó, akkor is lő ha haver van előtte meg rammolós majmokkal akik nem képesek értelmesen játszani a hócipőm nyakig televan!!!!!!!!!
  • vass17
    #12857
    Megtört a jég Corsair-el. Valahogy mindig kerültem, mert nem tetszett a kanyarodás közbeni viselkedése, de ezentúl értékelni fogom. 5 kill már összejött egyszer-kétszer német gépekkel, de hogy újratöltés nélkül, mint most ezzel, na arra nem volt példa :)
  • marchizor
    #12856
    1 mp leforgása alatt :D
  • robi3
    #12855
    érdemes vadászgépet expertre fejleszteni?
  • vajakos21
    #12854
    Gyanitom az nem ai. Azok nem kezdenek el ilyen messziröl löni.B24el ráér célozgatni menekûlni nem tud.8-900 mvolt a max hatásos ezeknek.Nem véletlrn lödöztek az50mm essel 1km-röl a németek.A japán bombereken meg más kaliber van persze hogy oszt. A német is eltalálja csak nem sebez.
  • Sith
    #12853
    rászkódás 2 dologtól szokott előjönni
    1 túl nagy sebesség
    2 légvédelmi tűz
  • vass17
    #12852
    Hihetetlen mekkora különbség van a tail gunnerek között. A németek gyakorlatilag semmit nem érnek, szerintem maguktól még egy criticalt nem voltak képesek lőnni, még közelre se. Ha meg én átveszem, akkor is egy fél nap, mire bármit is lekapnak a Dornierről.
    A japán jobb határozottan, a KI-49-nek tetszik, csak sokszor előjön egy ilyen rázkódási jelenség, amit nem tudok megindokolni, hogy mitől lehet és szinte lehetetlen úgy célozni.

    És akkor jön az amcsi.... 1,4 km-ről már eltaláltak a B-24 gunnerjei, wtf...Egy mesterlövész stabil pozícióból nehezen céloz ilyen távra, kétlem, hogy ember vezérelte, gondolom kimaxolva ilyen durva az amcsi AI..
  • Susarc
    #12851
    vesszetek össze bakki:P
  • Coral Springs
    #12850
  • Holmatro
    #12849
    Én már semmit. Tegnap nem vettem észre hogy rám írtál volna... Akkor részemről törölve a platoon project, halva született ötlet volt.
  • bgabor
    #12848
    Tényleg pihentetni kéne a játékot a peccsig. Orosz szerveren főműsoridőben az I-16 meg a D-13 megy egymás ellen...
  • Coral Springs
    #12847
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát, megmagyarázhatod, attól függ hogy kinek !? Arcade -ban csatánként 7+ kill, Historical -ban 2 a minimum. Squad -ban én csak olyanokkal szeretek játszani akire nem kell figyelnem, képes 1-2 géppel kihúzni egy csatát, és az együttműködés reflex szerű. Eddig egy(!) amerikai tudott ennek megfelelni, nekem nem kényszer hogy squad -ban játszak, lévén ha figyelnem kell a másikra akkor az rámegy a teljesítményre. De ettől függetlenül miután tegnap rám írtál a játékban, én jeleztem hogy felőlem mehetünk együtt. Erre te eltűntél, de még a #12842 -re se válaszolsz érdemben. Miről is beszélgetünk ? Szerintem előbb magadban döntsd el hogy mit akarsz.
  • Coral Springs
    #12846
    Nekem az egyik kedvenc gépem, amikor az Airacobra -ban ülök. Két lövés ha eltalálom, és bizony eltalálom, ennek ellenére hozzák a prédát dögivel. Viszont amióta beleragadtam a P-26 -ba azóta kellemetlen jelenség, bár tegnap nagy nehezen sikerült leszednem egyet. Kilőttem a vezérsíkját.
  • Holmatro
    #12845
    Oké, nem erőltetem. Nem akarom megmagyarázni mitől jobb egy platoon...talán hogy el lehet pofázni hogy ki mit csináljon...hagyjuk inkább. Hajrá akkor a sok randommal...
  • pmg
    #12844
    Ja gyér, bár elég hamar koppannak a noobok mikor hátulról akarnak leszedni. A három géppuskás manus folyosót vág hátrafelé. Többször volt már, hogy egy darabig még követtek aztán feladták a próbálkozást mert mellém jönni nem tudtak, mögöttem meg golyózápor. Persze német gépek kivételek mert gyorsabbak egyenesben.

    Az AI lövészek nálam teszik a dolgukat minden bomberen. Nem mondom, hogy nem ülök be ha van rá mód, de elég sok gépet leszednek rólam nélkülem is. Persze most is Berlin map, 4 Fw 190 és 1 Bf 109 a seggemben. Ilyen meccsek vannak.
  • bgabor
    #12843
    Százkilósból csak egy esik egy gombnyomásra HBn. De tényleg elég gyér gép, csak a védőfegyverzet megfelelő.
  • Coral Springs
    #12842
    Én az égvilágon semmi problémával nem küzdök, ám az emberi hülyeség squad -ban játszva is ugyan úgy felbaszna. Ettől nem leszek megmentve, és az sincs kizárva hogy akivel squad -ba összezárnám magam, ugyan olyan idióta mint esetenként bármelyik külföldi, csak épp magyar kiadásban. Azt pedig nem értem, hogy tegnap megkerestél, reagáltam, majd eltűntél. Akkor minek írtál rám ?
    Másrészt az idiotizmus is csak addig hat ki rám erőteljesebben, amíg ezeket a használhatatlan amerikai reserve gépeket maxolom.
  • Susarc
    #12841
    ejjj:(((
  • pmg
    #12840
    Na még1x


  • pmg
    #12839
    Éljen a meccs méker

  • Holmatro
    #12838
    Jön vki platoonba?
  • ikarus44
    #12837
    a 90.000 liont azt én is elfogadnám.
  • pmg
    #12836
    Hát a Tu-2 leírásán felnyerítettem:

    "It was praised for things such as its high bomb capacity..."

    Ehhez képest vihetek 4x100, 2x250 vagy 1x500 kilósakat. Ráadásul 1 nyomásra kettő esik, így a babakocsis nő is minimum 200 kilót kap.
  • Susarc
    #12835
    500.000 xp 90.000 lion egy kör:_D FUCKYEAH:P
  • pmg
    #12834
    Ja persze, a vége uaz. Két dolog közül lehet választani. Vagy berongyolsz gyorsan és lebombázod amit tudsz vagy lapítasz és reménykedsz, hogy lesz majd időd bombázni is. Első esetén van esély egy következő körre, másodiknál már valószínűtlen mert addigra egyedül maradsz 4-5 vadász ellen és mindenki téged keres. Volt tegnap olyan, hogy annyira tülekedtek mögöttem, akármerre lőttem mindenhol volt valaki. Mondjuk egyet leszedtem, kettő összeütközött, a negyediknek meg elfogyott a lőszere.

    Ha a tier 6-9 vadászok javítási költségei 2-3x ennyibe kerülnének, akkor csak azok maradnának akik igazán jók. Plusz a légvédelem nevetségesen gyenge. Látom, hogy a mi bombázónk ott repked közvetlen felettük és géppuskával szedegeti ki őket, akkor mire számíthat az ember ha 2x olyan gyors vadászok lövöldözik a miénket?