38447
  • ikarus44
    #12913
    ez így is illene.
  • CptYossarian
    #12912
    Szerintem valami módolás lehetett a killszámolásnál, ellőttem a szárnyát csórikámnak, aztán ráuszultak ketten és felrobbantotték, ehhez képest én kaptam a killt.
  • ikarus44
    #12911
    nem kell, ott vagyok én :)
  • Glo
    #12910
    Mentsen meg az Isten a Jap-Rus meccsektől :))
  • ikarus44
    #12909
    én rájöttem: mostantól csak orosszal fogok játszani, egyszerűen más nemzetekkel nem megy a játék (talán még némettel) HB-ben marad az amcsi, de máshol nem. csak azt sajnálom hogy még csak 9-es szinten vagyok, az USA ágon.
  • Coral Springs
    #12908
    Én az Arcade -ban 7-8 gépnél már azt mondom hogy jól van fiúk-lányok, beérem az assist -al is. Ám ha nem megy a játék, azt valaki leszedi előlem még a lángoló gépet is, akkor ráállok a frag stealer -re. Viszont a Historical az más eset, ott maximum akkor lövöldözök csapattagra ha mi vagyunk fölényben. A pénz már nem számít, azt nekem teljesen mindegy hogy a kill -ek száma miből jön össze, az a lényeg hogy összejöjjön. A statisztika a friendly fire -t is ugyan úgy elszámolja. Egy szerencsés alternatíva.
  • Amaymon
    #12907
    "Aki profi egy nem oszt nem szoroz."

    Dehogynem, japán mapon ACES_klim és squadja bosszúból lerammolt, mert killstealeltem egy la5-öt :) Nem volt tölténye a tagnak és gané módon inkább teamkillel ketté vágott. Pedig nem direkt csináltam, azt hittem meglógott előlük, úgy tűnt az én szemszögemből legyorsulta őket visszafele menet.
  • vajakos21
    #12906
    Aki profi egy nem oszt nem szoroz. Aki béna szintén nem.Aki meg átlagos nem mindegy.? :-)
  • Sith
    #12905
    Ettől függetlenül szerintem ne idegesítsd rajta magad, mindig lesznek bukta körök, te is hibázol, az ellenfélnek is lehet egy szerencsés lövése, és persze az MM is csinál marhaságokat.
    Saját hülyeségeimből kiindulva: vannak napok amik nem kell erőltetni.
  • Amaymon
    #12904
    Engem a ladder eléggé motivál, nagyobb az élvezet egy killért vagy win ért.
  • Coral Springs
    #12903
    Eleinte én is így álltam hozzá a dologhoz, az élményt hangsúlyoztam a hozzászólásaimban is. De már jó ideje az agyam úgy pörög ezen a kibaszott játékon, mint egy kvantumszámítógép. Ez van.
  • Amaymon
    #12902
    Csúcsidőben amikor játszom az a mázli, hogy nem nagyon rak be jetet, 1 defeat lionvesztés nélkül nem oszt nem szoroz. 1-1,5 hetente egyszer belefér a balszerencse.
  • vajakos21
    #12901
    ki a sz* rt érdekel a stat? Ez nem olimpia.Lehet hülye vagyok de én szòrakozásért játszom.
  • vass17
    #12900
    Ne foglalkozz a statisztikával, elrontja a játékélményt. Ez van, néha igazságtalan az mm, mindenki kapja a pofonokat :)
  • Coral Springs
    #12899
    De arra már a játék elkönyvel egy felszállást, a statisztikának hopp egy pofon.
  • Susarc
    #12898
    mire realizáltuk halottak voltunk:) nem néztem meg az ellenfél összetételét csak a végén:S:((
  • Amaymon
    #12897
    Olyankor ki kell lépni a picsába, gyors landolás a leszállópályán és nincs repair költség.
  • Susarc
    #12896
    Hb 2 és fél perc alatt kampó az egész csapatnak....: ellenfélnél 4 mig9 meg 3 meteor.....mi meg ilyen 10-11-es gépekkel...miért nem mennek a picsába a készitők?
  • vajakos21
    #12895
    Mondjuk lehetne japán prém a japánoknál.11es hien pl.Mondjuk a fòka használòkat megértem.B17 ellen jò opciò( más nem is nagyon van) Majd ha lesz ott is nehézvadász.Corsairnál nem rossz a valagnyi löszerMikoe más megy haza még ráérsz kergetözni.
  • Kollati
    #12894
    Nekem nagy kedvenc a prémum Corsair, nagyon jól lehet vele pénzt keresni japó Hb-ban, ráadásul anyahajós pályán is le lehet vele szállni. Viszont tény, hogy sokan nem szeretik a .50-es géppuskákat, pedig nem rosszak, csak kicsit más játékstílust követelnek meg, mint az ágyúk.
  • vajakos21
    #12893
    Mondjuk sol prém corsairt nem látok.Vagy az annyira nem bejövös? Legalábbis japòknál 109/190 megy.( meg ugye minden gép annyira jò amennyire használni tudják)
  • twi452
    #12892
    este 6-tól
  • Susarc
    #12891
    este 9 től?
  • bgabor
    #12890
    Tyű, akkor ma estétől érdemes Corsairt venni! Be is szerzem a gépágyúsat!

    Hajrá népek, itt a lehetőség olcsón beszerezni az itt a topikban sokat dícsért Corsair D-t!
  • Glo
    #12889
    Még jó, hogy reggel vettem meg a 2 Corsairt.. :))

    Viszont hajthattok az Invaderre :)
  • bgabor
    #12888
    Te most itt az Arcaderól beszélsz? Mert ha igen, hamar nevetség tárgya leszel.
  • Glo
    #12887
    Today is Memorial Day in USA.

    It is a day of honoring the memory of people who have died in military service. Everyone should respect their people who don a uniform and have that dedication to protect us and serve their country with honor.


    We should always remember the ones who have sacrificed their lives to secure the future of their nation.

    From May 27th 09:00 am till May 28th 04:00 am PDT (from May 27th 04:00 pm till May 28th 11:00 am GMT) War Thunder presents special event:

    20% special discount for P-39Q-5, P-47D, P-63, P-38, B-25, F6F, F4U, repair costs and modifications, +30% experience with these aircrafts.

    ---------------------------------

    SPECIAL FACEBOOK EVENT!

    Moreover you have a unqiue chance to receive A-26C-45 Invader gift plane just supporting us on Facebook!

    On May 27th From 02:00 pm till 00:00 am PDT (from May 27th 09:00 pm till May 28th 07:00 am GMT) every hour we will publish 10 unlock codes for A-26C-45 Invader on our Official Facebook Page.

    Also we will give 10 Invaders to people randomly chosen from those who 'like', 'comment' and 'share' this entry.

    War Thunder Team
  • Kollati
    #12886
    Aki arcadezok ne panaszkodjon a fizikára ok? Arcadeban mind a kormányfelüleletek mind a gyorsulás és az emelkedés boostolva van. Nem tükrözi a gépek valós tulajdonságait. Ha tudni akarod hogyan reül egy gép, fogj egy joyt és próbáld ki full controllal.
  • Coral Springs
    #12885
    Tegnap én is megkaptam az egyik csatában. Az erősebbik P-26 -al voltam, rám jöttek hárman. Egy LaGG-7, egy Buffalo, és egy Ju 87 dísznek. Az utóbbinak kilőttem a lövészét, meg még kapott valami critical -t miután inkább elmenekült bombázni. Majd következett a két vadász, mindkettőt nagy nehézségek árán kisakkoztam, kinyírtam. Ám de(!) alig végeztem velük mire megint rám jöttek ketten, az egyik egy M.C.202 volt, a másikra már nem emlékszem. Eléggé le voltam sérülve, sok esélyem nem volt, agyilag besokalltam, azt az első adódó pillanatban telibe vertem az M.C.202 -t. A csávó percekig regélt arról hogy mekkora egy noob vagyok, beraktam neki egy smile -t, és odaírtam hogy "the dog is barking" azt ennyi.
  • bgabor
    #12884
    Már ha le tudnak lőni vele. :D
    Már a D verziónál is szinte mindig működik az a taktika, hogy baj esetén leadom az orrát, és földközelbe érve elkezdek sprintelni hazafelé, és legyorsulom az üldözőket.
  • Susarc
    #12883
    én meg még mindig olyanoktól kapok agyvérzést,hogy 4000 méterről 35 fokban zuhanok 2 800 méteren kergetőző gyökérre a hegyek közt 700+ al és TÁVOLODNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ESZEM MEGÁLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    másik vadásszal megosrozok egy ellent mondjuk 300 méterről ,majd hogy megint optimális pozicióba keveredjek,mikor közvetlen mögé érek felhúzom csontig a gépet totál függőlegesbe 8-10 másodpercig és nem az történik,hogy ezerrel elhúz tovább előre hanem mikor visszabuktatom a gépet még mindig alattam van....,de HOGYAZISTENBE?? mikor ő 400-al megy vízsintbe én meg 400 al megyek függőlegesbe!!!! / és nem fékez,mert mire visszaszenvedem magam,hogy megint mögötte legyek úgy hogy nekem van sebesség meg erőfölényem TÁVOLODNI KEZDENEK EZERREL!!!!

    komolyan mondom mintha a játék fizikája néha kihyagna és a sebességed csak egy a semmibe pörgő számsor,mert ,hogy ilyesmi nem történhetne meg ha rendesen működne az 101%!

    ilyesmi mikor bomberra húzom rá a gépet aki nagy magasságban vizszintben repül majd alúlról megsorozom,továbbsuhan a gép fölémögé:P és mikor visszabuktatom,mert iszonyat sebesség többletem meg magasság fölényem van a büdös életbe nem érem utól újra.....
  • twi452
    #12882
    A C neked nem fog tetszeni mert 35ezerért javítják :)
  • bgabor
    #12881
    Nekem nem jelentkezett, pedig szinte állandóan WEP-ezek vele.

    Glo: Tier8as D Corsairnek már 630-at ír, gondolom a jóval erősebb motor miatt. Nagyon durva, valamelyik nap legyorsultam két engem üldöző 109F-et. Mikor egy kilométerre nőtt köztünk a távolság, feladták. :)
  • bgabor
    #12880
    Igen, én is most fogom megvenni, mert ha a D ennyire jó, mire lehet képes a C verzió a négy gépágyúval? :D
  • bgabor
    #12879
    Ehhmm, bármelyik gép széttörik HB-ban ha túl nagy G-vel húzod. Szerintem próbáld újra, a Corsair D a legjobb amcsi gép tier10 alatt.
    Érdekes módon én zuhantam vele 900 fölött úgy, hogy simán kivettem a zuhanásból szárnytörés nélkül, csak lassan, finoman kell, nem vadul.

    Amúgy az a gép 600 fölött még gyorsul, eszméletlenül emelkedik, és fillérekért javítják. Szóval a hiba a te gépezetedben van.
  • Glo
    #12878
    Sokat elmond, hogy a Dorának vízszintben 570 a max, a Corsairnek meg 580 :) És lefordulja az F4-est. Ezek után aki aszondja, hogy nem veszi fel a versenyt a németekkel az bekaphattya :)
  • vass17
    #12877
    Egy dologra kell vigyázni a németek után :) A túlzott WEP használat, amivel még soha nem tettem tönkre német gépet, ez viszont folyamatosan figyelmeztet a túlmelegedés miatt, és már volt is rá példa, hogy tönkretettem vele... Elég kellemetlen, főleg, ha üldöznek, hogy vissza kellene venni. a lenti szituációban is azért haltam meg, mert nem mertem már használni menekülés közben a weppet :)
  • Sith
    #12876
    Én a múltkor a japánoknál kaptam agyvérzést, a meccs közepén elkezdtek kilépni tőlünk, maradtunk 4 en az oroszok ellen és még így is majdnem behoztuk, ha az a 6 idióta bent marad és nem lép ki 10 perc után simán hozhattuk volna a kört :(
  • Glo
    #12875
    Egyre jobban tetszik ez a Corsair, nem csodálom ha néha megszivat. A messzerek úgy hullanak mint a legyek.

    Grat Vass! Nekem eddig 3 a rekord, az is 2 felszállásból :) Mit tudhat a 20mm-s? Bele se merek gondolni.
  • vass17
    #12874
    Na itt kaptam agyvérzést, hogy lehetett ezt elveszíteni...
    A 'D' Corsair ismét megcsinálta, ez viszont tényleg egyéni rekord lett és ismét egy tárral, de hogy vereség.. Az ilyen csapatok inkább maradnának arcadeban.