38447
  • jocking
    #35964
    Lesz puma embléma is
  • Rev Hard
    #35963
    Még szép hogy nem, Isten mentsen meg engem attól.

  • Karónvarjú
    #35962
    Alapesetben az "I"-t megnyomva leállítja a motort. Hasznos tud lenni, ha egy találat felgyújtja a motort, elég gyorsan reagálva el lehet oltani a tüzet.

    Amúgy én meg elővettem a németeket, és rájöttem én is, hogy ezek a fókák nagyon kiváló BnZ gépek. Az F4-F4/trop is fasza R1-podokkal, azóta csak úgy dől a sastojás egy-egy RB-menet után.
  • Luciferkee
    #35961
    Én a P47-D-vel érzem ugyanezt! :)

    Szerintem próbáld ki, nekem nagyon bejön, BR-je is alacsony. Tracert neki, és nincs ellenfele! :)

    Kérdés: Ha kilövik a radiatort akkor mit lehet tenni? Valahogy esetleg lekapcsolni a motort vagy ilyesmi? Sokszor nincs elég ereje a motorak már hogy küzdjek tovább, mire meg leszállási közelségbe érnék leáll magától és nem lehet elindítani.
    Utoljára szerkesztette: Luciferkee, 2014.10.17. 20:28:21
  • gezu1025
    #35960
    Hát beszarás, de egyre jobban szeretem a D13-at. Végre belejöttem a célzásba is (többé kevésbé). Élvezem a játékot, és nem csak egy grindfestnek érzem, hihetetlen.

    Van ehhez hasonló ízig vérig bnz gép máshol is?
  • AIexx
    #35959
    így van.. ott simán gombnyomásra bekapcsol a rakéta, de ta 152 -nél meg semmi nincsen.. pedig ugye volt rajta metanol-víz bef. (MW-50), meg nitrogén-oxid bef. is (GM-1), gombnyomásra tudták használni, azt hiszem emelkedéskor.. ennyiből nem is kellene a játékba, mert nincs értelme..
  • Rue East
    #35958
    De volt. GM-1. Az MW-50 mellett.
    Nem utánégetőt mondott, hanem boostert. Nyilván a Me 262 C-1a változatra gondol, aminek rakéta hajtóműve is volt és nem rég került a játékba.
  • WinT
    #35957
    Akkor én valamit baromira rosszul csinálok. Ha fent maradok magasban, ha lemegyek füvet nyírni, ha előremegyek gyorsan, hátha odaérek az ellenséges vadászok előtt sunyiban és kidobom a cuccot, ha teszek egy jó nagy kört rögtön kezdéskor, hogy a mi vadászaink mögé kerüljek, mindig mindig megtalál valami állat ami kivégez másodpercek alatt. AB, RB. mindegy. A hajam tépem már néha...
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2014.10.17. 17:01:25
  • a.carkey
    #35956
    Miért ne tudnának eljutni? Persze egy nagyágyús genyának ízletes falat mind, a sokágyúsoknak/egyszeri harmincasoknak meg detto, de attól még lehet szépen nyomulni velük.

    Egyébként ismét csókoltatom a kedves gazsi édesanyját, hogy még mindig csak egy státusz az "elite", nem pedig véglegesség, és a patch óta a kb. az összes szarrá játszott bombázómon kell valamit még fejleszteni ....
  • WinT
    #35955
    Valaki árulja már el, hogy mi a túrónak vannak a bombázók ebben a kicseszett játékban ha 10-ből 9 esetben zéró esélyük van eljutni még a cél közelébe se? Már ha nem B-25-ről vagy 17-ről beszélünk.
  • GálTomi
    #35954
    A Ta 152H-1 nem volt soha nitro....... Ha teljesítmény növelésre gondolsz akkor az MW 50 jöhet szóba( metanol wasser. Ha jól emlékszem. A 262-es Jumo 004 es hajtóművén meg soha nem volt utánégető.
  • AIexx
    #35953
    mikor érkezik már az a patch ahol végre lesz nitró a Ta 152 -höz? Ha az Me 262 -höz megtudták csinálni a boostert, akkor ezt miértnem? Így nem hiteles..
  • a.carkey
    #35952
    Látnád a mozgását! Mint egy IHM Schobert Norbi paródia! :D
  • gezu1025
    #35951
    Hát ahogy elnézem mostanra javították a stat kártyát, és 750-et ír 8500m-en. Ha tényleg elmegy annyit, én örömmel nézek elébe. Még kell hozzá ~150k rp, de rajta vagyok az ügyön. Azon a BR-en, én csupán annyit várok el, hogy tudja azt amit az f7f. :D
  • a.carkey
    #35950
    Mit akartak a japók és gazsiék a J7W1el? Fullosan lehet, hogy majd jó lesz, de addig eljutni! :D
  • gezu1025
    #35949
    Gratulálok gajin, fasza volt a patch, gondolom ugyanez van amcsi oldalon is. Természetesen csak olyan német gépek ellen amig nem képesek utolérni ezeket. Taps, taps.
  • a.carkey
    #35948
    Na, a hetedik meccsen, még 12 kill után VÉGRE megvan az első mai dupla (USA). :D Remélem a többivel nem kell ennyit szórakozni! :D
  • a.carkey
    #35947
    Még 11 ... És nem, és nem és nem! De legalább kiderült, hogy az F9-F5 fullosan marha jó! :D

    Hihetetlen, de még 29k rp és megvan a B-57 is. :D Nevetséges este ez a játék. :D
    Utoljára szerkesztette: a.carkey, 2014.10.16. 20:04:57
  • a.carkey
    #35946
    39 :D Feladom. Nem lehet nyerni este, és kész! :D
    Utoljára szerkesztette: a.carkey, 2014.10.16. 19:49:05
  • a.carkey
    #35945
    Na még 4 és semmi, de itt legalább esélyünk sem volt. :D
  • AIexx
    #35944
    most egy nem ide tartozó kérdés: A szovjet La-11 miben volt jobb a La-9 -nél? Elvileg a továbbfejlesztése, mégis lassabb, roszabb az emelkedése (sokkal), gyengébb a fegyverzete is, nehezebb is, és max. magassága is kisebb.. akkor ez hogy is van? :S
    Utoljára szerkesztette: AIexx, 2014.10.16. 19:16:21
  • a.carkey
    #35943
    Ma USÁkokkal 3 meccsből 29 (7+10+12) gép T5ben csak jetekkel, és ma még NEM TUDTAM nyerni, pedig mentem GINesekkel, GODosokkal és sok-sok 4444el egy csapatban, de mind buktuk. Van ez így. Majd megduplázza gondolom ahogy szokta az 1 killemet valami pacific mapen ...
  • a.carkey
    #35942
    A másik, hogy ha levágsz 3 800 kilós bombát, nem nyírod ki a bázist, viszont ha ledobsz 2 4k fontosat, akkor igen. Eddig fordítva volt. Ehhez is szépen hozzányúltak. 4x2k lbs B17el eddig elég volt egy pillboxra és egy bázisra, de most csak bázis. :D
  • a.carkey
    #35941
    Hogy ezek a barom orosz készítők mekkora idióták!

    Miután kijavították, sok földi járműre, és végre tök jó map lett, az új patchel megint hozzányúltak Britain Dominationhoz. Most két irányból jönnek a tankok. Erre hiába van még 10 ellenséges jármű, mit ír ki? Hogy NINCS. Pedig de. Aki előbb kilövi a földi járműveket, az nyer, mert ha zéró után akarnád őket kilőni, NEM TUDOD, mert sérthetetlenné válnak, így az nyer, aki először lepörgette a számlálót, hiába van még földi egysége. Ja, és ha megvan a zéró, az összes ellen hopp, megáll a földön, és nincs tovább. :D
  • jocking
    #35940
  • Luciferkee
    #35939
    XP-50-ről vélemények? Papíron jónak tűnik.
  • Overburner
    #35938
    Csak én vagyok ilyen szerencsétlen hogy 5 meccsből 5 lose? :D
  • AIexx
    #35937
    azért mennek rád mindig mert a neved alatti Ace felirat az egy olyan felirat, ha valaki meglátja, vérengző pitbull -ként támad rá, ha beledöglik is.. én speciel ha Superiort, Ace-t látok, már kapom is lefele.. ez együtt jár a feliratért.. meg én a Superiort használom, mert jó érzés felsőbbrendűnek lenni.. :D ennyi a történet..
    Utoljára szerkesztette: AIexx, 2014.10.15. 16:40:11
  • a.carkey
    #35936
    Bombázót felülről vagy oldalról/alulról támadunk. Ez szerintem alapszabály. Olyankor nincs olyan, hogy ő csak ég. Szétesik egy vagy max. két lövésből. Az egyik Yernek (a legutolsó) van értelmes védelme, de az meg csak felülről hatásos. Rajta kívül a B-24, B-17ek, G8N1 erős a védelme mindenhonnan, ill az új ruszki csoda okozhat még meglepetéseket ameddig nem finomítják. A többinél 1xűen nem tudom elképzelni, hogy T3top, T4+ géppel bajod lehetne.

    Szerk. A TU-2 56 ami még okozhat meglepetéseket, ha jól használja a tulaja.
    Utoljára szerkesztette: a.carkey, 2014.10.15. 12:45:45
  • a.carkey
    #35935
    Szerintem Ő nem bomberrel ment. :)
  • jocking
    #35934
    Ha bomberrel mentél, akkor ne csodálkozz, ha rád ragadnak. Nálam pl. a yer-2-k kiemelt célpontok, rohadt szemét csaló egy gép, igyekszem minél előbb eltenni láb alól. Szerencsére a 4 mk108-ast nem nagyon bírja.
  • Rev Hard
    #35933
    Engem kb fél órája betalált egy 3 -as squad, valószínűleg már a játék elején megbeszélhették hogy engem fognak támadni mert ahogy feltűntek már jöttek is felém illetve követtek, menekülésre kellett kényszerülnöm. Utána keringett felettem a fasz és a két golyója azt lesve mikor érdemes megtámadni, az egyik ki is fogta azt a pillanatot amikor nem őket figyeltem hanem éppen a chatre írtam, elküldtem az üzenetet a következő pillanatban meg kakukk. Biztos megismertek, esetleg volt valami rossz emlékük velem kapcsolatban amin 23+2 ezer kill után nem csodálkozok ha felismernek. Jól fölkúrtam magam én is azt kiléptem a faszomba, amióta játszok már számos dolog miatt abbahagyhattam volna a játékot, de kell egy önkontroll, esetleg félre kell rakni egy időre azt ennyi.

    Amúgy a Yer-2 nem nehéz target, pár lövésből lelehet szedni főleg ha cannon is van a gépeden. A támadás kivitelezését hibáztad el valahol, feltételezem beálltál mögé.
    Utoljára szerkesztette: Rev Hard, 2014.10.15. 02:51:29
  • Luciferkee
    #35932
    Uninstalled.

    Yer2 vs ME-410 B6.

    Ma 3x forudlt elő, belelövöm a tárkészletem kb 40%-at ég mindene, minden baja van, belémlő egyet a gunnere wing cut off. Utána elalszik az összes tűz, vígab repül tovább, lelövi az AAA, ki kapja a killt? Az AAA.3x egymás után. Mi a faszom ez a szar már? 50mm-es páncélja van?
    Utoljára szerkesztette: Luciferkee, 2014.10.15. 00:51:57
  • Rev Hard
    #35931
    Ez azért van mert az un. match maker nem random rakja az embereket csatába, hanem a statjuk alapján valamilyen szinten válogatja őket. Amennyire én észrevettem az egyik csapatban mindig többségben vannak a noob -ok, a másikban pedig akik valamennyire tudják hogy mi a dolguk, aminek pedig az az eredménye hogy az egyik team mindig durván elveri a másikat. Ritkán van az hogy valamennyire kiegyenlítettek az erőviszonyok, illetve ha a szar team -ben van egy-egy pro player vagy squad akkor ők tudnak kompenzálni RB -ben illetve SB -ben.

    Tehát nagyban függ a statodtól hogy hova rak téged a játék, én például az előző két napban folyamatosan nyertem AB -ban, ma meg alig, bár a vereség sorozat nálam nagyon rövid szokott lenni. RB -ben meg majdnem 80% -os win ratio -m van, sokszor kerülök jó team -be de egyedül is leverem akár a fél enemy team -et ha nem baszom el a forgatókönyvet.

    Persze ezzel sokan nem értenek egyet, a Gaijin se ismeri el, ám én se most jöttem le a falvédőről így nem kis rálátásom van. Olyan random nincs hogy egy ideig folyamatosan nyersz utána meg csak veszítesz.
    Utoljára szerkesztette: Rev Hard, 2014.10.14. 20:41:29
  • Eagle16
    #35930
    Érdekes, ha én megyek németek ellen akkor úgy elvernek hogy alig vesztenek gépet, ha én megyek az Fw-190-el akkor hatodjára se tudom leduplázni.
  • Eagle16
    #35929
    Az Il-28 mehet szépen Sabre-k közé, alig nevetséges ám 6,7-nek...
  • Torzonborz
    #35928
    No para SB-n is megvannak az UFO jelenségek . :(
    Nagyon kicsi a hajlandóság a fejlesztők részéről hogy ezt kikalapálják.
  • mabbak
    #35927
    400 km/h körül haladtam Bearcattal 6km magasan, A8 a maga csilliónyi gunjával 3km-t olyan szépen emelkedett miközben elhaladt alattam szemből és merőlegesen rám húzta, hogy csuhaj. 600 méterről meg is sorozott és még a golyókat is láttam amik elrepkedtek kicsivel mögöttem, el nem talált ugyan, de akkor is... (RB)
  • Rev Hard
    #35926
    Pár mai finomság. Zero kézifékes forduló, utána még utol is ért volna azt nekem kellett menekülésre vennem a figurát. (Én még azért növelném egy kicsit a javítási költségét.) Egy Yak-9T rám emelkedett instant 3km -t úgy hogy köpni nyelni nem tudtam, nos ez a gép erre kurvára nem képes mert gyorsan veszít az energiájából, tudom mert használtam én is jó ideig bár kitudja az új patch -el mit babráltak. A hab a tortán pedig egy Yak-7B volt, végjátékban lezuhantam kb 6km magasról hogy kinyírjak egy földön kóválygó bombázót, gondoltam majd szépen tovaszállok a sebességi fölényemmel. Hát az a War Thunderben nem így van kisbarátom, úgy beállt a nyomorék a picsámba mint egy szög pedig lent kóválygott valahol ő is. Két éve játszok lassan de a törvényszerűtlenségeket amit a fejlesztők generálnak az UFO gépeikkel (AB / RB) valahogy még a mai napig tanulom.
    Utoljára szerkesztette: Rev Hard, 2014.10.14. 02:55:56
  • Rev Hard
    #35925
    Itt egy tutorial azoknak akik nem tudják mit csináljanak ha rájuk tapadt valaki, gyakorlatilag ugyanazt mutattam be kétféleképpen, ezenkívül van még többféle manőver is de én leginkább ezt alkalmazom kényszerhelyzetben (AB / RB). Nem árt azért hozzá valami gépismeret mert rosszabb helyzetbe is hozhatod magad, persze ha olyan akadt rád aki le is gyorsul és ki is fordul akkor baszhatod ha nincs segítség, de ezt nyilván érdemes megelőzni. A legelső szituáció előzménye hogy sikerült elbasznom egy támadást azt rám állt a fél enemy team, szerencsémre volt aki elterelje a többi figyelmét.


    Ez meg valami bosszúálló gyökér volt, jött utánam át az egész csatatéren de kicsit benézte a súlycsoportját az ürge.


    Utoljára szerkesztette: Rev Hard, 2014.10.13. 22:00:42