38447
  • bgabor
    #12953
    Én konkrétan bomberrel csatakezdés után 5 percel spawnolok csak be, nincs értelme elöl menni. :)
  • Susarc
    #12952
    én már vadásszal is ezt csinálom.......körözök párat...menjenek a kis hülyék lődöztetni egymást a cannoinokkal.....2-3 perc alatt ellüvöldözi a többség a nagy kalibert....Il2M-el szoktam mostanába menni iszonyatos irtást végzek vele az agyú nélküli vadászok meg földi célok közt....:P
  • bgabor
    #12951
    A 19 darab 250 fontosat vidd vele, és minél később avatkozz a harcba. Sok jó tank célpont van a Berlin térképen, és mindegyik ugyanannyit ér, szóval nem kell elsőnek odaérni. Amikor az ellenséges vadászok már javában harcolnak a mieinkel, és teljes a zűrzavar, akkor éri meg bemenni a tankokhoz bombázni. Oldali minél alacsonyabbról, azt hogy a mozgó tanknak mennyire célozz eléje, hamar kiismered, bombakésleltetés nem kell.

    Tényleg remek pénzfarmoló gép, bár ugye az xp-t csak egy rövid ideig tolja nagyon jól, amíg be nem telik az XP csík, de a pénz mindig jól fogja hozni. Nagyon megérte megvenni.
  • vajakos21
    #12950
    Egy kis olvasnivalò a beszélgetös délutánròl.A lènyeg lesz itt minden .....soon.:
    forum.warthunder.com/index.php?/topic/35707-qa-session-with-trojan-borisych-senio-special-guest-24052013-now-with-transcript/
  • Susarc
    #12949
    nekem is vannak ilyen screenshotjaim ahol fél tucat társsal csináljuk a killek 95%-át.....a maradék 10-15 ember meg egy rohadt földi célt se szed ki.....nemhogy légi killt.. pffff
  • CptYossarian
    #12948
    Mondjuk ahogy elnézem az XP csíkja kb. még ma betelik, három kör alatt 100k XP-nél járok vele. :(
  • Pluskast
    #12947
    Miért ne lenne értelme?
  • CptYossarian
    #12946
    500lbx9 vagy a 250lbx18 jobb a német Wellingtonhoz? Megvettem, mentem vele pár kört HB-ben mert nagyon dícséritek és tényleg elég jól hozza a zsetont, le is tudtam vele szállni elsőre. :) Meg kell az XP a németeknél, szóval win-win. Valami remek taktikai tanácsadással tudtok segíteni ehhez a géphez?
  • robi3
    #12945
    most akkor van értelme vadászgépet expertre fejleszteni?
  • LeWyTy
    #12944
    Valahogy így csináltak ők is mi?? 3:35-3:50
  • bgabor
    #12943
    A Mustang nem, a legutóbbi peccs óta nagyon kevés hozzá a lőszer, valami 125 darab ágyúnként. És a fegyverzetétől eltekintve az egy gyenge gép, rosszul emelkedik, fordul, minden baja van.
  • marchizor
    #12942
    jó teamet kaptunk :D
  • vass17
    #12941
    Ezt nem tudtam, de jó, hogy mondod, így akkor én se gondolkozok rajta.
  • bgabor
    #12940
    Annyira ne emekedjetek az Invader után. Remek gép lenne, de túl magas a tierje, és emiatt brutálisak az ellenfelei. Én még jó (győztes) HB kört nem tudtam menni vele, mert mindig jönnek szembe a 15-16-17-es tierű német vadászok hordái. Jelen állás szerint használhatatlan, ha letennék mondjuk tier11-be, már jó lenne.
  • bgabor
    #12939
    Egyszerűen nem erről volt szó. Tessék figyelmesebben olvasni, vagy nem belebeszélni!
  • Glo
    #12938
    Yossarian, megint "Missed the point" :)

    Arról volt szó, hogy szegény az Árkádos FM/DM miatt hőbörgött. Megjegyzem a felhúzós sztorijába pont bele tudtam képzelni, hogy az alsó tag közben fordult egy kanyart és mire ő leborított megint alatta volt. A BnZ ellen csak így lehet védekezni, ha behúzod a géped a másik alá. Mindenesetre érdekeseket ír, az Árkád FM meg olyan amilyen, nem szabad tőle sokat várni, szidni meg pláne nem érdemes :))
  • CptYossarian
    #12937
    "Te most itt az Arcaderól beszélsz? Mert ha igen, hamar nevetség tárgya leszel."

    Ne haragudj de ez egy ritka fos műelitista beszólás volt és magadat teszed csak nevetségessé ha megpróbálod megszabni hogy a három játékmódból ki melyikkel játsszon. Számtalan oka lehet annak hogy valaki árkádot játszik és nem az általad preferált HB-t. Mondjuk nem tud 6-8 percet rászánni arra hogy odaérjen az akcióba, lődözzön három percet, aztán szocsózzon vissza 10 percig leszállásra és felszállás után újra a monitort bámulja öt percig míg támadhat.

    Mert pl. van élete, amibe tíz perc akció árkádban belefér, ez alatt lelő hat gépet és veszít kettőt. Tíz perc bambulás meg nem fér bele.

    Bombázásnál megértem hogy a HB jövedelmezőbb, de számomra a bomberek kb. párhuzamosak a WoT-ban az artival: osztja az áldást aztán nyomorultul elpusztul. Nem az a kimondott hömpölygő adrenalinzuhatag-élmény. Ettől függetlenül nem mondom hogy ne játssz bomberrel mert ki leszel röhögve, remélem átjön a párhuzam amit mondani akarok.
  • Glo
    #12936
    És, hogy teteszik az Invader? Akkor is nagy rajokban mentek mikor a Gamestaros giveaway volt, ment meccs 10 A-26 meg 2 Jet kombóban.. aztán mégse nyertünk :)))
  • Glo
    #12935
    Vedd meg a Dora starter packot. Ahhot jár az überbrutál (OP, TÁP, kitudjamégminek nem nevezik) FW190D13, meg kapsz hozzá 2 hét prémiumot és 2500 Golden Eagle-t is. Mindezt 20 Euróért. Sztem ez éri meg a legjobban. Csak ugye tudni kell majd használni is. De prémmel 1 kill valami 12ezer lion :)
  • CptYossarian
    #12934
    Sajnos durván mellé tudsz nyúlni a japán FW 190A-val, ugyanis NEM a német 190A FM/DM van neki hanem valami elkúrt, egy csomóan sírnak miatta fórumon.
  • Coral Springs
    #12933
    Bevásároltam. A négy nehézbombázón, a Mustang -on, és a Jet -en kívül minden megvan. Bár van most annyi gépem, hogy ezekre nincs szükség.


    Az ejtőernyőmben ereszkedvén azon morfondíroztam, miért vesztem el sorban a csatákat ? Aztán rájöttem arra, hogy a Peashooter egy nagyon ótvar gép, így nincs ki sok gépet lőjön, nincs ki bázist foglaljon, nincs ki a team élére álljon.


    Nem tudja valaki véletlenül hogy ez milyen gép ? B verzióban van ilyen, de A -ról nem tudok a játékban.

  • f24sg
    #12932
    Beszereztem, de nme tudom kipróbálni, mert HB-n a MM egyensúly megbomlott USA oldal felé, vajh' miért? Csak német géppel sorsol csatába emberi időn belül...
  • Susarc
    #12931
    GRATS! én épp ráfrissitettem az oldalra mikor ÖT azaz 5 másodpercnél kikopyztam kettőt! és már USED volt.....joke
  • Nortai
    #12930
    Sikerült egyet nagy nehezen elhappolni. Bár esélye kb. csak annak van aki tud scriptelni vagy hatalmas nagy mákja van és irtó gyors! :D
  • Susarc
    #12929
    AB8HD)-(M7MBG)-437JM-RCA4U-K49ZK-BFXN5
    CSKK9-R3JUG-(96BDA)-18CRU-WZQS4-(LRW1B)
    (642QX)-QB66T-48NA3-8CM5L-UJJ1F-(T5FA8)
  • soulhunter85
    #12928
    köszi a tippet :)
  • vass17
    #12927
    Az a helyzet, ami mellesleg nem baj, hogy jelenleg pl egy nem prémium bombázó, pl Dornier is jól tud keresni. Nekem egy prém I16 van, ami nagyon élvezetes kis gép és hbn jó bónusza van, de pénzt szerezni mással is tudok ennyire, ha arról van szó. Tegyük hozzá, hogy nem szeretek bombázni, egyszerűen unalmas nekem, szóval meg tudom érteni azt is :) én ha választani kellene, gondolkodás nélkül a japán Fw190-et venném, az a gép már bizonyított, szóval a prémium változattal sem lehet mellényúlni, ha fekszik a stílus.
  • soulhunter85
    #12926
    Én a mustangra gondoltam. Az megérné?
  • Susarc
    #12925
    zuhanóbohóckodás:P
  • bgabor
    #12924
    Igen, de én csak a prém bombázókat javaslom. Német prém wellington HB bombázással nagyon szépen hozza a pénzt, 70-80 ezres kör sem ritka. Persze ehhez meg kell tanulni HB-ban bombázni, ami nagyon más történet, mint az Arcade bohóckodás.
  • Susarc
    #12923
    nem lenne hülyeség ha valahogy a sebzés mértékét vagy a találatok számát esetleg azt,hogy ki lőtte meg először?:P ezekből kalkulálni ki,hogy kié a kill és ki az assist....rohadt idegesitő percekig dogfightolni valakivel majd egy nyomoronc a tűzcsóvát húzó gépet megpötyögteti és övé a kill....
  • vass17
    #12922
    Nekem is hasonló volt, szakaszban voltunk, criteltem egy bombázót, de kifogytam a töltényből, szóval mondtam a szakasztársnak, hogy kivégezheti. Kilőtte a bombázó elevatorjét, az lezuhant és mégis én kaptam a killt..Korábban ilyen biztos nem volt.
  • Susarc
    #12921
    mondom játszom egyet alvás előtt erre 6 gépből 5 öt basztak szét a köcsög rammerek.....

    miért nem takaitjak el ezeket a mocskos férgeket valamilyen retorzióval?? a normális fair emberek játékát tönkrecseszik....
  • soulhunter85
    #12920
    Sziasztok.

    Prémiumos gépet megéri venni lionfarmolásra ha nem veszek mellé prémiumot?
  • Glo
    #12919
    Hümm, ez a Corsair még mindig tetszik. Gyakorlatilag ha 1v1-be kerülök fölényben érzem magam. Egyedül a túlerő tud lenyesni, vagy ha arconlőnek 3km-el magasabbról :)

    Viszont ha meglövik a szárnyát akkor már billegtet vadul, de épen is elég vacak a teljesítménye 250 alatt, mintha a kormányokra nem hatna az irányítás. Összességében tetszik, így 1,3-as szorzóval elég kellemes.
  • Coral Springs
    #12918
  • bgabor
    #12917
    Annyi a különbség, hogy itt hiába hülye a csapat, és vesztetek, a játék mégis tisztességgel díjazza a teljesítményedet, ha letettél valamit az azstalra a meccsben. Ezzl szemben a WoT-ban ha vesztetek, gyakorlatilag semmit se kapsz. Nem kéne összemosni őket, mert teljesen más a két játék reward koncepciója(is).
  • twi452
    #12916
    van néha szívás itt is ja
    most én is mentem 4-et este ..inkább nem kommentálom :)
    annyit segítek, hogy 2 korea volt amcsi oldalon, nem kicsit kaptunk ki :)
  • vadbill
    #12915
    Ez kezd olyan lenni mint a Wot, állandóan hülyék csapatába kerülök. Ez is kuka azt hiszem mint a Wot, még az 1.30- at megvárom. Még hogy ezért fizetni prémet XD az se normális :D
  • Glo
    #12914
    Vagy kapja meg mindkettő, felesben. De az assist az elég gyenge rewardot ad :/