38447
  • Glo
    #12993
    A DM működése és az 1.30-ban várható változások.
  • Glo
    #12992
    Ha tudnád mennyi vaksi van, akik rázoomolva a célpontra vadul lövöldöznek, vagy csak szimplán próbálják egyenesben tartani a gépüket hazaúton. Na ők sose nézik a radart, max a tracer figyelmezteti őket a jelenlétemre. Vagy jobb esetben valami leszakadó alkatrész >o]
  • bgabor
    #12991
    Nem tudja hogy ott vagy? Nem fogja hallani, hogy lőnek a közelében, nem csekkolja a radart? Szerintem a felé repülő golyók az utolsó dolog, ami figyelmezteti a játékost arra hogy egy ellensgées gép támad rá.
  • ikarus44
    #12990
    HB-ben milyen vadászokat lehet vinni amcsiból T9-ig, és oroszból T6-ig?
  • Glo
    #12989
    Én szeretem a Stealth lőszert. Egyrészt szembetámadásnál az ellenfél nem látja, hogy repül felé a csomag és nem tér ki, mert abban a hitben van hogy én még kivárok a lövéssel. Másrészt ha síkban gyorsasági előnyből megyek valakire és messziről kezdem pötyögtetni nem fog leborítani a kenyába, mert azt se tudja h ott vagyok (főleg ha épp másra figyel). Rácsapásnál meg úgyis mindegy, hogy van.e vagy nincs-e, mert olyankor meg nincs idő a "lőelemeket" korrigálni. Odakensz, aztán vagy talál vagy nem, akkor meg úgyis mindegy h volt-e nyomjelző vagy sem.
  • vass17
    #12988
    Ezt a videót le kellett mentsem, nagyon durva csata volt tegnap, ami itt talán kevésbé jön át. I-16-al jött össze 6 kill úgy, hogy a 3. után teljesen egyedül maradtam a csapatunkból olyan 5 ellenfél ellen. Az újratöltés után megint sikerült 3-at leszedni belőlük, de megint kifogytam és a 2 maradék bombázójuk megnyerte a meccset. Hozzá kell tenni, hogy elég gyakran lövök mellé, sajnos ez a gép a legkisebb kattintásra is elég sokat kilő, így nem túl takarékos, meg érdekes az is, hogy a (talán) Wildcat-nél akkor találom el a pilótát, amikor úgy tűnik, hogy nagyon mellé megy, ezért lehet, hogy valami csúszás is van a rendszerben, nem tudom..azért jó csata volt, csak jó lenne nem kikapni az ilyen meccseket...
  • CptYossarian
    #12987
    Azért "nagy szám" nekem a (most már átlag) 30-35+ mert nem szoktam mozgó célpontra bombázni, pláne nem HB-s bomber FM-el :)
    De jó ez így, legalább megtanulom.
  • Coral Springs
    #12986
    Menj be a tech tree -be, és jobb felül pipáld ki a HB -t is.
  • Coral Springs
    #12985
    Historical -ban valóban több tapasztalat kell hozzá, minden esetre én Arcade -ban a legtöbb gépemen stealth lőszert használok. Jobban zavar az ha van nyomjelző, mert én a golyók pattogását figyelem az ellenséges gépen. Arról nem is beszélve, hogy általában erősebb a stealth lőszer keveréke.
  • robi3
    #12984
    az miért van hogy max javítási költségem 970, historicalban összetörtem a gépet és 2930-at kér javítani
  • robi3
    #12983
    első historicalom csúfos vereségbe torkollt, találatom volt de hamar leszedtek, nem mertem durván kezelni a gépet féltem hogy eltörik és meg is lett az eredmény-> darabokra szedtek :(
  • bgabor
    #12982
    Én sosem értettem, miért jó az ha az ha kivesszük a nyomjelzőket a golyók közül. HB-ból kiindulva, magadat egy nagyon fontos segítségtől fosztod meg, amire a célzáshoz szükség lenne, mert ugye nincs gagyi kis célzókör mint Arcadeban. Az ellenfélnek pedig tökmindegy hogy nyomjelzőssel vagy nyomjelző nélkülivel lőnek rá. HB-ban alapból mindenki figyeli a környezetét, és gyakran pillant a radarra, szóval meglepni csak a legamatőrebbeket lehet. Ha meg mégis meglepsz valakit, azonnal meg fog ugrani, amint meghallja a lövéshangokat a környezetében, és vélhetően rögtön megpróbál kitérni. Amúgy is közelről kezdünk csak el lőni a fegyverekkel, mikor már biztos a találat, mert kevés a lőszer.

    Meg úgy alapból is, ugye hátulról nézi az ellenfél a gépét, vagy belső nézetből, így is úgy is csak akkor látja a golyókat amikor már becsapódtak a gépébe.

  • twi452
    #12981
    Én pl a hien-be tracer belt-et használok :)
    Szép narancssárga :)

    Egy fajta lőszer van benne végig, de az páncéltörő-gyújtó-nyomjelző :)
    És minden kill-nél gyújtott eddig, sokszor egymás után többször is :)
  • vajakos21
    #12980
    Max FRB-ben. Amúgy úgyis spottolva van már lőtávolban.
  • Susarc
    #12979
    sztem nagyobat szakít és hidd el sokkal nagyobb előny NEKED,hogy az ellenfél nem látja a lövedékeket.... te meg kis gyakorlással /ami neked már bőven megvan/ pikkpakk ráérzel....
  • vass17
    #12978
    Nem tudom elképzelni, hogy mi a jó a stealth ammoban, azon kívül, hogy az ellenfél nem látja, hogy merre mozdulhat. Cserében én sem látom, ez nekem nagyon sokat ront a célzásomon, főként, amikor ilyen távolságba lövök:

    És ez nemcsak éjszaka igaz, nekem pl látnom kell, hogy "esik" a sugár, és úgy tudom pontosítani, ezt stealth-el nem látom. Persze, láttam már, hogy van akinek megy úgy is :)
  • Kollati
    #12977
    Bármelyik prémmel megcsinálhatod:
  • Susarc
    #12976
    Il2m is 20-30 ezret hoz:P
  • Susarc
    #12975
    Csajka stealth ammóval OMFG ,de büntet:D
  • bgabor
    #12974
    De a prém wellivel csinálhatsz prém nélkül 70-80 ezret is egy körben, prém számla nélkül, ha jó vagy. Ezt semelyik márik gép nem csinálja utána.
  • femate
    #12973
    Do-val prém nélkül szerzek átlagba 30k-t.
  • vajakos21
    #12972
    50kg elég rá
  • gepPista
    #12971
    Korea mapon pl.
  • gepPista
    #12970
    A 'bombing point'-okra mi a legkisebb alkalmas bomba?
  • Amaymon
    #12969
    "most akkor van értelme vadászgépet expertre fejleszteni? "

    Ha egyszerűbb játékmódot játszik vki. akkor van értelme nagyon is, nehezebb fokozatokon nem nagyon észrevehető a javulás egy határ felett.
  • Coral Springs
    #12968
    Alacsonyabb tier -ben sok a Buffalo, meg a skill -esebb orosz. Olyankor mindig az amerikai oldal nyer. Persze a felállás a német oldalon változatlan.
  • CptYossarian
    #12967
    Ez a német Wellington tényleg pénznyomda, 25-30k körönként prémiumnap nélkül... XD
  • soulhunter85
    #12966
    Hali. Köszi a válaszokat prémiumos gépet illetően.

    De másban is kérnék tanácsot. Létezik olyan spitfire tier 8-ig ami használható HB-n? Mert az Mk5b nem remekelt.
  • Glo
    #12965
    BErlin mapon, na..
  • Glo
    #12964
    Hát nemtom, én mióta nekiálltam kimaxolni az alacsonyabb bombereimet legtöbbször az amcsik nyertek az USA mapon :)
  • bgabor
    #12963
    Nem rossz ez a gépágyús Corsair, de amcsit még mindig nem éri meg játszani, amíg ennyire durván OP-ok a németek, és ennyire szar a Matchmaking. Bármelyik meccsbe megyek bele, nálunk Hurricanok, Typhoonok, Cobrák meg ilyen szarok vannak, és a német oldalról jönnek szembe a Bf-ek és az FW-k számolatlanul, és hogy hogy nem, mindig ők nyernek. Unalmas már. NEm véletlenül tol minenki németet HB-n, mert a többi nemzettel egyszerűen semmilyen sikerélmény nincs.

    Mehetek én bármilyen csúcsszuper Corsairral, ha egyszere mindig legalább három német gép jut rám.
  • Glo
    #12962
    Én ilyenkor se zuhanok le 3K alá, csak laposan elfűtöm a gépet messzire, és onnan visszaemelkedek újratámadni. A sebességet úgyse tudják tartani, és egy idő után feladják az üldözést.
  • vass17
    #12961
    Nem addig nem megyek le, ameddig látok fent mást, persze ha később jössz, az más kérdés :) Elég nekik egy kezdő lökést adni és már zuhannak is, én nem zuhanok utánuk, mert nem is bírná a gép :D
  • Glo
    #12960
    Arra gondoltam, hogy ha lekergetted őket akkor Te is le fogsz menni, ugyebár (az I-16 pilótád 6500-on történő kvázi megfagyás/megfulladásáról most ne elmélkedjünk). Na, mikor lementél Te is, akkor érkezek meg én 5K-n, vidáman leharcollak, oszt csókolom :)
  • vass17
    #12959
    Vadásszal mondjuk nem csinálnám, valakiknek mégiscsak le kell kergetni az ellenfeleket. Tegnap éppen a németekkel sikerült ezt megcsinálni, gondolom meglepődött a Dora, hogy 6000-6500 méteren nekem volt magasságelőnyöm az I-16-al, így be tudtam mögé esni és azonnal le is menekült. Aztán még sikerült eljátszani egy 109-el is. Ha pedig lent vannak, akkor szinte biztos a vereség számukra, főleg ha még el is kezdenek forduló harcolni :)
  • vajakos21
    #12958
    se horikerit :-)
  • Glo
    #12957
    Arról volt benne szó, hogy sok gépnek változni fog a bombaterhelése. A németek egyelőre nem kapnak irányított rakétákat.
  • robi3
    #12956
    nem olvastam végig a beszélgetést mert nem vagyok perfekt angolból, volt szó benne németeknél rakétáról vagy torpedóról?
  • CptYossarian
    #12955
    Köszönöm, így fogok tenni.
  • Glo
    #12954
    Vadásszal is megéri ez a taktika bőven, mert mire odaérsz a magassági harc leszorul alacsonyra.
    Tegnap láttam amcsi lemming traint, olyan szép volt mint egy álom. 1 németre mentek 6-an, és egyik se volt 1km-nél messzebb a némettől. Le is vertem kettőt közülük, csak úgy füstöltek :) Aztán kettő még sikeresen összement, az utolsókat meg lenyesték a többiek. Megy a fraghunt minden oldalon eszetlenül :)