38447
  • Glo
    #13033
    Állat lesz :))
  • Kollati
    #13032
    Tankok:

    http://warthunder.com/en/news/159/current/
  • vajakos21
    #13031
    Nekem csak "arcelfelejtés" repülés közben problémám (ezzel járó géptörés) volt a problémám. Illetve sikerült egy olyan webcam meghajtó programot telepíteni amitől nem engedte használni a camerát a freetrackerrel. (Ezzel szívtam is egy darabig hogy eltakarítsam a gépröl). Most facetrack-ot használok azt mindig előbb kell indítani mint a játékot.Esetleg újratelepíted és újra állítod a játéban is?(mondjuk ez a camos problémámnál nem segített :) ) Persze Neked lehet fog.Vagy a gyári fórumon körülnézni az -e témában nyitott részen hátha van tapasztalata valakinek.
  • Susarc
    #13030
    BERLIN suburbsban mire felértem 4000 méterre vége lett a körnek:D NO KOMMENT::D:D
  • ikarus44
    #13029
    köszönöm!
  • ikarus44
    #13028

  • Susarc
    #13027
    az emlitett példámnál pl. minimum 1 perc mire feltudsz gyorsulni 400-450-re egy DO-val....aztán ha csintig húzod emelkedsz max egy 1500-at..,de akkor 0-ra lassulsz....ha idális 15-20 fokos szögbe rakod visszalssul 300-350-re de akkor meg 4-5 perc mire feljön 8000-re ,de ez feljött pikkpakk.....szánalmas
  • Glo
    #13026
    Jah, FlightModel. A DM meg a DamageModel. Az árkádban mindkettő rohadtul le van egyszerűsítve az Instruktor meg ászpilótát gyárt bárkiből.
  • Susarc
    #13025
    olyasmi akar lenni,de érdekesen működik egyes esetekben:P
  • Glo
    #13024
    Nem nem, a szánalom kategória az Árkádos FM miatti sírás :))

    Egy bomber szted mikor fog úgy emelkedni mint egy Elfogó nehézvadász?
  • ikarus44
    #13023
    az FM a repülésmodel?
  • Susarc
    #13022
    komolyan vicc már ez az Arkade!!!! 5 percig húzom a Wellingtont 8000 méteren vagyok majd sacc /kb 1500 ról egy kibebaszott DO217-es 1 perc alatt feljön 8000 re és kettélő.....takarodjanak már azzal az FM-el a picsába! ez szánalom kategória
  • ikarus44
    #13021
    ebben én sajnos nem tudok segíteni, mert nekem semmi problémám nem volt.
  • plu604
    #13020
    a legnagyobb problémám eddig vele az, hogy a teljesen legit e-mail címemet nem fogadja el, mert "nem valid" :D remélem lehet a letöltött kliensen keresztül is regelni, hátha az elfogadja.
  • Glo
    #13019
    Meg annak elfogadása, hogy itt a skill sokkal inkább játszik, mint a WoT-ban, ahol egy csomó algoritmizált dolgon múlik a túlélésed. Plusz itt nincs Arty :))
  • ikarus44
    #13018
    valóban megéri. még bétateszt alatt van, ezért még vannak betegségei, de ezt valószínű orvosolni fogják.
    jelenleg nincs jobb repülős játék a piacon.
    (ez csak sajátos vélemény:szerintem némi történelem tudás is illik a játékhoz.)
  • plu604
    #13017
    köszi, már töltöm is! :)
  • bgabor
    #13016
    Fura mód billentyűzettel és egérrel sokkal jobban élvezhető, annyira jó a játék irányítása. Joystick csak FRB(vérszimulátor) játékmódhoz kell, de azt nagyon kevesen játszák.

    Még annyira se Pay to Win, mint a World of Tanks. A megvehető prémium gépeknek csak az XP és pénz szorzójuk jobb, tehát gyorsabban fejlődsz velük. De harcban mindenki egyenlő eséllyel indul, bár a Historical Battle játékmód matchmaking rendszeén azért van még mit javítani.

    Szerintem tegyél egy próbát vele nyugodtan, eddig még senki se bánta meg. :)
  • bgabor
    #13015
    Nem szükséges, a megfelelő bombazárak két csata alatt megvannak a wellingtonnal, az a beépített 2X XP szorzó miatt. Ha már megvan a 18x250 fontos bombateher, nem is kell tovább menni, mert azzal lehet a leghatékonyabban harcolni.

    Ha érdekel, a #12951-ben leírtam, hogy szerintem hogyan lehet a leghatékonyabban bombázni vele.
  • plu604
    #13014
    Sziasztok!
    Láttam egy-két videót, megtetszett a játék, de lenne pár kérdésem mielőtt nekifogok (igen, a hivatalos FAQ-t átnéztem):
    1, pay 2 win játék ez is? Jutnak bármilyen játékbeli előnyhöz azok, akik valamilyen csomagot vesznek és azokat a... golden eggeket (ha jól emlékszem) költik? (pl. erősebb fegyver, jobb gép, stb) vagy csak pl. a gépek kinézetét testreszabhatják?
    2, kell joystick a játékhoz, vagy billentyűzet+egér irányítással is ugyanolyan élvezhető?
  • Susarc
    #13013
    nah mondjuk most hogy mondod jó hülye vagyok ,mert ott egy földi cél is 3x annyi XP ergó ott gyorsabban megvan:P nem kell szenvednem:D:D

    viszont a wellingtont a bombázás miatt kecseg módon arcadeban pattintom fel gyorsban:D
  • Kollati
    #13012
    Lőszert könnyebb hb-n húzni. Egyszerűen csak géppuskázd a földi célokat, 2-3 kör megvan a normális lőszer.
  • Susarc
    #13011
    mekkora szar az Arcade a HB hoz képest most már én is belátom! egy hete csak HB zem.....alig van rammolás nem lövöldözik mindenki esztelenül nem zergelnek 12-en egy targetet nem agyhalottak a playerek / a többség/ most vettem egy prém Wellingtont meg hellcatet HB re!:P és húzom az XP-t a lőszer miattt....HÁT egy fostenger az arcade! ha nem az ellen lő le akkor a majom csapattagok.,..ha nem az ellenfél rammol le akkor a csapattagok...keselyűk módjára vetik a targetemre 4-en magukat hogy ellopják a killt és még sorolhatnám .... KÉT FORINTOT NEM ÉR AZ ARCADE!!!! csak lőszert húzni megyek oda be a jövőben is.....borzadály!
  • vass17
    #13010
    A prémium Chaika vagy a rendes? Igaz, ha ismered az erősségeit mind2 gyilkológép lehet :) csak a fordulásra épülő gépek hihetetlen figyelmet igényelnek, hogy észrevedd időben az összes közeledő ellenfelet :)
    Mondjuk én amit észrevettem a type 28-al, hogy nem tudok úgy célozni, mint pl a német gépekkel. Lehet, hogy az zavar, hogy ömlik rajta a lőszer egy mp alatt is, de én inkább arra tippelnék, hogy teljesen más a röppálya és sebessége, mint amihez inkább szoltam. Még a Corsairrel is sokkal jobban találok, szóval ez egy rejtély marad.
  • carlosfly
    #13009
    Sziasztok!
    Segítségre lenne szükségem. Feltelepítettem a játékot működik rendben van. Viszont olyan gondom lenne, hogy facetracknoir-el hol jó hol nem. Első indításra teljesen jól működött minden irányba lehetett nézelődni mindenfelé. Másnap indítom és hiába van elindítva a facetrack nem megy a gaméba. Próbáltam hogy először face aztén WT aztán fordítva aztán már mittomén :) és egyszer csak megin működött. Volt-e már valakinek ilyen gondja ha igen esetleg sikerült-e megoldani? Most megint nem megy valamiért. Előre is köszi.

    Üdv Carlos
  • flashpointer
    #13008
    arcade-ben is, +1 pont a japó hidroplánoknak :)
  • Amaymon
    #13007
    Ki lehet lőni a kereket crit-el, akkor nem tudja kinyitni a futóművet. Legalábbis HB-n úgy van.
  • marchizor
    #13006
    srác landolni akart rögtön az elején:

    miután nem sikerült neki, anyázott egyet majd kilépett a csatából

    a csata legvégén meg mikor már vesztésre álltunk, valami Jancsi nevezetű magyar próbált meg landolni a bázison a kerekek leengedése nélkül...
  • Glo
    #13005
    USA: Corsair (a T8), Orosz: Lagg3.
  • ikarus44
    #13004
    HB-ben milyen vadászokat lehet vinni USAból T9-ig, és oroszból T6-ig?
  • Amaymon
    #13003
    Én nem bánom ha balanszolnak, csak amíg van FPS tartalék a játékban és nem lassul le a sok szimulált elemtől.
  • Amaymon
    #13002
    Az szerintem is Op a maga kategóriájában :)

    18 vagy 28-as?
  • Coral Springs
    #13001
    Ezt tanúsíthatom. Volt akinek trollkodásból belemásztam a picsájába, és semmi, ment egyenesen. Egy jól irányzott lövés, és már esett is lefele.
  • Glo
    #13000
    Az mindig lesz, és mindig játszani fognak vele :) Ebbe jobb beletörődni.
  • Susarc
    #12999
    én csajkával aláztam szarrá 4 spitfiret tegnap HB ben....igaz kicsit "csaltam" mert a repterünk fölött cicáztam velük ott meg ugye szarrá remegtek az AA lövései miatt...,de esélyük nem volt lefordúltam 3x mindet és egyesével szétlőttem őket:D
  • Susarc
    #12998
    amugy az egy mocsok kis geci gép ám! én is szeretem! érdekes ,hoigy r9gtö9n az elején az első sorozat-ból egy rohadt lőszer sem talált és a 2. ból is épphogy eltaláltad a szárnya végét:P
  • Amaymon
    #12997
    Elkezdenek balanszolni keményen az olvasatom szerint, itt ugyan a bonyolultsági fokokról írnak: lövedékek, DM, 1.31 motorsérülés stb. De cserébe lesz egy valag paraméter halmazuk, amivel játszadozhatnak.
  • Susarc
    #12996
  • Glo
    #12995
    Plusz ha kergetőzés van akkor se változtatnak a taktikán amíg rájuk nem lősz, mert azt hiszik nem vagy lőpozícióban. Pedig aztán dehogynem :)
  • Torzonborz
    #12994
    Pedig sokan tényleg nem térnek ki addig amíg nem lősz rájuk. Én is ezért használok stealth ammot.