38447
  • Amaymon
    #13113
    Pedig ez a helyes irány a kiegyensúlyozott balanszos game irányába. Az szerintem téged sem hagy hidegen.

    Még a notes előtt írtam, hogy olyan dolgokat kellene a játékba emelni a fejlesztőknek, ami a mostani "egyszerű" metagamet tuningolhatóvá teszi és párhuzamosan nagyobb skillt kíván a pilótától. Több változó, hardcoreabb játékmenet miatt új evolúció lesz a játékosok közt. Ha jól csinálják, akkor megmarad a nemzetek közti stíluskülönbség, de az egyébként is meglevő egyéni skill, sokkal nagyobb hangsúlyt kap. A kettő együtt fogja meghozni a kívánt eredményt.

    Először a szokásos óbégatásra számítok a DM miatt :)
  • Glo
    #13112
    Akkor tudod csak igazán. Menj bomberrel ha xp-re vágysz :)
  • Glo
    #13111
    A szörnyű az, hogy mindkét esetben a németek nyernek Kellenének F18-asok is, vagy A10-esek bombernek :D
  • ikarus44
    #13110
    akkor is tudod (lehetőleg normál tempóban) fejleszteni a nemzet ágakat tech treen ha HB-ben játszol?
  • Conqvistador
    #13109
    Sokat segítene a HB nek, ha feleznék harmadolnák a javítási költsgeket és nem lenne akkor eltérés az ellenfelek gépei közt.

    Pro oldalon 8 D13 megy 10 T7es gép ellen.
    Kontra oldalon 8D13 megy 9 T18-T20 Jet ellen.
    Ez minden de nem játszható.
  • Susarc
    #13108
    Árkádot kezd hanyagolni ha nem akarsz konstans agyérgörcsöt magadnak:D agyatlan zergfest.....javaslom kezd magad átszoktatni HB-ni! ezerszer nagyobb élmény lesz hidd el!
  • ikarus44
    #13107
    mekkora 1 fosadék már az US ág arcadeban 4 géppel indultam, mindet bombázók lövészei szedték le (közte 1 HE111 is aminek állítólag bénák a lövészei) pedig a gépeim: F4U, F4F, P47, P36-osok voltak. és közben csak 2 nyomorult A20G-t sikerült leszedni.
    lett is belőle egy -3200-as kör.
    tök röhej!
  • twi452
    #13106
    Valamit már alakítottak rajta vagy csak nekem volt tegnap szerencsém.

    Tier 4es géppel játszom és Berlinben nem volt a németeknél még 109es sem.
    1-1 ai gép volt és 7 vagy 8 ember per oldal.

    Előtte meg végig olyanokban mentem ugyanezzel a géppel ahol volt egy rakás 190es is nemhogy 109
  • f24sg
    #13105
    Látom, hogy nyilván beszéltetek már róla, + nem olvastam vissza, de csak az egyik fő hírszövegre ragálnék (first tnak screeshots)
    "these early screenshots do not reflect the final quality." - már így is szájbevertül jobban néznek ki a grafikán, mint a nemmondjukki-hol...
  • vass17
    #13104
    Ez fordítva is igaz. Nekem is már kicsit unalmas, hogy az 1939-es prémium gépemmel, '44-es németek ellen kell harcoljak, úgy hogy 1-2 találat után már csak egy fa vázzal "repülök". Egyrészt ez a gép meg sem fordulhatott volna a berlini csatában, Kalkhin Gol-ban viszont annál inkább ott volt, amit igazán figyelembe vehetne az mm. Igen, még egy A6M5-öt is sokkal inkább bevállalnék, mint a fénysebességgel közeledő német gépeket, mondom ezt úgy, hogy német párti vagyok..

    Nyilván nem termeli úgy a pénzt, ha folyamatosan veszítek, amellett, hogy 200%-on kellene folyamatosan játszani vele, ahhoz, hogy valamit is elérjek.

    és talán ez most a játék legnagyobb hibája, mindenek előtt az MM-et kellene helyrerázni, ha kell ismét AI gépekkel pótolni a hiányt, ahogy elég sok ideig volt..
  • vajakos21
    #13103
    De tudod hogy a németek OP-ok...:-)
  • Kollati
    #13102
    Fenéket nincs az amcsinak gépük csak lejjebb vannak valamiért rakva mint történelmileg hiteles lenne. Teljesítményben ugyan ott vannak ahol a németek, csak a amcsik valamiért 4-5 szintel lejjebb...

    Csak pár példa:
    F4U-1C: 1944 közepe (Német oldalon ugyanekkor Me109K-4) T12vsT16
    P-63C: 1944 vége (Német oldalon ekkor: Me109G-10, Me262) T11vsT14vsT19
    F4u-1d: 1944 vége és T8!

    Az egész jelenlegi tier rendszer úgy rosz ahogy van. Utoljára 1.9.9.0-ban volt normális amikor a gépek a történelmileg hiteles ellenfeleikkel voltak egy szinten.
    Csak pár példa: Me109e-3: T3, Me-109F4: T6, Me109g-2: T8, Fw-190A5: T9
    Azóta a németek kénytelenek 2 évvel későbbi típusokkal szembenézni...
  • vajakos21
    #13101
    Én nem váom a B29 et :-) A bomber belsö nézet jò hìr.Majd meglátjuk milyen hépek lesznek....soon.Asszem 1.30 lett 1.31 e rakva- fejlesztbe összevonva.( mondjuk a papiron repült/ bw nem vetett gépeknek annyira nem örülök)...
  • bgabor
    #13100
    Olvastam már a demage modell változásokról, nem mozgattak meg. :D
    Nem ez a legsúlyosabb gondja a játéknak most, pedig több is van neki.
  • Pluskast
    #13099
    főleg az utolsó bekezdést:)
  • Pluskast
    #13098
    Amúgy ezt érdemes elolvasnod Gábor.
  • twi452
    #13097
    Amcsiknak nincs vadászgépük 13-tól 20ig.
    Oroszok nagy piac, amcsik felé még nyitni akarnak gondolom erőteljesen.
    Máris van terv :)
  • Pluskast
    #13096
    De én ezt nem értem. Elvileg most nem az 1.30-as jön? Vagy az nem lesz és egyből az 1.31 jön? De akkor mi lesz az 1.30-ban? Ez egyre zavarosabb.
  • bgabor
    #13095
    Nem vágom a koncepciót az új gépek mögött. Kísérleti gépek amerikai oldalon, amikor egy tetves P-51A/B-t nem tudnak berakni úgy, hogy a a gép modellje eég bent van már a játékban a prém mustang miatt? Vagy a B-29est, amit mindenki nagyon vár? Orosz oldalon új, kistierű propelleres gépek, és mégegy jet? Miközben a japánoknak egyetlen jetje sincs?

    Én azt látom, hogy semmilyen terv nem húzódik meg a gépbővítések mögött, teljesen hasraütésszerű az egész.
  • twi452
    #13094
    csak, hogy itt is legyen róla valami
    .31-es új gépekről ízelítő
    érdekes :)

  • Glo
    #13093
    Már attól is eldobnák sokan az agyukat ha ilyen lenne :))
  • LeWyTy
    #13092
    Nem érdekel tegyék bele!! ezzel akarok játszani!!! xD
  • Kollati
    #13091
    Hivatalosan: Fake, egy orosz rajongó készítette, a valós sokkal jobb lesz Borisych szerint.
  • Torzonborz
    #13090
    fickó is azt mondja hogy lehet fake de ha nem akkor ez eléggé nagyszerű lenne ( vagy vmi ilyesmi ha jól értem ).
  • LeWyTy
    #13089
    Innen: (gondolom lehet fake vagy nem végleges... de én azért szeretném elhinni)

    (am a Zrínyi II csak azért CAY Zriniy II mert az orosz hadizsákmány?)
  • Glo
    #13088
    Honnan veszed, hogy lesznek? Azok csak Fan artok amik eddig kijöttek, és már kb egy évesek :) Hogy mikor lesz azt nem tudni, de az alfa tesztek zajlanak, jönnek ki 1-2 hetente Teaserek. Sztem augusztus környéke.
  • LeWyTy
    #13087
    Lol és lesz benne 7 magyar tank is Már ezért is veri a WOT-ot

    Mikortól jönnek a tankok?
  • Glo
    #13086
    Remélni sokmindent lehet :) De ha abból indulunk ki, hogy a WG fejlesztette a World of Warplanest és az milyen lett.. hát azt hiszem megalapozottan reménykedhetünk abban, hogy ez dimenziókkal jobb lesz :)
  • LeWyTy
    #13085
    Remélhető hogy itt jobban megoldják a WOT szintrendszer és sebzés problémáit?
  • flashpointer
    #13084
    Az előbb landoltam egy ellenséges rombolón : D
  • Glo
    #13083
    Mert kevesen vannak fent, és így kénytelen besorsolni őket. Én akkor szoktam amcsival menni ha van fent 4-5 amerikai és orosz Tier19-20. Bár általában akkor is szívunk :)
  • Susarc
    #13082
    7-es Hellcattel MIÉRT MIÉRT MIÉÉÉÉÉÉÉÉRT! tesz be olyan meccsbe ahol az ellenfélnek 12 db!!!!!!! level 14-es D13-as Dórája van? mocskos szar maccsméker!:P
  • Pares
    #13081
    Ja, bocs, ez elkerülte a figyelmem.
  • vajakos21
    #13080
    13064
  • Glo
    #13079
    Van rá néha event. De a tréningek lenyomásáért is jár.
  • Pares
    #13078
    Itt is lehet valahogy ingyen goldot szerezni? WoTban jelszó változtatásért meg telefonszám megadásáért adnak.
  • twi452
    #13077
    A B-17 is tud ám nagyon fájni és igen a tulajdonosra gondolok most :D

    Mondjuk prém számlával nem olyan gáz a helyzet még ha becsúszik 1-2 full zérós, 78k-s javítós kör is :D
  • vajakos21
    #13076
    Így van. Minnél több nemzet annál több lehetőség.
  • Glo
    #13075
    Aztán meg azért ölnél ha ki kéne pengetned a 40K repair költséget :)) És a Dorák nem viccelnek :))
  • Pares
    #13074
    Az sajna kimaradt az életemből az internet miatt.